Styl torebki”: 6 uroczych małych torebek w szmaragdowym odcieniu

Na świecie jest tak wiele różnych kobiet (blondynki – brunetki, wysokie – miniaturowe, szczupłe – pulchne) i zawsze piękne, indywidualne, stylowe na swój sposób, tak wiele różnych torebek (duże – małe, surowe – “zabawne”, zwykła – wielokolorowa, kolorowa, jasna) . Każda dziewczyna, dziewczyna, kobieta ma swoją torebkę, a czasem nie jedną, ale całą kolekcję!

Według badań zagranicznych psychologów sekret kobiecej postaci można łatwo odkryć, jeśli zwrócisz uwagę na to, jaką torbę wybiera dla siebie kobieta.

torba duże rozmiary Charakteryzuje się aktywnym charakterem o szerokich perspektywach i zwiększonej wydajności. Zwykle taka torba łatwo się otwiera i ma wiele przegródek (tylko nie mylcie jej z torbą na zakupy).

wdzięczny torebkę noszą wyrafinowane natury, poświęcając wiele czasu swojemu wyglądowi. Chociaż idą do pracy, większość czasu poświęcają na rozmowy na zewnątrz.

miniaturowy torebka bez rączki tzw. kosmetyczka. Włożyli do niej zeszyt, kosmetyczkę, długopis, drobiazg. Mała objętość torebki mówi o powściągliwości i organizacji gospodyni.

Naukowcy stosują się do tej klasyfikacji (S. Stepanov, „Język wyglądu”), ale chciałbym wyjaśnić i powtórzyć: często kobieta ma nie jedną, ale kilka toreb jednocześnie. Z reguły, jeśli kupujesz miniaturową torebkę (na przykład na wyjście lub na specjalne okazje), nie możesz obejść się bez kolejnej torebki na każdy dzień. Albo wręcz przeciwnie, kupujesz torbę o dużych rozmiarach, tak zwaną piękną i praktyczną „torbę strunową”, a wraz z nią wydaje się, że jest wygodna i znajoma, ale pewnego dnia (a kiedyś na pewno nadejdzie) , ubrana w wieczorową sukienkę i szpilki, zdajesz sobie sprawę, że nie pasuje do tego stroju.

Może toreb nie da się sklasyfikować i spróbować wykorzystać je do identyfikacji psychologicznych cech hostess? W końcu prawdziwa kobieta zawsze pozostaje tajemnicą, nieprzewidywalną i inną: dziś chcemy być bezbronni i nieśmiałi, jutro potężni i niezależni .

Prawdopodobnie sami psychologowie zrozumieli, że nie wszystko jest takie proste z piękną połową ludzkości, więc zaproponowali kolejne badanie. Według ekspertów można się wiele dowiedzieć o kobiecie, jeśli nie patrzy się na samą torebkę z zewnątrz, ale zajrzy się jej. My, przyjaciele, będziemy musieli zajrzeć .

Styl “chaos”. W takiej torebce najpotrzebniejsze rzeczy leżą głęboko na dnie. Aby znaleźć bilet podróżny lub notatnik, jego właściciel musi wyjąć połowę zawartości, tracąc dużo czasu. Oczywiście kobiety kierują się mottem „No problem!”. Łatwy do poznania, łatwy do rozstania. I jeszcze jedna cecha: nigdy nie można nalegać, aby ludzie z takiego magazynu szybko coś zrobili lub znaleźli. To wytrąca je z równowagi – zarówno w domu, jak iw pracy… Z takimi paniami nie jest łatwo.

READ
Jak stylowi fashionistki z kraju noszą dzianiny jesienią i zimą 18/19

Styl „wzorowa kolejność”. Ta torba jest dokładnym przeciwieństwem poprzedniej. Wszystko, czego potrzebujesz, jest zawsze pod ręką. Natura kobiet, które mają takie torebki, jest aktywna i niezawodna. Są poprawni, uprzejmi, pewni siebie. Mają umiejętności organizacyjne.

Torba kolekcjonerska. Zawiera zużyte bilety do kina i teatru, pomięte przepisy kulinarne, broszury, guziki, wycinki z gazet i czasopism z przydatnymi poradami, listy, zdjęcia.Właściciele takich toreb są marzycielscy i nieco niedbali, a także mało praktyczni w codziennych sprawach.

Torba na każdą okazję. Czego w nim nie ma! Zapasowe okulary, komplet leków, książka telefoniczna, dezodorant, akcesoria do manicure, kilka kompletów kluczyków, nici z igłą.Taki zestaw świadczy o sprawności, praktyczności i światowej mądrości kobiety. A czasem dobre serce.

Styl biznesowy. W torebce zawsze znajdują się zeszyty, notatnik, kalkulator, długopis (i więcej niż jeden!), dyktafon, aparat fotograficzny, specjalistyczne czasopismo lub świeża gazeta . Zestaw wszystkich akcesoriów mówi sam za siebie: ta pani to sama powaga, prawdziwa biznesowa kobieta czy kreatywna osoba. Takie kobiety wyróżniają pewność siebie, brak poczucia humoru, a czasem naiwne wyobrażenie o wielu codziennych sprawach.

Zgadzanie się z tymi klasyfikacjami lub nie jest prawem każdej kobiety. Chociaż każda torebka z pewnością powie coś o swojej właścicielce, bez względu na to, jak bardzo chcesz! Bądźcie piękne i nieprzewidywalne, drogie panie! Niech Twoje torebki będą Twoimi wiernymi i wytrzymałymi przyjaciółkami, pomimo wszystkich wiatrów i złej pogody!

Sekret kobiecego charakteru można odkryć, jeśli zwrócisz uwagę na to, jaką torebkę wybiera dla siebie kobieta i jak ją trzyma, według hiszpańskich psychologów. W tym artykule powiemy Ci, jak określić charakter kobiety za pomocą torby.

Jak rozmiar torby wpływa na kobiecą postać

 • Duża torba charakteryzuje się aktywnym charakterem, szerokim spojrzeniem i zwiększoną wydajnością. Zazwyczaj taka torba łatwo się otwiera i ma wiele przegródek (tylko nie pomyl jej z torbą na zakupy).
 • Elegancką torebkę noszą wyrafinowane natury, które poświęcają dużo czasu swojemu wyglądowi i toalecie. Chociaż idą do pracy, większość czasu poświęcają na rozmowy na zewnątrz.
 • Miniaturowa torebka bez rączki to tzw. kosmetyczka. Wkłada się do niej klucze, kosmetyki, notatnik, długopis, drobiazg. Jego niewielka objętość mówi o powściągliwości i organizacji właściciela.
READ
7 głupich błędów, które psują zdjęcia ze spódnicą

Jak kobieta trzyma torebkę?

 • Za uchwyt (ramię opuszczone). Jak ten niuans pomaga określić charakter kobiety przez torebkę? O takiej kobiecie można powiedzieć, że jest pod każdym względem umiarkowana. Ma przyzwoitość i punktualność.
 • Ręka przechodzi przez uchwyt. Jeśli łokieć jest przyciśnięty do pasa, możemy mówić o takich cechach, jak zamiłowanie do porządku i umiejętność zarządzania domem, a także poczucie własnej wartości. Dla takiej kobiety ważne jest, aby w żaden sposób nie wpaść w oczy innym. Dlatego stara się zachować doskonałą formę w każdych okolicznościach.
 • Jeśli ręka, na której nosi się torebkę, jest podniesiona do ramienia, to kobietę można określić jako odważną, energiczną i nieskłonną do unikania problemów. Jest towarzyska i trochę boi się samotności.
 • Sposób trzymania torby za rogiem często łączy się z nawykiem pozostawiania jej w dowolnym miejscu. Jest to charakterystyczne dla kobiety wyjątkowo pewnej siebie, obojętnej na to, co myślą o niej inni i bardzo przywiązanej do swojej – często błędnej – opinii.
 • Torba na ramię jest oznaką nieśmiałości i niepewności, gdy ramię jest opuszczone i nieaktywne. Jeśli ręka porusza się swobodnie i naturalnie, torba na ramię świadczy o pogodnym charakterze; charakter kobiety po torebce można określić następująco: jest zadowolona z siebie i otaczających ją osób, stara się podobać, chce przyciągać uwagę, nie jest obojętna na komplementy.
 • Torba pod pachami mówi o izolacji, która często skrywa niezależność, powagę i stabilność emocjonalną.

Co jest przechowywane w damskiej torebce

Psychologowie są przekonani, że dzięki temu, co znajduje się w kobiecej torebce, można również wiele dowiedzieć się o charakterze jej kochanki. Spróbuj przeprowadzić mały eksperyment w chwilach odpoczynku. Oczywiście nie powinieneś brać tych cech zbyt dosłownie. Nawiasem mówiąc, można to zrobić również dla mężczyzn – zamiast torebki weź teczkę lub portfel.

 • Styl chaosu. W torebce najpotrzebniejsze rzeczy leżą głęboko na dole. Trzeba wyjąć połowę zawartości, żeby znaleźć bilet lub zeszyt. Co można powiedzieć o posiadaczach takich torebek? Jaki jest ich charakter? Oczywiście kierują się mottem „No problem!”. Nieobraźliwe, gościnne, ale potrafią łatwo zawieść każdego, zapominając o obietnicy i nie widząc w niej nic złego. Łatwo się spotkać, łatwo się rozstać. I jeszcze jedna cecha: nigdy nie można nalegać, aby ludzie z takiego magazynu szybko coś zrobili lub znaleźli. Wytrąca ich z równowagi. Zarówno w domu, jak iw pracy z takimi ludźmi jest ciężko.
 • Styl „wzorowa kolejność”. Tutaj torebka jest dokładnym przeciwieństwem poprzedniej. Wszystko, czego potrzebujesz, jest zawsze pod ręką. Sama torebka nigdy nie będzie głośnym kolorem, preferowane są miękkie kolory i surowe formy. Natura kobiet, które mają takie torebki, jest aktywna i niezawodna. Są poprawni, uprzejmi, pewni siebie. Posiadają umiejętności organizacyjne.
 • Torba kolekcjonerska. Zawiera zużyte bilety do kina i teatru, zmięte przepisy, broszury, guziki, wycinki z gazet i czasopism z przydatnymi wskazówkami, listy, zdjęcia. Właściciele takich torebek są marzycielscy i nieco nieostrożni, mało praktyczni w codziennych sprawach.
 • Na każdą okazję. Czego tu nie ma! Zapasowe okulary, mała książka telefoniczna, dezodorant, przybory do manicure, kilka kompletów kluczyków, nitka z igłą, plastikowe torebki. Taki zestaw świadczy o sprawności, praktyczności i światowej mądrości kobiety. A czasem dobre serce. Ale jeśli to wszystko (lub prawie wszystko) znajduje się w portfolio mężczyzny, można go nazwać pedantyczną i niespokojną osobą w życiu.
 • Styl biznesowy. W torebce zawsze znajdują się zeszyty, komplet znaczków pocztowych i kopert, gruby notes, kalkulator, czasopismo specjalistyczne i świeża gazeta, zawsze długopis – i więcej niż jeden.
READ
Jak nosić żółte bluzki i koszule 2023: 11 błyskotliwych pomysłów dla fashionistek

Podobną zawartość torebek mogą mieć osoby o różnych skłonnościach i różnych charakterach. A jednak wyróżnia ich być może pewność siebie, brak poczucia humoru i dość naiwne wyobrażenie o wielu światowych sprawach.

Ta lista nie obejmuje przedmiotów takich jak lusterko, grzebień, kosmetyczka. Cóż, te rzeczy są obecne w każdej torebce. Teraz wiesz, jak określić charakter kobiety za pomocą torby.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: