Tajemnice lustra: co jest surowo zabronione przed lustrem

Tajemnice lustra: czego absolutnie nie można zrobić przed lustrem

Praktykujący jasnowidze twierdzą, że lustro to prawdziwy portal, który przechowuje informacje o tych, którzy kiedykolwiek zostali w nim odzwierciedleni.

To zależy od tego, jak dana osoba zachowuje się przed lustrem, jakie mogą być konsekwencje.

Czego nie robić przed lustrem, według popularnych przesądów

Lepiej nie patrzeć w lustro wieczorem, a zwłaszcza w nocy.

W tym okresie lustro zamienia się w prawdziwy portal do innego świata, który nie zawsze wnosi coś pozytywnego. Z portalu mogą wyjść istoty, które zawładną ludzką duszą.

najbardziej niebezpieczny okres – czas od 12 do 3 nad ranem. Istoty w tym czasie dosłownie wyciągają siłę życiową z ludzkiej duszy, więc lepiej ominąć lustro.

Nie używaj wulgaryzmów przed lustrem

Energia takiej obelżywej mowy może zaszkodzić samej osobie, ściągając na nią kłopoty.

Nie możesz wypowiadać gniewnych zdań do własnego odbicia. Lustro pochłania energię osoby w tym momencie i zwraca wszystko w całości. Eksperci w dziedzinie ezoteryki generalnie nie zalecają wypowiadania w swoich wypowiedziach bzdur, wyrażając własne niedociągnięcia.

Nie pamiętasz cierpienia, nieszczęścia

Patrząc na swoje odbicie, chwal się, podkreślaj godność. To uchroni cię od kłopotów.

Zakaz jedzenia przed lustrem.

Istnieje przesąd, że w ten sposób człowiek „chwyta” zdrowie, umysł, piękno. Nie kuś losu, patrząc na własne żujące odbicie.

Nie przynoś dziecka do lustra

Wciąż nie ma uformowanego silnego biopola, które mogłoby go chronić przed negatywnym wpływem innego świata. Wcześniej uważano, że dziecko jest bardzo wrażliwe do 5 miesięcy. W tym okresie był szczególnie chroniony, chroniąc go przed wszelkimi powierzchniami, w których mógłby odbijać.

Nie możesz spojrzeć w lustro w chwilach słabości, smutku

Jeśli odbijają się tam twoje łzy, ból i cierpienie, to nieziemskie istoty mają wszelkie szanse na wykorzystanie twoich słabości. Silna negatywna energia emanuje z człowieka w chwilach depresji i może być użyta przeciwko niemu.

Kilka osób nie powinno jednocześnie patrzeć w to samo lustro.

Lustro odzwierciedli nie tylko twoją widoczną część, ale także ukryte myśli. Zazdrość, gniew jednej osoby skierowany na drugą, może przysporzyć wielu kłopotów.

Szczególne zagrożenie stwarzają pęknięte, rozbite lustra.

Jeśli dana osoba jednocześnie widzi siebie w kilku odbiciach, wówczas jego energia zaczyna się dzielić na kilka części. Jest to dość niebezpieczne, ponieważ stłuczone lustro może mieć negatywny wpływ na człowieka. Wielu uważało, że nawet ozdobne ozdoby, wzory na lustrach są zbędne. Płótno musi być solidne.

READ
Jak znaleźć szczęście i stać się bogatym w 2023 roku: sekrety Tamary Globa

Niemożliwe jest, aby osoba śpiąca odbiła się w lustrze

W takim momencie jest zupełnie bezradny, a wpływ innego świata może zostać uruchomiony. Ponadto wielu uważa, że ​​​​lustro skierowane na śpiącą osobę może wywołać koszmar.

Nie możesz mieć zdjęcia odbitego w lustrze

Jeśli twoje zdjęcie odbija się w lustrze, to tworzy się korytarz, przez który mogą być wysysane z ciebie siły życiowe, a istoty nieziemskie mogą takim korytarzem wyjść na zewnątrz.

Lustro umieszczone naprzeciwko drzwi wejściowych może wprowadzić do domu negatywną energię. Lepiej jest odbijać ścianę naprzeciwko drzwi wejściowych.

Antyczne piękne lustra widziałem w swoim życiu wystarczająco dużo ludzi. Nagrali setki tych, którzy w różnych momentach uważnie wpatrywali się we własne odbicie. Takie lustra są bardzo niebezpieczne, w miarę możliwości należy unikać kontaktu z nimi.

Jeśli chora osoba się odbija w lustrzanym odbiciu, wtedy choroba może się tylko nasilać, a proces gojenia będzie znacznie opóźniony.

Lustra kryją o wiele więcej tajemnic, których ludzkość jeszcze nie odkryła. Uważaj na lustro, podchodź do niego w dobrym nastroju i nie przekazuj swojej negatywnej energii. Chroń się przed wpływem innego świata i bądź szczęśliwy!

Czego absolutnie nie można zrobić przed lustrem?Sekrety lustra!

Czego absolutnie nie da się zrobić przed lustrem Lustrzane sekrety Chroń się przed skutkami zaświatów i bądź szczęśliwy! Przez cały czas ludzie traktowali lustra ze szczególną obawą. Byli obdarzeni magicznymi właściwościami, które mogły przynieść zarówno korzyści, jak i szkody.

Praktykujący jasnowidze twierdzą, że lustro to prawdziwy portal, w którym przechowywane są informacje o tych, którzy kiedykolwiek się w nim odbijali. To zależy od tego, jak dana osoba zachowuje się przed lustrem, jakie mogą być konsekwencje.

Co według popularnych przesądów jest surowo zabronione przed lustrem?

Lepiej nie patrzeć w lustro wieczorem, a zwłaszcza w nocy. W tym okresie lustro zamienia się w prawdziwy portal do innego świata, który nie zawsze wnosi coś pozytywnego. Z portalu mogą wyjść istoty, które zawładną ludzką duszą.

Najbardziej niebezpiecznym okresem jest czas od 12 do 3 nad ranem. Istoty w tym czasie dosłownie wyciągają siłę życiową z ludzkiej duszy, więc lepiej ominąć lustro.

Istnieje wersja, w której przed lustrem nie należy wymawiać nieprzyzwoitych słów.

 • Energia takiej obelżywej mowy może zaszkodzić samej osobie, ściągając na nią kłopoty.
READ
Błędy w makijażu: jak nie malować

Nie możesz wypowiadać gniewnych zdań do własnego odbicia.

 • Lustro pochłania energię osoby w tym momencie i zwraca wszystko w całości.
Zobacz też: przez 3 lata nie nosiłam stanika i tak właśnie stało się z moimi piersiami

Eksperci w dziedzinie ezoteryki generalnie nie zalecają wypowiadania w swoich wypowiedziach bzdur, wyrażając własne niedociągnięcia. Nie pamiętasz cierpienia, nieszczęścia.

 • Patrząc na swoje odbicie, chwal się, podkreślaj godność. To uchroni cię od kłopotów.

Zabrania się również jedzenia przed lustrem. Istnieje przesąd, że w ten sposób człowiek „zagarnia” zdrowie, umysł, piękno.

 • Nie kusić losu, patrząc na własne, przeżuwające odbicie.

Nie przyprowadzaj dziecka do lustra. Nadal nie ma uformowanego silnego biopola, które mogłoby go chronić przed negatywnym wpływem innego świata.

 • Wcześniej uważano, że dziecko jest bardzo wrażliwe do 5 miesiąca życia. W tym okresie był szczególnie chroniony, chroniąc go przed wszelkimi powierzchniami, na których mógłby się odbijać.

Nie można patrzeć w lustro w chwilach słabości, smutku. Jeśli odbijają się tam twoje łzy, ból i cierpienie, to istoty z innego świata mają wszelkie szanse, aby wykorzystać twoje słabości.

 • Silna negatywna energia emanuje z człowieka w chwilach depresji i może być użyta przeciwko niemu.

Panuje opinia, że ​​kilka osób nie powinno jednocześnie patrzeć w jedno lustro. Lustro odzwierciedli nie tylko twoją widoczną część, ale także ukryte myśli.

 • Zazdrość, gniew jednej osoby skierowany na drugą, może przysporzyć wielu kłopotów.

Szczególnie niebezpieczne!

Szczególne niebezpieczeństwo stanowią popękane, rozbite lusterka. Jeśli dana osoba jednocześnie widzi siebie w kilku odbiciach, wówczas jego energia zaczyna się dzielić na kilka części.

Zobacz także: Znaki Wiedźmy: 11 znaków, że masz przed sobą silną Czarownicę
 • Jest to dość niebezpieczne, ponieważ rozbite lustro może mieć negatywny wpływ na osobę.

Wielu uważało, że nawet ozdobne ozdoby, wzory na lustrach są zbędne.

 • Płótno musi być solidne.

Niemożliwe jest, aby osoba śpiąca odbiła się w lustrze.

 • W takim momencie jest zupełnie bezradny, a wpływ innego świata może zostać uruchomiony.

Wielu wierzy też, że lustro skierowane na śpiącą osobę może wywołać koszmar.Jeśli w lustrze odbija się Twoje zdjęcie, to tworzy się korytarz, przez który mogą być wysysane z Ciebie siły życiowe, a istoty nieziemskie mogą wyjść na zewnątrz przez taki korytarz. Lustro umieszczone naprzeciwko drzwi wejściowych może wprowadzić do domu negatywną energię.

 • Lepiej odbić ścianę naprzeciwko drzwi wejściowych.
READ
12 butów, które sprawią, że będziesz wyglądać jak kutas

Starożytne piękne lustra widziały w swoim życiu wielu ludzi. Nagrali setki tych, którzy w różnych momentach uważnie wpatrywali się we własne odbicie.

Zobacz też: Jakie prezenty przyniosą SZCZĘŚCIE w nowym roku! Rada Aleny Kurilovej.
 • Takie lustra są bardzo niebezpieczne, w miarę możliwości należy unikać kontaktu z nimi.

Jeśli chory zostanie odzwierciedlony w lustrzanym odbiciu, choroba może się tylko nasilić, a proces zdrowienia będzie znacznie opóźniony. Lustra kryją o wiele więcej tajemnic, których ludzkość jeszcze nie odkryła.

Uważaj na lustro, podchodź do niego w dobrym nastroju i nie przenoś swojej negatywnej energii. Chroń się przed wpływem innego świata i bądź szczęśliwy!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: