Styl kobiecy według znaków zodiaku

Baran to ludzie, którzy wolą iść własną drogą w stylu. Nie obchodzi ich, jakie ubrania były na tym lub zeszłorocznym pokazie mody, nie obchodzi ich, jakie produkty są poszukiwane wśród konsumentów. Ale to wcale nie oznacza, że ​​przedstawiciele pierwszego znaku zodiaku wolą nosić płótno ze względu na jego wygodę. Wiele Baranów ma dobrze rozwinięte poczucie smaku, dzięki czemu mogą wyglądać spektakularnie, nawet nie myśląc o tym, co jest obecnie w modzie. Większość Baranów wyróżnia się z tłumu, ponieważ preferuje jasne kolory w ubraniach: czerwony, bordowy, trującą zieleń. Jeśli dana osoba okaże się bardziej skromna (co znajduje się również wśród Barana), wybierze jakiś wyciszony odcień tych samych kolorów, jakby znalazł złoty środek między jasnością obrazu a pragnieniem, aby nie być w centrum uwagi. Kobiety Barana z reguły koniecznie zawierają w swoim stylu odrobinę seksualności: głęboki dekolt, obcisłe dżinsy lub coś innego. Ich makijaż jest zwykle jasny, co tworzy chwytliwy i niezapomniany obraz. Jednak wśród Baranów można czasem spotkać dziewczyny, które wyróżniają się w dokładnie odwrotny sposób – wybierając styl „chłopięcy”. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli opisujesz Barana jednym zdaniem, to słusznie byłoby powiedzieć, że jest to człowiek skrajności.

Podporządkowany Wenus Byk woli wybierać wykwintne rzeczy. Nie rzucają się na piękne ubrania i są bardzo wymagające w stosunku do nich i ogólnie do swojego wizerunku. Dla przedstawicieli drugiego znaku zodiaku bardzo ważne jest, aby ubrania były drogie, markowe, stylowe. Chętnie uzupełniają ją o biżuterię wykonaną ze szlachetnych materiałów. Ale mimo całej skrupulatności obrazu starają się go nie afiszować. Wręcz przeciwnie, Taurus woli robić rzeczy dyskretnie, bez żadnych aplikacji i elementów dekoracyjnych. Mają dość klasycznych rozwiązań, rzadko rozcieńczanych jednym centralnym akcesorium. Oczywiście są ludzie, dla których gust Taurusa w ubraniach jest nudny, ale Byk ich nie słucha i woli podążać za aktualnymi trendami w modzie, które nie starzeją się przez lata. Bardzo cenią sobie higienę osobistą i w każdy możliwy sposób monitorują stylizację włosów, czystą skórę, zadbane paznokcie itp. Kolorystyka w ubraniach Taurus jest stonowana.

Bliźnięta

Bliźnięta nieustannie poszukują swojego stylu i wizerunku. Ich frywolność odbija się na ich wyglądzie. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety spod tego znaku wolą mieć ogromne szafy, aby za każdym razem dobierać ubrania do swojego nastroju i samoświadomości. Tak więc wygląd dla Gemini jest sposobem na przeniesienie wnętrza na zewnątrz, otwarcie się na świat zewnętrzny. Z ubrań łatwo zrozumieć, o czym myślą Bliźniaczki, jakie są ich plany, na czym skupili swoją uwagę. Nie da się jednoznacznie powiedzieć, na ile Gemini monitoruje ich wygląd. Wahania nastroju wpływają na chęć dbania o siebie. Taką osobę można znaleźć w różnym czasie zarówno na obrazie niechlujnym, jak i arystokratycznym. Tak czy inaczej, taka dbałość o wygląd wpływa na finanse Bliźniąt, które chętnie wydają na ubrania, perfumy i kosmetyki. Gemini są wielkimi koneserami wszystkiego, co modne, co jest teraz na fali sukcesu i popytu. Skłonny do mistycyzmu, Bliźnięta uwielbiają uzupełniać obraz magicznymi akcesoriami. Talizmany, totemy i amulety często stają się ich stałymi towarzyszami.

READ
Horoskop Pawła Globy na kwiecień 2023

Rak to znak, który przez całe życie przechodzi prawdziwą ewolucję w odzieży. Nowotwory u młodych i dorosłych to dwa zupełnie różne obrazy, które pod wieloma względami są ze sobą sprzeczne, chociaż mają pewne cechy wspólne. Ale najpierw najważniejsze. Tak więc rak jest wrażliwym, delikatnym znakiem zodiaku. I stara się przenieść te cechy na swój wygląd. Spotykając młodą dziewczynę z rakiem, nietrudno ją rozpoznać: obcisłe i lekkie ubranie, jakby mówiące o kruchości i bezbronności jej natury. Oczywiście w takich ubraniach można spotkać dziewczynę o dowolnym innym znaku, ale Raki różnią się tym, że mogą nosić to samo przez długi czas, co znacznie odróżnia je od różnych fashionistek. Nowotwory nie próbują afiszować się ze swoją garderobą, głośnymi markami i wysokimi kosztami odzieży. Nie zakładaj jednak, że Raki będą wolały nosić złe rzeczy. Zupełnie nie. Ale wyraźnie rozróżniają takie koncepcje, jak demonstrowanie swojego bogactwa i noszenie naprawdę wysokiej jakości ubrań. Chociaż pod względem stylu Raki są naprawdę bezpretensjonalne. Niezależnie od płci Raki bardzo dbają o czystość i schludność wyglądu. Dzięki temu mogą dłużej nosić swoje ulubione rzeczy, ponieważ są odpowiednio pielęgnowane. Wraz z wiekiem Raki wolą wybierać obrazy wielowarstwowe, jakby zapewniały sobie dodatkową ochronę przed światem zewnętrznym.

Każdy, kto choć trochę wyobraża sobie naturę takiego znaku zodiaku, jak Leo, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jaki obraz wolą uosabiać ci ludzie – bardziej luksusowy i bogatszy. Lwy są bardzo kapryśne w doborze ubrań. Zakupy mogą zająć dużo czasu, dlatego wiele osób urodzonych pod gwiazdozbiorem Lwa idzie w drugą stronę i zamawia dla siebie ekskluzywne ubrania i biżuterię. To zapewnia im wyjątkowe rzeczy, których nikt inny nie ma i które spełniają wszystkie wymagania wymagającego klienta. W szafie Leo, jeśli pozwalają na to finanse, można znaleźć ubrania i dodatki wszystkich najmodniejszych marek. Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku są bardzo wrażliwe na swój wygląd. Nie mniej surowo oceniają wygląd innych, woląc komunikować się z tymi, którzy im pasują. Oczywiście nie należy zakładać, że Lwy są zbyt aroganckie – takie wrażenie można by wywnioskować z tego opisu, ale byłaby to zbyt surowa ocena. Lwy wolą luksusowe rzeczy, które pokazują bogactwo i smak. Kochają złotą biżuterię. Leos unikają jednak chwytliwych, prowokacyjnych i ekstrawaganckich strojów. Ich preferencje skłaniają się bardziej w stronę klasycznych i szlachetnych rozwiązań.

Trudno jest opisać obraz, który wybiera dla siebie Panna. Faktem jest, że przedstawiciele tego znaku nie mają żadnych ogólnych preferencji, które można by przytoczyć jako rodzaj reguły, od której okresowo pojawiają się wyjątki. Wręcz przeciwnie – każda Panna może zaprzeczać drugiej. A jednak coś konkretnego można powiedzieć o przedstawicielach tego znaku. Po pierwsze Panny bardzo nie lubią przebierać się na różne okazje. Ich ubrania powinny być uniwersalne i odpowiednie do różnych sytuacji. Bardzo lubią wygodę, dlatego świetnie, gdy ten sam garnitur nadaje się zarówno do wyjścia w nim do pracy, jak i późniejszej wycieczki na łono natury. Przy takich wymaganiach dotyczących odzieży jasne jest, że strój wieczorowy jest niechcianym gościem w garderobie Panny, na który raczej nie będzie popytu. Po co piękna sukienka, jeśli potem niewygodnie jest iść w niej na spacer? O wiele wygodniej jest wybrać spodnie dresowe lub jeansy, które będą pasować w większości sytuacji. Jednak bez względu na to, jak chłopięcy wybór wybierze dla siebie Panna, zawsze będzie utrzymywać swoje ubrania w czystości i porządku. Panna to najczystszy znak, dla którego nawet niewielka plamka jest już powodem do niepokoju.

READ
Randki po 40: największe błędy, których należy unikać

Waga nie jest zbyt wybredna, jeśli chodzi o wygląd znaku zodiaku. Nie podążają za modą, nie starają się dostosować do jakichś aktualnych trendów. Mimo to mają dobry zmysł estetyczny. Nawet nie starając się dobrze wyglądać, zawsze kształtują swój wizerunek ze smakiem. Nic dziwnego, że wiele osób urodzonych pod znakiem Wagi wygląda, jakby podążało za pewnymi powszechnymi trendami w ubiorze, choć tak nie jest. Najważniejsze, co obserwuje Libra, to komfort, wygoda. Bardzo ważne jest dla nich, z jakiego materiału wykonane są ubrania, ponieważ stwarza to przyjemne uczucie, co jest szczególnie ważne dla Wagi. Niektórzy przedstawiciele tego znaku zodiaku są świadomi aktualnych trendów w ubiorze i celowo starają się zrobić coś wbrew im. Szczególne znaczenie dla Wagi mają różne drobne szczegóły obrazu – biżuteria i bielizna. Oba są obecne w szerokiej gamie.

Skorpion

Skorpiony to ludzie o doskonałym guście estetycznym. Doskonale wiedzą, co jest teraz modne i jak malowane są najpopularniejsze współczesne modele. A ludzie urodzeni pod znakiem Skorpiona umiejętnie wykorzystują swoją wiedzę. Wiedzą, jak wyglądać spektakularnie i wyzywająco. Ich ubrania, zwłaszcza jeśli mówimy o kobiecie Scorpio, podkreślają seksualność. Wszystkie atuty sylwetki zostaną idealnie przełamane pięknym strojem. Obcisłe sukienki i spodnie, krótkie spódniczki, głębokie dekolty – to wszystko, co lubią Skorpiony, podkreśla ich urodę. Wiedzą, jakie jest piękno swojego ciała, dlatego w 100% wykorzystują jego walory. Nie ma nic dziwnego w tym, że Skorpiony często znajdują się w centrum uwagi. Dla nich to ważne. Ale tak naprawdę nie ma znaczenia, czy są podziwiani, czy potępiani. Najważniejsze jest to, że sama osoba, urodzona pod znakiem Skorpiona, uważa swój wizerunek za atrakcyjny i czarujący, a ludzie, którzy nie są w stanie go docenić, są zazdrośni i bigoci. Niemałą rolę w wizerunku Skorpiona odgrywają różne akcesoria. Ktoś może nawet zarzucić im, że ubrania są przesycone wszelkiego rodzaju detalami, wzorami, wstawkami itp. Niemniej jednak ten detal docenia wielu estetów, którzy mają podobne wyobrażenie o pięknie co Skorpiony.

Strzelec

Strzelec może być dwojakiego rodzaju, a każdy z nich ma swój własny sposób ubierania się. Pierwsi Strzelcy to miłośnicy mody i na wszelkie możliwe sposoby podążają za jej pierwszymi trendami. Szyk, połysk, połysk – wszystko to można powiedzieć o wyglądzie takiego Strzelca. Nawet mężczyźni urodzeni pod tym znakiem zodiaku mogą spędzać pół godziny dziennie na zabiegu takim jak masaż twarzy. Ich stosunek do siebie ma posmak narcyzmu. W rzeczywistości taki właśnie jest. Czasami chęć bycia w modzie prowadzi do wyraźnego nadmiaru kija, a wtedy Strzelec zakłada coś, co wyraźnie im nie pasuje, ale nadal dumnie nosi te ubrania, patrząc z góry na tych, którzy patrzą na nie z uśmiechem. Łucznicy innej rasy to ludzie, którzy stawiają swój biznes na czele. Co może zrobić taka osoba? Na przykład nauka, kreatywność, działania społeczne. Ogólnie rzecz biorąc, ci Strzelcy mają powołanie, misję, dzieło życia. Kierują tam wszystkie swoje siły, a wygląd zewnętrzny nie odgrywa dla nich żadnej roli. „Nie forma jest ważna, ale treść” – tak komentują swój wygląd Strzelcy. Oczywiście nie należy koniecznie oczekiwać, że wszystkie bez wyjątku wyglądają jak ragamuffiny. Ale jedyne spodnie noszone w kilku miejscach, ta sama kurtka, samotna piękna rzecz „wyjściowa” – standardowa szafa dla ludzi z tego magazynu. Ludzie, którzy spotykają się przy ubraniach, mogą od nich kręcić nosami. Ale Strzelec cieszy się z tego, bo osoba, która ocenia innych tylko po wyglądzie, z ich punktu widzenia, nie jest daleko, więc najlepiej, żeby nic ich z nim nie łączyło.

READ
10 dziwnych faktów o dziewczynach, które okazały się prawdziwe

Koziorożec

Koziorożce są spokojne o ubrania. Nie gonią za modowymi trendami, cenami, ale nie popadają w drugą skrajność – ascezę. Mają wszystko skromnie, bez dodatków, ale z godnością. Koziorożec nie wierzy, że ubrania to coś więcej niż ubrania. Wykluczają jego funkcję społeczną, status, piękno. Najważniejsze, żeby był funkcjonalny, wygodny i dyskretny. Duża szafa (jak zresztą kosmetyczka) jest zbędna dla osoby urodzonej pod znakiem Koziorożca. Nie wymyśli też nic nowego na swój wygląd, a nawet jeśli zdarzyło mu się być rockmanem w czarnych ubraniach jako dziecko, z biegiem lat najprawdopodobniej dojdzie do wersji klasycznej. Krótkie spódniczki i obcisłe ubrania również nie są tym, co preferują Koziorożce. Lubią rzeczy starsze, te, które były w modzie starego pokolenia, czy styl biznesowy.

Wodnik

Aquarius jest w stanie wyróżnić się nawet wśród osób o najbardziej żywych obrazach. Faktem jest, że przedstawiciele tego znaku zodiaku wybierają najbardziej oryginalne opcje odzieży. Są odważni i nie wahają się ubierać prowokacyjnie – w sposób, który nie powinien być w żadnym społeczeństwie. Osoba urodzona w gwiazdozbiorze Wodnika to nie tylko eksperymentator, ale miłośnik szokowania i ekstrawagancji. Kosmetyki kobiet Wodnika są zawsze jasne, gęste, chwytliwe. Ubrania mogą być wykonane w dowolnym kolorze, często rzeczy nie pasują do siebie stylem, wycięcia są głębsze niż uważa się za przyzwoite. W obrazie Wodnika nuta seksualności nie jest konieczna, chociaż najczęściej jest obecna. Raczej głównym przesłaniem jest szokowanie innych, niepokojenie ich i skłonienie ich do dyskusji po ich odejściu. To prawda, że ​​nie wszyscy Wodnicy tacy są. Wśród nich można spotkać tych, którym ich wygląd jest obojętny. Ta rasa intelektualistów Wodnika, ale są znacznie mniej powszechne niż miłośnicy ekstrawaganckich fryzur i tatuaży.

Skupiamy się nie tylko na trendach, ale także na prognozie astrologicznej.

Wszystkie dziewczyny znają problem „Nie mam się w co ubrać!”. Nie martw się, gwiazdy ci powiedzą. Nasi astrologowie pomogą Ci wybrać styl, skupiając się na cechach charakteru określonych przez datę urodzenia.

Baran: preppy

Panie Barana uwielbiają stabilność i porządek, więc styl preppy („schludny” z angielskiego preppy) doskonale podkreśli Twoje cechy charakteru. Nie myśl, że mówimy tylko o mundurkach szkolnych – bez względu na to, jak to jest! To jest żartobliwość i zuchwałość, ubrane w oficjalną muszlę. Plisowane spódnice i buntownicza krata będą wyglądać stylowo nie tylko w szkolnej ławce.

READ
42 rzeczy, o których robią dziewczyny, o których nikt nie mówi

Byk: na co dzień

Wydawałoby się, co może być łatwiejsze dorywczo? Ale dla pań Taurus, które kochają stabilność we wszystkich dziedzinach życia, ten klasyczny styl idealnie pasuje (czytaj także: Idealny klasyczny styl: 10 pomysłów od gwiazd). A co wygląda lepiej niż ponadczasowy klasyk? W przypadku Taurusa musisz czuć się komfortowo i silnie w każdej sytuacji, a wielofunkcyjne i wszechstronne przedmioty na co dzień pomogą Ci osiągnąć harmonię nawet w najbardziej stresujących i nieprzewidzianych sytuacjach.

Gemini: styl Z (przewymiarowany, uliczny, prowokacyjny)

Najbardziej prowokacyjny i odważny, buntowniczy i uliczny styl jest idealny dla Gemini, które nie wyobrażają sobie swojej garderoby bez za dużych, masywnych tenisówek i neonowych okularów. Nienawidzą granic, które mogą ograniczać ich kochającą wolność naturę. Połączenie kontrastów: rajstopy kabaretki i obszerne bluzy z kapturem czy masywne trampki ze skąpymi topami – to właśnie przeznaczyły gwiazdy dla Gemini.

Rak: baby-doll

Astrologowie przypisują styl Baby-doll romantycznym rakom. Trend infantylizmu podbił wybiegi: akcesoria z koralików z literami, bufiaste spódnice i rajstopy w jasnych kolorach zdobią modele na całym świecie. Delikatne i kobiece przedstawicielki tego znaku są bliskie takiej estetyce, dlatego ten styl wydaje się być stworzony specjalnie dla nich.

Leo: luksusowy puryzm

Ogniste Lwice, jak nikt inny, uwielbiają być w centrum uwagi. Królowa stylu nie musi jednak udowadniać swojej wyższości, więc pretensjonalne i pompatyczne obrazy zdecydowanie nie dotyczą jej. Styl Luxe Purism celebruje minimalistyczny design, najwyższej jakości materiały i doskonałe dopasowanie. Proste linie i proste kroje są wykonane z wysokiej jakości tkanin, które zapewniają luksusowy wygląd.

Panna: minimalizm

Panny kochają porządek we wszystkim, dlatego dziewczyny urodzone pod tą konstelacją są idealne dla rozpowszechnionego na całym świecie stylu minimalizmu (czytaj także: Porady stylistki: jak się ubrać w minimalistycznym stylu). W nowoczesnych warunkach pretensjonalność i przepych nie mają już znaczenia, dlatego powinieneś preferować proste sylwetki z wyraźnymi i prostymi liniami w pastelowych i klasycznych kolorach. Płaszczowa sukienka z eleganckim łańcuszkiem, uzupełniona wyrafinowanymi klapkami, podkreśli naturalną kobiecość Panny.

Waga: boho

Harmonijna i spokojna Libra to dziewczyna, która intuicyjnie wyczuwa styl. Wyrafinowane i marzycielskie boho z misternymi wzorami i frędzlami, lekkie, nieważkie, półprzezroczyste tkaniny dopełniają marzycielstwa przedstawicieli tego znaku. W tym stylu organicznie łączy się wolność i nierozerwalny związek z naturą.

READ
Wartość pieprzyków na ciele kobiety

Skorpion: sportowy

Łączenie niestosowności to zdecydowanie motto Scorpions. Pasuje do nich wygoda i wygoda sportowego stylu, a także błyskotliwy glamour, dlatego kontrastujące ze sobą zestawy Sportshik w najlepszy możliwy sposób odzwierciedlają indywidualność fashionistek (czytaj także: Lekcje historii: sekret popularności stylu athleisure). Masywne trampki z jedwabną sukienką czy jasne legginsy ze sneakersami to zestawienia, które organicznie współistnieją w szafie Scorpios.

Strzelec: piżama

W okresie kwarantanny wszyscy są przyzwyczajeni do spotykania się z kurierem w koszulce bez rozmiaru, siedzenia na konferencji Zoom w spodniach od piżamy lub wychodzenia w szlafroku. Nie myśl jednak, że to jakiś casualowy styl. Swobodny i spontaniczny Strzelec, gotowy do zabawy w każdej chwili, ten styl rozwiązuje im ręce. Jedwabne piżamy i pantofle są idealne na spokojne spotkania z przyjaciółmi, a także na szaloną noc w barze.

Koziorożec: styl formalny

Żarty są złe dla fashionistek Koziorożca: surowi i powściągliwi, z namiętną naturą, potrafią zakochać się w każdym. Wydaje się, że jest dla nich stworzony klasyczny styl: podkreśla elegancję i urok dziewczyn tego znaku zodiaku. Koziorożce nie starają się nadążyć za szybko zmieniającymi się trendami w modzie, same wyznaczają trendy.

Wodnik: styl wiejski

Kalosze z parką, kaszmirowy sweter z chłopakami – zestawienia, bez których nie sposób sobie wyobrazić Wodnika. Nie, nie oznacza to, że musisz jechać na wygnanie do ogrodu swojej babci: dekoracje prezentują się stylowo na ulicach miasta. Wygoda i praktyczność w połączeniu z wyjątkową estetyką to motto fashionistek tego znaku.

Ryby: rdzeń baletowy

Temat baletu zyskuje miejsce na wybiegach i pokazach mody: Dries Van Noten zaprezentował kolekcję jako pokaz taneczny, a Simone Rocha wydała współpracę z marką H&M, gdzie dominowały delikatne fasony i pastelowe odcienie. Ryby w tym stylu poczują się jak w wodzie. Komfort połączony z nieskończoną kobiecością jest tym, czego potrzebują fashionistki.

Nie może sama chodzić: jak wygląda i żyje najwyższa kobieta na świecie – 10 niesamowitych zdjęć

Publikacja sieciowa WDAY.RU

Zaświadczenie o rejestracji środków masowego przekazu EL nr FS 77-83683, wydane przez Federalną Służbę Nadzoru w Sferze Komunikacji,

technologie informacyjne i komunikacja masowa (Roskomnadzor) 12 sierpnia 2022 16+.

Założyciel: Shkulev Media Holding Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

I O. redaktor naczelny: Julia Władimirowna Serikova

Prawa autorskie (c) Shkulev Media Holding LLC, 2022.

Jakiekolwiek powielanie materiałów serwisu bez zgody redakcji jest zabronione.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: