Szczęśliwe znaleziska, które przynoszą szczęście

Szczęśliwe znaleziska: 10 rzeczy, które przynoszą szczęście

Od dzieciństwa wszyscy byli uczeni, że nie jest dobrze brać cudze. Wiele osób zna powiedzenie „ile znajdziesz, tyle stracisz”, dlatego do znalezionych rzeczy należy podchodzić ostrożnie i nie zbierać każdego napotkanego przedmiotu. Są rzeczy „naładowane” ujemną energią. Należą do nich szpilki, pierścienie, krzyże piersiowe, a także gadżety leżące na rozdrożach.

Nasi przodkowie wierzyli, że znaleziska były znakami z góry, które ostrzegały, podpowiadały i skłaniały do ​​pewnych myśli. Jak nie przegapić swojego szczęścia i jakie rzeczy przynoszą szczęście?

Podkowa

Żelazna podkowa, którą znalazłeś, jest symbolem szczęścia i finansowego dobrobytu. Możesz wskazać drogę do szczęścia, zabierając ze sobą podkowę i przybijając ją do drzwi. Rytuał ten ma głębokie korzenie, ponieważ w dawnych czasach tylko bogacz mógł sobie pozwolić na konia. Ten, kto znalazł ten przedmiot, był uważany za szczęściarza, ponieważ bogaci często dekorowali podkowy swoich koni klejnotami.

Ikona

kawałek

Takie znalezisko oznacza, że ​​Siły Wyższe chronią i chronią osobę, która przypadkowo natknie się na ikonę. Zanim podniesiesz wartość, powiedz: „Niech Bóg błogosławi”. Ten znak losu obiecuje szczęście we wszystkich przedsięwzięciach. Warto jednak pamiętać, że bez szczerej wiary w życie niewiele się zmieni. Ikonę należy zabrać do kościoła i poświęcić, a dopiero potem można ją wnieść do domu.

Zegar sprawny

Znajdź cały biegnący zegar – na początek nowego i korzystnego okresu w życiu. Uważa się również, że jest to rodzaj ostrzeżenia z góry. Takie znalezisko każe sądzić, że czas nieuchronnie posuwa się do przodu i nie będzie czekać na tych, którzy pozostają w tyle. Warto się pospieszyć i pamiętać o wcześniej toczących się sprawach i spełnić wszystkie obietnice, aby przyszłe życie było udane i przyniosło tylko radość. Nie powinieneś nosić zegarka, ale możesz spróbować znaleźć właściciela. Największe szczęście będzie, jeśli uda ci się zwrócić zgubioną rzecz właścicielowi.

Uważa się, że klucz służy jako strażnik domu przed złymi duchami i intencjami. Im starsze znalezisko, tym aktywniej doda energii do ochrony domu. Należy go umieścić pod progiem i powiedzieć:

„Jak pies nie szczeka, jak zamek się nie zamyka, ale dom strzeże i odpędza zło”

Zgodnie z powszechnymi przekonaniami znaleziony klucz obiecuje udaną przeprowadzkę lub nabycie nowego domu, a także udaną transakcję przy kupnie lub sprzedaży mieszkania.

READ
Pary, które piją razem, są szczęśliwsze od innych

Przycisk

kawałek

Ten, kto znajdzie przycisk, wkrótce otrzyma dobre wieści. Im więcej dziur, tym więcej szczęścia przyniesie nieoczekiwane znalezisko. Szczęśliwy właściciel może zrobić z niej talizman chroniący przed złym okiem. Wystarczy przewlec czerwoną nitkę przez otwory i zawiązać ją w supeł, aby guzik się nie zsunął. Taki talizman jest noszony ze sobą i ukryty przed wzrokiem ciekawskich.

Pierścień

Dla młodej dziewczyny pierścionek oznacza przyjemne wieści miłosne. Może to być szybkie małżeństwo, wyznanie miłości lub długo oczekiwane fatalne spotkanie. Jednak reszta powinna wystrzegać się takiego znaleziska – uważa się, że znaleziony pierścień może zniszczyć ustalony rodzinny styl życia, a także pokłócić się z bliskimi krewnymi. Nikt nie powinien nosić przypadkowo odkrytej biżuterii. Są odbierane chusteczką lub serwetką i zwracane właścicielowi. Jeśli nie planujesz szukać właściciela, spluń przez lewe ramię i przejdź obok.

moneta fiducjarna

Miłym znaleziskiem byłaby stara wygięta moneta. Im starsze pieniądze, tym więcej szczęścia przynoszą. Nazywa się to niewymiennym, ponieważ nic za niego nie można kupić. Niemożliwa jest również wymiana ze względu na mały nominał. Taka rzecz służy jako doskonały talizman pieniężny i przyciąga właściciela do dobrobytu finansowego.

Rękawice

kawałek

Spotkać na swojej drodze parę rękawiczek to miła znajomość. Jeśli są ze skóry, to takie znalezisko obiecuje silne relacje biznesowe i szczęście w pieniądzach. Jeśli samotna dziewczyna natknie się na męską rękawiczkę, jest to zwiastun fatalnego spotkania z płcią przeciwną. Nigdy nie bierz cudzego przedmiotu dla siebie. Pozostaw go na miejscu lub ostrożnie zawieś wyżej – być może właściciel znajdzie swoją stratę.

płatki bzu

Mało kto wie, że liliowy, podobnie jak koniczyna, przynosi szczęście. Jeśli zwróciłeś uwagę na kwiat nie z czterema, ale z pięcioma lub więcej płatkami, możesz złożyć cenne życzenie, a następnie zjeść szczęśliwy kwiatostan. Takie kwiaty tworzą wspaniałe amulety szczęścia. Wysusz jeden lub kilka kwiatków, włóż do małej kolby i noś ze sobą.

Biedronka

kawałek

Spotkana biedronka wróży szczęście. Wiele narodów uważa ją za mieszkankę nieba, która od czasu do czasu schodzi na ziemię i przekazuje wolę Bożą. Dla pary, która nie ma dzieci, spotkanie z robakiem obiecuje uzupełnienie rodziny. Biedronkę należy ostrożnie wziąć w rękę, szepnąć swoje pragnienie i puścić. Jeśli poleciała daleko, życzenie zostało wysłuchane i wkrótce się spełni. Jeśli wylądowałeś w pobliżu, powinieneś trochę poczekać.

READ
Randki po 40: największe błędy, których należy unikać

Uważaj na znaki Losu i staraj się być ostrożny, spotykając zagubione rzeczy innych ludzi. Nie każdy przynosi szczęście i szczęście. O tym, czego należy unikać, dowiesz się na naszej stronie internetowej. Życzymy samych szczęśliwych znalezisk i spełnienia wszystkich pragnień.

Wielu przesądnych ludzi interesuje, jakie przedmioty przynoszą szczęście. W końcu przypadkowo znaleziona rzecz może równie dobrze stać się talizmanem. Wszystko zależy od znaleziska i istnieje wiele znaków, które na to wskazują. A to, że można w nie wierzyć, potwierdziło wieloletnie doświadczenie naszych przodków.

Co więcej, znalezisko może okazać się zarówno szczęśliwe, jak i pechowe, dlatego warto zrozumieć znaki i przesądy. Na przykład istnieje wiele przekonań, które mówią o kluczach, a dla niektórych może to być szczęśliwe znalezisko.

Znaleziska, takie jak klucze i działające zegarki, mogą przynieść szczęście.

Jak już wspomniano, znalezione klucze mogą przynieść szczęście, a szczególnie szczęście, jeśli znajdziesz pęk kluczy. Mogą służyć jako strażnik domu przed złymi intencjami i innymi nieszczęściami. Im nowsze znalezisko wygląda, tym więcej szczęścia może przynieść domowi. Aby znaleziony amulet zaczął działać, należy go schować przed progiem pod wycieraczką. Ale jednocześnie należy wypowiedzieć klucz:

„Jak stróż i mocny zamek strzeże domu, tak niech znalezisko zesłane przez Boga mi służy, aby ani złodzieje, ani inni intruzi, zawistni ludzie i nieszczęśnicy nie weszli do mojego domu. Nie będzie się bał pożarów ani powodzi, uchroni nas przed tymi katastrofami. Amen”.

Ten spisek jest uważany za silny, więc po rytuale właściciele domu mogą spać spokojnie, bez obawy o swoje życie.

Znaki obiecują również temu, kto znalazł klucz do udanej przeprowadzki lub znalezienia nowego domu, zawarcia korzystnej transakcji przy zakupie lub sprzedaży mieszkania.

Kolejnym znaleziskiem, które może dobrze służyć i przynieść szczęście nowemu właścicielowi, jest działający zegarek, ponieważ znalezienie go jest samo w sobie wielkim sukcesem. A jeśli znaleziony chronometr jest bardzo drogi, to jest to podwójnie szczęśliwe. Znaki mówią, że taki znaleziony przedmiot doprowadzi do początku nowego, bardziej pomyślnego okresu w życiu człowieka, innymi słowy, na taką osobę przyjdzie biała smuga.

READ
Znaki zodiaku i najbardziej odpowiednie dla nich rośliny doniczkowe

Dla tych, którzy znaleźli działający zegarek, takie znalezisko powie, że czas biegnie nieodwołalnie, dlatego należy je mądrze zutylizować. Warto mieć czas, aby wszystkie sprawy w toku załatwić na czas, nie siedzieć bezczynnie, tylko działać. Konieczne jest również spełnienie wszystkich tych obietnic, aby dalsze życie zakończyło się sukcesem.

Znalezienie złotego pierścionka może przynieść szczęście

Jeśli ktoś podniesie złoty pierścionek na ulicy, uważa się to za wielki sukces, będzie musiał zostać przyniesiony do domu i umyty mydłem i ciepłą wodą, aby zmyć cały negatyw, który niesie. Ale nie powinieneś go nosić, a raczej zawiesić na łańcuszku na szyi, będzie służył jako talizman. Który przyciągnie do domu bogactwo i dobrobyt. Zwykle po takich znaleziskach ich nowi właściciele zaczynali żyć lepiej. Wystarczy podziękować Bogu za wysłany talizman. Modlitwa powinna brzmieć tak:

„Wielki i wszechmogący Boże, chwała Tobie i chwała na wieki wieków. Dziękuję Ci za Twój bezcenny dar, który może ułatwić mi życie przyciągając szczęście, za co dziękuję Ci z całego serca. Bądź wola Twoja, święć się imię Twoje. Amen”.

Po tym, jak znalazca pierścienia modlił się do Wszechmocnego, jego życie z czasem zmieniło się na lepsze.

Znaleziska takie jak srebrna moneta i sakiewka mogą przynieść szczęście.

Gdy ktoś uzupełni kolekcję swoich znalezisk srebrną monetą, z pewnością przyniesie to szczęście. Takie znalezisko może wpłynąć na sytuację finansową jego znalazcy. Taka osoba może odkryć dla siebie nowe źródła dochodu lub awansować, albo w niedalekiej przyszłości znaleźć lepiej płatną pracę. Tę monetę trzeba nosić cały czas w torebce – wtedy posłuży jako talizman pieniężny.

Jeśli ktoś znajdzie po drodze portfel z pieniędzmi, obiecuje mu to wielkie szczęście w przyszłości, a im wyższy nominał znalezionych banknotów, tym szczęśliwsze znalezisko. Szczęście może być w pracy, na przykład ktoś zrobi bardzo dużą sprawę, inni zajmą bardzo opłacalny wakat. Ktoś będzie mógł zbić dużą wygraną w grach hazardowych w kasynie, inny wygra na wymianie walut, a ktoś, słuchając intuicji, dokona opłacalnych inwestycji. Lub za te pieniądze będzie można dokonać ważnego i przydatnego zakupu.

Znalezienie pektorału z pewnością przyniesie szczęście.

Kiedy ktoś natknie się na drodze na pektorał, powinien wiedzieć, że jest to bardzo cenne znalezisko. Będzie służyć jako silny amulet na wiele przeciwności losu, jeśli zostanie obmyty i poświęcony w kościele. Konieczne jest, aby Ojciec Święty odczytał nad nim modlitwę. I za to zdecydowanie należy mu podziękować. Wtedy talizman zacznie działać. Pomaga od złego oka i obrażeń od zazdrosnych i nieprzyjaznych ludzi. Potrafi też chronić przed chorobami. Ponadto znalezienie krzyża jest uważane za znak z góry. Oznacza to, że Siły Wyższe zsyłają swoje miłosierdzie.

READ
Modne wiatrówki damskie w 2023 roku
Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: