Tajne frazy, za którymi szaleją znaki zodiaku

zwroty ze znaku zodiaku

Astrologowie wybrali frazy o tym, jak mówią znaki zodiaku. To znaczy jakimi wyrażeniami mógłby kierować się każdy przedstawiciel pasa zodiaku, mając tylko 10 konkretnych cytatów na każdą okazję.

Baran.

1. Lepiej nie kłóć się ze mną. 2. Najpierw to zrobię, potem się zastanowię. 3. Tam, gdzie inni się zatrzymują, wciskam pedał gazu. 4. Będę wiecznie młody. 5. Rób tak jak ja, bo i tak nie możesz zrobić lepiej. 6. Najtrudniejszą rzeczą w przyjaźni jest słuchanie rozmówcy. 7. Wytrwałość nie jest wadą. 8. Łatwo jest zapanować nad sytuacją – jest to trudne dla siebie i swoich emocji. 9. Jeden Baran jest świetny, ale dwa to za dużo. 10. Nie atakuję pierwszy, ale lepiej mnie nie dotykać.

Byk.

1. Nie szkoda pieniędzy na zakupy, ale szkoda czasu. 2. Nie biorę cudzych, nie dotykaj swoich. 3. Zły pokój jest lepszy niż dobra kłótnia. 4. Nie martw się o tych, którzy pasują idealnie. 5. Lepsza piękna sofa niż piękny zachód słońca. 6. Odżywianie jest poważne. 7. Czułe cielę ssie dwie królowe. 8. Kiedy jeździsz jako drugi, oszczędzasz energię. 9. Jednorazowe zapalniczki nie są dla mnie! 10. Jestem degustatorem – to moje powołanie.

Bliźnięta.

1. Dzisiaj nie jestem taki sam jak wczoraj. 2. Kto jest właścicielem sytuacji, jest właścicielem informacji. 3. Jeden umysł jest dobry. Ale dwa są lepsze, zwłaszcza gdy należą do tej samej osoby. 4. Tutaj Figaro, tam Figaro. 5. Pomysł, podobnie jak produkty, nie powinien być długo przechowywany. 6. Telefon i telewizor w domu są dobre, ale trzy są lepsze. 7. Kto nie miał czasu, spóźnił się. 8. Żyję jak hulajnoga jedzie po wodzie – nie schodzę głęboko, ale szybko. 9. Rynek nie ponosi odpowiedzialności za Twoje zakupy. 10. Ilość jest lepsza, ponieważ nie ma czasu na jakość.

rak.

1. Mój dom to mój zamek. 2. Opieka nad wszystkimi to moje powołanie. 3. Ze wszystkich rzeczy na świecie cierpliwość jest najlepszą rzeczą do zrobienia. 4. Ci, którzy wiedzą, jak czekać, osiągną wszystko. 5. Znajomych można zaprosić do domu, a nie do kawiarni. 6. Nic tak nie ogrzewa duszy jak lodówka pełna jedzenia. 7. Lepiej wydawać pieniądze na jakość niż oszczędzać i kupować podróbkę. 8. Najtrudniej jest żyć tam, gdzie nie można odpocząć od wszystkich. 9. Noszę ze sobą swoją przeszłość. 10. Czy naprawdę można zetrzeć płaszcz za 20 lat?

READ
Wgląd, który dzieje się po 40 latach

Lew.

1. Zabiorę cię w odległą, świetlaną przyszłość. 2. Lepiej jest komuś pomóc niż samemu uzyskać pomoc. 3. Dobre maniery to połowa sukcesu. 4. Słońce świeci dla lwów. 5. Piękny napis na drzwiach biura jest lepszy niż dobra pensja. 6. Lubię dużo zarabiać, ale jeszcze więcej lubię wydawać. 7. Pianino w domu jest dobre, nawet jeśli nikt na nim nie gra. 8. Mimo gościnności – jestem dyktatorem. 9. Jeśli to robisz – tak poważnie iz wielkim rozmachem. 10. Dlaczego potrzebujesz Słońca, jeśli jestem w pobliżu?

Panna.

1. Cierpliwości i pracy – wszystko zmielą. 2. Skromność zdobi nie tylko dziewczynę, ale także dziewicę. 3. Każdy żyje dla siebie, ale służy innym. 4. Wszędzie potrzebny jest porządek, zarówno w kuchni, jak iw myślach. 5. Udowodnij logicznie, że jesteśmy dla siebie stworzeni. 6. Kreatywne wnętrza doprowadzają mnie do szału. 7. W dużej przestrzeni gubię się. 8. Nie wkładam pestki do całego wiadra wiśni. 9. Każda Panna kryje w sobie prawdziwą Damę. 10. Muchomor czerwony zawsze przyciąga wzrok, ale biały grzyb jest dobry.

Waga.

1. Brak partnera – brak rąk. 2. Najgorszą rzeczą jest kłótnia. 3. Najlepsza wygrana to zgoda. 4. Tylko głupi ludzie są pryncypialni. 5. Zaangażuję wszystkich we wszystko. 6. Piękno uratuje świat. 7. Jestem uzależniony od nastroju. 8. Najtrudniejszą rzeczą w życiu jest wybór. 9. Nie wszystkie „i” powinny mieć kropki. 10. Sam czasami nie wiem, jestem za białymi lub czerwonymi.

Skorpion.

1. Szkoda, gdy nie ma kogo użądlić. 2. Każde wydarzenie jest jak sofa, wszędzie są ukryte sprężyny. 3. Aby się uśmiechnąć, musisz mieć powód. 4. Możesz pozbyć się wszystkiego poza własnymi pasjami. 5. Śpiewam pieśni miłosne na polu bitwy. 6. Nie każdy może znieść moje zdanie. 7. Moje pasje są rzadko widywane przez innych, jak rekin, który rzadko się pojawia. 8. Świat zginie bez rycerzy. 9. Na ziemi są jeszcze Otelle! 10. Jestem jak kaktus. Mój bajeczny kwiat jest ujawniany tylko dla elity.

READ
Jaki wiek znaków zodiaku sprawia, że ​​kobiety są o wiele piękniejsze

Strzelec.

1. Na świecie jest wielu dobrych ludzi. 2. Mogę wybaczyć. 3. Lepsze niż podróż dookoła świata, nie ma wakacji. 4. Głównym problemem jest to, jak duży jest problem. 5. Nie można się na mnie gniewać. 6. Zamiast przeprosin – „Oppaaa!”. 7. Wyrzuty sumienia. Co to jest? 8. Obowiązki zdobią tylko przeciętnych ludzi. 9. Głupotą jest martwić się z wyprzedzeniem. Możesz natychmiast naprawić sytuację. 10. Opcjonalna osoba musi być obowiązkowa.

Koziorożec.

1. Nie jestem sprinterem, nie zostaję. Jestem maratończykiem. 2. A jeden na polu jest wojownikiem. 3. Nie łam prawa, bo zostaniesz złapany. 4. Nie potrzebuję wszystkiego. Wszystko, co mam, to mój sukces i bogactwo. 5. Życie to pociąg, który porusza się zgodnie z rozkładem. 6. Miło marzyć o długich podróżach siedząc w domu. 7. Im starszy Koziorożec, tym mądrzejszy, jak koniak i okres starzenia. 8. Czy warto wspinać się całe życie, żeby raz splunąć? 9. Tylko ja mogę wyglądać młodziej z wiekiem. 10. Idę, idę, nie gwiżdżę, jak przejadę, to nie puszczę.

Wodnik.

1. Jak nudne jest być jak inni. 2. Jeśli jesteś moim pomysłem, będziesz tym, czego potrzebuję. 3. Tylko głupi ludzie mają uprzedzenia. 4. Dobra przyszłość. 5. Trudno być aniołem, ale każdy tego potrzebuje. 6. Dobre myśli są ważniejsze niż wszystkie uczynki. 7. Aby zostać innowatorem, musisz zapomnieć o tradycjach. 8. Bliskość? Na świecie jest dużo ważniejszych rzeczy. 9. Najpierw przyjaciele, potem rodzina. Jeśli oczywiście jest czas. 10. Nie ma mnie lepszej, nie piękniejszej.

Ryby.

1. Współczucie jest ważniejsze niż jakakolwiek pomoc. 2. Nie mogę zrezygnować z alkoholu, tak jak ryba nie może żyć bez wody. 3. Porządek we wszystkim został wymyślony przez nudnych ludzi. 4. Nie odkładaj do jutra tego, co możesz zrobić pojutrze. 5. Nigdy nie wiesz, co jeszcze mogę obiecać. 6. Pośpiech w pracy jest taki sam jak jedzenie bez żucia. 7. Jestem gotów opowiedzieć wszystko, ale tylko sobie. 8. Wierzba ugina się podczas burzy, a dąb spada. 9. Wszyscy wiedzą, że jestem ciągle zajęty. Ale nikt nie wie co. 10. Nie naciskaj na mnie, bo zniknę jak ryba wyślizgująca się z moich rąk.

READ
Jak wybrać odpowiednie akcesoria do typu twarzy: nawet gwiazdy popełniają błędy

Gwiazdy dokładnie wiedzą, jak zwodzi każdy znak zodiaku.

Jernej Graj / Unsplash

Każdy człowiek od czasu do czasu oszukuje siebie i wszystkich wokół siebie. Oto najbardziej nieszkodliwe kłamstwa, których używają znaki zodiaku, aby ułatwić sobie życie.

Kurs Psychologii Poznawczej

Dowiesz się, dlaczego mózg nas oszukuje. Pozbądź się postaw, które rujnują twoje życie. Zrozumiesz, jak zwiększyć poczucie własnej wartości, rozpoznać depresję i radzić sobie z lękiem.

Baran jest przyzwyczajony do twierdzenia, że ​​​​wszystko jest z nimi w porządku, w przypadkach, w których wcale tak nie jest. Mają tendencję do tłumienia emocji, a nawet nie przyznają się przed samym sobą, że źle się czują, nie mówiąc już o otaczających ich osobach. Każdy ma złe dni i nikt nie musi być cały czas szczęśliwy.

“Jestem zbyt zajęty”

Byk potrzebuje tylko przestrzeni osobistej, która pozwoli mu normalnie funkcjonować. Ludzie wokół z tego powodu są często zdenerwowani, uważając się za opuszczonych. Dlatego Byk ucieka się do małych nieszkodliwych kłamstw, wymyślając pewien obowiązek, który nie pozwala im spędzać czasu z partnerami.

Bliźnięta

“Zadzwonię do ciebie później”

Bliźnięta nieustannie poszukują czegoś nowego. Niezwykłe jest dla nich składanie obietnic, ponieważ nie zawsze są pewni, czy będą w stanie ich dotrzymać ze względu na prowadzony tryb życia. Dlatego najczęściej obiecują, że zadzwonią później, ale ostatecznie tak się nie dzieje.

„Nic złego się nie stało”

Nowotwory mają tendencję do okłamywania innych na temat tego, co dotyka ich serca. Często wstydzą się swoich uczuć, ponieważ są niesamowicie emocjonalni i martwią się rzeczami, które rzadko martwią innych. W takich przypadkach po prostu zapominają, że nikt nie ma prawa osądzać ich za szczere uczucia.

Lwy są szalenie dumne. Kiedy ktoś ich obraża lub poniża, wolą się do tego nie przyznać, aby nie pokazać swojej słabości. Wolą udawać, że wszystko jest w porządku, nawet gdy ich serce jest rozdarte.

„Nie zrobię kretowiska z kretowiska”

Panny są jednymi z głównych manipulatorów horoskopu, zgadzając się tylko po to, aby upewnić się, że wszystko jest dokładnie tak, jak im się wydaje. Więc za każdym razem, gdy twierdzą, że nie dbają o zachodzące zmiany, w rzeczywistości są niesamowicie przebiegli.

READ
6 najlepszych par według znaku zodiaku w 2023 roku

“Dochowam twojego sekretu”

Wagi nie mogą dochować tajemnic. Kiedy obiecują komuś, że zachowa pewne informacje, kłamią. Oczywiście nie robią tego celowo i nie starają się skrzywdzić osoby, która im zaufała. Chcą po prostu dzielić się informacjami z tymi, na których im zależy.

Skorpion

Skorpiony mają dość mściwy charakter. Trudno im wybaczyć tym, którzy ich skrzywdzili. Za każdym razem, gdy twierdzą, że już nie żywią urazy, tak naprawdę żywią urazę przez bardzo długi czas.

Strzelec

“Zrobię to teraz”

Strzelcy są mistrzami prokrastynacji. Za każdym razem, gdy obiecują zrobić coś natychmiast i spłacić wszystkie zobowiązania na czas, w końcu po prostu kłamią. W rezultacie zostawiają wszystko na ostatnią chwilę i nie zawsze mają czas, aby wszystko zrobić kompetentnie i szybko.

Koziorożec

Być może Koziorożce wątpią w siebie bardziej niż inne. Problem w tym, że rzadko się do tego przyznają. Tworzą wizerunek najbardziej pewnych siebie ludzi, podczas gdy w rzeczywistości nie są i wcale nie są zobowiązani do stałego utrzymywania takiego wizerunku. Lepiej radzić sobie z trudnościami niż udawać, że ich nie ma.

Wodnik

Wodniki postrzegają to życie przez pryzmat sarkazmu i ironii. Często nawet najpoważniejszą sytuację sprowadzają do żartu. To, że powiedzieli rzeczy, których nie powinni, zawsze usprawiedliwiają nieszkodliwym żartem.

Ryby rzadko biorą odpowiedzialność za własne słowa i czyny, woląc obwiniać innych za wszystkie grzechy śmiertelne i udawać, że są ofiarami. Zwykle nawet nie zauważają, że to się dzieje. Dlatego nie powinni zapominać, że każdy związek oznacza powrót obojga ich uczestników.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: