Sławni mężczyźni kochający grube kobiety

Tych przystojnych panów i panów nie można winić za to, że ślepo podporządkowują swoje gusta modzie. Ani ten, który długo i bezwzględnie wymaga od dziewczynek dążenia do wagi (i kształtu) mokrego pióra wróbla, ani nawet tego, w którym Iggy Azalea, Jay Lo czy Kim Kardashian umieścili mocne piąte punkty w trendach. Rozpalona ostatnio pasja do szczerych belfies nie ma z tym nic wspólnego – wielu z tych mężczyzn nazywało swoje niezrównane “dziećmi” jedyne lata, a nawet dekady temu i od tego czasu nie przestali przyznawać, że są całkowicie szczęśliwi.

Hugh Jackman i Deborra-Lee Furness

Jest megagwiazdą, ulubieńcem kobiet na całej planecie i ogólnie Wolverine; jest aktorką, producentką i reżyserką, o 13 lat starszą od swojego 47-letniego męża. Poznali się w 1995 roku na planie australijskiego serialu telewizyjnego, w którym Deborra pojawiła się jako psycholog więzienny, a Hugh jako jej kryminalny pacjent. Trudno powiedzieć, czy tajemniczy psychologiczny mechanizm „przeniesienia” odegrał jakąkolwiek rolę w ich romansie, ale Jackman zapewnia, że ​​dosłownie stracił głowę od pierwszych dni znajomości: „Wydawała mi się niesamowicie piękna, żywa, pełna energii! Zakochałam się bez pamięci, chociaż ona specjalnie w tym celu nic nie zrobiła. Wręcz przeciwnie, przez długi czas utrzymywała ze mną dystans ze względu na to, że jestem od niej młodszy. Ale dla mnie kobieta nie jest twarzą ani ciałem, uderzył mnie jej charakter.

Para wyszła za mąż rok po spotkaniu, a Deborra oddała całą swoją siłę powiększającej się rodzinie: w 2000 roku para adoptowała chłopca, Oscara Maximiliana, a w 2005 roku dziewczynę, Avę Eliot. Hugh nazywa swoją ukochaną „najcieplejszą kobietą świata”, „najlepszą matką” i wierną „żoną, która zawsze ma rację”, a Deborra nie słucha zazdrosnych plotek o tym, że rzekomo „wyciągnęła szczęśliwy bilet” kiedy wyszła za Jackmana. „Wszyscy jesteśmy twórcami własnego losu” – odpowiada spokojnie dziennikarzom.

Melissy McCarthy i Bena Falcone

Powszechnie przyjmuje się, że w świecie kina i show-biznesu mężczyźni nie mają nic przeciwko protekcjonalnemu traktowaniu swoich ukochanych dziewcząt. Jednak 42-letni Ben Falcone, amerykański aktor, scenarzysta i producent, z wielką przyjemnością i sam pracuje w filmach, w których gra jego żona – pod każdym względem wybitna aktorka komiksowa Melissa McCarthy, która znalazła się na liście Forbesa w 2013 „100 najbardziej wpływowych gwiazd”, a rok wcześniej – na liście „20 najlepiej zarabiających aktorek w telewizji”.

READ
Budżetowa szafa Kate Middleton: 14 rzeczy

Jednak Ben myśli o pieniądzach i rodzinnym budżecie w ostatniej turze: według niego po prostu cieszy się, że został „Wybranym przez królową” – najwyższy tytuł potwierdziła świecka prasa, gdy na jednej z okładek pojawiła się Melissa American Entertainment Weekly na obrazie Elżbiety II, w koronie i przytulającej psa corgi. Szczęśliwi kochankowie świętowali swój ślub w 2005 roku, wychowują dwie córki, Vivian i Georgette, a luksusowa Melissa, zamiast katować się sprawnością fizyczną i surowymi dietami, woli projektować linię ubrań dla „rozkwitających kobiet”. „Podążam za postacią, ale nie mogę poświęcić na to całego swojego czasu. Mam wiele innych zmartwień – mówi bez ogródek w wywiadzie.

Pierce Brosnan i Keely Shay Smith

Jeden z najwybitniejszych przedstawicieli filmowego klanu Bonda nie miał jeszcze czasu, by naprawdę nim zostać, gdy poznał Keely’ego – wdzięcznego, energicznego, entuzjastycznego dziennikarza o bardzo niezależnym charakterze. Przyszła do niego na rozmowę kwalifikacyjną – i zawładnęła całym jego życiem. Potem, w 1994 roku, młody aktor miał za sobą niezbyt szczęśliwe dzieciństwo, wielką miłość i małżeństwo z tragicznym zakończeniem (jego pierwsza żona, Cassandra Harris, kolejna „dziewczyna” Bonda, zmarła na raka jajnika w 1991 roku), a w XNUMX roku jej ramiona – troje dzieci, z których dwoje, córka i syn Cassandry, Pierce adoptował. „Wtedy już nie wierzyłem, że kiedykolwiek spotkam swoją bratnią duszę” — przyznaje Brosnan. „Mam nieskończone szczęście: ona nie jest zazdrosna o moją przeszłość, a kobiety takie jak Keely zdarzają się raz na milion”.

I rzeczywiście: Keely Shay stała się kochającą i troskliwą matką dzieci Cassandry i Pierce’a, urodziła jeszcze dwoje z nich, ale jednocześnie przez siedem lat nie biegała do ołtarza, doceniając swoją niezależność i rozumiejąc wagę takiej decyzji. Po urodzeniu synów Kili straciła dziewczęce formy – ale nie miłość i niekończący się podziw męża. „Jest niesamowicie niezależną, samowystarczalną kobietą, która poradzi sobie beze mnie, jeśli, nie daj Boże, zerwiemy” – jest przekonany Brosnan. „Być może dlatego jestem gotów zrobić wszystko, aby temu zapobiec”.

Nie wszystkie gwiazdy pierwszej wielkości kochają dziewczyny o wyglądzie modelki. Wielu woli panie o dużych formach. Wśród nich są popularni aktorzy, reżyserzy, muzycy.

READ
Ciężarna Liza Boyarskaya pojawiła się na imprezie towarzyskiej

Top 9 sławnych mężczyzn, którzy lubią grube kobiety

Jay-Z z powodzeniem łączy karierę rapera i przedsiębiorcy. Jego osobisty majątek wynosi kilka milionów dolarów. Jego życiową partnerką była popularna piosenkarka R’n’B Beyoncé. Postać dziewczyny często się zmienia, a obecnie piosenkarka stała się dość duża. Raper wielokrotnie przyznawał, że lubi zaokrąglone formy, dlatego szaleje za swoim wybrańcem.

Kanye West

Top 9 sławnych mężczyzn, którzy lubią grube kobiety

Raper jest przystojny, bogaty i popularny wśród kobiet. Jednak jego serce należy do modelki Kim Kardashian. Jest znana na całym świecie dzięki swoim bardziej niż solidnym biodrom. West nieustannie to podkreśla, dając do zrozumienia, że ​​mu się to podoba. Specjalnie dla niej kupuje takie kreacje, które podkreślają jej kształty.

Pierce Brosnan

Top 9 sławnych mężczyzn, którzy lubią grube kobiety

Jeden z najlepszych wykonawców roli Jamesa Bonda, Pierce Brosnan, w wieku 66 lat, pozostaje wysoko opłacanym hollywoodzkim aktorem. Niewielu może z nim konkurować. Od 18 lat jest żonaty z Keely Shaye Smith. Aktor bardzo kocha swoją żonę, w tym za jej wygląd. Nadwaga partnera życiowego wcale mu nie przeszkadza, co więcej, takie kobiety mu imponują.

Denis Klyaver

Top 9 sławnych mężczyzn, którzy lubią grube kobiety

Były członek popularnej grupy pop „Tea for Two” odnosi teraz nie mniej sukcesy w swojej solowej karierze, podróżując po przestrzeni postsowieckiej. Muzyk zawsze lubił zaokrąglone panie. Przyznał, że szczupłe piękności nie są w jego guście. Potwierdzeniem tego jest romans z napuchniętą solistką „Goście z przyszłości” Evą Polną. Piosenkarka urodziła nawet syna Klyavera.

Guram Babiszwili

Top 9 sławnych mężczyzn, którzy lubią grube kobiety

Aktor zakochał się kiedyś szaleńczo w prezenterce telewizyjnej Anfisie Czechowej. Relacje rozwijały się szybko, a już w 2012 roku para miała syna. Trzy lata później młodzi ludzie postanowili oficjalnie zarejestrować swój związek. Guram uwielbia swoją życiową partnerkę, a wspaniałe formy Czechowej mu nie przeszkadzają. Co więcej, w jednym z wywiadów przyznał dziennikarzom, że właśnie takie dziewczyny go pociągały.

Bena Felcone’a

Top 9 sławnych mężczyzn, którzy lubią grube kobiety

Popularny komik wybrał swoją koleżankę Melissę McCarthy na swoją życiową partnerkę. Teraz nie jest już usuwana, poświęcając się wychowaniu syna. Mąż wielokrotnie komentował dużą sylwetkę swojej wybranki. Zawsze nazywał ją piękną i wyznawał jej miłość.

Hugh Jackman

Top 9 sławnych mężczyzn, którzy lubią grube kobiety

Żona popularnego hollywoodzkiego aktora również wyróżnia się zaokrąglonymi kształtami. Stale podkreśla to w wywiadach, mówiąc, że właśnie takie kobiety lubi najbardziej. Według niego szczupli ludzie o wyglądzie modelki, którzy są uważani za standard piękna, w ogóle go osobiście nie pociągają.

READ
15 sławnych kobiet, których wiek Cię zaskoczy

Jamie Fox

Top 9 sławnych mężczyzn, którzy lubią grube kobiety

Ta hollywoodzka gwiazda jest również zainteresowana biuściastymi damami. Sprzeciwia się temu, by kobiety torturowały się strajkami głodowymi i dietami. Według niego to pełne dziewczyny są najpiękniejsze ze wszystkich. Wszystkie jego dziewczyny miały duże formy. Raz nawet przeszedł przez program telewizyjny o odchudzaniu i powiedział jednej z uczestniczek, że już jest piękna i nie musi schudnąć.

Sam Mendes

Top 9 sławnych mężczyzn, którzy lubią grube kobiety

Jeden z najlepszych amerykańskich reżyserów wybrał na swoją życiową partnerkę pulchną Kate Winslet. Muszę powiedzieć, że mimo swoich form zawsze była w centrum uwagi płci przeciwnej. Sugeruje to, że miłośników dużych kobiet jest w rzeczywistości znacznie więcej, niż się powszechnie uważa.

Zostaw swój komentarz: anulować

Klikając przycisk „Wyślij”, akceptuję postanowienia polityki prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Zapisz moje imię i nazwisko, adres e-mail i adres strony w tej przeglądarce w celu uzyskania kolejnych komentarzy.

Ta strona używa plików cookie do przechowywania danych. Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików. Akceptować

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: