Stopniowanie znaków zodiaku od samokrytycznych do najbardziej samolubnych

Wagi pasjonują się perfekcją, co prowadzi do nieustannej samokrytyki. Na zewnątrz Waga wygląda na zrównoważoną i atrakcyjną, ale są tak surowe dla siebie, że mogą osiągnąć punkt absurdu i ingerować w ich spokojne, harmonijne życie.

2. Skorpion

Scorpio jest samokrytyczny, ponieważ wierzy, że inni są wobec niego krytyczni. W sercu Skorpion jest najbardziej wrażliwym i lojalnym ze wszystkich znaków zodiaku i pragnie wzajemności w związkach. Dlatego staje się paranoidalny i zazdrosny, gdy odkrywa, że ​​inni są bardziej kochani lub pożądani od niego. Próbuje zamaskować swoją niepewność humorem, ale ciągle czuje, że nie jest wystarczająco dobry.

3. Wodnik

Wodnik jest zwykle bardzo pewny siebie, ale to tylko pozory. Wodnik jest spostrzegawczy, ma pomysłowość i zaradność myślenia. Ta kombinacja sprawia, że ​​jest wrażliwy na opinie innych ludzi na jego temat i czuje się jak wyrzutek. Stara się jak najlepiej zintegrować ze społeczeństwem, a kiedy to nie działa, Wodnik myśli, że coś jest z nim nie tak.

4. Koziorożec

Koziorożec jest wymagający od siebie, ponieważ czuje się komfortowo w świecie pewności siebie, jasnego zrozumienia tematu i jego struktury. Koziorożec jest jak uczeń w szkole, który lubi przestrzegać zasad, ponieważ daje mu to poczucie porządku i rutyny w życiu. Koziorożec często znajduje się w związku zależnym właśnie z tego powodu: polega na swoim partnerze, aby dać mu pewność siebie.

5. Panna

Panna ma paranoidalny i analityczny umysł, więc często obwinia się za niepowodzenia i szuka w sobie wad. Próbuje zrozumieć, dlaczego nie spełnia swojego ideału, dlaczego nie wykorzystuje w pełni swojego potencjału, dlaczego nie angażuje się w kolejny projekt w pracy i tak dalej.

6. Leo

Leos ma silne ego, które stwarza poczucie niepewności. Leos są znani ze swojej pewności siebie, ale nie daj się zwieść: są tacy jak wszyscy inni. Leo często domaga się od siebie bycia lepszym i cierpi z tego powodu.

7. Rak

Rak sam w sobie jest okrutny, kiedy myśli, że jest to konieczne. Jego zwątpienie przejawia się najczęściej w związkach: kiedy przechodzi rozstanie lub kłótnię, albo jeśli ktoś z jakiegoś powodu go odrzucił, martwi się, próbując zrozumieć, dlaczego nie jest wystarczająco dobry. W innych sytuacjach Rak jest z siebie całkiem zadowolony.

READ
15 sensacyjnych pomysłów na łazienki

8. Ryba

Chociaż Ryby są emocjonalne, nie są zbyt samokrytyczne. Większość Ryb kocha siebie. Częściej uważają się za największych geniuszy twórczych, niż popadają w nienawiść do siebie. Ryby wątpią w swoją pracę, a następnie przedstawiają dowód swoich kompetencji. Ryby się nie poddają, tworzą.

9. Bliźnięta

Bliźnięta krytykują siebie, gdy myślą, że kogoś uraziły lub gdy czują, że marnują swój potencjał. Bliźnięta są najbardziej energiczne ze wszystkich znaków: rozwijają się, gdy czują, że przeżywają każdą chwilę życia w pełni. Czują się sfrustrowani, gdy myślą, że nie są wystarczająco dobrzy dla ludzi, których kochają, lub gdy nie podążają za swoimi marzeniami ze strachu przed porażką.

10. Baran

Baran jest zbyt logiczny, by sam siebie krytykować. Baran nigdy nie będzie w siebie wątpił, ponieważ jest zajęty próbą udowodnienia, że ​​jest godny zajęcia miejsca pod słońcem i nie obchodzi go, co myślą o nim inni ludzie.

11. Byk

Byk nie jest dla siebie zbyt surowy i próbuje przekonać do tego innych. Jeśli czuje się kochany, rzadko zwraca się do krytyki siebie lub swoich działań. Z reguły Byk ma stabilną pozytywną samoocenę i trudno mu ją zmienić, chyba że ukochany partner powie mu o swoich niedociągnięciach.

12. Strzelec

Nie chodzi o to, że samokrytyczna myśl nigdy nie wchodzi do umysłu Strzelca, po prostu nie praktykuje on nienawiści do samego siebie. W rzeczywistości szuka sposobu, dzięki któremu może stać się lepszy. Nie ma momentów samozaparcia, interesują go nowe rzeczy, ludzie i styl życia, które może dostosować i zmienić, i nie uwrażliwia na rzeczy, jak robią to inni.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: