Syndrom 40-latków”: dlaczego popularne kobiety nagle pogrążają się w powadze

Profesjonalny regresolog odpowiedział na najważniejsze pytania dotyczące popularnej dziś praktyki i wyjaśnił na przykładach, dlaczego działa.

„Wszystko trzymam: plecak szkolny, zeszyty…”: jak żyją dziś rodzice, którzy stracili dzieci w pożarze „Zimowej Wiśni”

Nawet osoby dalekie od psychologii zapewne słyszały stwierdzenie, że wszystkie problemy biorą się z dzieciństwa. Jeśli w teraźniejszości pojawiają się nierozwiązywalne sytuacje, konflikty i trudności, zwykle zaleca się zwrócenie się do przeszłości, aby znaleźć tam odpowiedź. Jednak regresolog-psycholog Valeria Ershova uważa, że ​​warto szukać głębiej, znacznie dalej niż w dzieciństwie.

„Nic nie jest przypadkowe. Nic nie jest z góry ustalone ”, strona Valerii w Internecie jest zatytułowana tymi słowami. Podzieliła się swoim doświadczeniem z Woman Ru, aby rozwiać mity i nieporozumienia, które mogą zmylić początkujących i opowiedzieć prawdziwe przypadki, w których powrót do przeszłości zmienił przyszłość.

Co to jest regresja?

Regresja jest metodą medytacji prowadzonej. To praca z nieświadomością, z głęboką pamięcią duszy, ze wspomnieniami – świadomymi lub wypartymi w obszar nieświadomości, zarówno tego życia, jak i tych leżących poza nim.

Regresja to nie hipnoza. To transowa podróż, w której skupienie uwagi zostaje przeniesione do własnego wszechświata obrazów, symboli, uczuć, doznań i wspomnień. To nie jest wyobraźnia – to praca z komunikatami nieświadomości. Przechowuje nasze przekonania, przekonania i pomysły dotyczące różnych rzeczy, nasze śluby i przysięgi, nasze decyzje i wybory dokonane w przeszłości, które wpływają na naszą teraźniejszość.

Klient podróżuje do głosu regresologa, który pomaga mu uzyskać dostęp do nieświadomości. A potem każdy ma swoją własną podróż zgodnie z jego prośbami i gotowością.

Co zaskakujące, metoda terapii regresyjnej, w jakiej ją stosuję, pozwala pracować z dowolnym obrazem świata i dowolnym modelem przekonań: dla tych, którzy wierzą w reinkarnację, dla tych, którzy w nią nie wierzą, i dla tych, którzy myślą jeszcze bardziej wieloaspektowy, zdając sobie sprawę, że jesteś częścią wszystkiego.

Metoda terapii regresyjnej pozwala na pracę ze wspomnieniami tego obecnego życia, z okresem wewnątrzmacicznym, z pamięcią reinkarnacji duszy, z genetyczną pamięcią rodzajową, z pamięcią nieświadomości zbiorowej, z pamięcią Ziemi i Wszechświat.

Ale bez względu na to, w co wierzymy, pojawia się zjawisko: w regresji nasza nieświadomość, nasz mózg, rodzi w głębi obrazy, niesamowicie realistyczne fabuły i historie, w których postrzegamy siebie jako uczestników, czujemy i realizujemy oraz które pomagają nam przekształcić i uzdrowić Twoje życie.

W jakich sytuacjach życiowych ludzie zwracają się do Ciebie jako regresologa?

Wachlarz próśb o regres jest bardzo duży: są to sprawy zdrowotne, problemy w relacjach, z finansami, uzdrowienie lęków i fobii, znalezienie celu, znalezienie sensu życia.

Ponadto regresja pozwala przywrócić zasoby energii, aktywować niezbędne umiejętności, wiedzę, talenty i zasoby do rozwiązywania problemów dnia dzisiejszego, skonfigurować wewnętrzne kamertony w taki sposób, aby życie otwierało się na nowe scenariusze i relacje.

READ
Losy najsłynniejszych radzieckich aktorek: co się z nimi dzisiaj stało

Jakie ludzkie problemy może rozwiązać ta metoda?

Metoda terapii regresyjnej pozwala usunąć nagromadzone napięcie, zmęczenie, stres, wrażliwość z traumatycznych wspomnień; zrozumieć przyczyny zdarzeń, sytuacji, snów, lęków, fobii i chorób; przywrócić dostęp do energii przepływu środków pieniężnych; uzdrowić relacje i sytuacje, które wymagają uzdrowienia; urzeczywistnij swoje przeznaczenie, misję swojej duszy; znaleźć zaktualizowaną wersję siebie.

Regresja nie jest mistycyzmem ani magią, ale zmiany, które zachodzą w życiu ludzi, czasami wyglądają całkiem fantastycznie.

Jaka jest globalna różnica między tą metodą a innymi?

Metoda terapii regresyjnej różni się od innych metod przede wszystkim tym, że pozwala pracować z takimi prośbami, które wykraczają poza nasze zwykłe rozumienie i wyobrażenia, z pytaniami, na które psychologowie, naukowcy i lekarze nie mają odpowiedzi.

Na przykład, dlaczego kobieta nie może zajść w ciążę, jeśli wszystkie wskaźniki medyczne są w normie? Jaki jest powód niepowodzenia finansowego? Dlaczego raz po raz wchodzimy w podobne sytuacje i relacje? Dlaczego w rodzinie zdarzają się wydarzenia, które powtarzają się z pokolenia na pokolenie? Jaka jest przyczyna chorób wrodzonych, a co to nowotwór, zaburzenia psychiczne? Jak przezwyciężyć fobie, których przyczyn nie można znaleźć w obecnym życiu?

Przyczyny tkwią w głębi nieświadomości, wyryły się w pamięci duszy, w doświadczeniu minionych wcieleń, nie pozwalając ci dziś osiągnąć tego, czego chcesz w tym życiu, ponieważ istnieje na przykład strach przed śmiercią w poród lub utrata dziecka, jak to się kiedyś zdarzyło. Lub w jednym z poprzednich wcieleń człowiek cierpiał z powodu pieniędzy, a teraz nieświadomie wpływa na niego postawa „pieniądze przynoszą kłopoty”, „niebezpiecznie jest mieć pieniądze”, „mniej pieniędzy – lepiej śpisz”.

Jak przebiega sesja? Czy możliwe są sesje grupowe, czy jest to metoda stricte indywidualna, wymagająca obowiązkowej obecności regresologa?

Sesje mogą być nie tylko indywidualne, ale również grupowe. Moje sesje indywidualne są już zaplanowane do 2022 roku, więc teraz aktywnie rozwijam kierunek grupowych sesji online, które zresztą są nie mniej skuteczne niż osobiste. Istnieją jednak niewielkie różnice.

Indywidualna podróż odbywa się sam na sam z regresologiem, w dialogu. Regresja grupowa działa trochę inaczej. Klient podróżuje pod głosem regresologa, nie będąc w stanie odpowiedzieć regresologowi.

Istnieje jednak możliwość otwarcia oczu podczas podróży, spisania wszystkich swoich realizacji, a następnie przedyskutowania swoich doświadczeń w grupie. Wszystkie moje grupowe kursy online odbywają się wyłącznie ze wsparciem na czacie z informacją zwrotną – moją i kuratorów.

Pomimo faktu, że wszyscy wyruszają w tę samą podróż, każdy ma swoją własną podróż, w zależności od osobistych życzeń. Nieświadomość ujawnia każdemu dokładnie to, czego potrzebuje, aby wewnętrzna praca, którą należy wykonać, mogła zostać wykonana. Każdy otwiera pamięć swojej duszy i rodzaju, wspomnienia tych miejsc i życia, w których kiedyś wcieliła się jego dusza.

READ
Nawet najbardziej oddanym fanom Olgi Orłowej nie podobało się jej nowe zdjęcie w kostiumie kąpielowym

Podaj najbardziej uderzający przykład, który wywrócił życie klienta do góry nogami po ukończeniu kursu/osobistej sesji.

W rzeczywistości przykładów jest wiele, ponieważ historia każdego klienta jest wyjątkowa i imponująca na swój sposób. Pozwólcie, że podzielę się kilkoma historiami.

Kobieta zgłosiła się do mnie z konkretną prośbą – problemy zarówno z życiem osobistym, jak i pieniędzmi. Nie da się stworzyć rodziny, urodzić dziecka, wyjść z finansowych niepowodzeń.

W czasie regresu otworzyło się przed nią życie, w którym była człowiekiem żyjącym w dostatku i dostatku, miała rodzinę, dzieci, zajmowała się handlem i była dość szanowaną osobą w swoim mieście. Tak się złożyło, że w wyniku wypadku stracił całą rodzinę, a wraz z nim sens istnienia. Udał się do klasztoru, przyjmując tonsurę. Wyrzekł się świata, wszelkich dóbr materialnych i poświęcił swoje życie służbie Bogu.

Wybór przeszłości, wyrzeczenie się pieniędzy i bogactwa materialnego, strach przed utratą rodziny ponownie wpłynął na klientkę w tym życiu, blokując przepływ finansowej obfitości i szczęścia w jej życiu osobistym. W regresji patrzymy na wydarzenia z przeszłości naszymi obecnymi oczami, poprzez zrozumienie naszej teraźniejszości.

Możemy oddzielić wydarzenia z przeszłości od naszego obecnego życia. Możemy zaakceptować doświadczenie. Możemy to przeżyć. Możemy odwołać dawne śluby, wyrzeczenia i śluby i pozwolić sobie na ponowne kochanie, znaleźć rodzinne szczęście i żyć w obfitości. Nie trzeba dodawać, że życie klienta się zmieniło? Zmienił się. I we wszystkich kierunkach.

Podam inny ciekawy przykład. Pewnego dnia podszedł do mnie mężczyzna z lękiem przed wystąpieniami publicznymi. Wszystko przebiegało według standardowego schematu: gula w gardle, bał się wypowiadać na zebraniach w pracy, przemawiać na zebraniach, konferencjach, doszło do tego, że ręce mu się trzęsły, a nogi odmawiały posłuszeństwa. Wszedł w regres z pewną prośbą – co z tym zrobić?

I otworzyło się przed nim życie, gdzie był wspaniałym dowódcą, który przemawiał do ogromnej liczby żołnierzy, inspirując ich do zwycięstwa. Podczas regresu odczuwał ten stan całym ciałem i duszą, a ta umiejętność, dostępna mu w przeszłości, została aktywowana w teraźniejszości, aby mógł z niej korzystać, czując w sobie, kim był kiedyś. Od tego czasu drżenie rąk minęło, w nogach pojawiła się siła, aw wystąpieniach publicznych stał się znacznie spokojniejszy.

Piękne sukienki Jennifer Lopez: zdjęcia – najlepsze stroje J. Lo

Jennifer Lopez można słusznie uznać za ikonę stylu, ponieważ każde jej publiczne pojawienie się powoduje zachwyt i wielkie zainteresowanie niesamowitymi strojami gwiazdy.

Pojawienie się Jennifer Lopez na czerwonym dywanie, jak i każde pojawienie się gwiazdy na świecie, jest przemyślane w najmniejszym szczególe, a sukienki o niesamowitej urodzie, które podkreślają perfekcyjne kształty i doskonałą figurę, są zawsze na szczycie.

READ
Najlepszy wygląd ikony stylu Kate Middleton

Jennifer Lopez jest inteligentna i piękna, zasługuje na uwagę i szacunek nie tylko ze względu na swój wygląd i niespotykaną atrakcyjność, ale w większym stopniu ze względu na swoje osiągnięcia i zasługi na polu zawodowym.

Pochodząc z biednej rodziny i nie mając wystarczających funduszy, Jennifer Lopez swoim osobistym przykładem udowodniła, że ​​nawet krucha kobieta może osiągnąć bezprecedensowy sukces.

A wszystko dzięki wielkiej ciężkiej pracy, wytrwałości i niezaprzeczalnemu talentowi, który stał się „kluczem” do sukcesu i sławy Jennifer Lopez na całym świecie.

Jennifer Lopez odniosła sukces i zasłynęła nie tylko jako piosenkarka, ale także jako aktorka, prezenterka telewizyjna i producentka, którą można tylko podziwiać. A styl Jennifer Lopez jest zawsze nienaganny i sprawia, że ​​podziwiasz urodę i wspaniały gust celebrytki.

Ponadto Jennifer Lopez jest troskliwą matką dwójki dzieci: Emmy i Maximilliana od piosenkarza Marca Anthony’ego, z którym gwiazda jest obecnie rozwiedziona.

Czytaj więcej: Fani popularnej aktorki serialu telewizyjnego Marii Kozhevnikovej skrytykowali ją za nową fryzurę i jasny makijaż.

Biorąc to wszystko pod uwagę, Jennifer Lopez jest dla wielu dziewcząt i kobiet przykładem sukcesu w osiąganiu znacznych wzrostów, a poza tym atrakcyjności i absolutnego piękna, które są podziwiane przez wielu przedstawicieli silniejszego seksu.

W naszym przeglądzie staraliśmy się zebrać wszystkie najpiękniejsze sukienki Jennifer Lopez, najlepsze kreacje gwiazdy z czerwonego dywanu, ceremonie wręczenia nagród i prezentacje, w których ikona stylu pojawiła się w całej okazałości, przyciągając pełne zachwytu spojrzenia.

Zwracamy uwagę na najbardziej niesamowite występy celebrytów i najlepsze zdjęcia Jennifer Lopez, których zdjęcia są prezentowane w tej recenzji.

Aby zainspirować się pięknem i luksusowymi strojami J. Lo, aby znaleźć najlepsze zdjęcia Jennifer Lopez w luksusowych sukienkach, które zrobiły plusk, możesz obejrzeć zdjęcia Jennifer Lopez dalej…

Współczesna Roszpunka: J. Lo pojawił się z długim kucykiem na spotkaniu biznesowym

47-letnia Jennifer Lopez często decyduje się na jasne eksperymenty z włosami. Na przykład pewnego dnia popowa diva wyszła z kucykiem o fantastycznej długości, zaskakująco przypominając fanom księżniczkę Disneya Roszpunkę swoim pięknym wyglądem.

6 marca Jennifer Lopez dostała się w obiektyw paparazzi, gdy wybierała się na spotkanie biznesowe w West Hollywood. W tym dniu wokalistka jak zawsze wyglądała jednak genialnie. Jen miała na sobie białą bluzkę i czarną ołówkową spódnicę. Strój gwiazdy został elegancko obszyty perłami z masy perłowej.

Wizerunek Lopeza uzupełniła luksusowa fryzura – fałszywy kucyk o fantastycznej długości, dzięki któremu stała się dokładnie taka, jak księżniczka Disneya Roszpunka.

Nawiasem mówiąc, J. Lo zawsze przemyśla swój wygląd w najdrobniejszych szczegółach, a także często decyduje się na eksperymenty z wizerunkiem i makijażem. Sądząc po tym, że zdjęcia piękna popowej divy są w większości bezbłędne, ten sam doświadczony zespół stylistów i wizażystów współpracuje z nią od wielu lat.

READ
Ojcowie i synowie: 9 par słynnych ojców i synów, którzy są jak dwa groszki w strąku

Czytaj także

„Syndrom 40-latków” czy kryzys wieku średniego? Dlaczego popularne kobiety nagle szaleją

Victoria Bonya wyzdrowiała i nie mieści się w żadne ze swoich dżinsów

Po „nagim” kombinezonie, model plus size Hunter McGrady założył przezroczystą spódnicę

  • Tekst: Yana Markovskaya
  • Zdjęcie: Getty Images, Legion-Media.ru
  • Data: 07 marca 2017
  • Tagi: Jennifer Lopez

Czytaj więcej: Julia Baranowska rzadko cieszy fanów radykalną zmianą wizerunku, ale ostatnio naprawdę udało jej się ich zaskoczyć. Halloween już daleko za nami, ale wiele gwiazd nadal dzieli się zdjęciami z ciekawymi przemianami. Julia nie była wyjątkiem.

Kocham Jennifer. Piękne, kwitnące, niesamowite.

Cholera, dba o siebie. Wciąż jak dziewczyna! Elegancki, piękny, szykowny, młodzieńczy!

Ale te długie włosy zostały komuś obcięte. I prawie nie kojarzyło się to z pozytywnymi emocjami.

Cholera, dba o siebie. Wciąż jak dziewczyna! Elegancki, piękny, szykowny, młodzieńczy!

Patrząc na jego wiek, cokolwiek by powiedzieć, cuda się nie zdarzają.

Szykowna parodia J. Lo, bardzo ją lubię, jest czego zazdrościć. Oczywiście zajmuje się kosmetykami, zabiegami upiększającymi jak wszyscy, ale to, co dała jej natura, jest bardzo rzadkie. jeden na miliard

Szykowna parodia J. Lo, bardzo ją lubię, jest czego zazdrościć. Oczywiście zajmuje się kosmetykami, zabiegami upiększającymi jak wszyscy, ale to, co dała jej natura, jest bardzo rzadkie. jeden na miliard

ciągły
W jej przypadku zasługa nie leży w naturze, ale w ogromnej pracy nad sobą.

Cholera, dba o siebie. Wciąż jak dziewczyna! Elegancki, piękny, szykowny, młodzieńczy!

Powiększ 13. zdjęcie i zobacz jej wiek: zmarszczki na całej twarzy, fałdy nosowo-wargowe, przedłużone rzęsy (ponieważ prawie żadnych jej nie ma). nie ma dziewczyny, nie ma potrzeby schlebiać tak zabawnie

Wygląda świetnie. Ale biały garnitur to porażka. Od razu podał wiek.

Szykowna parodia J. Lo, bardzo ją lubię, jest czego zazdrościć. Oczywiście zajmuje się kosmetykami, zabiegami upiększającymi jak wszyscy, ale to, co dała jej natura, jest bardzo rzadkie. jeden na miliard

Zobacz, jak wygląda Liz Hurley w wieku 53 lat i dopiero po tym stwierdzeniu, że Lopez jest jeden na miliard. Liz jest prostą, szczupłą, pełną wdzięku dziewczyną, bez kropli tłuszczu i bez cienia pompatyczności. Fantazja, prosty.

Wykorzystanie i przedruk materiałów drukowanych ze strony woman.ru jest możliwe tylko przy aktywnym linku do zasobu.
Wykorzystywanie materiałów fotograficznych dozwolone jest wyłącznie za pisemną zgodą administracji serwisu.

Umieszczanie obiektów własności intelektualnej (zdjęć, filmów, utworów literackich, znaków towarowych itp.)
na stronie woman.ru dozwolone jest tylko osobom, które mają wszystkie niezbędne prawa do takiego umieszczenia.

READ
Kultowe obrazy gwiazd, które wyglądają śmiesznie

Prawa autorskie (c) 2016-2019 Hirst Shkulev Publishing LLC

Publikacja sieciowa „WOMAN.RU” (Woman.RU)

Świadectwo rejestracji środków masowego przekazu EL nr FS77-65950, wydane przez Federalną Służbę Nadzoru w Sferze Komunikacji,
technologie informacyjne i komunikacja masowa (Roskomnadzor) 10 czerwca 2016 r. 16+

Czytaj więcej: 28-letnia Nastya Iveleva często decyduje się na dość odważne eksperymenty ze swoim wyglądem. Fani nie raz widzieli gwiazdę w peruce, a ostatnio postanowiła zaskoczyć ich kolejną niezwykłą przemianą, pokazując się z włosami w kolorze limonki.

Założyciel: Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością „Hirst Shkulev Publishing”

Stylowe fryzury dla Jennifer Lopez: znajdź ciekawy pomysł na krótkie lub długie włosy

Jennifer Lopez jest pewna, że ​​aby wyglądać stylowo w życiu, ważne jest, aby wybrać każdy szczegół na czerwonym dywanie: ubrania, buty, akcesoria, makijaż i włosy. Co sezon styliści, projektanci mody z całego świata zaskakują nas nowymi pomysłami na koloryzację, modelami fryzur, opartymi na najnowszych osiągnięciach branży kosmetycznej i modowej. Gwiazdy, trendsetterzy, gwiazdy stylu striptiz podchwytują stylowe pomysły i promują je wśród ludzi.

Oferujemy wybór modnych fryzur Jennifer Lopez. Hollywoodzka aktorka zawsze ma najmodniejsze i najbardziej oryginalne fryzury, o których dyskutują i oglądają fashionistki na całym świecie.

Niezwykła, oryginalna fryzura dla każdego, kto nosi loki i chce się wyróżnić z tłumu.

Wysoka pół-koczek

Dziewczęce fryzury Jennifer są bardzo pochlebne, a wysoki kok i sploty są ważną częścią tegorocznej mody.

Wydłużony kwadrat

Ta fryzura od dawna stała się standardem kobiecości i elegancji. W tym roku została wybrana przez wiele celebrytów. Zobacz wybór tutaj – jak bob zmienia kobietę.

Wysoki ogon

Fryzura z wysokim kucykiem pochodzi z lat osiemdziesiątych, ale regularnie powraca do świata mody. Jennifer często nosi koński ogon, pokazując tym samym, że nie jest to domowa, nudna fryzura, jeśli jest ozdobiona dodatkami i uzupełniona odpowiednim strojem.

Luźne długie loki, przedziałek

Luźne długie włosy to jedna z najdelikatniejszych fryzur, idealna do formalnego, biznesowego otoczenia i do swobodnego wyglądu.

Asymetryczna stylizacja

Uniwersalna odmiana dla różnych długości włosów i miejskiego stylu.

Pakiet

Idealny przykład fryzury dla kobiet w różnym wieku. Tak urocza stylizacja daje nam możliwość bycia modnym, nowocześnie uczesanym na każdą okazję.

Cygańskie fale

Przemyślana niedbała stylizacja – styl “cygańskich” fal. Ta naturalna fryzura jest u szczytu popularności w 2017 roku, można ją zobaczyć na wielu znanych kobietach, ona i J. Lo są idealni. Jak stylizować płaskie fale? Przeczytaj – tutaj.

Jesteśmy pewni, że spodobała Ci się kolekcja! Podziel się ze znajomymi, będą ci wdzięczni! Czytaj dalej: top 9 najbardziej luksusowych i najpiękniejszych fryzur piosenkarki Seleny Gomez.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: