Spróbuj ponownie! Oryginalna technika wytłoczonego makijażu oczu

logotyp do makijażu

Tłoczona technika zastąpiła popularne od dawna w przestrzeni postsowieckiej „banan”, „motyl”, „ryba”, „pętla”, „ptak” i inne.

Zgodnie z ogólną tendencją do bardziej naturalnego makijażu, technikę reliefu wyróżnia się łagodniejszym cieniowaniem, brakiem ostrych krawędzi i wysokim kontrastem. Głównym zadaniem jest korzystne podkreślenie naturalnego ukojenia oka.

Przeanalizujmy technikę wytłaczania za pomocą palety Naked Heat firmy Urban Decay.

Na powiekę przygotowaną na bazie pod cienie (np. Urban Decay Anti-Age) za pomocą płaskiego pędzelka nałóż jasny odcień z lekkim połyskiem w Bones. Wypełnij 2/3 oczu zaczynając od wewnętrznego kącika. Nad obszarem aplikacji ogranicz załamanie powieki górnej (linia oczodołu).

Reliefowa technika makijażu oczu: jak powtórzyć? zdjęcie 7647

Za pomocą małego płaskiego pędzelka i ciemnych matowych cieni w odcieniu Delete podkreśl 1/3 dolnej powieki od zewnętrznego kącika i wydłuż kreskę ku górze, aż przetnie się z linią oczodołu.

Reliefowa technika makijażu oczu: jak powtórzyć? zdjęcie 7648

Tym samym odcieniem Delete wypełnij 1/3 górnej powieki aż do linii oczodołu, zaczynając od szeryfy, którą wykonaliśmy w poprzednim kroku, przesuwając się w kierunku wewnętrznego kącika oka. Staramy się cieniować trochę po przekątnej.

Reliefowa technika makijażu oczu: jak powtórzyć? zdjęcie 7649

Tym samym pędzelkiem i pozostałościami ciemnego koloru zaznaczamy linię fałdu powieki górnej przy otwartym oku, odchodząc od zewnętrznego kącika i zatrzymując się na 2/3 oka.

Reliefowa technika makijażu oczu: jak powtórzyć? zdjęcie 7650

Użyj matowej opalenizny Gorzka opalenizna i puszystego pędzelka, aby zmiękczyć linię między ciemnym a jasnym na górnej powiece.

Reliefowa technika makijażu oczu: jak powtórzyć? zdjęcie 7651

Za pomocą puszystego pędzla nałóż cienie tego samego odcienia w załamaniu powieki górnej i 1/3 dolnej powieki, delikatnie wtapiając ciemnobrązowe brzegi w skórę.

Reliefowa technika makijażu oczu: jak powtórzyć? zdjęcie 7652

Reliefowa technika makijażu oczu: jak powtórzyć? zdjęcie 7653

Reliefowa technika makijażu oczu: jak powtórzyć? zdjęcie 7654

Reliefowa technika makijażu oczu: jak powtórzyć? zdjęcie 7656

W oparciu o ten schemat makijażu oczu możesz stworzyć setki różnych stylizacji, zmieniając kolor cieni do powiek, tworząc węższe lub szersze cienie lub zmieniając gęstość cieni. Taki makijaż doskonale uzupełni również strzałę, jeśli potrzebujesz zrobić bardziej wieczorową lub uroczystą wersję.

Reliefowa technika makijażu oczu: jak powtórzyć? zdjęcie 7657

NAGA PALETA CIEPŁA

Mini paleta cieni do powiek NYX Professional Makeup

NYX Professional Makeup „Ultimate Edit Petite Shadow Palette”, Odcień 01, Ciepłe Neutralne, Matowa Satyna, 6*1,2g

NYX Professional Makeup Profesjonalny pędzel do oczu „Pro Brush - All Over Shadow” średni, pędzel 12

NYX Professional Makeup Profesjonalny pędzel do makijażu oczu „Pro Brush – All Over Shadow” średni, pędzel 12

NYX Professional Makeup Profesjonalny pędzel do makijażu oczu

NYX Professional Makeup Profesjonalny pędzel do makijażu oczu „Pro Brush”, Blending 16, długi, zaokrąglony, syntetyczny.

Profesjonalny makijaż NYX

NYX Professional Makeup Profesjonalny pędzel do makijażu oczu „Pro Brush – Flat Detail” płaski, pędzel 14

READ
6 zarumienionych błędów, które sprawiają, że wyglądasz śmiesznie

Zasubskrybowany prezent czeka na Ciebie!

Spotkaj się w Przyjaciół!

Spotkaj się w Przyjaciół!

Rozwiąż szybki quiz i znajdź swój idealny odcień!

Rozwiąż szybki quiz i znajdź swój idealny odcień!

 • veronika 16 czerwca, 18:51 Podoba Ci się ten makijaż oczu?
  • Olga 19 sierpnia, 15:32 Podobało mi się, dzięki

  Wszystko o pielęgnacji przedłużanych rzęs Tusz do rzęs na rzęsach zmienia wygląd, a wraz z nim cały obraz, nawet jeśli nie malowałaś niczego innego. Przedłużanie rzęs pomaga zapewnić długotrwały efekt, ale lepiej poznać wcześniej cechy tego zabiegu.

  Warto wiedzieć: krótka historia kosmetyków dekoracyjnych Czy zastanawialiście się kiedyś, komu podziękować za wynalezienie szminki, tuszu do rzęs i pudru? Opowiadamy, jak pojawiły się pierwsze kosmetyki

  Przypadek profesjonalistów: jakich narzędzi używają wizażyści do demakijażu? Wybór płynu do demakijażu jest bardzo ważny, ponieważ w dużej mierze decyduje o tym, jak Twoja skóra zareaguje na inne produkty do demakijażu, które na nią nałożysz. Podpowiadamy, jak nie popełniać błędów i wybierać najlepsze

  Symetria jest w modzie: kto pasuje do grzywki ułożonej z dwóch stron? Ten obraz nie jest na próżno oferowany do przymierzenia w najmodniejszych salonach. Udało mu się podbić wiele gwiazd pierwszej rangi i zapalić się na światowej klasy czerwonych dywanach. Jaki kształt grzywki wybrać w 2022 roku i czy można samodzielnie przyciąć pasma przy twarzy?

  Najciekawsza rzecz w sztuce bycia kobietą
  Na naszym kanale w Yandex Zen Femmie.ru znajdziesz porady ekspertów na temat najnowszych trendów, dowiesz się, jak odróżnić przestarzałe i bez smaku ubrania od obecnych, a także wybrać dowolny przedmiot według swojej sylwetki. Przegląd markowych kolekcji i modnych obrazów – wszystko po to, abyś nie popełniał modnych błędów i nie zaskakiwał gustem.
  Subskrybuj!

  Kurs Psychologii Poznawczej

  Dowiesz się, dlaczego mózg nas oszukuje. Pozbądź się postaw, które rujnują twoje życie. Zrozumiesz, jak zwiększyć poczucie własnej wartości, rozpoznać depresję i radzić sobie z lękiem.

  Tłoczona technika zastąpiła popularne od dawna w przestrzeni postsowieckiej „banan”, „motyl”, „ryba”, „pętla”, „ptak” i inne.

  Podążając za ogólną tendencją do bardziej naturalnego makijażu, technikę reliefu wyróżnia łagodniejsze cieniowanie, brak ostrych krawędzi i wysoki kontrast. Głównym zadaniem jest korzystne podkreślenie naturalnego ukojenia oka. Paleta cieni Vice 4 marki Urban Decay Vice.

  Kroki aplikacji

  1. Na powiekę przygotowaną na bazie pod cienie (np. Urban Decay Anti-Age) za pomocą płaskiego pędzelka nałóż lekkie cienie z lekkim połyskiem w Bones. Wypełnij 2/3 oczu, zaczynając od wewnętrznego kącika. Od góry ogranicz obszar aplikacji do załamania powieki górnej (linia oczodołu).

  2. Za pomocą małego płaskiego pędzelka i ciemnych matowych cieni w Delete podkreśl 1/3 dolnej powieki od zewnętrznego kącika i wydłuż kreskę aż do przecięcia z linią oczodołu.

  3. Tym samym odcieniem Delete wypełnij 1/3 górnej powieki do linii oczodołu, zaczynając od nacięcia, które wykonaliśmy w poprzednim kroku, przesuwając się w kierunku wewnętrznego kącika oka. Staramy się, aby cieniowanie było trochę po przekątnej.

  4. Tym samym pędzelkiem i pozostałościami ciemnego koloru zaznacz linię fałdu powieki górnej przy otwartym oku, odchodząc od zewnętrznego kącika i zatrzymując się na 2/3 oka.

  5. Matowym opalenizną Bitter i puszystym pędzelkiem zmiękcz granicę między ciemnym a jasnym kolorem na górnej powiece.

  6. Puchatym pędzlem nałóż ten sam odcień cienia w załamaniu powieki górnej i na 1/3 powieki dolnej, delikatnie wtapiając granice ciemnego brązu w skórę.

  7. Za pomocą małego pędzelka ołówkowego nałóż jasny odcień Bones pod brwi oraz w wewnętrznym kąciku oka.

  8. Płaskim pędzlem pomaluj 2/3 dolnej powieki Bones, zaczynając od wewnętrznego kącika.

  9. Zakryj rzęsy tuszem do rzęs (użyliśmy Urban Decay Perversion). Makijaż gotowy!

  W oparciu o ten schemat makijażu oczu możesz stworzyć setki różnych stylizacji, zmieniając kolor cieni do powiek, tworząc węższe lub szersze cienie lub zmieniając gęstość cieni. Taki makijaż doskonale uzupełni również strzałę, jeśli potrzebujesz zrobić bardziej wieczorową lub uroczystą wersję.

  Czy trudno ci powtórzyć? Podziel się wrażeniami w komentarzach!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: