Stylowy manicure na wiosnę 2023: 48 fajnych pomysłów na zdjęciu

Wiosna to świetny czas na zmianę. W 2022 roku manicure obejmuje szeroką gamę odcieni, które pomogą kobietom i młodym dziewczętom pokazać swoją indywidualność. Wiosna łączy delikatne pastelowe kolory z naturalnymi odcieniami nude. To na wiosnę zależy nam na większej delikatności w manicure, dlatego dominują delikatne wzory.

Manicure z kwiatami

Wszystko kwitnie wiosną. Kwiaty podobają się absolutnie wszystkim kobietom, więc na pewno spotkasz je wiosną na paznokciach swoich przyjaciółek. Tej wiosny modne są schludne malowane kwiaty na jednym lub dwóch paznokciach. Możesz wybierać spośród naklejek transferowych lub naklejek samoprzylepnych. Istotne jest również modelowanie w postaci kwiatów na paznokciach.

Francuski manicure

Klasyczny, schludny manicure wydaje się być nieśmiertelnym trendem. Według stylistów, wiosną 2022 roku utrzyma czołowe pozycje. Cechą charakterystyczną wiosennego manicure jest to, że można go bezpiecznie uzupełnić o iskierki.

Na przykład czarne cekiny. Nawiasem mówiąc, w tym roku również będą popularne. Linia uśmiechu może być zarówno klasyczna, jak i ukośna.

Lunar manicure

Barwiony otwór po gwoździu znów będzie popularny. Ten manicure wygląda bardzo delikatnie i kobieco. Lepiej jest używać pastelowych odcieni delikatnych odcieni. Na przykład: różowy, niebieski, brzoskwiniowy i inne. Dozwolone jest również dekorowanie kamykami lub iskierkami. Najważniejsze, żeby nie przesadzać z dekoracjami.

Taki manicure możesz ozdobić dodatkowymi liniami nad otworem lub odwrotnie od strony naskórka.

Gradient

Przejścia z jednego koloru na drugi zawsze wyglądają ciekawie. Zwłaszcza jeśli używasz nietypowych kolorów. Możesz zrobić gradient na wszystkich nagietkach lub odwrotnie tylko na jednym.

Dla odmiany możesz wybrać jeden nagietek z odwrotnym gradientem. Możesz ozdobić taki manicure wszystkim, co znajdziesz w swoim arsenale manicure. Cekiny, cyrkonie lub kolorowy puder. Wybór nalezy do ciebie.

Abstrakcja

Linie lub smugi w sposób chaotyczny wyglądają interesująco i niecodziennie. Taki manicure wykonuje się po prostu. Nie musisz jednakowo malować wszystkich paznokci. Użyj linii o różnych kolorach, grubości, kierunku. Preferowane powinny być jasne kolory. Rysunki, naklejki lub cyrkonie są używane jako dekoracje.

Wymyśl nowe obrazy i wyraź swoje pomysły, charakter i nastrój na paznokciach. Uwolnij swoją wyobraźnię, aby stworzyć niepowtarzalny i niezwykły manicure. Nie bój się eksperymentować, teraz modne są zmiany.

READ
30 genialnych błyszczących pomysłów na manicure na 2023

Jaki manicure wybrałeś na wiosnę? Napisz w komentarzach, który z wiosennych pomysłów na manicure podobał Ci się najbardziej.

Manicure modowy w 2023 roku: stylowe pomysły na zdjęcia z niesamowitymi wynikami

W 2023 roku trendy w manicure są zalewane odważnymi pomysłami i kreatywnymi rozwiązaniami. Klasyczne wariacje, jak zawsze, pozostają.

Świąteczny manicure zebry

Dla tych, którzy chcą podkreślić swoją indywidualność, można zwrócić uwagę na niecodzienne zdobienia, takie jak pióra, aplikacje i cekiny.

Monochromatyczny modny manicure z naciskiem na jeden paznokieć

Nie ma ograniczeń co do długości paznokci. Mile widziane są wariacje tematyczne dedykowane dowolnym wydarzeniom.

Połączenie technik w manicure

Trendy mody w manicure 2023

W nowym sezonie powraca moda na długie paznokcie. Mogą być barwione na jeden kolor.

Modny manicure z oryginalnym wzorem

Wykonują manicure francuski, ombre i inne techniki.

Romantyczna odmiana manicure

Priorytetem są owalne kształty, ale przy spiczastych paznokciach przedstawicielka pięknej połowy ludzkości będzie wyglądać odpowiednio w każdych okolicznościach.

Od codziennego manicure po wieczorowy manicure dzięki lśniącemu paskowi

Wyróżnij się kreatywnymi obrazami i wzorami na płytce paznokcia, a także niezwykłymi zdobieniami. Jednak mogą nie być odpowiednie na co dzień.

Podkreślenie jednego paznokcia w manicure

Należy to wziąć pod uwagę przy podejmowaniu decyzji, który manicure lepiej wykonać przed wizytą u mistrza w salonie kosmetycznym.

Modny manicure w pastelowych kolorach z pudrowymi mini-perełkami na jednym paznokciu

Długie paznokcie pozwalają przełożyć dowolne pomysły na rzeczywistość, a po ich wdrożeniu można łączyć różne techniki.

Manicure z przezroczystymi obszarami na paznokciu wygląda kreatywnie

W takim przypadku nie trzeba długo czekać, aż płytka paznokcia odrośnie. Można go zwiększyć.

Rozcieńczenie czerni w manicure

Te kobiety, które nie lubią długich paznokci, nie wypadną z trendów mody. Oni też mają na nie pomysły.

Połączenie kolorów w manicure

Na paznokciach o wygodnej długości możesz wykonywać różne techniki, a przy każdym z nich wynik będzie odpowiedni, zwłaszcza jeśli stylistyczna decyzja manicure i obraz jako całość będą pasować.

Modny wielokolorowy manicure na każdy dzień

Dziecięce wariacje modnego manicure 2023

Modne kolory manicure na różne pory roku 2023

W kolorystyce manicure w 2023 roku nic się nie zmieni. Nadal są dyktowane przez pory roku.

Matowy lakier do paznokci z pudrem brokatowym

Jednak kolor paznokci zależy nie tylko od pory roku, ale także od nastroju, a także od oczekiwanej i pożądanej pogody. Na przykład w sylwestra chcesz śniegu, jesienią – słońca i cieszyć się kolorowym pięknem liści, latem – jasnością kolorów, które przedstawia natura, a wiosną – czułością.

Modny wielokolorowy manicure z naciskiem na jeden z paznokci

A paznokcie powinny podkreślać te pragnienia.

Delikatny manicure 2023

A więc pomysły sezonowe:

 • Wiosna i lato – jasne kolory zdominowane przez żółte, zielone, czerwone, różowe, niebieskie, fioletowe, lawendowe, nagie i pastelowe nadruki w postaci różnych obrazów.
READ
7 trendów w manicure na rok 2023, które powinieneś wypróbować

Trendem roku będą odcienie masy perłowej. Tych, którzy lubią radykalnie podkreślać piękno paznokci i ich zadbany kolor zapraszamy do pomalowania ich na kolor czarny, czerwony lub biały.

Praktyczny manicure: gdy paznokieć odrośnie, nie będzie go widać

Kolor złota i srebra wciąż jest w modzie.

Nie bój się eksperymentować z kolorami w nowym sezonie. Jego moda akceptuje wszelkie wariacje.

Pomysł na modny manicure na letni look

Atrakcją może być pojedynczy gwóźdź, ozdobiony innym kolorem i stylem. Będzie łączony z manicure francuskim, matowym lub księżycowym i może być uzupełniony cyrkoniami i wzorem.

Noworoczna odmiana manicure

Stylowe pomysły na manicure na każdy dzień

Manicure na każdy dzień powinien być przede wszystkim schludny. Wszystkie inne cechy są w tle.

Modny manicure z wkładką na powierzchni paznokcia, malowany lakierem gładkim

Należą do nich jego zwięzłość, z jaką powstanie obraz odpowiedni do pracy i nauki.

Cyrkonie na przezroczystym manicure

Priorytetem codzienności są krótkie paznokcie.

 • Mogą być barwione na jeden kolor. Jednak może być jasny, ale czarne i jaskrawoczerwone należy unikać na co dzień, zwłaszcza na długich paznokciach, ponieważ będzie wyglądać nie na miejscu.
 • Dla tych, którzy monochromatyczny manicure uznają za nudny, proponujemy jego pewną modyfikację. Można to zrobić za pomocą różnych technik, rysując wzory lub kontrastowo podkreślając jeden paznokieć.
 • Mistrzowie salonu piękności mogą zostać poproszeni o ozdobienie manicure na każdy dzień wzorem. Może malować artystyczne, nakładać wzory geometryczne, kwiaty, wzory, różne motywy etniczne i bloki kolorów.
 • Jeśli potrzebujesz szybko i niedrogo, możesz użyć gotowych naklejek, które nakłada się na już zaprojektowany manicure przed lakierem nawierzchniowym.
 • Manicure francuski i księżycowy nie opuściły list trendów. Są łączone z różnymi rodzajami biżuterii i mogą być wykonane w różnych technikach i ich kombinacjach.

Aby zrobić modny manicure, nie trzeba kontaktować się z mistrzem. Jeśli masz wszystko, czego potrzebujesz do pracy, możesz sam sobie z tym poradzić. Aby to zrobić, możesz użyć zwykłych lakierów hybrydowych lub lakierów o różnych efektach.

Modny manicure o kontrastowych kolorach i różnych powierzchniach

Bardziej doświadczone kobiety mogą pokusić się o wykonanie marmurkowego manicure lub powłoki z efektem zamglenia.

Modny manicure wieczorowy 2023

Starannie wykonany manicure na co dzień sprawdzi się na imprezach tematycznych, na święta i specjalne okazje.

Modny manicure z efektem marmuru i błyszczącymi wstawkami z folii

Modne połączenie kilku stylów w manicure 2023

 • Aby jak najbardziej zbliżyć go do nastroju wydarzenia, możesz dodać poszczególne elementy, które pozwalają poczuć szczególne doznania uniesienia. Mogą to być cyrkonie, kamienie, cekiny, buliony, mikropołysk, modelowanie akrylowe i kamifubuki.
READ
Zabierz z życia to, co najlepsze: najpiękniejszy manicure zimy 2023 roku!

Dominacja różu w kontrastowym manicure

Można je łączyć ze sobą lub nakładać osobno. Będą odpowiednie na wszystkie palce lub wybiórczo.

Zgrabny modny manicure w kojących kolorach ze wzorem i wkładką

Planując nałożenie elementów dekoracyjnych na wszystkie paznokcie, należy przeanalizować, czy nie będzie krzykliwy. Jeśli tak, to projekt należy nieco uprościć.

Metaliczny kolor w manicure - trend sezonu 2023

 • W trendzie 2023 intarsja z kryształkami. Trzeba to jednak zrobić na jednym lub dwóch paznokciach. Tradycyjnie – na palcu trzecim i serdecznym. Jako podstawę na wszystkich paznokciach możesz wykonać manicure monochromatyczny.
 • Dobrze będą wyglądać francuskie, gradientowe i ombre. Co więcej, wszystko to może być w wykończeniu błyszczącym lub matowym.

Marmurowy manicure z abstrakcyjnymi elementami

 • Z kolorowych lub zwykłych bulionów możesz wykonać manicure kawiorowy. W tym przypadku cały paznokieć pokryty jest mikrocząsteczkami specjalnych koralików.
 • Idąc na imprezę, możesz pomalować paznokcie na ciemny kolor i zrobić na powierzchni wzór pajęczyny lub folii. Kamifubuki o różnych kształtach i kolorach dopasują się do modnego wizerunku.
 • Możesz dodać kilka złotych lub srebrnych pasków do manicure ze wzorem w postaci geometrycznych pasków, które podkreślą wyjątkowy świąteczny nastrój. Wzmocnij ją za pomocą elementów dekoracyjnych, takich jak złote paski, błyszczące naklejki i cyrkonie.
 • W wieczornym manicure odpowiednie będą wszelkiego rodzaju rysunki. Mogą to być kwiaty, wzory koronek i monogramów, różnego rodzaju przedmioty, a nawet całe dzieła sztuki. Wszystko to podkreślają błyszczące elementy – brokat i cyrkonie.
 • Nowością w świecie mody jest transparentny manicure wykonany bezbarwnym lakierem. Na jego powierzchni rysowane są obrazy lub wzory świetlne przypominające zasłonę. Ten projekt paznokci można zaliczyć do hitu sezonu.

Ciemny manicure

Manicure utrzymany w ciemnych kolorach będzie pasował do codziennego lub wieczorowego wyglądu kobiety. Moda nie dyktuje, jakie odcienie zastosować, co odsłania się po prostu fantazjom mistrzów salonów kosmetycznych i ich klientek.

Odmiana modnego francuskiego manicure 2023

Może być bogaty w odcienie zieleni, błękitu, brązu, szarości, czerni, czekolady i bordo.

francuski manicure

Mogą być gładkie, kontrastowe lub łączone ze sobą. W każdym razie takie rozwiązanie pozwala podkreślić oryginalność odcienia i stworzyć aurę tajemniczości, zanurzając się w głębi koloru.

Klasyczny francuski manicure

Warto zaznaczyć, że monochromatyczny lakier hybrydowy nadaje się tylko do codziennego użytku. Wszystkie wieczorowe wariacje uzupełniają malowanie, inkrustacje, pocieranie, brokat i koraliki.

Styl minimalizmu w manicure 2023

Jednym z trendów w trendach mody manicure w 2023 roku jest styl minimalistyczny. Nadaje się nie tylko dla kreatywnych i nietuzinkowych osobowości, ale także dla dziewczyn, które nieustannie poszukują czegoś nowego i eksperymentują z rozwiązaniami projektowymi.

READ
Surowość ze smakiem: pomysły na manicure 45 bez wzoru

Kolorowy manicure francuski

Minimalistyczny styl doskonale sprawdzi się w codziennych stylizacjach. Paznokcie zaprojektowane przez mistrza salonu w tym formacie podkreślą surowość biznesowego wizerunku, który jest często niezbędny dla pracowników biurowych i studentów.

Manicure na każdy dzień 2023r

Manicure o minimalistycznym efekcie wykonywany jest w połączeniu dwóch kolorów.

Połączenie modnych technik: manicure francuski i marmur z elementami foliowymi

Zwykle jest biały i czarny, ale dozwolone jest mieszanie dowolnych jasnych i ciemnych tonów. Powinny podkreślać elegancję zdobionych paznokci i ich wyrafinowanie.

Modny manicure o bogatej kolorystyce

Ten styl dobrze komponuje się z techniką francuskiego manicure. Można go uzupełnić paskami i drutem.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: