Sześć par zodiaku, w których nawiązuje się bliski związek emocjonalny

Dowiesz się, dlaczego mózg nas oszukuje. Pozbądź się postaw, które rujnują twoje życie. Zrozumiesz, jak zwiększyć poczucie własnej wartości, rozpoznać depresję i radzić sobie z lękiem.

Byk i Panna

Są tak blisko, że są uważani za idealną parę. Po pierwsze, zarówno Byk, jak i Panna należą do elementów Ziemi. Będą się dobrze dogadać, o ile ich pragnienia, potrzeby, oczekiwania i zasady będą brane pod uwagę przez partnera. W takim przypadku doskonale się zrozumieją.

Oba te znaki zodiaku wyróżniają się szczególną wytrwałością i wytrwałością i w jakiś magiczny sposób potrafią utrzymać stabilność swojej pary. Zarówno Byk, jak i Panna cenią sobie porządek i zawsze odpowiedzialnie podchodzą do planowania swoich codziennych czynności. Rozumieją, jak trudno innym czasem znaleźć z nimi wspólny język, ale są pewni, że takie problemy nigdy nie pojawią się w przypadku ich partnera.

Strzelec i Baran

Relacja między Strzelcem a Baranem jest zdecydowanie zapierająca dech w piersiach. Chodzi przede wszystkim o to, że zarówno Strzelec, jak i Baran nie mogą znieść rutyny i nigdy nie zgadzają się na to, co obiecuje wygodę i wygodę.

Oba te znaki zodiaku są ciągle czymś zajęte. Zawsze pracują i starają się żyć pełnią życia. Co więcej, są to jedyne znaki zodiaku, które potrafią zaspokoić potrzeby swojego partnera w zakresie wolności i niezależności. Strzelec i Baran są jednocześnie marzycielami i pracoholikami. Baran pomaga Strzelcowi ustanowić pewien porządek w ich życiu, a Strzelec wspiera wszelkie oryginalne przedsięwzięcia Barana.

Rak i Ryby

Jeden z najbardziej emocjonalnych związków, jakie można sobie wyobrazić, ale dzięki umiejętności wzajemnego zrozumienia na poziomie uczuć Ryby i Raki tak dobrze się ze sobą dogadują.

Raki i Ryby rozumieją się nawzajem. Każdy z nich jest dla swojego partnera jak otwarta księga. Oba te znaki zodiaku są niezwykle wrażliwe i nigdy nie zrobią niczego, co mogłoby zranić uczucia innej osoby. Ich szczególny związek wyraża się również w tym, że doskonale zdają sobie sprawę z uczuć, jakich doświadczają ich partnerzy. Pomimo tego, że inni uważają ich związek za słaby ze względu na fakt, że opiera się on przede wszystkim na komponencie emocjonalnym, Raki i Ryby zawsze znajdują w sobie wsparcie.

READ
Jak wyglądają żony zagranicznych chirurgów plastycznych?

Rak i Waga

Prawdziwe pokrewne duchy. Z jednej strony emocjonalny i zmysłowy Rak, z drugiej racjonalna i spokojna Waga. Doskonale się równoważą. W tych momentach, w których Rak czuje się najbardziej wrażliwy z powodu swoich uczuć i emocji, Waga pozwala im odzyskać niezbędne poczucie stabilności.

Kiedy Waga wykazuje brak serca i obojętność, Raki pomagają im przezwyciężyć obojętność i uświadomić sobie poczucie przynależności. Ponadto Waga uwielbia być pod opieką, a Raki robią wszystko, aby otoczyć swojego partnera maksymalną uwagą.

Waga i Skorpion

Waga i Scorpio są skazani na silny, udany związek. Z reguły ich przyjaźń często przeradza się w romantyczną atrakcję. Oba znaki zodiaku są niezwykle namiętne i nie są przyzwyczajone do ograniczania się w niczym.

Wagi nieustannie poszukują partnera, który zaspokoi wszystkie ich potrzeby, a Skorpiony najbardziej cenią w życiu wierność i robią wszystko, aby uszczęśliwić swoich bliskich. Waga i Scorpio doskonale się uzupełniają i mimo znaczących różnic zawsze znajdują możliwość utrzymywania wzorowych relacji.

Bliźnięta i Wodnik

Związek Bliźniąt i Wodnika wyróżnia doskonałe wzajemne zrozumienie. Przeciwieństwa w tej relacji działają na korzyść obojga partnerów. Bliźnięta są charakterystyczne i samoświadome, a Wodniki są wyjątkowe i dowcipne.

Wodniki pomagają Gemini podejmować decyzje i w razie potrzeby kierować nimi, a Bliźnięta z kolei wypełniają życie Wodników nieprzewidywalnością i starają się maksymalnie urozmaicić ich codzienną rutynę.

6 par zodiaku, w których nawiązuje się bliski związek emocjonalny

1. Waga (23 września – 22 października) i Scorpio (23 października – 22 listopada)

Na początek Waga i Scorpio byliby naprawdę dobrymi przyjaciółmi. Te dwa znaki zodiaku zawsze są na zewnątrz spokojne i skupione, ale w środku dosłownie płoną pasją i napięciem. Waga i Scorpio uwielbiają występować publicznie, chociaż we wszystkich sprawach public relations Waga znacznie przewyższa swojego partnera. Lubią być kochani i troszczą się o nie, podczas gdy Skorpiony lubią wypełniać istniejącą pustkę w życiu społecznym ludzi. Dzięki temu są ze sobą doskonale połączone. A tak przy okazji, Libras to świetni konsultanci. Wiedzą, jak udzielić dobrych rad Skorpionowi, który prawie ciągle czuje się zdezorientowany.

2. Rak (22 czerwca – 22 lipca) i Ryby (19 lutego – 20 marca)

Kiedy widzisz tę parę, możesz automatycznie założyć, że ich związek powoduje ogromną niestabilność emocjonalną i chaos. Rak i Ryby to najbardziej emocjonalne znaki w całym zodiaku. Powodem tego jest ich emocjonalność – doskonale rozumieją, jak sobie ze sobą radzić. Osoby te są bardzo wrażliwe na uczucia partnera. Raki i Ryby łączy wrażliwość. Oboje pracują niestrudzenie, aby zaspokoić potrzeby partnera na najbardziej intymnym poziomie. A ze względu na ich podobieństwo nie mają problemów ze wzajemnym zrozumieniem. Rak i Ryby tworzą stabilną równowagę między emocjonalną głębią uczuć a głębią uczuć partnera.

READ
10 technik komunikacji, które pomogą pozyskać człowieka

3. Baran (21 marca – 19 kwietnia) i Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Oba znaki są najbardziej przedsiębiorcze i odważne. Dlatego upewnij się, że jeśli się spotkają, okaże się coś niesamowitego i nieprzewidywalnego. Baran i Strzelec uwielbiają wychodzić ze swojej strefy komfortu. Są z natury ciekawi i zawsze starają się tę ciekawość zaspokoić. Ambitny Baran uwielbia ryzykowne przygody i wie, że bez ryzyka nie można osiągnąć sukcesu w życiu. Z kolei Strzelec ma bardziej elastyczne i mniej zaplanowane życie, co pozwala mu na wiele innych rzeczy. To one wzajemnie się uzupełniają. Osoby urodzone pod tymi konstelacjami są takie same i jednocześnie różne. I oboje wiedzą, że ich związek nigdy ich nie znudzi.

4. Bliźnięta (22 maja – 21 czerwca) i Wodnik (21 stycznia – 18 lutego)

To klasyczny przypadek przyciągania przeciwieństw. Aquarius i Bliźnięta dobrze ze sobą współpracują, ponieważ ich największe różnice są doskonale równoważone przez cechy partnera. Bliźnięta są bardzo elastyczne i towarzyskie, podczas gdy Wodniki są zorganizowane i zebrane. Dobrze się uzupełniają, bo każdy z nich jest dobry w obszarze życia, w którym partner ma najwięcej trudności.

5. Byk (20 kwietnia – 21 maja) i Panna (23 sierpnia – 22 września)

Jeśli między Bykiem a Panną rozwija się romantyczny związek, jest to prawie wygrana opcja. Ze względu na wysokie standardy i oczekiwania Panna jest bardzo idealistycznym znakiem zodiaku. Ale te jej ideały nie dotyczą Byka. Byk uwielbia, gdy wszystko odbywa się według określonego wzorca. Nienawidzi nieprzewidywalności i niestałości i wie, że nie będzie musiał się martwić o takie rzeczy, gdy będzie obok Panny. Te dwa znaki są zapalonymi planistami. Lubią zorganizowane i uporządkowane życie i nie lubią na długo opuszczać swojej strefy komfortu. A ich podobieństwa pomagają im po prostu cieszyć się swoim towarzystwem.

6. Rak (22 czerwca – 22 lipca) i Waga (23 września – 22 października)

Jeśli chodzi o związek dusz, trudno zaprzeczyć powiązaniu i pełnej zgodności między Rakiem a Wagą. Rak jest bardzo emocjonalnym i wrażliwym znakiem zodiaku, podczas gdy Waga jest hojna i sumienna. Raka bardzo łatwo obrazić, ale w związku z Wagą nie ma się czego obawiać. Waga jest typem osoby, która zawsze wie, jak traktować innych z taktem i szacunkiem. Takie osoby rozumieją znaczenie równowagi i harmonii w związkach. I to dobrze pasuje do ciągłej potrzeby Raka na komfort. Osoby urodzone pod tymi znakami zodiaku najlepiej pasują do siebie pod względem miłości i troski. Waga uwielbia uwagę i podziw partnera, a Rak jest tylko tym troskliwym znakiem, który nigdy nie waha się wyrażać swoich emocji.

READ
Jak wybrać odpowiednie akcesoria do typu twarzy: nawet gwiazdy popełniają błędy

Przeczytaj Intensens na Telegram и Instagram

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: