Słabe punkty mężczyzn według znaku zodiaku, które pomogą się w nim zakochać

Astrologia wie, jakiej kobiety szuka mężczyzna każdego znaku zodiaku.

Wszystkie kobiety marzą o zdobyciu sekretnego przepisu na podbój męskich serc. Aby to zrobić, wyczerpują się dietami, kupują nowe sukienki i szpilki. Nie ma stuprocentowej techniki przeznaczonej do podboju człowieka, który wygrywa i wygrywa, ale astrologia może być dobrym pomocnikiem w romansach.

Kurs Psychologii Poznawczej

Dowiesz się skąd bierze się lęk i kiedy przestaje być normą. Znajdziesz w sobie myśli, które sprawiają, że czujesz się źle na sercu. Naucz się rozumieć swoje emocje i uczucia. Zrozumiesz, jak pokonać niepotrzebny niepokój, zyskać większą pewność siebie i nie polegać na czyjejś opinii.

Gwiazdy ujawnią wszystkie słabe punkty twojego wybranego. Znając je, możesz łatwo zdobyć jego serce.

Każdy, kto spotkał tych mężczyzn wie, że są bardzo wytrwali i gorący. Kochają wyzwania i nie boją się słowa „nie”. Chcesz zdobyć jego serce? Musisz zainteresować Barana mądrą rozmową, kłócić się z nim i prowokować. Baran uwielbia niedostępne, odważne i wykształcone młode damy. Zobacz, jak jego oczy rozświetlają się, jeśli mu odmówisz lub nie zgadzasz się z jego opinią. Wiedz, że twój Baran jest na haku.

Byk zawsze zwraca uwagę na atrakcyjne kobiety. Ale trzeba być na topie nie tylko zewnętrznie. Byk zostanie podbity przez urocze i oszczędne kobiety. Pokaż, że cenisz sobie wygodę rodziny, poczęstuj go domowym ciastem. Nie bój się, że z taką powagą odstraszysz Byka, wręcz przeciwnie, będzie chciał się do ciebie zbliżyć, aby wziąć w posiadanie taki skarb jak ty.

Bliźnięta

Tylko mądra i wybitna osoba może zainteresować męskie Bliźnięta. Jeśli myślisz, że tak, to idź. Ceni dowcipne i niezależne kobiety, które nigdy nie zajrzą mężczyźnie w usta. Prowokuj, żartuj i pokaż, że nie potrzebujesz jego towarzystwa. Gemini tego nie wytrzyma i będzie chciał zmniejszyć dystans między wami.

Pokonanie człowieka z rakiem jest bardzo proste: bądź szczery i prosty. Jeśli uzna, że ​​jesteś dobroduszną i łagodną osobą, cel jest stonowany. Interesuje się emocjonalnymi kobietami, nie krępuj się pokazać przed nim swoich uczuć, a będzie twój.

Jeśli jesteś pewny siebie, masz dobry gust i wiesz, jak podtrzymać rozmowę, sam Leo postanowi cię podbić. Poszukuje luksusowego i spektakularnego egzemplarza, który uczyni z niego godną parę. Mężczyzna Leo chce popisać się swoim wybrańcem w towarzystwie, więc szuka tego, który przyciągnie uwagę innych.

READ
Jak ubrać się na czarno i nie wyglądać nudno

Panna poszukuje delikatnych, grzecznych i zrównoważonych pań. Jeśli jesteś kobietą huraganu, raczej nie spojrzy na ciebie surowym wzrokiem. Zachowaj dystans, okazuj mądrość, a zrozumie, że jesteś jego przeznaczeniem.

Mężczyźni Wagi są chciwi piękna i inteligencji. Będziemy musieli uderzyć ich perfekcyjnym wyglądem. Rozpocznij małą pogawędkę z mężczyzną po tym, jak poznasz jego opinię na temat kolejnego koncertu lub spektaklu teatralnego. Posłuchaj jego argumentacji i wyraź swoją opinię, jeśli oczywiście taka istnieje. Pokaż swoją erudycję, a Waga zainteresuje się tobą.

Skorpion

Ceni temperamentne i szczere kobiety, które nie zarumienią się ze wstydu i nie będą zdezorientowane, gdy zacznie aktywnie flirtować. Jeśli nie jesteś nieśmiałą dziesiątką, zacznij najpierw „grę”: sprowokuj go, bądź odważny i dowcipny. Scorpio uwielbia inteligentne i bystre kobiety.

Strzelec

Jeśli jesteś zainteresowany przygodą, podróżą i chcesz ruszyć w drogę, pokaż to Strzelcowi. Powiedz mu coś ciekawego z własnego doświadczenia, poproś o radę, gdzie pojechać na wakacje. Pokaż, że jesteś wesoły i otwarty, a on poczuje w tobie pokrewnego ducha.

Koziorożec

Interesują go spokojne i domowe kobiety. Koziorożec nie lubi karierowiczów, feministek i innych osób kochających wolność. Jeśli szukasz stabilności i stałości, zasugeruj mu to, a spojrzy na ciebie innymi oczami.

Wodnik

Wodnicy mogą godzinami opowiadać o swoich genialnych planach. Kiwnij głową, wstaw pytania naprowadzające, a na koniec podkreśl, że jesteś zachwycony tą rozmową. Na pewno umówi cię na randkę, zauważając, że jesteś niezwykle inteligentna.

Bardzo łatwo jest znaleźć wspólny język z ludźmi Rybami, jeśli skłaniasz się ku naukom mistycznym. Znajdź jego horoskop, powiedz coś fascynującego i niezwykłego. Zobaczysz, że będzie wspierał rozmowę, chyba że oczywiście jako pierwszy zapytał, kim jesteś według horoskopu.

Pamiętaj, że nikt nie anulował cech osobistych każdego mężczyzny, a nawet horoskopy nie mogą obiecać, że dostaniesz się do pierwszej dziesiątki. Jednak te sztuczki są bardzo blisko celu.

Przestudiuj jego horoskop, poznaj nawyki, maniery, marzenia. Działaj zgodnie z radą astrologa. Stań się dla niego najbardziej wyrozumiałym, niezbędnym przyjacielem, pozostając tajemniczym, interesującym. Jesteśmy przekonani, że to Twoja osoba, działaj. Dziewczyny mają prawo sprawić, by mężczyźni je pokochali. Tutaj znajdziesz świetne pomysły, które Ci pomogą!

READ
9 korzyści zdrowotnych kawy, które zostały potwierdzone naukowo

Niezależny, hojny, odważny entuzjasta, a jednocześnie porywczy, niecierpliwy. Rębacz. Daj znać Baranowi, że go podziwiasz, podoba Ci się jego upodobanie do życia. Ma słabość do komplementów, Barana pobudza inteligentna rozmowa. Poproś go o radę. Nie zatrzymuj swoich myśli dla siebie. Szybko się znudzi, jeśli partner zgadza się na wszystko. Nie powinno się tego kontrolować. Z łatwością ożyw swoje pomysły, a będziesz się świetnie bawić. Postaraj się przedstawić mu swój pomysł na życie rodzinne jak najbardziej smakowicie i.

Człowiek Byk jest niezawodny, niezłomny, lojalny, hojny, ale uparty i leniwy. Nie ryzykuje pójścia w nieznane, potrzebuje przywódcy. Nie próbuj nawiązywać z nim relacji. Powolny, cierpliwy i tego samego oczekuje od Ciebie.

Rozśmiesz go, nakarm go, Byk będzie szczęśliwy. Droga do jego serca wiedzie przez ten sam żołądek. Byk uwielbia rozmawiać o biznesie, finansach, wartościach materialnych.

Bliźnięta

Energiczny, inteligentny, kreatywny, powierzchowny, impulsywny, a nawet przebiegły znak, nie przestrzega zasad, jest bardzo niezależny. Lubi mądre dziewczyny. Jesteś ekspertem w jakiejś dziedzinie, pokaż się. I zrób wrażenie. Konserwatyzm wydaje się nudny.

Bądź szczery, lojalny wobec Bliźniąt. Gdy ich zaufanie zostanie złamane, nie można odzyskać. Bliźnięta są komunikatywne, dużo wiedzą, wiedzą jak. Ciesz się komunikacją. Nawet jeśli nie wyjdziesz za mąż, pojawi się wspaniały przyjaciel.

Idealny kandydat do małżeństwa, ale nie zapominaj o jego egocentryczności, nadwrażliwości. Rak to znak pełen sprzeczności, jeśli chodzi o niezależność. Samowystarczalny, uparty, ale potrzebuje wsparcia emocjonalnego, zachęty, domaga się uwagi. Zadowolony z małej, zwartej grupy przyjaciół lub rodziny. Osoba wrażliwa emocjonalnie.

Bądź z nim bezpośredni, szczery, możesz bezpiecznie rozmawiać o swoich uczuciach. Zaufanie jest bardzo ważne. Nie zmuszaj Raka do natychmiastowego podejmowania decyzji. Pospieszy się, aby cię uniknąć. Szczerość, komplementy, zaufanie, cierpliwość to klucze do przyciągnięcia Raka. Bardzo ostrożny, powoli się zbliża, ale kiedy nadejdzie czas, będziesz miał wspaniałą imprezę.

Leo jest dość dominującą osobowością, namiętną, energiczną. Towarzyski, ma silny charakter, niezależny, samowystarczalny. Leo jest szczęśliwy, gdy ma publiczność, fanów, nie lubi samotności. Możesz go zakochać, a następnie wziąć ślub, postępując zgodnie z tymi wskazówkami.

READ
Top 10 najlepszych zagranicznych kochanków

Kluczowym czynnikiem jest podziw. Podziwiaj go, a on jest twój. Komplement dotyczący inteligencji, dobrego wyglądu fizycznego. Ważne jest, aby pokazać, kto jest w centrum Twojej uwagi. Kiedy jesteś z nim, bądź wesoły, okazuj się całkiem szczęśliwy, optymistyczny. Mężczyzna Leo uwielbia niespodzianki. Daj mu jakieś prezenty. Przygotuj się na spędzenie z taką wybranką.

Lubi wszystko szykowne, więc ubieraj się stylowo i pięknie. Lew ubóstwia zmysłowe kobiety. Wybierz seksowne rzeczy, nawet trochę prowokujące. Radzenie sobie z tą osobą wymaga pewności siebie. Leo kocha samowystarczalne kobiety.

Mężczyźni urodzeni pod znakiem Panny są spostrzegawczy, punktualni, racjonalni, niezależni. Wybredni, zimni, wielcy sceptycy. Nadal chcesz go poślubić? Więc pamiętaj. Panny potrzebują stymulacji intelektualnej. Rozmawiając z nim, staraj się dojść do konsensusu.

Zwykły człowiek, spontanicznie o niczym nie decyduje, intensywnie zastanawia się nad każdym pomysłem. Cały czas wszystko ocenia.

Facet zdecyduje, kiedy nadejdzie odpowiedni czas. Dziewicze naturalni wojownicy. Nie dawaj mu powodu do zmartwień, to go kręci, czyni go niestabilnym. Daj inicjatywę, mężczyźni lubią wszystko kontrolować. Sukienka na spotkania ze smakiem, nie wulgarna. Panny kochają spokój, stylowe otoczenie, spektakularnych ludzi.

Pełen wdzięku, dyplomatyczny, spokojny, gościnny – to wszystko dotyczy Wagi. Powierzchowne, nierzetelne, leniwe, kochające piękny wystrój – o nich. Często zależny od innych. Przyciąga ich spokojna natura, podziw, pochlebstwo.

Uwielbiają rozmawiać. Zapytaj o swoje hobby, zainteresowania, o siebie. Zaprosił faceta do odwiedzenia, stwórz szykowną atmosferę w domu. Pierwsze wrażenia są ważne dla Wagi. A potem baw się dobrze, bądź sobą, a dobre nastawienie przyjacielskiego, ciekawego partnera gwarantowane.

Skorpion

Łatwo. Scorpio jest lojalny, namiętny, pomysłowy, ale zazdrosny i podejrzliwy. Zaciekle niezależny, samowystarczalny.

Jak go przyciągnąć? Nigdy nie udawaj ze Skorpionem, widzi milę. Słuchaj uważnie. To proste, wie wiele ciekawych rzeczy. Scorpio nienawidzi tajemnic, intryg, kiedy go drażnią, mówią, że się myli.

Woli szczerość, uczciwość. Nieprzewidywalny, łatwo zmienia kurs. Scorpio jest wrogiem żartów, niespodzianek. Nie kontroluj tego. Facet lubi ambitne osobowości takie jak on sam.

Strzelec

Znak filozofa i badacza. Głodny przygód, wrażeń. Wolność jest tak ważna dla Strzelca, że ​​podejmuje decyzje w oparciu o ilość wolności, która jest dana po jego wyborze. Porozmawiaj z nim, opowiedz swoją historię. Ale nie wtykaj nosa w najskrytsze zakamarki jego życia.

READ
Sekrety supermodelek: jak zrobić idealne zdjęcie na plaży

Zaproponuj randkę, która jest niezwykła, choć głupia, jak skok ze spadochronem lub spływ rzeką. Niespodzianka. Uwielbia niespodzianki, aktywność, podróże. Wszystko powinno być zabawne, zabawne. Miłośniczka ryzyka, także w seksie. Ze Strzelcem odkrywasz wiele ekstrawaganckich, brutalnych. Gotowy?

Koziorożec

Najbardziej stoicki, zorganizowany człowiek zodiaku. Bez względu na wygląd, wewnętrznie chłodny, spokojny, logiczny. Szukasz bogatego finansowo partnera. Koziorożec, mężczyzna w poważnym związku, stara się ożenić, ponieważ jest to pierwszy krok w jego wielu osobistych celach.

Wzmianka, że ​​wspólne mieszkanie jest tańsze niż samotne, popchnie go do oświadczyn. Koziorożec jest najbardziej praktycznym ze wszystkich znaków astrologicznych. Zaangażuj go w planowanie, poproś o opinię. Koziorożec jest bardzo wrażliwy i chce rozpocząć małżeństwo pozytywnie. Szanuj jego wybór. Jeśli dałeś mu aktywną rolę w planowaniu i przygotowaniach do ślubu, zaufaj mu.

Podważanie jego autorytetu to zły pomysł. Symbolem Koziorożca jest koza, dlatego są uparci. Spokojne racjonalne rozumowanie działa lepiej niż wybuchy emocjonalne. Szanuj go zawsze, okazuj swoją miłość. Kiedy zrozumie swoją wartość, zostanie z tobą na zawsze.

Wodnik

Inteligentny, pomysłowy, oryginalny, uparty i zbuntowany. Próba pozbawienia wolności powoduje chęć ucieczki. Niezależność jest niezbędna dla jego dobrego samopoczucia. Intelektualny. Nawet najlepsza piękność na świecie nie wpłynie na Wodnika, jeśli jest głupia.

Pobudź jego umysł, weź udział w przyjaznej słownej walce. Facet pragnie ćwiczeń mózgu. Jeśli nie możesz nadążyć za jego intelektem, poszukaj męża gdzie indziej. Człowiek Wodnika wymaga kompatybilności bardziej niż ktokolwiek inny. Zmieniaj daty, bądź elastyczny. Ignoruje maminsynki, narzekających. Jego partner musi się do niego dostosować.

Bądź cierpliwy. Może odkochać się tak szybko, jak się zakochać. Nie naciskaj na niego, nie bądź zazdrosny. Odejdzie natychmiast. Daj mu przestrzeń, szanuj prywatność. Facet z Wodnika jest dla kobiety, która uwielbia wyzwania, przygody.

Natury miłosierne, twórcze, trochę leniwe, mają zwiększoną wrażliwość. Potrzebują dominującego partnera, ponieważ łatwo mogą się potknąć, a użalanie się nad sobą doprowadzi je do samozniszczenia. Czy chciałbyś przyciągnąć faceta Ryby?

Porozmawiaj z nim o duchowości, naukach okultystycznych, astrologii, wszystkim nierzeczywistym. I chociaż zaoferuje swoją pomoc, nie pozwól, aby twoje problemy zostały rozwiązane. W przygodach, nowej sytuacji, wydarzeniach zrobi wszystko, co mu zaoferujesz. Wyrwij przyjaciela z melancholii, rozśmiesz go.

READ
Prawo przyciągania w działaniu: 29 sposobów na spełnienie marzeń

Ryby nie są konserwatywne, bo niekonwencjonalne dziwne rozmowy, rzeczy mile je zaskoczą. Gry fabularne są dla nich. Bądź uważny, hojny, delikatny, niech twoja ukochana będzie z tobą wygodnie!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: