Tak wygląda kobieta po pięćdziesiątce: zdjęcia z całego świata

Wielka Brytania

Nie znaczenie liczby mnogiej – KOBIETY. Tak wygląda ta konkretna kobieta, a kobiety wszędzie wyglądają zupełnie inaczej.

Kazachstan

Co za dziwny post, zdaniem autora, pięćdziesiąt kopiejek to głęboka starość? Ogólnie rzecz biorąc, kobiety po pięćdziesiątce powinny wyglądać tak

Sądząc po jej oszołomieniu, przynieśli jej tego samego Diflope!

uuuuu. generale.
Wiek zależy od kobiety. możesz wyglądać na 30 plus w wieku 53 lat, a wyglądać niegrzecznie na 60 lata w wieku 32 lat. zależy od myśli, stylu życia, genetyki i, co nie mniej ważne, dobrego samopoczucia. aw Rosji można znaleźć próbki pięknie wyglądających kobiet po 50. roku życia, a jest odwrotnie

Hiszpan jest uroczy. Jako konkretna kobieta, kraj tutaj niewiele daje. A w każdym kraju na każde 50-letnie słodziutki przypada 50-letnia wiedźma i na odwrót.

Winter Cherry: jak kobiety po 50 roku życia wyglądają w różnych krajach

Jelena Prokłowa - 63 lata.

Cóż, w Rosji jest to coś w rodzaju Lolity Milyavskiej, aw najlepszym razie.
I dlaczego winter cherry?Sądząc po filmie, miała 35 lat, a nie pięćdziesiąt dolarów

Ja też chciałam o tym mówić.No cóż, wtedy była już stara.Dlatego dała swojemu mężczyźnie dom

Gwiazdy telewizyjne zawsze starają się wyglądać młodziej niż ich wiek, często korzystając z usług chirurgów plastycznych. Ale w pogoni za młodością wielu z nich traci głowę i nie zauważa, jak chirurgia plastyczna zmienia ich w potwory. Na szczęście w show-biznesie pozostało sporo kobiet, które potrafiły zachować urodę i świetnie wyglądać nawet w wieku „ponad 50”!

Tilda Swinton

Pomimo niemal ciągłego braku makijażu i prowokacyjnego androgynicznego stylu, Tilda jest niezwykle atrakcyjna. Nadal jest twarzą marek kosmetycznych.

Gina Davis

Gina mówi, że lubi siebie taką, jaką jest – i nietrudno ją zrozumieć.

Gloria Estefan

Zdumiewające i definitywne obalenie mitu, że latynoskie kobiety szybko się starzeją. Uśmiechaj się i śpiewaj – oto sekret ich młodości!

Goldie Hawn

Takie oczy nie blakną z czasem. Goldie wciąż jest niesamowita!

Jerry’ego Halla

Jerry mogła się postarzać, ale jej boskie włosy są wciąż tak piękne jak lata temu, kiedy została wybrana przez producentów szamponów na twarz ich kampanii reklamowych. Roszpunko, spuść swoje warkocze!

Helen Mirren

Urok i uśmiech tej kobiety nie blakną z biegiem lat. Ona jest piękna? Ciężko powiedzieć. Czy to urocze? O tak!

READ
Szerszy krok! Co mówi o Tobie Twój spacer?

Susan Sarandon

Według Susan czuje się piękniejsza, kiedy widzi swoich fanów, którzy cieszą się na jej widok. Pomaga jej też baza pod makijaż Laura Mercier – hmm, trzeba pamiętać!

Oprah Winfrey

Sekret młodości Oprah jest dla mnie osobiście jasny: bardzo się śmieje, słuchając głupot swoich gości – a śmiech przedłuża życie!

Jamie Lee Curtis

Niepowtarzalna Jamie wygląda teraz prawie lepiej niż podczas swojego debiutu filmowego w Halloween! „Być doskonałym to być szczęśliwym, że jesteś tym, kim jesteś” – mówi.

Julianna Moore

Rudowłosa diva jest nadal poszukiwana jako modelka – niedawno stała się twarzą kampanii reklamowej Bvlgari.

Meryl Streep

Według Meryl w młodości nie uważała się za piękną. Ale teraz, w wieku 60 lat, w końcu się o tym przekonała!

Sher

Nie jest tajemnicą, że twarz Cher nie jest jej dana z natury, ale wyrzeźbiona na licznych stołach operacyjnych. No i co z tego? Ona nie wygląda jak Michael Jackson. Najważniejsze jest, aby zmierzyć siedem razy!

Kim Cattrall

Kim nie ukrywa, że ​​sekretem jej młodości jest regularne i urozmaicone życie seksualne. Cóż, to o wiele lepsze niż kąpiel w krwi dziewic!

Andie MacDowell

Andy mówi, że jako matka trójki dzieci, kremy przeciwsłoneczne, pozytywne myślenie i joga pomagają jej zachować atrakcyjność.

Madonna

Sekret jej młodości tkwi oczywiście w niesamowitej energii, która kipi w tej kobiecie. Piosenkarka, aktorka, projektantka mody, projektantka i mama czwórki dzieci – kiedy się zestarzeć, powiedz mi?

Sharon Stone

Sharon świętowała swoją rocznicę, pozując nago na okładce Pari-Match. „Czy istnieje wiek, po przekroczeniu którego można to zakazać?” zapytała chytrze.

Kim Basinger

Kim mówi, że skoro jej rodzina akceptuje ją taką, jaka jest, dlaczego cały świat nie miałby zrobić tego samego?

Michelle Pfeiffer

Według Michela „tak długo mówią o 50. rocznicy i tak się jej boją, a potem – raz – przychodzi i nic się nie dzieje…” Rzeczywiście, jak bardzo można bać się buka! Strach starzeje się dłużej niż lata

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: