Sezon na Skorpiona: na co uważać

Tylko leniwi nie przeszli przez niedociągnięcia Skorpionów, ale te namiętne i niebezpieczne osobniki są kolejnymi w naszym cyklu „rewelacji”, więc nie ma co robić, będziemy musieli jeszcze raz im przypomnieć, co sprawia, że ​​inni trzymają się z daleka ich. I tak, z góry wzdrygam się na myśl o potencjalnych komentarzach i zakładam ochronne amulety – zdecydowanie nie trzeba czekać, aż Scorpios zgodzą się z obecnością opisanych cech.

„Są dwie opinie – moja i niesłuszna”

Skorpiony bez żadnego szacunku traktują opinie innych ludzi lub, mówiąc wprost, nie dbają o niego. Jeśli im coś wpadło do głowy, nawet cię nie posłuchają, ale po prostu zamkną się z jakimś bezstronnym stwierdzeniem, całkowicie zdeptawszy twoje zdolności umysłowe. Zawsze wiedzą wszystko lepiej niż inni, przekonywanie ich to strata czasu i poczucia własnej wartości. Czasami wydaje się, że będą się kłócić z najbardziej wpływową i inteligentną osobą na świecie, depcząc jego autorytet, który jest dla nich zdecydowanie pustym miejscem.

Wisiorek Sokolov z różowego złota z cyrkoniami

Wisiorek Sokolov z różowego złota z cyrkoniami (na zamówienie)

„Nie jestem mściwy, kilka razy się zemszczę i zapomnę”

Skorpiony są strasznie mściwe. Nawet jeśli właśnie stanąłeś na stopie przedstawiciela tego znaku, upewnij się, że nie ograniczy się on do plucia w plecy, ale wymyśli coś trudnego, aby uczynić go lekceważącym. Cóż, jeśli naruszyłeś to, co uważa za swoje, możesz wcześniej zamówić dla siebie bilet do najdalszego kraju i zmienić swoje imię. Jeśli ci się nie uda, to twój problem. Poradzisz sobie szybko i bardzo boleśnie, niszcząc wszystko, co starannie i z miłością tworzyłeś przez wiele lat. Dla Scorpios nie ma zakazanych i nieetycznych metod, w tym rytuałów mrocznej magii, które, uwierz mi, działają na nich bezbłędnie.

Srebrne kolczyki SL z syntetycznymi rubinami

Kolczyki SL w srebrze z syntetycznymi rubinami (zamów)

„Przemoc osobista? Nie, nie słyszałem”

Skorpiony to niesamowici tyrani. Potrzebują, aby wszyscy wokół tańczyli do ich melodii, krok w prawo lub w lewo karany jest strzałem, skok w miejscu jest prowokacją i karany jest profilaktyczną chłostą. Po prostu nie rozumieją, jak można działać nie według scenariusza, który wymyślili z takim poświęceniem, i nie zdają sobie sprawy, że jak wszyscy inni też mogą popełniać błędy.

Srebrna zawieszka SL z cyrkoniami

Zawieszka SL w kolorze srebrnym z cyrkoniami (na zamówienie)

Dla przedstawicieli tego znaku władza nad innymi jest dosłownie sensem istnienia, a żeby go zdobyć i utrzymać, używają wszelkich środków: intrygi, szantażu, hipnozy, subtelnego – a czasem niezbyt – oddziaływania na świadomość i podświadomość. Zręcznie programują swoje „marionetki”, a potem po prostu pociągają za sznurki, rozkoszując się własną zdolnością do kontrolowania losów innych ludzi, nawet jeśli nie chodzi o osiągnięcie jakiegoś globalnego celu, a tylko o rozrywkę. Cóż za postać, takie zabawki.

READ
Związek, w którym 5 par zodiaku jest błogosławionych przez niebo

Ekstremalność i fatalizm jako sposób na życie

Skorpiony często bawią się swoim losem, wtykają głowy tam, gdzie zwykły człowiek boi się nawet mentalnie spojrzeć. Całe ich życie to „rosyjska ruletka”. To uzależnieni od adrenaliny i zdesperowani fataliści, nieustannie testujący siłę zarówno tego świata, jak i siebie. I byłoby dobrze, gdyby zrobili to samodzielnie, bez uszczerbku dla innych, ale nie, daj im zarówno publiczność, jak i rywali i ofiary, w przeciwnym razie jest to jakoś nieciekawe. Tak więc przedstawiciele tego znaku na stałe angażują w swoje ekstremalne eskapady tych, którzy się nie ukrywali, a z reguły wiele osób cierpi z powodu rezultatów ich rozrywki lub osiągnięcia przez jednego z nich jasnych celów; psychika ich bliskich na ogół rozpada się na strzępy.

Pierścionek SL z cyrkoniami w białym i różowym złocie

Pierścionek SL z cyrkoniami w białym i różowym złocie (zamówienie)

„Co to jest trucizna, co to jest miód, ale wynik jest taki sam . ”

Mówią: „Mój język jest moim wrogiem”, a język (czy powinienem powiedzieć żądło?) Skorpionów jest wrogiem wszystkich rzeczy. Z jej pomocą mogą doprowadzić do szaleństwa najbardziej wytrwałą, cierpliwą i niewrażliwą na zniewagę osobę, zepchnąć ją do naturalnego szaleństwa, zniszczyć czyjąś samoocenę, a jednocześnie teraźniejszość, przyszłość, a nawet po.

A czasem wstrzykują nie truciznę, ale miód, kuszą, uwodzą, rysują niesamowite perspektywy… a tu na pewno warto biegać nie oglądając się za siebie. Jeśli przedstawiciel tego znaku zaczął tkać piękną i kuszącą koronkę słowną, oznacza to, że wymyślił jakiś szczególnie pozbawiony zasad, uniwersalny błoto. Im bardziej przekonany, czuły, bardziej przenikliwy mówi Scorpio, tym bardziej katastrofalne będą konsekwencje, jeśli mimo wszystko pójdziesz za jego wezwaniem, pójdziesz za jego przykładem. Wygląda na to, że wąż w Edenie narodził się pod tym znakiem zodiaku.

Srebrna bransoletka Sokołow z cyrkoniami

Bransoletka srebrna Sokołow z cyrkoniami (na zamówienie)

“Za kurtyną kłamstw. “

Skorpiony nigdy nie mówią prawdy. Szczerze i z głębi serca wypowiadają tylko paskudne rzeczy, przez co całe ich życie jest otoczone zasłoną kłamstwa i najczęściej tworzą go nie po to, by zachować swoje prywatne, osobiste terytorium w nienaruszonym stanie, ale po to, by osiągnąć coś z własne egoistyczne cele. Z łatwością wymyślają całe legendy o swoim pochodzeniu, wykształceniu, zdolnościach i możliwościach, aby poprowadzić łatwowierne osobniki, takie jak szczury, za fajką Pied Piper z Hameln. Potrzebują adeptów, którzy zrobią wszystko dla nich i dla nich.

READ
Pasja lub czułość: jak całują się znaki zodiaku

Oglądaj SL

Oglądaj SL (zamówienie)

Przedstawiciele tego znaku łatwo oszukują naiwnych, wykorzystując między innymi współczujące opowieści o wyimaginowanych nieszczęściach, tragediach, chorobach (własnych i innych). nie jestem słabyо wielokrotnie “odprowadzać na cmentarz” tę samą ciotkę kuzynki, aby coś dostać lub odwrotnie, aby czegoś uniknąć. A najbardziej niesamowite jest to, że po raz piętnasty nadal im wierzy się.

„Cały świat to bałagan, a ludzie to śmieci”

Skorpiony są cyniczne i nie lubią ludzi. Dla nich ludzie wokół to małe owady, które są potrzebne tylko jako narzędzie do osiągania celów lub znowu do rozrywki. Przedstawiciele tego znaku mają bardzo niską opinię o wszystkich, nawet tych, którzy mają wybitne zdolności. Nie wierzą w cnotę, szydzą z dobroci (choć trzeba im oddać, czasem są hojni i gotowi do poświęceń). Dla nich cudze cnoty są powodem do szkalowania, w dodatku sami są „pudełkami z niespodzianką”, podejrzewają innych o skryte motywy, w każdym pozytywnym akcie szukają drugiego dna.

Broszka Sokołowa z granatem i cyrkoniami w kolorze różowego złota

Broszka Sokołowa z granatem i cyrkoniami w różowym złocie (na zamówienie)

Skorpiony starają się nie nawiązywać przyjaźni, są samotnikami; często, doświadczając negatywnego doświadczenia bliskiej interakcji w młodości, zamykają się na zawsze i znoszą obok siebie jedną lub dwie osoby, które irytują ich mniej niż inne i które nie miały jeszcze czasu, aby ich w jakikolwiek sposób skrzywdzić. Nawiasem mówiąc, przedstawiciele tego znaku mają zapach potencjalnej zdrady, więc niszczą prawdopodobnego Judasza, zanim cokolwiek zrobi.

Jesień jest w pełnym rozkwicie, co oznacza, że ​​rozpoczął się sezon Scorpio! We wtorek 23 października Słońce przeniosło się do Skorpiona, łącząc Wenus, Merkurego i Jowisza. Powitaj energię tego tajemniczego znaku, ponieważ prawdopodobnie nie będziesz w stanie uniknąć jego potężnego wpływu na twoje życie.

Podczas gdy sezon Skorpiona jest często kojarzony z intensywnością i pasją, te opisy nawet nie zbliżają się do uchwycenia tego, czym naprawdę jest ten znak. Zmienia cię w odkrywcę, który chce znaleźć głębszy sens we wszystkim, co cię otacza. Frywolny sezon Wagi z przyjaznymi i zalotnymi wibracjami już za nami. Przekonasz się, że szukasz głębszych i poważniejszych rozmów o wieczności.

Ponieważ Skorpion jest znakiem wodnym, bardziej motywują Cię emocje niż logika. Przez najbliższy miesiąc będziesz chciał żyć zgodnie z mottem „wszystko albo nic”, a przezwyciężenie takiego maksymalizmu nie będzie tak łatwe.

READ
12 butów, które sprawią, że będziesz wyglądać jak kutas

sezon na skorpion

Prawdopodobnie również zmniejszy się komunikacja. To bardziej introwertyczna pora roku. W kontakcie z ludźmi będziesz chciał nie tylko komunikować się, ale zdobyć doświadczenie i nauczyć się czegoś. Może to służyć jako motywacja do rozpoczęcia randkowania z właściwą osobą, ponieważ Scorpio jest słusznie uważany za jeden z najseksowniejszych znaków. Ostrzeżenie: biorąc pod uwagę sentymentalne wibracje o tej porze roku, mocne uczucia są gwarantowane, jeśli dopasujesz się w łóżku.

Skorpion jest często określany jako znak śmierci i przemiany ze względu na swoje introspekcyjne cechy. Brzmi przerażająco, ale tak naprawdę nie jest. Pomyśl o sezonie Skorpionów jako o czasie regeneracji, kiedy część Ciebie rozpuszcza się i odradza jak feniks, tworząc najlepszą wersję Ciebie. Nie jest to takie łatwe do zauważenia, ale wkrótce Twoje uczucia, przekonania i relacje przejdą potężną próbę siły.

Czas wziąć głęboki wdech i wydech. Pod koniec listopada coś w twoim życiu zmieni się dramatycznie, więc patrz przed siebie z podniesioną głową i nie oglądaj się za siebie.

Sezon skorpionów: co to oznacza dla twojego znaku?

Jeśli w tej chwili się spotykasz, w tym miesiącu mogą pojawić się zamieszanie w związku, szczególnie w odniesieniu do finansów twojego MCH. Jednak jednocześnie istnieje duże prawdopodobieństwo, że zbliżysz się do niego jeszcze silniej. Ogólnie uważaj na swoje pieniądze: nieoczekiwane koszty w postaci opłat lub podatków mogą uderzyć w Twój portfel. Z drugiej strony mogą się zdarzyć również miłe niespodzianki, na przykład w postaci spadku, który nagle spadł na głowę lub premii do wynagrodzenia.

Sezon skorpionów: co to oznacza dla twojego znaku?

Twój sektor relacji przeżywa bezprecedensowy wzrost! Stellum (koniunkcja trzech lub więcej planet w tym samym znaku) w Skorpionie wskazuje, że relacje są teraz priorytetem w twoim życiu. W ciągu najbliższych kilku tygodni komunikacja z ludźmi będzie nacechowana silnymi emocjami – zarówno dobrymi, jak i złymi. Dopóki wasza rządząca planeta, Wenus, wciąż jest w retrogradacji, jest wiele do przetestowania. Może to być czas nagłych rozstań lub nowych hobby.

Sezon skorpionów: co to oznacza dla twojego znaku?

Bliźnięta

Energia sezonu Skorpiona nie ma nic wspólnego z twoim znakiem. Skorpion to stały znak wodny, podczas gdy ty reprezentujesz lotny znak powietrzny. To może nie być najłatwiejszy czas na wyrażenie siebie, a jeśli masz w sobie artystę, możesz poczuć twórczą stagnację. Sezon Scorpio prawdopodobnie przyniesie zmiany w twoim harmonogramie, więc nie zdziw się opóźnieniami w pracy. Poprawi się Twoje zdrowie i samopoczucie fizyczne. Ten sezon jest świetny do przełamania złych nawyków i rozpoczęcia rutyny wellness, więc upewnij się, że dobrze się odżywiasz i dbaj o siebie.

READ
10 osób o najbardziej niesamowitych kolorach skóry na świecie

Sezon skorpionów: co to oznacza dla twojego znaku?

Ten astrologiczny klimat jest dla Ciebie idealny! Znak wodny o podobnych poglądach wysyła wibracje, które doskonale rezonują z Twoim, pomagając Ci łatwiej wyrażać siebie i czuć się pewnie. Pod wieloma względami przypomina sezon Raka! Oznacza to, że Twoje życie osobiste będzie mieniło się jasnymi kolorami. Co więcej, poczujesz niespotykany przypływ energii i potężną motywację. Twoja kreatywność przeżywa teraz drugi powiew, a bogatej wyobraźni można tylko pozazdrościć. Sezon Skorpiona ma w zanadrzu wiele radości, więc baw się dobrze!

Sezon skorpionów: co to oznacza dla twojego znaku?

Wygląda na to, że nadszedł czas na małą drzemkę! Sezon Skorpionów nie jest najlepszym czasem na Twój znak, ale nie jest też najgorszy. Dużo czasu spędzasz w domu, ale nie boisz się samotności. Strefa na mapie odpowiedzialna za dom jest teraz bardziej aktywna niż kiedykolwiek. Oznacza to, że w niedalekiej przyszłości najprawdopodobniej nie skończysz z gośćmi, a sam możesz chcieć wprowadzić zmiany w swoich rodzimych murach. W ciągu najbliższych kilku tygodni poczujesz głębokie emocjonalne przywiązanie do swojego domu i bliskich, więc wykorzystaj ten czas na swoją korzyść.

Sezon skorpionów: co to oznacza dla twojego znaku?

Twoje codzienne życie jest priorytetem w sezonie Skorpiona. Prawdopodobnie będziesz spędzać jeszcze więcej czasu z osobami, z którymi regularnie wchodzisz w interakcje, takimi jak współpracownicy lub sąsiedzi. Prawdopodobne jest również, że poprawisz relacje z bliskimi. Kto wie, może nawet zaprzyjaźnisz się z niektórymi z nich. Strefa komunikacyjna na Twojej mapie jest teraz aktywna. Przygotujcie się więc na to, że zostaniecie dosłownie rozerwani ze wszystkich stron przez telefony, wiadomości i bezpośrednie. Nawet jeśli zwykle zachowujesz spokój, skorzystaj z okazji, aby przekazać swoje myśli osobom wokół ciebie i zostać wysłuchanym.

Sezon skorpionów: co to oznacza dla twojego znaku?

Sezon Wagi dobiegł końca. Miałeś cały miesiąc, aby się wykazać, przerobić kilka rzeczy i cieszyć się pełnym zrozumieniem z innymi znakami. Czas jednak trochę zwolnić. W ciągu miesiąca głównym tematem w Twoim horoskopie będzie część finansowa. Najprawdopodobniej będziesz miał lub zwiększał tendencję do gromadzenia. Zabierz więc koleżankę na zakupy i nie odmawiaj sobie możliwości zarobienia dodatkowych pieniędzy na nowe ciuchy!

Sezon skorpionów: co to oznacza dla twojego znaku?

Skorpion

Wszystkiego najlepszego! Teraz jest idealny czas, aby poświęcić czas na wyrażenie siebie i osiągnięcie swoich celów. Pomyśl o tym, czego najbardziej pragniesz od życia. Do czego dążysz? Co zamierzasz robić przez cały następny rok? Przejrzyj swoje prośby i zacznij stawiać pierwsze kroki w kierunku swojego snu. Ciesz się energią i pewnością, jakie przynosi sezon Skorpiona – to zdarza się tylko raz w roku!

READ
9 rzeczy, które robimy źle podczas rutynowej pielęgnacji skóry

Sezon skorpionów: co to oznacza dla twojego znaku?

Strzelec

W ciągu ostatniego miesiąca mogłeś odczuć spadek energii, gdy Scorpio zajmuje 12. dom na twoim wykresie. Ta strefa jest związana z izolacją i twoją nieświadomością. Być może następny miesiąc nie będzie zbyt obfity w zabawę i niespodzianki, ale będziesz miał okazję odetchnąć spokojnie. Zastanów się nad przeszłością i pomyśl o tym, jak dorosłeś jako osoba. Tuż przed rozpoczęciem sezonu Skorpionów twoja ulubiona planeta Jowisz wchodzi w twój znak. Zdarza się to raz na 12 lat i na pewno poczujesz ogromny przypływ siły i pewności siebie.

Sezon skorpionów: co to oznacza dla twojego znaku?

Koziorożec

Czeka na Ciebie niesamowicie towarzyski miesiąc! Przygotuj się na kontakty towarzyskie i poznanie wielu ludzi. Da ci to możliwość wzmocnienia relacji z bliskimi, a także nawiązania nowych przydatnych znajomości. Skorzystaj z tego czasu, aby dowiedzieć się, o czym marzą Twoi podobnie myślący ludzie. Czy są zgodne z twoimi aspiracjami? Chcesz iść w tym samym kierunku? W ciągu najbliższych kilku tygodni będziesz w stanie wszystko rozgryźć i zrozumieć, z kim się zgadzasz, a z kim nie.

Sezon skorpionów: co to oznacza dla twojego znaku?

Wodnik

W sezonie Scorpio życie zawodowe zajmie centralne miejsce, więc możesz skupić się na swojej karierze. Wszystko, co robisz i mówisz, zwłaszcza w biurze, zostanie upublicznione, ponieważ w tym czasie zwrócisz większą uwagę na swoją osobę. Z jednej strony Twoja ciężka praca z pewnością zostanie nagrodzona. Z drugiej strony wszelkie „ościeżnice” z Twojej strony zostaną również zauważone przez innych i przełożonych, więc bądź ostrożny. Bądź gotów wziąć na siebie dodatkową odpowiedzialność, bo to może zagrać w Twoje ręce.

Sezon skorpionów: co to oznacza dla twojego znaku?

Gdy Słońce dołączy do trzech innych planet w Skorpionie, poczujesz się najlepiej. Jesteś bardziej pewny siebie niż kiedykolwiek i pragniesz nowych doświadczeń i zmian. Dotyczy to zwłaszcza wiedzy. Więc jeśli chciałeś nauczyć się nowego języka, teraz jest idealny czas! Wszystko, co pobudza umysł, sprawi Ci wielką przyjemność. Pomyśl także o podróżowaniu, jeśli masz okazję oderwać się gdzieś daleko – zrób to bez wahania. Ale nawet jeśli podróż jeszcze się nie udała, możesz poznawać świat w inny sposób: na przykład poprzez nietypowe hobby lub miłe znajomości.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: