Sukienka zjadła nogi i sylwetkę: Sieć nie doceniła stroju Ekateriny Strizhenova

Artysta jest jednocześnie wyjątkową personifikacją piękna, inteligencji, wdzięku i talentu. Jej los jest doskonałym odzwierciedleniem faktu, że każda sławna osoba ma inną stronę życia.

Katarzyna z własnego doświadczenia musiała się upewnić, że zwiększona uwaga dziennikarzy i wielbicieli może stać się nienaturalna i wywołać wrogość – w biografii szukają nieprzyjemnych faktów, a w życiu osobistym czekają na uzasadnienia lub obalenia plotek na temat niewierność i rozwód.

Dzieciństwo, młodość, młodość, rodzice

Ekaterina urodziła się w Moskwie w 1968 roku. Jej rodzice poświęcili całe życie literaturze: ojciec Vladimir Tokman był jednym z pierwszych założycieli słynnego magazynu Student Meridian, a matka Valentina Tokman była filologiem i krytykiem literackim uczącym języka rosyjskiego, a następnie zaczęła pracować w administracji prezydenckiej. Katia urodziła się jako drugie dziecko: ma starszą siostrę Victorię (różnica wieku to sześć lat).

Interesujące: Galkin i Pugaczowa się rozwiedli: najnowsze wiadomości 2021, prawda czy nie

Zobacz także: Procesy dla młodej żony: dlaczego Aleksander Ustyugow opuścił rodzinę po dziesięciu latach szczęśliwego małżeństwa

Od szóstego roku życia młody talent zaczął po mistrzowsku poznawać ekran telewizyjny, została zaproszona do następujących programów telewizyjnych:

  1. „Wesołe notatki”
  2. “Alarm”.
  3. „ABVGDeika”.

Poszukując od córki najróżniejszych zdolności w odmiennych obszarach działalności, rodzice przyprowadzili dziecko na zajęcia do grupy tanecznej Kalinka. To miejsce zajęło pierwszą linię w życiu dziewczyny. W zespole nauczono ją najsurowszej dyscypliny, powagi, zdała sobie sprawę, jak trudno jest stale monitorować jej wygląd w każdych okolicznościach. Następnie umiejętność utrzymywania aktywnego ciała bardzo pomogła artyście.

W 1974 roku głowa rodziny zmarła na raka, pozostawiając młodą żonę z dwiema córkami. Matka poszła na oślep w wychowanie córek, starała się zrobić wszystko, aby dziewczynki nie odczuwały braku rodzicielskiej miłości. Opieka, wychowanie i miłość mamy pomogły Katarzynie zahartować jej charakter i odnieść życiowy triumf.

Pierwsza miłość

Już w wieku szesnastu lat młoda dziewczyna pewnie trzymała się przed kamerą. Lata udziału w projektach telewizyjnych nie poszły na marne i dały szansę na zdobycie niezbędnego doświadczenia, a już w 1984 roku Ekaterina otrzymała rolę w filmie Borysa Durowa „Lider”, w którym zagrała Tatianę Kornilovą. Praca nad tym konkretnym obrazem dała młodej aktorce szansę na brzemienne w skutki spotkanie z młodym artystą Aleksandrem Strizhenovem.

READ
Wygląd dnia: Brigitte Macron w sukience Elie Saab

Przeczytaj również: Gdzie mieszka i co robi Ludmiła Putina

Stało się to w Soczi, gdzie ekipa filmowa udała się, by przeprowadzić kontynuację filmu. To spotkanie zmieniło los dwojga ludzi i stało się podstawą biografii Ekateriny Strizhenowej, a ojciec przyszłych dzieci pojawił się w jej życiu osobistym i na zdjęciu.

Zobacz ten post na Instagramie

W GUM otwarta jest historyczna wystawa Nature de la Femme („Natura kobiety”) autorstwa @estelle_adony z niesamowitymi modelami marki bieliźnianej Lise Charmel. Ekspozycja poświęcona jest niezrównanemu kunsztowi francuskich projektantów mody, którzy od wieków uosabiają kobiece piękno w koronkach i jedwabiu.

Post udostępniony przez Ekaterinę Strizhenova (@strizhenovae) 16 listopada 2018 o 11:39 PST

dni informacyjne

80 najlepszych zdjęć Ekateriny Strizhenowej, jej męża Aleksandra i córek

Ekaterina Strizhenova nosiła kiedyś nazwisko Tokman, ale gdy miała 18 lat, zmieniła je na Strizhenov.

80 najlepszych zdjęć Ekateriny Strizhenowej, jej męża Aleksandra i córek

Ekaterina i Alexander poznali się, gdy mieli 14 lat, to fatalne spotkanie miało miejsce na planie filmu „Lider” w 1984 roku. Chyba że jeden ze świadków tych rodzących się uczuć mógłby sobie wyobrazić, w jaki silny związek rozwinie się ta dziecięca miłość.

Alexander Strizhenov w tamtych czasach był rzadkim przystojnym mężczyzną: wysoki, niebieskooki, szczupły blondyn, grał jedną z głównych ról w filmie „Lider”, facet, który prowadził w klasie aż do przybycia nowego . Ale Katya dostała rolę organizatora Komsomola, dziewczyny poważnie porwanej przez przybysza, jej bohaterka Tanya zaczęła podążać za nim jak kucyk. Powstał trójkąt miłosny. Tylko przybyszowi nie zależy na przywódcy komsomołu Tanyi, pasjonuje się odczytywaniem starożytnego języka jednego z amerykańskich plemion zniszczonych przez konkwistadorów.

Ekaterina, w tym czasie nawet nie Strizhenova, ale Tokman, dopiero zaczynała kwitnąć. Ale nawet wtedy jej piersi były większe niż trzeci rozmiar. Aleksander Strizhenov zakochał się w Katyi, ale wtedy nie wiedział, jak rzadkim pięknem stanie się jego wybrana. Minęło zaledwie kilka lat, a do czasu jego małżeństwa Katiusza zmieniła się z dzikiego, nieśmiałego jelenia w luksusową, seksowną, ponętną, pełną wdzięku kobietę z łani. Od 14 roku życia do wieku swojej narzeczonej Aleksander Strizhenov uparcie prosił matkę o rękę Katarzyny (ojciec dziewczynki zmarł, gdy miała 6 lat). Poważny facet, większość młodych mężczyzn po prostu musi przeklinać i zostawić dziewczyny, a Aleksander Strizhenov to specyficzny facet, nie rzuca słów na wiatr i pomimo tego, że dorastał w znanej rodzinie, mógł major i spłoń w pełni. W chwili pisania tego tekstu, a mianowicie w 2021 r. Jekaterina i Aleksander Strizhenov skończyli 50 lat, są małżeństwem od 32 lat. Strizhenovowie mieli dwie córki. Anastasia urodziła się rok po ślubie, a Aleksandra jest o 12 lat młodsza od swojej starszej siostry. Wszystko wydarzyło się w rodzinie Katarzyny i Aleksandra Strizhenova, ale mimo wszystko gołym okiem widać, jak bardzo się kochają. Sam Aleksander przyznaje, że za każdym razem odkrywa na nowo swoją żonę. Albo stanie na łyżwach i zdobędzie owację na stojąco wyrafinowanych widzów i najwyższe noty jury, potem zacznie śpiewać, a potem umiejętnie zagra nową rolę. Aleksander wygląda i za każdym razem myśli o tym, jakie ma szczęście ze swoją żoną!

READ
Maria Kozhevnikova przytyła 40 kilogramów

Na tym zdjęciu rodzice Ekateriny Strizhenova, jak widać, nasza bohaterka wygląda bardziej jak jej ojciec.

80 najlepszych zdjęć Ekateriny Strizhenowej, jej męża Aleksandra i córek

I taka Ekaterina Strizhenova była w młodości.

80 najlepszych zdjęć Ekateriny Strizhenowej, jej męża Aleksandra i córek

Na tym zdjęciu Strizhenovowie z najmłodszą córką Aleksandrą.

Na tym zdjęciu młody Aleksander Strizhenov.

Na tym zdjęciu Ekaterina Strizhenova ze swoją starszą siostrą Victorią Andreyanovą, która jest utalentowaną projektantką, wiele strojów noszonych przez Katiuszę zostało stworzonych przez nią.

Z młodszą córką Aleksandrą Strizhenową.

80 najlepszych zdjęć Ekateriny Strizhenowej, jej męża Aleksandra i córek

Na zdjęciu Ekaterina Strizhenova z ukochanym mężem.

Na tych zdjęciach Strizhenovowie ze swoją najstarszą córką Anastasią.

80 najlepszych zdjęć Ekateriny Strizhenowej, jej męża Aleksandra i córek

Ekaterina Strizhenova z córkami Aleksandrą i Anastazją.

Najmłodsza córka Strizhenovów jest bardzo podobna do swojej babci Ljubow Strizhenova (matki jej ojca).

80 najlepszych zdjęć Ekateriny Strizhenowej, jej męża Aleksandra i córek

Na zdjęciu radziecka aktorka Ljubow Strizhenova jest matką Aleksandra Strizhenova. W 2008 roku, zmęczona doczesnym zgiełkiem, udała się do klasztoru.

Na zdjęciu para Stizhenov z najmłodszą córką Sashenka, a także Olegiem Strizhenovem, słynnym sowieckim aktorem, ojcem Aleksandra Strizhenova. Również na zdjęciu widać trzecią żonę Olega Strizhenova – Leonellę Pyrievę, ona nie jest matką Aleksandra.

80 najlepszych zdjęć Ekateriny Strizhenowej, jej męża Aleksandra i córek

Ekaterina Strizhenova w młodości.

Na tych zdjęciach ojcem Aleksandra Strizhenova jest Oleg Strizhenov.

Na zdjęciu Anastasia Strizhenova jest najstarszą córką Ekateriny i Aleksandra Strizhenova z mężem, finansistą Peterem Grishchenko.

80 najlepszych zdjęć Ekateriny Strizhenowej, jej męża Aleksandra i córek

Alexandra Strizhenova zaczęła spotykać się ze sportowcem Antonem Churekovem w wieku 14 lat, facet jest od niej o 3 lata starszy.

Katarzyna z siostrą.

80 najlepszych zdjęć Ekateriny Gusiewy, jej męża i dzieci

80 najlepszych zdjęć Nastyi Zadorozhnaya, w tym jej zdjęcia z dzieciństwa

40 najlepszych zdjęć Władimira Koreniewa, jego żony, córki i wnuka

70 najlepszych zdjęć Tatyany Michałkowej (żony Nikity) w młodości i teraz

80 rzadkich zdjęć Veroniki Castro młoda i teraz, a także zdjęcia jej dzieci

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: