Słynne piękności pokazały, jak wyglądały ich matki, gdy były młode

Od kogo słynne piękności odziedziczyły swój urok i piękno? Oczywiście od matek. Jest to szczególnie widoczne, jeśli spojrzysz na ich zdjęcia z młodości: niektóre słynne córki wyglądają teraz niemal identycznie jak ich matki w młodości. Na przykład podobieństwo Iriny Shayk i jej matki w młodości jest po prostu niesamowite.

DODAJ MNIE zajrzał do archiwów rodzinnych i dowiedział się, jak matki słynnych piękności świata wyglądały w młodości i wyglądają teraz.

1. Marlene Jaubert – matka Evy Green

Marlene w filmie Pasażer deszczu, 1970. Tutaj ma 30 lat.

Matka Evy Green również była kiedyś aktorką i była bardzo znana w Europie. Zagrała w filmach reżysera Jeana-Luca Godarda, który miał rewolucyjny wpływ na francuskie kino, grała w teatrze, pracowała w telewizji i radiu.

Marlene urodziła Evę i jej siostrę bliźniaczkę Joy, gdy miała 40 lat. Po urodzeniu dzieci występowała w filmach przez kolejne 10 lat. Teraz Marlene pisze książki: jej lista utworów obejmuje kilka popularnych publikacji o kompozytorach klasycznych, a także książki dla dzieci. Eva Green mówi, że rozstanie z matką zawsze jest dla niej bardzo trudne, a także uważa, że ​​jako aktorka jest daleka od talentu matki, brakuje jej emocjonalności i uroku.

2. Jerry Chastain – matka Jessiki Chastain

Jessica z babcią Marilyn Hurst.

Jessica z mamą i babcią.

Jeśli ktoś wątpi w naturalny kolor włosów Jessiki, powinien spojrzeć na jej mamę – a wszelkie wątpliwości znikną w jednej chwili. Aktorka nie publikowała zdjęć swojej matki w młodości, ale nawet teraz wyglądają jak dziewczyny, więc nietrudno wyobrazić sobie Jerry’ego kilkanaście, dwa lata młodszego. Mama Jessiki pracuje jako kucharz i udało jej się w swoim życiu wychować 5 dzieci.

Aktorka jest też bardzo zaprzyjaźniona ze swoją babcią Marilyn Hurst, która, nawiasem mówiąc, prowadzi nawet jej Instagram. To ona kiedyś przyprowadziła swoją wnuczkę do musicalu, po czym Jess wybrała aktorstwo jako zawód.

3. Tzipi Refaeli – matka Bar Refaeli

Tzipi Refaeli w młodości, a teraz Bar Refaeli.

Sama matka top modelki Bar Refaeli była kiedyś równie udaną modelką, zwłaszcza w swojej ojczyźnie, w Izraelu. Jeśli porównasz ich zdjęcia w tym samym wieku, stanie się oczywiste, że Bar wyrosła na dokładną kopię swojej matki. Sama modelka wielokrotnie podkreślała, że ​​odziedziczyła swój wdzięk po mamie i jest z tego bardzo dumna.

READ
Volochkova ujawnił piąty punkt w odpowiedzi na krytykę nieżyczliwych

4. Kate McCaulay Hathaway – matka Anne Hathaway

Kate w musicalu Południowego Pacyfiku.

Matka Anne Hathaway, Kate, również była kiedyś aktorką. Grała w musicalach i produkcjach teatralnych, ale opieka nad trójką dzieci nie dała jej możliwości pełnego wykorzystania aktorskich umiejętności. Teraz Kate od czasu do czasu pojawia się na scenie i można ją zobaczyć w teatrze.

Nawiasem mówiąc, kiedyś Kate grała z córką w filmie „Pamiętniki księżniczki – 2: Jak zostać królową” i grała rolę dyrygenta chóru.

5. Patti Stefani – mama Gwen Stefani

Gwen Stefani dorastała w dużej rodzinie. Jej matka, Patty, pracowała jako księgowa, ale jak to często bywa w wielodzietnych rodzinach, rzuciła pracę, by poświęcić się dzieciom. Patty ma irlandzkie i szkockie korzenie, a ojciec Gwen, Dennis, jest pochodzenia włoskiego – taka wybuchowa mieszanka.

Czy uważasz, że Gwen wygląda jak jej matka w młodości? Wydaje nam się, że zdecydowanie coś ich łączy – przynajmniej błysk w oku i olśniewający uśmiech.

6. Bebe Buell – mama Liv Tyler

Liv, jej babcia Dorothea i matka Bibi.

Tata Liv Tyler jest dobrze znany, ale z jakiegoś powodu nikt nie mówi o mamie. Tymczasem Bibi była bardzo dobrze znana w pewnych kręgach i cholernie ładna. Dziewczyna pracowała jako modelka, a nawet wystąpiła w magazynie Playboy. Miała wielu kawalerów, z których większość była muzykami.

Pod koniec lat 80. Bibi rozpoczęła karierę jako piosenkarka rockowa i do dziś występuje sporadycznie. Obecnie jest szczęśliwą żoną muzyka Jima Wellersteina.

7. Galina Loginova – matka Milli Jovovich

Galina Loginova w filmie „Błękitny patrol”.

Galina Loginova była dość znaną aktorką w Związku Radzieckim, ale z powodu małżeństwa z Serbem Bogim Jovovichem nie była już filmowana. Para kilkakrotnie mieszkała na odległość z powodu trudności z wizami i wkrótce przeniosła się do Stanów Zjednoczonych.

W Ameryce bardzo trudno było znaleźć dobrą pracę: Galina pracowała jako pokojówka, kurierka, pielęgniarka, a nawet taksówkarz. Zdając sobie sprawę, że nie może już budować kariery aktorskiej w USA, Galina postanowiła uczynić swoją córkę Millę gwiazdą Hollywood i udało jej się! Rola w filmie „Powrót do Błękitnej Laguny” sprawiła, że ​​Milla stała się celebrytą, a jej kariera z roku na rok szła w górę.

READ
Julia Baranowska zrujnowała sobie twarz

Po 22-letniej przerwie Galina Loginova ponownie wróciła do kina: od 2002 roku zagrała w kilku filmach, w tym z córką.

8. Mabel Iglesias – mama Natalii Oreiro

Natalia Oreiro jest jedną z celebrytek, która rzadko pokazuje rodzinne zdjęcia. Nie udało nam się znaleźć zdjęcia jej matki z młodości, ale nie mogliśmy przejść obojętnie obok tego wspólnego zdjęcia. Mama i córka pojawiły się razem na gali Iris Music Awards 2017 w Urugwaju. Mabel Iglesias pracowała jako fryzjerka i też wygląda niesamowicie. Teraz wiadomo, że sekret młodości Natalii tkwi właśnie w genach.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: