Stylowe brwi 2023 aktualności fotograficzne

Trendy w makijażu brwi zawsze były priorytetem dla ogółu społeczeństwa kosmetycznego. Są naprawdę śledzeni, czego nie można powiedzieć o wybiegowych wynalazkach w projektowaniu oczu i ust, które często pozostają niezauważone. Jakie brwi będą modne w nowym sezonie?

czytanie zajmie > 5 minut

Tekst: Wiktoria Wołkowa

logotyp do makijażu

modne brwi 2022

Od początku prawdziwego boomu na brwi w branży kosmetycznej minęło sporo czasu, a dziewczynom udało się zadbać o to, aby brwi – ich kształt, szerokość, objętość – zauważalnie wpływały na wizerunek jako całość.

nałóż żel do brwi

Makijaż brwi stał się osobnym krokiem w codziennym rytuale piękna. Niektóre dziewczyny po prostu podkreślają brwi w ich naturalnej formie, inne korygują ich kształt i kolor, biorąc pod uwagę zmieniające się z roku na rok trendy. Zastanówmy się, jakie brwi są teraz modne, w 2022 roku.

Wirtualny makijaż z NYX Professional Makeup

Wirtualny makijaż z NYX Professional Makeup

Brwi: trendy w modzie – 2022

Idealne brwi w 2022 roku mogą wyglądać zupełnie inaczej. Oto kilka opcji.

Rozwiąż nasz quiz i dowiedz się, jaki produkt do brwi dodać do swojej kosmetyczki.

Brwi: trendy - 2022 zdjęcie 4170

Mydlane brwi

Przede wszystkim mowa o technice stylizacji brwi, która pozwala na uzyskanie efektu wypielęgnowanych brwi, czyli „wypielęgnowanych brwi”. Mowa o teksturalnej objętości, dzięki której brwi wydają się grubsze – tak w duchu panujących trendów.

brwi

Aby uzyskać taki efekt, nawet wizażyści czasami uciekają się do life hacku z suchym mydłem: pocierają okrągłą szczoteczką nasączoną wodą, którą następnie przeczesują brwi. Mydło otula włosy, dodając im objętości, a jednocześnie utrwala kształt – nie gorzej niż niezawodne żele.

miękkie tonowanie

Zgodnie z zasadami brwi mogą być ciemniejsze/jaśniejsze od włosów tylko o 1-2 tony. Wiele osób zaniedbuje to, próbując podążać za trendami. Przyzwyczailiśmy się już do kontrastowo podkreślonych brwi u większości dziewczyn. Nawet blondynki z mocnym rozjaśnieniem.

ciemne brwi do włosów blond

W tym sezonie wizażyści wzywają do zmiany podejścia. Po co przyciemniać brwi, jeśli nie ma pilnej potrzeby? Nie powinny zbytnio wyróżniać się na tle innych rysów twarzy. Na przykład jasnoblond dziewczynom zaleca się wybieranie stosunkowo jasnych cieni – nie tyle w celu skorygowania kształtu brwi, ile w celu nadania im schludnego i zadbanego wyglądu. Odcienie na każdy gust znajdziesz w kolekcji Eyebrow Cake Powder od NYX Professional Makeup.

READ
Jak zagęścić brwi: 4 proste wskazówki, które dadzą Ci oszałamiające efekty

Tutaj możesz dowiedzieć się, co nasi czytelnicy myślą o tym narzędziu.

#bez makijażu

W 2022 r. naturalny wygląd będzie nadal modny. Brwi w tym przypadku nie są zabarwione – wystarczy przeczesać je okrągłą szczoteczką z bezbarwnym żelem, który pomoże utrwalić kształt. Spróbuj tego i ogranicz się. Możliwe, że korekcja kolorów nie jest potrzebna.

naturalne brwi

Brwi z efektem mokrym

Reinkarnacja mody na mokre wykończenie dotknęła również brwi. Istotna jest ich stylizacja z grubą warstwą przezroczystego żelu utrwalającego, takiego jak Control Freak od NYX Professional Makeup.

Błyszczący połysk dodaje obrazowi życia i świeżości. A także efekt blasku na skórze. Dowiedz się więcej o tym, jak używać żelu do brwi w tym filmie.

Szczotkowane brwi

Jednym z najpewniejszych sposobów na wizualne powiększenie brwi jest stylizacja ich okrągłą szczoteczką tak, aby włoski były skierowane ku górze.

Uzyskasz pożądany efekt zagęszczenia i lekkiego zaniedbania, które dziś uważane jest za synonim naturalności.

Bielone brwi

Ten trend, w przeciwieństwie do wymienionych powyżej, nie jest gotowy na podążanie za każdą dziewczyną. Niemniej jednak nie jest to pierwszy sezon, w którym deklaruje się na pokazach. Jason Wu, Sies Marjan, Rick Owens – na pokazach tych marek modelki chodziły po wybiegu z rozjaśnionymi brwiami. Ta technika pozwala artystom makijażu zamienić twarz w „puste płótno”, aby stworzyć na niej, eksperymentując z kolorem i fakturą mediów.

Jak uzyskać modny kształt brwi, biorąc pod uwagę typ twarzy?

Średnia szerokość

W ostatnich latach dziewczyny, których natura nie nagradzała sobolowymi brwiami, próbowały w każdy możliwy sposób naprawić ten „błąd” za pomocą sztuczek do makijażu. Wizażyści zachęcają do pracy z naturalnymi danymi.

brwi średniej szerokości

Ciekawie może wyglądać też średnia szerokość, zwłaszcza jeśli zostanie lekko podkreślona kosmetykami. W rzeczywistości jest to uniwersalna opcja dla wszystkich typów twarzy.

Brwi z miękką krzywizną

Innym trendem, który należy już do przeszłości, są brwi szumiące z dramatycznym załamaniem. Taka forma nadaje twarzy surowy wyraz i nie każdy potrzebuje podobnego efektu. Sądząc po trendach, lepiej dążyć do kształtu łuku z miękkim zagięciem.

brwi z miękką przerwą

Szczególnie pasuje do dziewcząt z twarzami kwadratowymi, trójkątnymi lub w kształcie rombu.

READ
Materiały potrzebne do pracy czarodzieja na stałe

proste brwi

Trend ten jest inspirowany azjatyckimi tradycjami kosmetycznymi: proste brwi można zobaczyć na gejszach w starych japońskich wzorach i na dzisiejszych koreańskich kobietach (na Zachodzie nazywa się je K-brows).

proste brwi

Gwoli sprawiedliwości należy zauważyć, że dziewczęta w Korei, Japonii i Chinach rzadko mają brwi z naturalną krzywizną. Dla nich proste brwi są czymś naturalnym. Ale ogólnie ta forma jest uniwersalna. Ponadto sprawia, że ​​​​obraz jest bardziej miękki, co oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbbędzie pasował do dziewcząt o ostrych rysach twarzy.

Naturalny kształt

Brwi nie muszą mieć określonego kształtu geometrycznego. Jeśli z natury jest niewyraźny, gładki, z wystającymi włoskami, to tak zostaw.

naturalne brwi

Nie należy dostosowywać brwi do określonego szablonu. Naturalna forma jest częścią Twojej osobowości, nie zapominaj o tym. Co więcej, dziś najważniejszym trendem jest manifestacja indywidualności. A brakujące włosy można łatwo narysować techniką włosów za pomocą ołówka.

Jak zrobić makijaż brwi?

Dla blondynki

Blondynki w 2022 roku powinny zrezygnować z zauważalnego przyciemnienia brwi. Podnieś cienie lub ołówek w kolorze piasku. Lub na przykład kolor kawy z mlekiem, jeśli masz blond włosy. Tak czy inaczej, odcień produktu nie powinien być ciemniejszy niż kolor włosów o więcej niż ton lub dwa.

makijaż brwi dla blondynek

Kosmetyków nie trzeba szukać wyłącznie w linii brwi. Pożądane odcienie można znaleźć w kolekcjach do makijażu oczu. Pomiń kontrast i postaraj się podkreślić brwi niewielką pracą nad konturem i jego wypełnieniem.

Dla brunetek

Wizażyści zawsze radzili brunetkom, aby w makijażu brwi używały produktów o 1-2 tony jaśniejszych od włosów. Na tę rekomendację warto zwrócić szczególną uwagę w 2022 roku.

makijaż brwi dla brunetek

Sądząc po trendach, brunetki mogą całkowicie zrezygnować z korekcji kolorów, ponieważ ich brwi są już wyraziste. Wypróbuj inne triki upiększające, takie jak tworzenie efektu mokrego lub mydlanego makijażu.

Dla brązowowłosych kobiet

Brązowowłose kobiety również nie muszą przyciemniać brwi. W ich przypadku najlepszym wyborem do makijażu brwi będą kosmetyki dopasowane do koloru włosów. W przeciwnym razie brwi odciągną uwagę od oczu i ust.

makijaż brwi na brązowe włosy

Dla rudych

Wiele dziewczyn o rudych włosach ma jasne brwi i rzęsy. Aby nie zniknęły na tle jasnych włosów, należy je lekko podkreślić.

READ
Co to znaczy bezskutecznie wykonać tatuaż na brwi i jak uniknąć konsekwencji

makijaż dla rudych

Jednocześnie nie należy obrysowywać brwi ołówkiem z naciskiem ani wypełniać konturu grubą warstwą cieni. Ważne, aby zachowały swój naturalny wygląd. Wybierz metodę lekkiego kreskowania w technice włosa.

Szerokie brwi: trend – 2022

W 2022 r. zmienia się moda na szerokie brwi. Tak jak poprzednio, ta opcja jest lepsza niż „struny”, ale nie musisz osiągać dodatkowej szerokości.

grube brwi

Zdecydowanie nie trzeba „przesuwać” naturalnego konturu i przerysowywać go ołówkiem, aby uzyskać modną szerokość. Używaj sztuczek i sztuczek: na przykład technika czesania brwi po przekątnej pomaga wizualnie zwiększyć brwi, a jednocześnie nie pozbawia ich naturalności. Ważne jest, aby obserwować miarę i nie próbować zmieniać swojego wyglądu ze względu na to, że nie jest z nią nierozerwalnie związana.

Idealne brwi 2022: miejscowe porady dotyczące brwi

W 2022 roku, w trójcy szerokość – kolor – faktura, wiodącą rolę odgrywa ta ostatnia. Wizażyści namawiają do rezygnacji z rysowania nowych form. Moda na gęste i bujne brwi przyszła do nas z lekką ręką tych, którzy mają je z natury i nie muszą osiągnąć tego efektu haczykiem lub kijem. Dlatego lepiej nie dać się ponieść emocjom i nie być gorliwym. Lepiej przetestować nowe techniki makijażu z użyciem mydła lub lśniącego transparentnego połysku. Najprawdopodobniej to wystarczy, aby brwi wyglądały na zadbane i teksturowane.

nałóż żel do brwi

Browmasterki w 2022 roku zwracają uwagę na dobór odcienia kosmetyków do korekty koloru brwi: powinien on nie tylko być zbliżony do koloru włosów, ale również pasować do niego pod względem odcienia.

jak pokolorować blond brwi

Pamiętaj, aby wziąć pod uwagę, czy jest ciepło, czy zimno. Na przykład dla blondynek o zimnym kolorze ołówek w kolorze piasku z rudymi zdecydowanie nie jest odpowiedni.

Последний шаг в макияже

Aby nie przesadzić z projektowaniem brwi, uzupełnij nimi makijaż. Zastosuj ton, a następnie pomaluj oczy i usta. I dopiero wtedy, co nie mniej ważne, wyreguluj brwi. Oszczędzisz sobie w ten sposób ryzyka zbytniego ich podkreślenia (czytaj: wulgarnego).

304_large

Czy zauważyłaś też, że podczas makijażu zaczęłaś spędzać mniej czasu na brwiach? Rzecz w tym, że rok 2022 stał się rokiem bujnych i nieco nieostrożnych form. Nie musisz specjalnie skubać: czesałeś, nakładałeś żel – i to wszystko, jesteś w modzie. Jednak od lata na wybiegach błyszczą modele z nietypowym wzorem „oprawek” (o tym samym pokazie Johnathana Haydena z jego perłowymi brwiami mówi się już od ponad miesiąca). I te rozjaśnione brwi u brunetek! Czego możemy spodziewać się po modzie w 2023 roku? Zapytaliśmy wróżki piękności Uralu: najlepszych stylistów salonów i właściciela studia.

READ
Rodzaje twarzy i pasujący do nich kształt brwi

Naturalne brwi

Olga Akmalova, właścicielka studia Malina Luxe:

– Głównym trendem pozostaje styl nude – naturalność, bez jasnego efektu. Ten rodzaj makijażu wciąż bije rekordy na życzenie klientek, których głównym celem jest uzyskanie naturalnego wyrazu twarzy.

Jeśli mówimy o makijażu permanentnym, to w przyszłym roku moda na grube brwi średniej szerokości z miękką łukowatą krzywizną będzie kontynuowana. Zadbane brwi, naturalność, odrzucenie ostrych linii i kształt dopasowany do rysów twarzy to główne trendy w makijażu permanentnym brwi. Nawiasem mówiąc, nie tylko sprawi, że będziesz piękniejsza, ale także pomoże ukryć większość widocznych wad. Mogą to być przebarwienia, blizny, łysiny w okolicy brwi, asymetria – wszystko to, co wcześniej ukrywałeś zwykłymi kosmetykami dekoracyjnymi.

W 2023 r., podobnie jak w poprzednich latach, tatuowanie rzęs pozostanie aktualne. Ten rodzaj makijażu permanentnego jest odpowiedni dla każdego wieku i typu urody: korzystnie podkreśla oczy i sprawia, że ​​spojrzenie jest bardziej wyraziste.

proste brwi

Inna, czołowa stylistka salonu Kuma:

– Nowy trend 2023 roku to prosty kształt brwi. Jedyne, co warto od razu zauważyć, to to, że ta forma nie jest odpowiednia dla wszystkich, zwłaszcza dla posiadaczy małych oczu.

Kuma jest nominowana do nagrody Zakupy Roku 2022 za tytuł Najlepszego Projektu Biznesowego w Jekaterynburgu. Możesz oddać swój głos na uczestnika, klikając link.

Błyszczące brwi

Julia Yudina, redaktorka działu Beauty na portalu YaPokupayu

— Jeden z nietypowych trendów na brwi w 2023 roku, ale moim zdaniem najzabawniejszy — błyszczące brwi! Dzieje się tak, gdy nakładasz na nie połysk, a nawet brokat w dowolnym odcieniu. Wygląda bardzo kreatywnie, ale nie krinzhovo. Biorąc pod uwagę, że zbliża się Nowy Rok, ogólnie trzeba to wziąć pod uwagę. Wykonanie takiego makijażu jest bardzo proste: wystarczy nałożyć żel do brwi na włosy i natychmiast rozprowadzić migoczący lub sypki brokat za pomocą odciskowych ruchów. Jeśli brokat jest na bazie silikonu lub wody, wystarczy jeden.

Sznurki do brwi

Tatiana, top stylistka w studio kosmetycznym JK:

– W ostatnich latach istotne były szerokie brwi, a teraz zastępują je nici do brwi z lat 90., niektóre gwiazdy już zrobiły sobie modne brwi. Mamy jednak nadzieję, że nie dotrze to do naszych ukochanych gości i wszyscy nadal będą nosić naturalne brwi, które od tak dawna rosną.

READ
Konsekwencje laminowania rzęs

JK jest nominowana do nagrody Zakupy Roku za tytuł „Najlepszego salonu piękności w Jekaterynburgu 2022”. Tutaj możesz oddać na niego głos.

brwi powietrzne

Marina Minina, wizażystka:

– Oczywiście długotrwała stylizacja bije teraz wszelkie rekordy! A brwi powietrzne są tak naturalne, jak to tylko możliwe. To jak makijaż bez makijażu, tak jak “brwi bez brwi”.

Marina jest nominowana do nagrody Zakupy Roku o tytuł Najlepszego Charakteryzatora w Jekaterynburgu 2022. Możesz na nią głosować pod linkiem.

Zaczesane brwi

Ulyana Mostyugina, wizażystka:

– W 2023 roku, podobnie jak w tym roku, nastąpi faktyczne mocne utrwalenie brwi żelem i wyczesanie (nawet końcówki!). Polecam najpierw nałożyć żel, a następnie narysować włoski – dzięki temu brwi będą wyglądały bardziej naturalnie.

Wybierz jasne odcienie żelu i ołówków. Powinien to być kolor cienia, który rzucają włosy, a nie ciemnobrązowy. W końcu cień włosów na skórze nie może być ciemnobrązowy, a tym bardziej – czarny lub szary.

W zeszłym roku Ulyana zdobyła naszą nagrodę Zakupy Roku i zdobyła tytuł „Najlepszej wizażystki w Jekaterynburgu 2021”. Czy uda jej się powtórzyć swój sukces w 2022 roku? Dowiemy się wkrótce! I możesz na nią głosować pod linkiem.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: