Siergiej Sznurow spędza czas w towarzystwie nowej dziewczyny

Sergey Shnurov i Olga Abramova. Zdjęcie: Michaił FROLOW - https://www.murmansk.kp.ru/

Według męskiego magazynu GQ na nagrodzie Człowieka Roku była prawdziwa sensacja – 45-letni Siergiej Sznurow przyszedł z dziewczyną na jedną z najważniejszych świeckich imprez. Tak, brzmi to śmiesznie, ale 27-letnia Olga Abramowa została pierwszą młodą damą, którą muzyk oficjalnie zaprezentował publiczności po rozwodzie z Matyldą. Siergiej początkowo przedstawił młodą damę jako „poetkę Varvarę”, co nieco zdezorientowało publiczność. Z panią zachowywał się rzeczowo: jego ręce, jeśli nie były zajęte szklanką, przesuwały się po ciele dziewczyny, ona odwzajemniała się. Ale ludzie wciąż wątpili – nowa powieść czy kolejny żart? W końcu wydawało się, że ostatnio Sznurow posłuchał rady Olgi Buzowej i zaczął aktywnie „otwierać świat innych kobiet”. Oto zadowolona Oksana Akinshina ogłasza rozwód i spędza czas na scenie z Leningradem, tak jak wcześniej Matylda. Tutaj zamężna Ksenia Nikiforova, przycięta do zera, odsłania zdjęcie z łóżka z ukochanym kotem Siergieja, a także fotograficzne dowody uścisków i pocałunków. Nawet Nika Belotserkovskaya, stara przyjaciółka artysty, została nagrana jako jego ukochana. A prawdy w ogóle tam nie było.

Skontaktowała się z nami dziewczyna Oksana, która opowiedziała o tym, co naprawdę dzieje się w życiu osobistym artysty:

– Przyszedłem na zdjęcia do nowego sezonu The Voice jako widz. Obok mnie siedziała cienka bondinka, od samego brzegu. Cały czas patrzyła na Siergieja Sznurowa. A on ciągle na nią patrzył. Kiedy podczas kręcenia była przerwa, natychmiast do niej podbiegł. Para zaczęła się przytulać, byliśmy tym po prostu oszołomieni. Potem inny widz powiedział, że młoda dama przychodzi na strzelaninę za każdym razem, nie zawsze na początku. Czeka na Sznurowa w garderobie lub na korytarzu, a potem razem wychodzą. Wszyscy zauważyli czułość, z jaką ta dwójka się ze sobą komunikuje. Widać, że są w sobie zakochani, że łączy ich prawdziwa pasja.

Sergey Shnurov i Olga Abramova, fot. Michaił FROLOV

Nawiasem mówiąc, wielu zauważyło podobieństwo Olgi Abramowej i Matyldy. Czy ci się to podoba, czy nie, jest tylko jeden typ – szczupły, ze skromnymi formami dziewczyn, rocker nadal lubi go bardziej niż krągłe panie.

Więc kim jest ta Olga Abramowa? Pochodzi z Jekaterynburga, córka byłego szefa służby bezpieczeństwa Uralskiego Towarzystwa Górniczo-Hutniczego Walerego Abramowa. W wieku 14 lat przeprowadziła się do Moskwy, ale często odwiedzała ojczyznę, by odwiedzić dziadków. W wieku 19 lat pojawiła się w magazynie Tatler pod nagłówkiem „Bohaterowie” – powiedziała, że ​​studiuje na Moskiewskim Uniwersytecie Państwowym na Wydziale Polityki Światowej, uwielbia ostrygi i chodzi do baru Simachev, gdzie imprezy odbywają się o każdej porze dnia lub nocy. Swoją najlepszą jakość uważa za ambitną, co pomaga jej w nauce i planuje ratować środowisko i zwierzęta.

READ
Svetlana Bondarchuk kopiuje styl Pauliny Andreevy: nową fryzurę i kolor włosów

Olga ma już małą, ale ładną listę byłych chłopaków: Larion Vuokila jest synem właściciela M-Video, a także odnoszącego sukcesy biznesmena Rusłana Farkhiewa, z którym spotykała się córka Valentina Yudashkina (aż do zaręczyn).

W MIĘDZYCZASIE

„Breaking Bad”: Ogłaszając rozwód, Cord pojechał bawić się z dziewczynami we Francji

Piosenkarka została zauważona w towarzystwie cycatej piękności

«Sergey Shnurov ogłosił rozwód i bawi się z dziewczynami we Francji”, – takie myśli odwiedzili fani Siergieja Sznurowa, gdy otworzyli Storis na jego stronie na Instagramie. (Detale)

W MIĘDZYCZASIE

Sergey Shnurov i Oksana Akinshina spotkali się 11 lat po zerwaniu

Podczas gdy była żona Shnura, Matylda, nie marnuje czasu, bawiąc się w nocnym życiu artystycznego Soho w Nowym Jorku, lider grupy leningradzkiej bawił się z przyjaciółmi w Toskanii, a gdy wrócił, zaprosił swojego byłego kochanka Oksana Akinshina na spotkanie (szczegóły)

BTW

Czym są dla mnie więzi rodzinne? Jest wiele kobiet – jestem sam„: Siergiej Sznurow napisał wiersz o zdradzie

Skandaliczny piosenkarz nadal drażni fanów, a raczej fanów prowokacyjnymi wiadomościami na swoich portalach społecznościowych (szczegóły)

W THEME

„Życie jest bardziej skomplikowane niż kanał informacyjny”: Matylda po raz pierwszy skomentowała rozwód ze Sznurowa

Kobieta zaprosiła wszystkich obserwatorów i tłumaczy, aby żyli własnym życiem (szczegóły)

Niniejszy materiał został opublikowany na stronie BezFormata 11 stycznia 2019 r.,
poniżej data publikacji materiału na stronie oryginalnego źródła!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: