Stylowa „Zasada piramidy”: niezastąpiony asystent każdej fashionistki TUTAJ!

Czy zamieszkałeś z nami na zawsze? Hurra! Czekaliśmy na Ciebie. Witamy w przyjaznej społeczności uDuba. Nasza siła nie tkwi w wartościach korporacyjnych, ale w dobrych relacjach międzyludzkich, o których dużo piszemy na naszych łamach.

Chcesz codziennie otrzymywać najlepsze artykuły z uDuba.com w prywatnych wiadomościach na Facebooku?
Następnie kliknij przycisk!

Musisz się zalogować.

Aby opublikować artykuł, zaloguj się za pośrednictwem jednej z poniższych sieci społecznościowych:

Przyjaciele! W końcu sytuacja wyjaśniła się dla psów z tego postu https://vk.com/id249166228?w=wall249166228_693/all.

Trzy pułapki, które kradną radość i spokój

Śmieszne zamrożenie ramek. To musiało być takie chwytliwe!

Te zdjęcia zostały zrobione przez odnoszących sukcesy fotografów w sekundzie, czego nikt by nie zauważył, gdyby nie ich zręczne ręce! Oglądaj i ciesz się!

15 trudnych wskazówek miłosnych, które działają

Przestudiowaliśmy rady guru relacji i wybraliśmy najbardziej pojemne z nich

Przeczytaj więcej tutaj: |

Nocą w obozie koncentracyjnym Włoszka potajemnie obcięła jej włosy. Po 65 latach zwrócił je ukochanej

Ta historia zaczęła się wiele lat temu, a teraz przypomina bardziej film niż rzeczywistość. Ludzie nigdy nie przestaną go powtarzać w kółko. I uwierz mi, są powody.

CIEKAWE O POTRZEBY CIAŁA

UCZYMY SIĘ GASIĆ PRAGNIENIE TYM LUB INNYMI PRODUKTAMI, KOMPENSUJĄC INNYMI PRODUKTAMI.

Robert Rozhdestvensky – Ballada o kolorach

Facet jest niesamowitym czytelnikiem.

I była długowłosą pięknością. Jak wyglądała aktorka Rosa Khairullina przed sławą

Róża zdecydowanie lepiej wygląda z ciemnymi włosami. Na nowym obrazie patrzy na wszystkie 70 lat. A zanim była bardziej wspaniała i apetyczna .

Jak podnieść swoją samoocenę?

Poczucie własnej wartości jest dla naszych emocji tym, czym mięśnie dla naszego ciała. Poczucie własnej wartości w zasadzie to mięsień, tylko emocjonalny.

Język rosyjski to eksplozja mózgów dla obcokrajowców

Widzę, że jest tu taki ruch))) Bardzo się cieszę z tych, którzy zarejestrowali się w programie partnerskim NPAOnline!

Obserwuję tutaj wielu i widzę, jak partnerzy dorośli i zdobyli już pierwsze umiejętności w pracy z sieciami społecznościowymi, nauczyli się pracować z linkami polecającymi i tworzyć świetne posty. Bardzo dobrze! To dopiero początek.

10 super piękna z nadwagą

Całkowita waga tych kobiet na tych zdjęciach to prawie 900 kilogramów. Ich duże piersi i bujne pośladki powodują zaciekły pośladek wśród szczupłych kobiet: – Wypędź grube kobiety z wakacji życia! Ale to oni zostali wybrani przez publiczność, mężów i kochanków. I co za kochankowie! Zauważyli to nawet prezydenci. Patrzeć!

READ
Stylowa delikatność: różowe bluzki i koszule – 8 perfekcyjnych stylizacji

Martina Heideggera.

O poetach i poezji

Martin Heidegger bywa nazywany największym po Platonie europejskim filozofem, co mówi nie tylko o głębi swojego oddechu, ale także o stałym powrocie do myślenia „holistycznego” przez całe życie, postrzeganego na poziomie publicznym jako swoiste połączenie metoda filozoficzna z poetyką.

Kobiety powyżej 50 roku życia zwykle śpią samotnie, nawet jeśli są zamężne, dlaczego?

Jakoś z filmów i starych powieści wynika, że ​​małżonkowie śpią spokojnie w tym samym łóżku do późnej starości.

Możesz myśleć o tych zdjęciach godzinami. Artysta Gurbuz Eksioglu

. i na pewno mają jakieś szczególne znaczenie

Dla kogo Maxim Dunaevsky wymienił swoją siódmą żonę, z którą byli razem przez 20 lat?

Maksym Dunajewski obchodził swoje 15. urodziny 2021 stycznia 76 r. Mimo tak szacownego wieku utalentowany kompozytor wciąż jest zakochany. Według Maxima Isaakovicha proces poszukiwania inspiracji jest bezpośrednio związany z miłością.

Maksym Dunajewski obchodził swoje 15. urodziny 2021 stycznia 76 r. Mimo tak szacownego wieku utalentowany kompozytor wciąż jest zakochany. Według Maxima Isaakovicha proces poszukiwania inspiracji jest bezpośrednio związany z miłością.

Zdjęcie

Najlepsze umysły świata mody i stylu przez dziesięciolecia walczyły o stworzenie zrównoważonej formuły garderoby. Być może zasada piramidy jest dokładnie tym, czego potrzebujesz!

Zdjęcie

Budowanie idealnej garderoby: zasada piramidy

Oczywiście wszyscy jesteśmy tak różni, że nie ma jednego uniwersalnego przepisu na nienaganną i idealną garderobę. Istnieje jednak wiele równań, w których każdy może zastąpić własne zmienne, aby uzyskać dane wyjściowe, które działają tylko dla Ciebie!

Jedno z tych równań można śmiało nazwać „regułą piramidy”, o której porozmawiamy dzisiaj.

Jaka jest zasada piramidy?

Mówiąc najprościej, są to wyraźnie skalibrowane proporcje dla różnych segmentów Twojej garderoby. Schematycznie wygląda to tak:

Budowanie idealnej garderoby: zasada piramidy

Każdy segment zajmuje ściśle określony procent całkowitej objętości garderoby, dzięki czemu możesz łatwo ocenić, czy w Twoim przypadku występuje nadwaga w jednym lub drugim kierunku.

Podstawowe rzeczy

Podstawowe rzeczy

Podstawowa garderoba (a teraz to określenie znają prawie wszyscy bez wyjątku) to rzecz uniwersalna i sprawdzona. Możesz sięgnąć głębiej, czytając dodatkowe artykuły na temat podstawowej garderoby, lub po prostu ograniczyć się do ogólnego zrozumienia, że ​​te 35% będzie zawierało najbardziej uniwersalne elementy, na przykład czarne spodnie, sukienka dżinsowa, neutralne topy, mała czarna sukienka, biała bluzka, baletki i tak dalej.

READ
Sportowy szyk dla kobiet w wieku 40 lat - 16 nowoczesnych stylizacji

Stworzenie podstawowej garderoby: 12 niezbędnych elementów

Odzież do pracy

Budowanie idealnej garderoby: zasada piramidy

20% Twojej garderoby powinno być pracą „profesjonalną”. To tutaj trafią surowe garnitury do spodni, ołówkowe spódnice i wszystko, co w ten czy inny sposób jest „mundurem” dla ciebie na służbie.

Nieformalny strój

Budowanie idealnej garderoby: zasada piramidy

Te 20% będzie obejmować wszystko, co chcesz nosić na co dzień, niezależnie od tego, czy jest to ekstrawagancka haftowana kurtka bomber, czy podarte dżinsy.

Aby wydać

Budowanie idealnej garderoby: zasada piramidy

10% zarezerwowane jest na ubrania na specjalną okazję – do tej grupy trafią suknie wieczorowe i wszystkie zestawy odświętne.

Odzież sezonowa

Budowanie idealnej garderoby: zasada piramidy

Kolejne 10% jest zarezerwowane na rzeczy bezpośrednio związane z różnymi porami roku: puchowe kurtki i stroje kąpielowe, kimona plażowe i futrzane buty ugg.

Ostatnie poprawki

Budowanie idealnej garderoby: zasada piramidy

Ostatnie 5% to różne dodatki: torby, szaliki z nadrukiem, buty niepasujące do poprzednich segmentów.

Dzięki tej ścisłej segmentacji możesz w końcu położyć kres chaosowi, który panuje na półkach, nawet jeśli osobiście wydaje ci się to tylko kreatywnym bałaganem!

Lubię dzielić moją szafę na kapsułki. W moich kapsułkach wszystko jest podstawowe, ale nie jest to system zamknięty. Podczas kompilacji obrazu, jeśli to konieczne, można użyć rzeczy z innej kapsuły.

Warto sprawdzić swoją garderobę pod kątem proporcji rodzajów odzieży. Interesujący artykuł. sprawiło, że pomyślałem.

:-)

Nie, oczywiście wszystko jest bardzo indywidualne! Ale ogólnie rzecz biorąc, nie jest to takie prawdziwe. Powiedzmy, że wszystko zaczyna się od bazy (podkładu). Każdy ma swoje. Ktoś nigdy nie ma dużo dżinsów, ktoś ma spodnie, ktoś ma spódnice, ktoś ma t-shirty, a ktoś ma bluzki itp. Generalnie moim zdaniem te rzeczy nosimy najczęściej, najczęściej zmieniamy i jako zasada – są to rzeczy o neutralnej kolorystyce, bez żadnych specjalnych kodów i dobrze ze sobą wyposażone. To znaczy, cokolwiek by nie mówić, wiele osób ma największy procent podstawowych rzeczy, na których zbudowana jest ich garderoba. Na kolejnym miejscu, i tutaj granice są bardzo cienkie, są ubrania do pracy i na co dzień (np. na wyjście do ludzi). Oczywiście każdy ma swoje realia. To zależy od tego, kto ma jaką pracę, dochody, osobowość, nawyki itp. Jest ktoś, kogo to w ogóle nie obchodzi – w tym, co w domu, w tym i na ulicy, i zawsze ktoś jest, jak z obrazka Nie mówię, że jest źle! Do każdej jego własności. Myślę też, że jest wystarczająco dużo osób, które mają kilka podstawowych rzeczy, które płynnie przechodzą do kategorii domu. Na przykład kurtki, koszulki. Zwłaszcza jeśli jakość jest dobra, wygodna/lub ciepła, ale dosyć lub początkowy połysk już trochę zużył. No i oczywiście ubrania sezonowe nie są kupowane w takiej samej ilości, jak reszta garderoby. Czy nie ma kogoś, kto co zimę kupuje 10 kurtek, płaszczy i futer i tylko jedną sukienkę lub sweter?! Chociaż mogą być tacy ludzie. Z akcesoriami oczywiście to coś takiego, że teoretycznie chciałbym dużo więcej niż okazuje się w praktyce. Znowu trudno wyobrazić sobie osobę z wieloma torebkami, butami, biżuterią, rękawiczkami itp. oraz z jednym płaszczem. Nie wykluczam, że mogą tu być tacy ludzie, ale co przyniesie mnóstwo dodatków, jeśli faktycznie nie będzie garderoby?! Chociaż chociaż. Niedawno przeczytałem artykuł o Iris Apfel. Jej matka raz (notabene w czasie Wielkiego Kryzysu w USA) poradziła córce, że jeśli nie ma możliwości uzupełnienia garderoby, urozmaicić ją biżuterią (niekoniecznie drogą). Więc zawsze są chwile, kiedy zmieniają się zasady.

READ
5 najważniejszych wskazówek, jak wybrać wysokiej jakości płaszcz zimowy

Zauważyłem też dla siebie pożyteczny pomysł na „oblicz”. Uwielbiam liczyć. Oto krótkie spojrzenie: 1) Coś mi mówi, że ilość odzieży sezonowej będzie inna dla mieszkańców północy i południa. To znaczy, zaczynając od paro-czapek-butów, a kończąc na klapkach pareo-bikini – to tylko 10%. A może połowa tego dobra powinna być w ogóle wciśnięta w 5% „ostatnich szlifów”? 2) Odzież do uprawiania sportu i aktywności na świeżym powietrzu, spacery z dziećmi – 0%. Oznacza to, że 8-10 godzin tygodniowo nie jest niezbędne pod względem garderoby)))) 3) Ubrania na wyjścia – 10% (także ubrania zimowo-letnie). O tak. To tylko dwa razy rzadziej niż praca. Albo nie: nie jedziemy dwa razy tym samym, ale wszystko przechowujemy właściwie. 4) 5% – na wszystko, co nie jest ubraniami, ale częścią garderoby, serio? Mam więcej toreb niż ubrań „na wszelki wypadek”. Nadal je noszę na co dzień. Dodaj szaliki, okulary, biżuterię, zegarki. Na przykład u nas w biurze nie obowiązuje dress code, nie mogę nosić niewygodnych butów, uwielbiam minimalizm, klasykę i casual. Czy to oznacza, że ​​nie muszę dzielić na ubrania do pracy i na co dzień? IMHO, za dużo. Szafa “koń kulisty w próżni”.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: