Sposób, w jaki kobieta nosi torebkę, może wiele o niej powiedzieć.

Sposób, w jaki nosisz torbę, może wiele powiedzieć o Twojej osobowości! Ucz się więcej

Sposób, w jaki nosisz torbę, może wiele powiedzieć o Twojej osobowości! Dowiedzmy się więcej? Około 80% dopasowało się do mnie! Co masz? Nasze codzienne nawyki mogą zdradzić sekrety charakteru. sposób, w jaki pomaluj usta zbierz swoje włosy , prowadzić samochód a nawet nosić torbę, powie wiele ciekawych rzeczy o Twojej osobowości. To ostatni, o którym dzisiaj mówimy.

Jeśli zwrócisz uwagę, wszyscy ludzie noszą torbę na różne sposoby. Ktoś jest tylko na ramieniu, ktoś jest za plecami, a ktoś jest całkowicie na głowie. A jak to robisz?

Sposób, w jaki nosisz torbę, może wiele powiedzieć o Twojej osobowości! Ucz się więcej

1. Za plecami

Wydają się być bardzo przyjaznymi ludźmi. Są uczciwi i bezpośredni. Każda niesprawiedliwość może ich wkurzyć, a wtedy nie są nieśmiałe w słowach i wyrażeniach. Zawsze bronij swojego punktu widzenia. Kochają siebie, czasami są samolubni. Na pierwszym miejscu stawiają swoje potrzeby i mogą zapomnieć o innych.

Nie myślą o konsekwencjach swoich działań, czasami wydają się z tego dziećmi. Szczerze przekonani, że nie przysparzają innym kłopotów. Ogólnie rzecz biorąc, ta ich postawa wygładza rogi i łagodzi ich agresywność.

W końcu nikt nie obrazi się na dziecko, nawet najbardziej nieznośne. Z tego powodu ludzie ci są nieustraszeni, a ich działania na razie pozostają bezkarne.

2. Przed tobą

Ten człowiek wie, jak się kontrolować i ukrywać rysy jego charakter . Ale po pewnych cechach można je rozpoznać w tłumie. Mają zupełnie inne oczy.

Emanują swego rodzaju magnetyzmem, który jest wręcz przerażający. Ci ludzie bardzo cenią siebie i nic nie może wpłynąć na ich samoocenę. Odbija się od nich zarówno zło, jak i dobro. Reagują na komplementy w żaden lub suchy sposób.

Przeczytaj także: Top XNUMX najsilniejszych znaków zodiaku

Nie są zainteresowani twoją opinią, bo wiedzą o sobie wszystko. Ich ruchy są ograniczone i zredukowane do minimum, ponieważ ich głównym zadaniem jest przeniknięcie twojej duszy twoimi oczami.

Bądź bardzo ostrożny z takimi ludźmi. Często noszą ciemne okulary, aby ukryć swoją naturę. Jeśli nie chcesz usłyszeć nagiej prawdy o sobie, nie pytaj ich o zdanie. Nigdy nie schlebiają, ale mówią tylko to, co myślą.

3. Ramię

Generalnie są to pozytywni ludzie z kategorii „jak wszyscy”. Są życzliwi, ale mogą popaść w apatię. Przede wszystkim nie lubią, gdy im rozkazuje. Są bardzo rozwinięci intelektualnie, ale jednocześnie niesamowicie naiwni.

READ
4 charakterystyczne cechy Rosjanki za granicą

Potrafią rozmawiać godzinami, a jednocześnie sami są doskonałymi słuchaczami. Prowadzą aktywny tryb życia, ale się nie spieszą. Paradoks? TAk! Ale ta osoba łączy w sobie przeciwstawne cechy, które ją zadziwiają.

4. Przez ramię

Nigdy nie zobaczysz ani jednej z tych osób na prezydentu. Ale jest wśród nich wielu kreatywnych ludzi. Nie są ambitni. Pieniądze i władza nie przyciągają ich uwagi.

Jeśli mają pieniądze, to albo odziedziczyli, albo pojawili się żonaty . Nie, nie nienawidzi dóbr materialnych. Są po prostu traktowane filozoficznie i doskonale zdają sobie sprawę z ich tymczasowego charakteru. Ich stanowisko jest takie, że nie chcą być miliarderami, chcą żyć JAKO miliarderzy. Ale jest różnica!

5. Na brzuchu

Ci ludzie są wierni swojej niestałości. Ich charakter zmienia się z prędkością światła. Mogą łatwo podjąć decyzję o przeprowadzce, zmianie pracy, miejsca zamieszkania. Nie mogą usiedzieć w miejscu. Wokół nich zawsze toczy się życie. Potrafią prowadzić dyskusję, ale zupełnie nie wiedzą, jak słuchać. Są niecierpliwi wobec tych, którzy ich zdaniem są konserwatywni i mają inne spojrzenie na życie.

Nigdy nie przekonasz ich o czymś, czego nie lubią lub nie lubią. Szybko myślą, a nawet czerpią przyjemność z faktu, że ich rozmówcy okazali się wolniejsi.

6. Na głowie

To ludzie, którzy nieustannie są w chmurach. Nauczyciele od dzieciństwa zauważają, że wydaje się, że ich tu nie ma. Żyją we własnym świecie kucyków, jednorożców, motyli i tęczy.

Zawsze myślą o jutrze. W kontaktach z takimi ludźmi trzeba być przygotowanym na wszystko. Na ogół są mili i spokojni, ale trochę infantylni.

Zobacz też: Jak wygląda idealna kobieta oczami mężczyzny

Jak nosisz swoją torbę? Czy opis pasuje do Twojej osobowości? Jeśli podobał Ci się ten quiz, podziel się nim ze znajomymi! I nie zapomnij poinformować nas o swoich wynikach w komentarzach!

Torba zdradzi wszystkie sekrety gospodyni: charakter, przyzwyczajenia, sympatię

Od czasów starożytnych, kiedy rodziny przenosiły się z miejsca na miejsce, na zwierzętach piętrzyły się ciężkie ładunki, mężczyźni nosili w rękach broń, a zadaniem kobiety było wkładanie szczególnie cennych rzeczy do torby, torby. Kobieta i jej torebka są teraz nierozłączne. To nie tylko użyteczna rzecz, to jej część, jak ubrania czy fryzura. Mężczyźni mają też telefon, klucze i inne drobiazgi, ale wolą chować je do kieszeni. Kobieta zabiera ze sobą torebkę, bez której czuje się nieswojo. Doświadczeni psychologowie mogą wiele powiedzieć o dziewczynie, gdy tylko spojrzą na jej torebkę.

READ
Dlaczego twój znak zodiaku jest tak atrakcyjny dla mężczyzny?

Torba – sposób na ochronę

Kobieta potrzebuje torby. Według amerykańskiego psychologa Wilhelma Reicha, który dużo obserwował kobiety, daje jej poczucie ochrony. W życiu codziennym nieustannie, nie zauważając tego, używamy go jako tarczy, np. kładziemy na kolana, nawet jeśli siedzenia wokół są wolne, gdy jesteśmy w nieznanym lub niezbyt przyjemnym otoczeniu. Jeśli dziewczyna dostanie się do nieprzyjaznego towarzystwa, przyciska torebkę do siebie, aby nabrać pewności siebie.

Niektórzy współcześni psychologowie uważają, że dziewczęta zastępują lalki torbą, do której są przyzwyczajone od dzieciństwa. Potrzebują stałych kontaktów, sposobów na okazanie troski i czułości, a jeśli w dzieciństwie wszystkie te potrzeby zaspokaja lalka, to trochę później – torba.

Torba wzbudzi sympatię kobiety

Zygmunt Freud i jego zwolennicy wierzyli, że kobieta postrzega swoją torebkę jako swoje narządy intymne. Dlatego nie lubią otwierać go przed nieznajomymi i nagle zamykać, jeśli rozmówca jest dla nich nieprzyjemny. A jeśli mężczyzna jest dla niej atrakcyjny, dziewczyna zaczyna głaskać torbę, starając się przysunąć ją jak najbliżej niego. Jeśli właścicielka torebki poprosiła o coś z niej, to jest to znak, że chce bliskości i ma duże zaufanie do osoby. Nawiasem mówiąc, sami mężczyźni starają się unikać toreb damskich, a jeśli zaczynają się nimi interesować, starają się zajrzeć do środka, to są zainteresowani jego właścicielem.

Ale są przeciwnicy tej teorii. W przypływie czułości kobieta wyraża swoje emocje, może pogłaskać nie tylko torbę, ale także kota czy poduszkę. Nie oznacza to, że kojarzy je ze swoimi intymnymi częściami ciała. W każdym razie torebka dla dziewczynki to coś osobistego, jej przestrzeń, do której jest gotowa wpuścić nie wszystkich.

Torba mówi postaci

Teraz, gdy w sprzedaży jest wiele różnych modeli toreb, kobieta przy wyborze kieruje się swoim gustem. Ale, jak mówią psychologowie, często ten nieświadomy wybór może wiele powiedzieć o charakterze jego właściciela. Jeśli dziewczyna ciągle zmienia torebki, wciąż szuka siebie, może też łatwo zmienić zdanie. Zrównoważona kobieta będzie długo chodzić z tą samą torbą, nową kupi dopiero po tym, jak stara się zużyje lub przeszła poważne zmiany psychiczne.

READ
6 par zodiaku, które mają najgłębsze połączenie

Rozmiar torby

Ekonomiczna kobieta wybiera dużą torbę, w której zmieści się nie tylko telefon, ale także dokumenty, tablet, a czasem zakupy spożywcze. Ale, jak się okazało, kobiety nie zawsze są tak praktyczne, bo. Oprócz torebki możesz zabrać paczkę na wszystko, czego potrzebujesz. Wielkość torebki zależy od charakteru jej właściciela. Im bezpieczniej czuje się dziewczyna, tym mniejszy jest jej rozmiar torebki.

1. Duża torba. Kobiety nie lubią komplikować życia sobie i innym, zawsze wybierają prostotę i wygodę. Są troskliwymi żonami i wspaniałymi matkami. Są bardzo energiczne, celowe, czasem niecierpliwe, ale zawsze pozostają praktyczne. Nie tolerują zaniedbania. Chcą natychmiastowych zwrotów ze studiów, pracy, miłości. Inni psychologowie twierdzą, że ogromna torba zdradza osobę, która potrzebuje zmiany w życiu, a teraz jest w stanie stresu, odczuwa strach i bezbronność. Lub wskazuje na pragnienie kobiety, aby uzyskać większą stabilność, zająć swoje miejsce pod słońcem. Miłośnicy dużych, obszernych toreb to ludzie aktywni, o szerokim spojrzeniu, ciekawie się z nimi komunikować. Ale to niepoprawni pracoholicy, ciągle w napięciu, bo. musisz zrealizować swoje projekty i pomysły.

2. Torba średniej wielkości. Dla takich kobiet najważniejszy jest styl i godność. Torby średniej wielkości są uwielbiane przez kobiety przedsiębiorcze, pewne siebie, które znają swoją wartość. Ich charakterystyczną cechą jest również konserwatyzm. Taka kobieta ma odpowiednią samoocenę, w jej życiu osobistym wszystko jest również normalne, stabilne.

3. Mała torebka. Jeśli dziewczyna jest samowystarczalna, wyrafinowana, o wyrafinowanym guście, wybierze właśnie taką torbę. Zawsze wie, czego chce w tym życiu, potrafi zadziwić swoją inteligencją i oryginalnością osądów. Przed tobą oszczędna, bardzo racjonalna dziewczyna, nieco roztropna, w której wszystko układa się na półkach. Zawsze pewna siebie, elegancko ubrana, jej dłonie są piękne i zadbane.

Kształt i konstrukcja torby

Klasyczne torby wybierz dziewczyny skupione na jednym celu. Pomagają właścicielowi zachować pewność siebie. Surowy kształt torby daje praktyczną i aktywną kobietę, która ubiera się elegancko, w klasycznym stylu. Zna swoją wartość i nigdy nie będzie wymagać większej uwagi od swojej osoby.

oryginalna torba przyciąga niezwykłych, kreatywnych ludzi, którzy z łatwością wypowiadają się o swoich pragnieniach i aspiracjach. U innych doceniają życzliwość i poczucie humoru, bogactwo wewnętrznego świata. To bardzo odważne i przedsiębiorcze dziewczyny, obce konserwatyzmowi. Zewnętrznie wydają się niewzruszone i samowystarczalne, ale mogą być bardzo wrażliwe, trudno jest przejść przez kłótnie i reagować na krytykę innych ludzi. Dziwaczny kształt torby pokazuje, że człowiek uwielbia być w centrum uwagi. Jeśli zainteresowanie jej osobą nagle znika, jest bardzo zdenerwowana. Taka dziewczyna, mimo że lubi zwracać na siebie uwagę, jest bardzo wrażliwa i naiwna w swojej duszy.

READ
Horoskop Vasilisy Volodina na 2023 rok

Miękkie torebki-torby są preferowane przez otwarte i towarzyskie kobiety, które starają się unikać konfliktów i traktują każdego pozytywnie. Bardzo cenią sobie wygodę. Miękki kształt torebki oddaje tę samą delikatną i miękką naturę, która sama w sobie szuka harmonii. Wręcz przeciwnie, sztywna forma mówi o kobiecie konsekwentnej w swoich działaniach, kierującej się jasnym planem.

Oczywiście kobieta może mieć kilka torebek, zupełnie różniących się wielkością i kształtem. Musisz skupić się na najbardziej ukochanym, na tym, którego sam wybrałeś, a nie otrzymałeś od kogoś w prezencie, tym, który jest Ci najbliższy.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: