Siergiej Łazariew wyjaśnił, dlaczego nie chciał usiąść obok Olgi Buzovej

18 kwietnia odbyła się uroczysta kolacja „Nagrody Muz-TV 2018”, po której 32-letnia Olga Buzova opowiedziała w swoim mikroblogu o zachowaniu niektórych kolegów. 35-letni Siergiej Łazariew powiedział dziennikarzom, dlaczego pospiesznie się wycofał, gdy tylko gospodarz Doma-2 wziął mikrofon.

Występ Olgi Buzovej na uroczystej gali rozdania nagród Muz-TV 2018 spotkał się z szerokim odzewem w mediach. Nawet król narodowej sceny pop docenił wysiłki piosenkarki i wziął ją w ramiona. Jednak nie wszystkim kolegom Olgi podobał się jej numer. „Tym, którzy orientacyjnie wstali i wyszli podczas mojego przemówienia, chcę powiedzieć – oto jesteście i droga. Oglądałem, śpiewałem i oklaskiwałem wszystkich wykonawców. Myślę, że nie warto przychodzić i siedzieć z niezadowolonymi minami!” — napisała Buzova na swoim mikroblogu po zakończeniu imprezy (zachowana pisownia i interpunkcja autora).

Wśród tych, którzy opuścili występ Olgi, był Sergey Lazarev. Dziennikarze programu „Nie uwierzysz!” artysta opowiadał, dlaczego tak się zachowywał.

„Widziałem, jak Olya zbliża się do Philipa i zdałem sobie sprawę, że teraz będzie jakaś akcja, a ja po prostu odsunąłem się na bok, aby nie przeszkadzać” – wyjaśnił Siergiej. Łazariew powiedział również, że nie oklaskiwał Buzowej, ponieważ takie zachowanie nie jest akceptowane na imprezach tego formatu.

Legion-Media.ru, Instagram (organizacja ekstremistyczna zakazana w Rosji), Andrey Kalmykov/Woman.ru

Little Big jest wyczerpany emigracją, Vitorgan cieszy się, że przyjaźni się z Pugaczewą – jak wyglądają gwiazdy po ucieczce do Izraela

Córka Shukshiny o swoim napompowanym ciele: „Moje odbicie jest dziś idealne dla wielu kobiet, ale nie dla mnie”

„Co za różnica, kto z kim spał i mieszkał!”: wyznanie wizażystki z Ałmaty, którą jej mąż zabił na oczach jej dziecka

Matka oddała się wychowaniu niani i zakochała się jak syn: historia chłopca „zapomnianego” przez rodziców na 7 lat

Ola poczuła się urażona, ponieważ Łazariew nie zachowywał się jak mężczyzna. I na próżno Olga mówią o nim, że nie tylko jego działania nie są męskie. powinieneś być dla niego bardziej pobłażliwy.

Serezha dobra robota! A reszta, która wyszła poprawnie! Co jest do zobaczenia i na co klaskać! Olga nigdy nie umiała śpiewać. A poza tym słuchanie muzyki jest bolesne dla muzyka. Najprawdopodobniej ci, którzy odeszli, to ludzie muzyczni, a Siergiej jest wśród nich! Dobra robota, zrobili to, co uznali za stosowne i nie są zobowiązani do usprawiedliwiania się przed nikim

READ
Zazwyczaj szykowna królowa Rania zagubiła się na tle dostojnej Melanii Trump

Ale dlaczego. Dlaczego uważa, że ​​KAŻDY powinien ją kochać, doceniać?! Dlaczego miałby być przyjmowany i przyjmowany z miłością przez gwiazdy show-biznesu?! Kim ona jest, by konkurować z gwiazdami? Musi zrozumieć, że jej przeznaczeniem, celebrytą, jest TYLKO płaszczenie się.

Ola, bądź skromna! Kto nie chce cię słuchać, a może nawet zobaczyć, to ma do tego prawo! Rzuć już „domowskimi” nawykami, to ty prowadzisz, a wśród profesjonalnych wykonawców jesteś tylko pierwszoklasistą.

Od dawna wszystko było jasne w sprawie Buzovej. Cóż, Lazarev właśnie to zbudował. Ta sama „super-piosenkarka” w rzeczywistości, jak Buzova, nic szczególnie wybitnego

Kiedyś byłem obojętny na Buzovą, ale teraz zaciekle jej nienawidzę! Przez to gówno zawiodłem się na osobie, którą kiedyś bardzo szanowałem! A po tym, jak dowiedziałem się, że Kadyrow gościł tę niszę, w moich oczach zniżył się do jej poziomu!

Ile to już jest możliwe? Jaką „gwiazdę” i rzeczywiście, co to jest „gwiazda”, „supergwiazda”, sami wymyślili i są zadowoleni! i zrobił słuszną rzecz! Wszyscy przyjechali tam nie dla ze względu na alkohol, ale na imprezę.

„Wreszcie ktoś trafił w dziesiątkę” Dokładnie, jak dokładnie. I to wszystko o niej. Oleńko, podziwiam Cię, ale nie Twój „talent”, w który wierzyłaś, ale Twoja miernota, infantylizm, zły gust itp. W tym przewyższyłeś wielu! Brawo.

Jakiekolwiek powielanie materiałów serwisu bez zgody redakcji jest zabronione.

Prawa autorskie (c) 2016-2022 Shkulev Media Holding LLC

Publikacja sieciowa „WOMAN.RU” (Woman.RU)

Świadectwo rejestracji środków masowego przekazu EL nr FS77-83680, wydane przez Federalną Służbę Nadzoru Komunikacji, Informatyki i Środków Masowych (Roskomnadzor) w dniu 26 lipca 2022 r. 16+

Założyciel: Shkulev Media Holding Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Redaktor naczelny: Vorontseva O. A.

Dane kontaktowe redakcji dla agencji rządowych (w tym dla Roskomnadzor):

Rezonans wywołał występ Olgi Buzowej na uroczystej kolacji „Muz-TV Awards 2018”. Nawet Philip Kirkorov docenił wysiłki divy i wziął ją w ramiona. Ale nie wszystkim artystom podobało się to, że Buzova została zaproszona na imprezę.

„Tym, którzy orientacyjnie wstali i wyszli podczas mojego przemówienia, chcę powiedzieć – jesteś i droga. Oglądałem, śpiewałem i oklaskiwałem wszystkich wykonawców. Myślę, że nie warto przychodzić i siedzieć przy niezadowolonych kopalniach!” – napisała Olga Buzova w sieci społecznościowej po zakończeniu wydarzenia.

READ
Legendarne postacie celebrytów, które przeszły do ​​​​historii

Siergiej Łazariew był jednym z tych, którzy opuścili występ Buzovej. Artysta skomentował swoje zachowanie w programie “Nie uwierzysz!” na NTV.

„Widziałem, jak Olya zbliża się do Filipa i zdałem sobie sprawę, że teraz będzie jakaś akcja, i po prostu odsunąłem się, aby nie przeszkadzać” – uzasadnił Lazarev.

Ponadto piosenkarz wyjaśnił, że nie oklaskiwał Buzovej, ponieważ takie zachowanie nie jest akceptowane na imprezach tego formatu.

Śledź najważniejsze i najciekawsze na kanale Tatmedia Telegram

Sieci społecznościowe są pełne ogłoszeń o znikaniu ludzi, wśród nich jest wiele osób starszych. Od ponad miesiąca Ilnaz Yakhin szuka swojego ojca, 61-letniego Razalina Raisovicha Yakhina. Mężczyzna zaginął 7 października.

W Chelnych prowadzą kursy, które po ogłoszeniu częściowej mobilizacji stały się popularne wśród mężczyzn. Korespondent naszej publikacji postanowił opanować podstawy szkolenia wojskowego.

W Nabierieżnym Czełnym odbyło się seminarium dla rodziców z udziałem innowacyjnych nauczycieli republiki. Do matek i ojców Czełny zwrócił się Władimir Dergunow, kandydat nauk pedagogicznych, autor popularnych programów i projektów dla dzieci, dyrektor ośrodka „Leśny Cud”, ojciec trójki dzieci.

Zakończono śledztwo w sprawie karnej dotyczącej nadużycia stanowiska służbowego, defraudacji i malwersacji przeciwko 35-letniej handlowcu

Dzielnica Tukaevsky jest aktywnie budowana dzięki mieszkańcom Czelny, którzy chcą mieszkać na przedmieściach. Tendencja ta została uwzględniona przez twórców nowego planu generalnego Chelnego i skupiła się na rozwoju miasta w kierunku pobliskich osad wiejskich. Perspektywa została doceniona przez głównego architekta dzielnicy Tukaevsky Olga Nikitina

10 listopada 1982 roku zmarł sekretarz generalny KC KPZR Leonid Breżniew, a pod koniec listopada zmieniono nazwę naszego miasta

W przygnębiającej sytuacji znalazł się 60-letni biznesmen z Chelny, który nagle stracił majątek

Na „obywatelu” pracował jako czołowy specjalista w wydziale zapewnienia porządku publicznego w obwodzie komsomolskim.

Kuratorka republikańskiego projektu „Nasze podwórko” Arina Petrova odbyła spotkanie online z mieszkańcami domów, którzy już zostali lub mogą zostać uczestnikami programu republikańskiego

Konkurs „Pamiątka rodzinna” wywołał szczerą reakcję naszych czytelników. Mieszkańcy Chelny nie żałowali i wysyłali do redakcji wiele zdjęć rzeczy, które są starannie przechowywane w ich rodzinach, ponieważ przeszły od przodków i zawierają kawałek historii

Jesienią miłośnicy kwiaciarstwa kończą sezon letni i przechodzą na domowe rośliny. Niektóre z nich hodują w domu jasne i niezwykłe kwiaty i owoce. Może ich doświadczenie, którym podzielili się z Czelnińskim Izwiestiją, zainspiruje i Ciebie.

READ
Trump, Dunst i inne gwiazdy, które nie potrafią ukryć podwójnego podbródka

O tym, jak sprawy mają się teraz z napiwkami w Naberezhnye Chelny, powiedziała Anastasia Ermakova, której udało się pracować jako kelner w kilku zakładach gastronomicznych w mieście.

© Oddział „TATMEDIA” Redakcja gazety „Chelninskiye Izvestia”, 2010-2022 Stworzony przy wsparciu Republikańskiej Agencji ds. Prasy i Komunikacji Masowej „TATMEDIA”.

Nazwa mediów: Czełninskije Izwiestia
Świadectwo rejestracji środków masowego przekazu: EL nr FS 77 – 50849 z dnia 14.08.2012 sierpnia XNUMX r. wydane przez Federalną Służbę Nadzoru Łączności, Informatyki i Środków Przekazu (Roskomnadzor)
Materiały afiliacyjne są publikowane jako reklamy.
Redaktor naczelny: Sułtanowa Zulfiya Nabievna.
Adres redakcyjny: Tatarstan, miasto Nabierieżnyje Czełny, bulwar Yunych Lenintsev, 9.
Telefon redakcyjny: +7 (8552) 46-20-94, 46-88-27.
Godziny pracy: od poniedziałku do piątku od 8:30 do 17:00. Weekendy: sobota, niedziela.
E-mail: ch_izvest@mail.ru
Założyciel środków masowego przekazu: TATMEDIA JSC
W przypadku zgłoszeń o faktach korupcji e-mail redakcji: ch_izvest@mail.ru

Polityka prywatności
Polityka antykorupcyjna
Częściowe lub całkowite powielanie materiałów gazety Chelninskiye Izvestiya lub strony chelny-izvest.ru jest możliwe tylko wtedy, gdy istnieje hiperłącze.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: