Tak powinien wyglądać idealny romans dla każdego znaku zodiaku

Roman_start

Przynajmniej raz w życiu, ale każdy powinien mieć ten idealny romans. Ale dla każdego znaku zodiaku „idealny romans” jest wyjątkowy. Podpowiemy Ci, które idealne powieści w filmach i książkach odpowiadają dokładnie Twojemu znakowi zodiaku.

Baran – John i Jane, „Pan i Pani Smith”

Roman_1

Zacznijmy od tego, że idealny romans dziewczyny z Barana to nie romans, ale małżeństwo: nie ma co zepsuć wszystkim z rzędu! Poza tym, to nie tylko małżeństwo, to nie totymczasowe małżeństwo dwóch silnych i równych osobowości: w zasadzie dziewczyna Barana nigdy nie zadaje się ze słabeuszami, a mężczyzna, który jest zbyt silny, zawsze stanowi problem. Tu jest równo – inna sprawa! Z nim może być pijanym tyłkiem przez lataaż jakiś poważny problem nie ogarnie ich obu. Wtedy możesz stanąć plecami do siebie, odeprzeć wszystkich złych ludzi, niszcząc po drodze kilka ćwiartek i, oczywiście, brutalnie wyznać sobie nawzajem swoją miłość i pogodzić się. Aż do tego momentu, aż ktoś jeszcze raz powie: „Tak, jesteś słaby!”

Byk – Rhett i Scarlett, przeminęli z wiatrem

Roman_2

Idealny romans dziewczyny Byk to romans z mężczyzną, który może stać się warstwą między nią a światem zewnętrznym. Zły i bezduszny otaczający świat, oczywiście. Bo Taurus to z pewnością silna kobieta, która potrafi zadbać nie tylko o siebie, ale także o wszystkich swoich bliskich i pokazać ten najbardziej zły świat, w którym hibernują raki. Wszystko to potrafi. Ale on nie chce. Dokładnie więc potrzebuje idealnego pana lokaja – człowieka, który jest gotowy na wszystko. A kiedy go weźmie, wtedy pokaże mu w całej okazałości swój silny charakter. A strzępy polecą tylnymi uliczkami.

Bliźnięta – Sid i Nancy

Roman_3

Idealny romans dla dziewczyny z Bliźniąt to błysk romans: miłość bliźniaków nie płonie, wybucha, zamieniając w radioaktywny popiół wszystkich tych, którzy mieli czelność interweniować. Ponieważ idealny romans dziewczyny Gemini jest związek, który nie przypomina klasycznej historii miłosnej. To będzie straszna historia. Niesamowicie przerażające. Wtedy zapamiętają to na dziesięciolecia, będą kręcić filmy i pisać książki, uznają to za standard. Ponieważ idealna miłość dziewczyny Gemini to ta, która jest na śmierć. Jednak dziewczynie Gemini zostało jeszcze tysiące żyć, więc wrzucenie jednego z nich do paszczy czynnego wulkanu nie stanowi żadnego problemu.

READ
Rzeczy, które Cię postarzają: 11 najczęstszych błędów

Rak – Dziekan i Joanna, „Za burtą”

Roman_4

Idealny romans dziewczyny z rakiem to powieść, która otworzy ją przed samą sobą. Pomoże jej stać się jeszcze lepszą: jeszcze delikatniejszą, jeszcze bardziej opiekuńczą, jeszcze bardziej kobiecą (choć znacznie bardziej?). Oznacza to, że idealnym mężczyzną jest ten, który zorganizuje dla niej katharsis i bez wcześniejszego pytania o zgodę: dziewczyna z rakiem nie znosi zmieniać czegoś w sobie, nawet jeśli na lepsze. I dopiero wtedy uświadamia sobie, co się stało, i natychmiast obiecuje temu mężczyźnie, że to zrobi kochaj go na zawsze. I on, jego dzieci, jego psy, a nawet jego dziwni przyjaciele. Ponieważ szczęście jest wtedy, gdy wszyscy cię potrzebują. Cóż, oczywiście z punktu widzenia dziewczyny z rakiem.

Leo – Daenerys i Drogo, Gra o Tron

superzensiina_5

Idealną powieścią Lwicy jest powieść, która coś jej da. Coś cennego: na przykład status, pieniądze i armia lojalnych wasali (smoki też być może nie będą się wtrącać). Ale najważniejsza jest Lwica chce jednocześnie podbić człowieka (z jego niesamowitą urodą, bystrym umysłem i królewskim zachowaniem), i być dla niego trofeum (ponieważ jest niesamowicie piękna, mądra i tak dalej). Co najciekawsze zawsze jej się udaje. Nawet jeśli musisz zjeść czyjeś serce na surowo, aby dopełnić obraz.

Panna – Adam i Ewa, „Tylko kochankowie przeżyli”

Roman_5

Idealny romans Panny wcale nie jest nie romans na odległość, jak można by sądzić. Idealny romans Panny to romans z kimś, kto nie musi wyjaśniać. Ten wyjątkowo użyteczny mężczyzna jest w rzeczywistości dokładną kopią dziewczyny z Panny pod każdym względem, z wyjątkiem fizycznych. Dlatego oni zaakceptować siebie bezwarunkowo. Tak jak są (czego oczywiście prawie nikt nie jest w stanie – spróbuj zrozumieć i zaakceptować Dziewicę!). Ale szczegóły nie są już ważne: te związek nadal będzie wiecznyjak cztery nieśmiertelne wampiry. Dziewica i jej przystojny książę mogą więc bezpiecznie podróżować w różne strony globu i żyć tam w miłości i harmonii do końca swoich dni.

Waga – Mark i Bridget, Dziennik Bridget Jones

Roman_6

Idealny romans dziewczyny z Wagi to romans z mężczyzną, który stoi twardo na ziemi. Ponieważ sama dziewczyna Wagi jest ciągle w chmurach i, szczerze mówiąc, nie ma najmniejszej ochoty zejść na ziemię. Ale to tylko jeden warunek. I niestety nie wymienimy wszystkich pozostałych warunków, ponieważ nie jesteśmy w stanie usunąć tej zakurzonej wielotomowej książki z dalekiej półki. Ograniczamy się do głównych: niech przystojny książę będzie mądry i wykształcony, na pewno z dobrej rodziny, niech ma jakiś prestiżowy i szlachetny (to jest ważne!) zawodu, a także musi mieć naprawdę nieograniczoną cierpliwość, nieskazitelny charakter i nienaganne maniery. A potem dziewczyna Wagi znów pomyśli. Tak, wciąż myśli, czy jest wystarczająco doskonały.

READ
15 rzeczy, które mogą wymyślić tylko prawdziwi geniusze

Skorpion – Nick i Katherine, „Podstawowy instynkt”

Roman_7

Idealnym mężczyzną dla dziewczyny Scorpio jest mężczyzna kto jest ciekawy rzucić się w przepaść i patrzeć jak tam brnie, biedny głupi kot. W związku z tym idealny romans to romans w okolicznościach, które pozwolą uczyń tę otchłań tak głęboką, jak to tylko możliwe. A dziewczyna Scorpio sama zrobi resztę: gotuj więcej intryg, dodawaj zagadki, mieszaj, ale nie wstrząsaj, aw ostatniej chwili dopraw szczyptą piekła. Kolacja serwowana! A kto tego nie strawił, nie jest jeźdźcem. Se la vie.

Strzelec – Nino i Amelia, „Amelia”

Roman_8

Główny warunek idealnego romansu dziewczyny Strzelca z zewnątrz wydaje się całkowicie niemożliwy: musi nie tylko uszczęśliwić mężczyznę, ale także wyjaśnić mu, że przed nią nie miał pojęcia, czym jest prawdziwe szczęście, ale jednocześnie to mężczyzna nie powinien być nieszczęśliwym przegranym. Co oczywiście jest niemożliwe. Niemożliwe dla wszystkich oprócz dziewczyny Strzelca: jej idealny romans jest powieść, którą sama wymyśli od początku do końca wybierając jakiegoś przystojnego mężczyznę jako obiekt miłości. Który w końcu uświadamia sobie, jakie szczęście do niego przyszło.

Koziorożec – Neo i Trójca, Matrix

Roman_10

Po pierwsze, idealny romans dziewczyny z Koziorożca nie można zacząć od byle kogo: jeśli kochasz, to Wybrany. Po drugie, ten właśnie Wybrany musi umieć prawidłowo kochać dziewczynę Koziorożca: poprawnie – to znaczy nie rozpraszać się od ratowania świata. dlatego Idealny romans to romans między dwojgiem ludzi, którzy mają wspólny cel.. Świetne, pożądane. Cóż, fakt, że dziewczyna Koziorożca sama poprowadzi proces i wskaże drogę do tego największego celu, nie jest nawet dyskutowany. Och, i jeszcze jedna rzecz. Niech Wybrany będzie przystojny.

Wodnik – El Mariachi i Karolina, “Desperado”

Roman_11

Idealny romans dziewczyny z Wodnika to nagły romans. Siedzisz więc w pracy, nikogo nie dotykasz, widziałeś paznokcie – i nagle! To! Cud! Skądkolwiek pochodzisz pojawia się tajemniczy i ponury książę (tajemnica to warunek wstępny), a potem wszystko zaczęło się kręcić… Pościgi, strzelaniny, ucieczka przed mafią – wszystko jest takie smaczne, bo wszystko jest takie dziwne! Ważny niuans: czy zauważyłeś, że duszny El Mariachi nie ma nazwy? Dzieje się tak dlatego, że dziewczyna Wodnika nie potrzebuje imienia: im bardziej tajemnicza historia, tym bardziej idealna powieść.

READ
Poradnik makijażu: dopasowanie koloru do odcienia skóry

Ryby – Edward i Vivian, “Ładna Kobieta”

Roman_12

Szczerze mówiąc, wciąż nie rozumiemy, dlaczego słynna „Pretty Woman” nazywana jest nowoczesną bajką o Kopciuszku. Kim jest Kopciuszek? Edwardzie, prawda? Ponieważ Vivian wcale nie wygląda jak Kopciuszek. Wygląda jak dziewczyna spod znaku Ryb: wł subtelne uczucie, artystyczne i delikatne piękno. kto może po mistrzowsku manipuluj ludźmi i czerp od nich wszystko, czego zapragnie jej serce. Nie, co, czy ktokolwiek naprawdę wierzy, że Edward zakochał się w Vivian, ponieważ jest taka słodka? Trzy razy haha. Zakochał się w niej, bo tego chciała. To idealny romans dla dziewczyny spod znaku Ryb. Piękna suknia, diamenty i propozycja małżeństwa – to oczywiste, bez tego w żaden sposób.

Idealna bratnia dusza dla każdego znaku zodiaku, astrologii, zgodności znaków zodiaku,

Idealnie pasuje do każdego znaku zodiaku. Analizując swój znak zodiaku, uzyskasz lepsze wyobrażenie o tym, z kim będziesz najbardziej kompatybilny.

Idealna bratnia dusza dla każdego znaku zodiaku:

Baran jest agresywną osobą, która lubi żyć w szybkim tempie. Potrzebują partnera, który nadąży za duchem czasu. Ich idealną bratnią duszą jest ktoś, kto jest pewny siebie, pewny siebie i nie boi się podejmować ryzyka.
Potencjalna połowa: Baran, Lew, Strzelec, Bliźnięta i Wodnik.

Potrzebują lojalnej i romantycznej monogamii. Byk pozostanie lojalny do samego końca. Ale potrzebują kogoś, kto będzie w stanie odpowiedzieć na ich silne uczucia. Ich idealnym partnerem jest ktoś, kto jest godny zaufania i nie gra w gry, ponieważ Byk nie ma na to czasu.
Potencjalna połowa: Rak, Koziorożec, Panna i Ryby.

Bliźnięta

Potrzebują inteligentnego, zabawnego i interesującego partnera życiowego. Bliźnięta mogą być wybredne, jeśli chodzi o to, z kim się umawiają, więc poczujesz się wyjątkowo, jeśli wybiorą ciebie.

Ich idealną bratnią duszą jest ktoś zabawny, inteligentny i interesujący.
Potencjalna połowa: Lew, Waga, Baran i Wodnik.

Potrzebują inteligentnej, czułej duszy o delikatnym sercu. Rak ma ogromne serce i dużo miłości do ofiarowania. Potrzebują kogoś, kto jest wystarczająco inteligentny, ale także czuły, aby poczuły się wyjątkowe i kochane. Nie mają zbyt wiele czasu na egoizm, więc ich idealny towarzysz powinien być również opiekuńczy i zdeterminowany.
Potencjalna połowa: Skorpion, Byk, Ryby i Panna.

READ
Co denerwuje mężczyzn u kobiet według znaku zodiaku

Chcą kogoś, kto jest pewny siebie. Potrzebują osoby, która jest gotowa na przygodę i nie boi się różnorodności. Ale też kogoś intrygującego, więc nie wiedzą, co będzie dalej.
Potencjalna połowa: Bliźnięta, Waga, Strzelec i Baran.

Potrzebują doświadczonego, ambitnego i całkowicie oddanego towarzysza. Powinny być również aktywne i ambitne i nie powinny spędzać całego dnia nic nie robiąc.

Przede wszystkim jednak Panna potrzebuje kogoś, kto będzie tak samo przywiązany do związku jak oni!
Potencjalna połowa: Skorpion, Koziorożec, Rak i Byk.

Potrzebują kogoś z wyglądem, mózgiem i pewnością siebie! Libras mają wysokie standardy, jeśli chodzi o miłość i po prostu nie zadowolą się przypadkową osobą. Ich krewny może być potrójnym zagrożeniem: ktoś z dobrym wyglądem, mózgiem i pewnością siebie.

Kochają piękno fizyczne.
Potencjalna połowa: Bliźnięta, Wodnik, Strzelec i Lew.

Skorpion

Potrzebują kogoś, kto może rzucić im wyzwanie z pasją i intensywnością.Miłość Skorpiona jest głęboka, intensywna i absolutnie bezwarunkowa. Ale potrzebują kogoś, kto może im rzucić wyzwanie. Ich idealna para to obdarzona wyobraźnią osoba, która głęboko myśli i czuje, ale nie pokazuje wszystkich swoich kart od razu.

Uwielbiają tajemnicę i intrygę.
Potencjalna połowa: Ryby, Panna, Koziorożec i Rak.

Strzelec

Potrzebują wolnej duszy, która nie nalega na ich „zmianę”.

Strzelcy cenią swoją wolność i niezależność i nie potrzebują kogoś, kto by się do nich przylgnął. Idealnym partnerem jest ktoś, kto ma zabawne podejście do życia.
Potencjalna połowa: Lew, Wodnik, Baran i Waga.

Koziorożec

Chcą stylowej, intrygującej duszy, która potrafi pozostać wierna do końca. Koziorożec nie boi się być wybredny, jeśli chodzi o miłość.

Ich partner życiowy musi być inteligentny i zdolny do głębokiej i znaczącej interakcji z nimi. Ale przede wszystkim muszą być niezawodne i lojalne… Koziorożce potrzebują kogoś, na kogo mogą liczyć!
Potencjalna połowa: Ryby, Byk, Panna i Skorpion

Wodnik

Szukam kochającej, z czarnym humorem i talentem kulinarnym! Idealny towarzysz dla Wodnika powinien prawdopodobnie uwielbiać zabawę i powinien być gotowy na okazjonalne przygody. Pociągają ich również osoby z czarnym humorem i dowcipem.

Jeśli potrafisz ich rozśmieszyć, zrobią dla ciebie wszystko. Umiejętność gotowania to również duży plus!
Potencjalna połowa: Waga, Baran, Bliźnięta i Strzelec.

READ
10 skutecznych sposobów zapobiegania tarciu na wewnętrznej stronie uda

Potrzebują pewnej siebie, kreatywnej osoby. Ryby żyją w swoim własnym świecie i nigdy nie traktują życia zbyt poważnie. Ich idealnym partnerem jest osoba pewna siebie, dzika i kreatywna.

Przede wszystkim potrzebują kogoś, z kim mogą się głęboko połączyć.
Potencjalna połowa: Rak, Ryby, Skorpion.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: