Tajne sekrety kobiet o różnych znakach zodiaku

Próbując lepiej poznać swoją wybrankę, mężczyzna uważnie studiuje jej horoskop, ale po chwili wciąż napotyka nieoczekiwane cechy charakteru. Kobiety umiejętnie ukrywają swoją prawdziwą twarz z wielu powodów. Niektórzy, choć tak długo, jak to możliwe, pozostają nieprzeczytaną książką dla ukochanej, podczas gdy inni boją się wypuścić swoje wewnętrzne demony. Astrologowie opowiedzieli, co kryje się za uroczym wyglądem każdego przedstawiciela koła zodiaku.

Straż Marsa z zewnątrz wydaje się zbyt dominująca i silna, ale naiwna dziewczyna kryje się za zewnętrzną pewnością siebie. Przedstawiciel znaku ognia jest jak mały kotek, który z woli losu znalazł się na ulicy – samotny w rozległym i niebezpiecznym świecie. Baran sprawia wrażenie nieelastycznej natury, ale w głębi serca jest bardzo ufna.

Astrologowie nazywają przedstawicielkę ziemi znakiem wytrzymałości i spokoju, choć w rzeczywistości nie jest ona pozbawiona emocji. Byk również odczuwa wiele bólu, pasji, rozczarowania i urazy, ale nikomu nie pokaże swoich uczuć. Podopieczny Wenus doskonale zdaje sobie sprawę, że wszelkie emocje czynią ją słabą i wrażliwą, więc stara się zachować swój ślad.

Bliźnięta

Przedstawicielka znaku powietrznego przez wszystkich uważana jest za wesołą i beztroską osobę, jednak nikt nie podejrzewa, co tak naprawdę dzieje się w jej duszy. Bliźnięta rzadko dzielą się swoimi marzeniami, problemami i doświadczeniami z innymi. Astrolodzy wiedzą jedno na pewno – im głośniej śmieje się podopieczna Merkurego, tym gorzej się czuje.

Troskliwa przedstawicielka znaku wodnego zasłużyła sobie na honorowy tytuł gospodyni domowej, a także wzorowej matki i kochającej żony. Jednak Rak nie jest pozbawiony pragmatyzmu i rozwagi. Jeśli podopieczna Księżyca daje innej osobie oznaki uwagi i wsparcia, to już zrozumiała, jak korzystać z tej relacji.

Reprezentantka żywiołu ognia może wydawać się twardą Amazonką i dzielną wojowniczką, ale tak naprawdę kocha uczucia i miłe słowa. W troskliwych rękach Lwica jest w stanie zamienić się w posłusznego kota domowego, ale przy pierwszej okazji na pewno puści pazury na sprawcę.

Podopieczny Merkurego wydaje się być niepoprawnym idealistą, w którym wszystkie sfery życia są pod kontrolą. W Pannie jest tyle szlachetności i poświęcenia, że ​​te cechy mogą wprowadzać w błąd. W rzeczywistości przedstawiciel znaku ziemi nigdy nie zrezygnuje z osobistych zainteresowań.

READ
Jak zawiązać szalik lub szalik na różne sposoby

Uprzejmy oddział Wenus symbolizuje prawdziwą harmonię i spokój. Zewnętrznie jest zrównoważona, słodka i przyjemna, ale astrologowie odradzają odwracanie się plecami do Wagi. Przedstawicielka znaku lotniczego nie gardzi kłamstwami ze względu na własne interesy, a decyzje zmieniają się z kosmiczną prędkością.

Skorpion

Seksowna i atrakcyjna przedstawicielka znaku wody potrafi zakochać się w sobie od pierwszego wejrzenia, ale astrologowie radzą mężczyznom zachować ostrożność. Za spektakularnym wyglądem kryje się sztuczna, twarda i niesamowicie mściwa natura, która z pewnością doprowadzi sprawcę do załamania nerwowego.

Strzelec

Od najmłodszych lat przedstawiciel ognistego znaku wykazuje niezależność i dąży do niezależności. Strzelec często podróżuje, wyróżnia się odwagą i silnym charakterem. Jednak w rzeczywistości podopieczny Jowisza ma wiele kompleksów, których trudno jej się pozbyć.

Koziorożec

Przedstawiciel znaku ziemi zasłużył sobie na miano prawdziwego pracoholika, gotowego zamienić osobiste szczęście na karierę. Koziorożec zawsze dobrze zarabia, więc może wesprzeć finansowo bliskich przyjaciół. Kobieta wydaje się być bezinteresowną przyjaciółką, ale nie przegapi okazji do przedyskutowania materialnych problemów swoich przyjaciół za ich plecami.

Wodnik

Oddział Urana często wygląda głupio, ale jest to wygodny, zwodniczy obraz. Wodnika nie można nazwać prostakiem, ponieważ jest dobrze zorientowana w ludziach i umie utkać sieć intryg. Kobieta rozumie, że głupcy mają więcej szczęścia w życiu, więc nie stara się wykazywać inteligencji i determinacji.

Opisując przedstawiciela znaku wody, wielu wybiera frazę „w ich umyśle”. Ryby często unoszą się w chmurach, oddaje się pustym fantazjom i marzeniom o niemożliwym. Rzadko opowiada innym o swoich planach, ale zawsze jest w pogotowiu. Podopieczny Neptuna nie przegapi szczęśliwego momentu na zrobienie kroku naprzód.

Dlaczego tak się dzieje, że dwa niekompatybilne znaki żyją w idealnej harmonii, a nienaganna para rozpada się w ciągu zaledwie tygodnia. Astrolodzy zalecają, aby przed rozpoczęciem związku lepiej przeczytać horoskopy i poznać najskrytsze tajemnice, które skrywają różne znaki zodiaku. Interesujące wiedzieć opowiada o sekretach kobiet, które pilnie skrywają.

Miłość Barana jest żarliwa i namiętna, jeśli się zakochali, to trwa to długo, a osoba obok nich zawsze i we wszystkim będzie na pierwszym miejscu. Ale jednocześnie kochają wolność i szukają kogoś, kto nie będzie ingerował w ich wolność.

READ
8 оригинальных способов решения проблем от женщин

Kobieta Baran uwielbia być podziwiana, zrobi wszystko, by usłyszeć zdanie: „Jesteś najlepszy”.

Kobieta Taurus jest zrównoważona i ma nierealistyczną samokontrolę, która pomaga jej kontrolować własne emocje. Jeśli zakochasz się w Byku, zauważysz, jak łagodni i oddani są w związkach. Ale jeśli nagle ich obrazisz, doświadczysz ich „ciężkiej” broni – obojętności i chłodu.

Zwróć uwagę, że w trudnym momencie nie będą płakać w kamizelkę swojego mężczyzny, ale po prostu sami znajdą wyjście z sytuacji.

Bliźnięta

Bliźnięta to połączenie dwóch zupełnie różnych osobowości i jeśli uda ci się zgodzić z jedną z nich, to druga może po prostu postanowić odmówić ci następnego dnia. Takie dziewczyny wierzą, że życie to wielki eksperyment, dlatego zapominają o monotonnej codzienności z nimi.

Dziewczyny Gemini często wątpią, dlatego mężczyzna, który chce zdobyć taką dziewczynę, musi ją przekonać, że jest najlepszy.

Cancer Woman to najlepsza propozycja dla mężczyzn, którzy szukają pracowitej żony – przytulny dom, ciepłe palenisko, barszcz i klopsiki na obiad.

Takie dziewczyny wiedzą, jak zachować tajemnice, ale jednocześnie są bardzo zazdrosne o swoje bratnie dusze i zazdroszczą o wszelkie przejawy zainteresowania innymi kobietami. Prawdziwe Amazonki, które są gotowe przyłączyć się do walki i walczyć o swoje prawa.

Kobieta Leo po prostu fizycznie nie toleruje zewnętrznej kontroli nad sobą, ale jednocześnie jest tak delikatna, że ​​uXNUMXbuXNUMXbciągle potrzebuje uwagi i wsparcia emocjonalnego.

Ambitne i energiczne Lwy przyciągają mężczyzn swoją energią, dlatego bez względu na to, w jakim towarzystwie się znajdą, Lwy zawsze znajdą swoje miejsce i dołączą do długiego grona swoich fanów.

Kobieta z Panny jest gotowa poświęcić wszystko w imię poważnego związku, dla nich opinia innych nie jest ważna, najważniejsza jest ich własna opinia. Ponadto są perfekcjonistami, co oznacza, że ​​w związku dadzą z siebie wszystko w 100%.

Większość Pann kieruje się logiką przy podejmowaniu decyzji, ale są wśród nich także marzyciele, dla których emocje są najważniejsze.

Kobiety Wagi zachwycają! Bez względu na to, w jakim towarzystwie się znajdują, zawsze upewnią się, że wszystko jest zabawne i nikt nie zostanie pozostawiony bez uwagi. Ważne jest, aby kobiety Wagi wiedziały, że ich wewnętrzny krąg potrzebuje jej rady i pomocy, ponieważ w ten sposób czuje się potrzebna i szczęśliwa.

READ
11 par, o najwyższej kompatybilności zodiaku

Skorpion

Kobieta Scorpio jest tajemnicza i piękna, mężczyźni kręcą się wokół niej jak ćmy, łatwo ulec jej urokowi, ale nie każdy jest w stanie rozwikłać Skorpiona. Takie kobiety mogą wydawać ci się spokojne, ale nie bądź naiwny, jak mówi powiedzenie: „w spokojnych wodach są diabły”.

Skorpiony są bardzo zazdrosne i nie zamierzają tego ukrywać. Jeśli obraziłeś tę kobietę, spodziewaj się wielu prób, które czekają na ciebie na drodze do przebaczenia. Kobiety Scorpio nazywane są fatalnymi wybrańcami serca, w przypadku szczęśliwej miłości nie można nawet marzyć o lepszej.

Strzelec

Kobieta Strzelca jest wyjątkowa, szczera i bezpośrednia. Czasem ta szczerość wprawia w osłupienie, ale też inspiruje w trudnych chwilach. Mianowicie dzięki ich bezpośredniości możesz być obok nich tym, kim naprawdę jesteś.

Jeśli Strzelec znalazł „swojego mężczyznę”, to ten mężczyzna ma wielkie szczęście, będzie z nim do samego końca, nawet gdy cały świat się od niego odwróci.

Koziorożec

Kobieta Koziorożca sama planuje swoje życie i nie boi się żadnych trudności. Zawsze podążają za swoimi marzeniami, ponieważ kieruje nimi sukces. Są lakoniczne, ale to nie znaczy, że nie są emocjonalne. Jeśli masz szczęście i Koziorożec wybierze Cię na swojego towarzysza, znajdziesz niesamowicie zmysłową kochankę i oddanego przyjaciela na całe życie.

Wodnik

Kobieta Wodnika jest zakochana i niezależna, zawsze szuka nowych horyzontów i jest gotowa poszerzyć swój światopogląd. Nie mogą znieść stanu bezruchu.

Jeśli wybrałeś Wodnika jako swojego partnera życiowego, wiedz, że twoje życie nigdy nie będzie takie samo. Teraz Twoje życie stanie się niekończącą się podróżą, która przyniesie radość na każdym kroku.

Ryby są bardzo wrażliwe i uczuciowe, uwielbiają, gdy partner otacza je uwagą i troską oraz często powtarza komplementy, choć te najczęstsze, przede wszystkim szczerość. Takie dziewczyny kochają wygodę i piękne życie, nie można powiedzieć, że dążą do nieprzebranych bogactw, ale inspirują je piękne rzeczy i zmysłowe przyjemności.

Ryby są bardzo wrażliwe i radosne, ale ich serca nie tak łatwo się otwierają. Ale jeśli ci się to uda, wiedz, że znajdziesz wierną i oddaną żonę.

READ
Najczęstsze błędy w makijażu
Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: