Sekret silnych relacji z różnymi znakami zodiaku

Obie połówki powinny pracować nad relacjami w parach. Aby wspólne życie było płynne, trzeba iść na kompromisy. Dla każdego podopiecznego określonego znaku zodiaku podejście powinno być indywidualne, mówi astrolog Pavel Andreev. Aby uniknąć jakichkolwiek trudności, zaleca, aby zawczasu zastanowić się, jak kompatybilne są potencjalne połówki. I nawet w przypadku słabej kompatybilności, wiedząc o tym „na brzegu”, możesz spróbować przezwyciężyć sytuację.

Jak budować relacje ze znakami zodiaku Powietrza: Bliźnięta, Waga i Wodnik

Relacje z podopiecznymi żywiołów Powietrza będą niezwykle proste, a jednocześnie bardzo złożone. Rozumieją, że powinna być między nimi harmonia, ale nie są gotowi na to, by się zmienić. Z taką osobą dogadać się będzie ten, kto zaakceptuje go takim, jakim jest.

Ludzie żywiołu Powietrza mają wiele wad i złych nawyków, o których powinieneś wiedzieć od razu, na początku związku. Jeśli miłość powstała dla jednego z tych znaków, będziesz musiał znaleźć do niego podejście, aby związek był silny i bez ostrych zakrętów.

Bliźnięta (22 maja – 21 czerwca)

Bliźnięta mogą zdradzić, jeśli pożądają nowości. Są dwulicowe – czasem spokojni, czasem może wyjść demon. Miłość z nimi może odnieść sukces tylko dzięki ogromnej liczbie wspólnych zainteresowań lub hobby. Ta para lepiej pracować w jednym obszarze. Im więcej wspólnego, tym silniejszy związek.

Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Z Wodnikiem – podobna sytuacja, ale nie do końca taka sama. Będzie musiał stale utrzymywać zainteresowanie partnerem. Stanie się tak np. przy rzadkich spotkaniach, kiedy uczucia Wodnika nie osłabną. Jeśli to możliwe, możesz też ciągle go zaskakiwać, aby się nie nudził. Obok Wodnika może być tylko niezwykła osobowość, od której się nie zmęczy. Wtedy nie będzie żadnych trudności w związku.

Waga (23 września – 22 października)

Waga będzie szukała silnego charakteru w swojej bratniej duszy, a jeśli tak nie jest, a obok tego znaku zodiaku pojawi się wyznawca, Waga straci całe zainteresowanie nim. Tak więc w tym przypadku połowa tego znaku powinna być liderem w związku, wtedy para będzie w pełnej harmonii.

Jak zbudować relację ze znakami zodiaku żywiołu Wody: Rak, Skorpion i Ryby?

Osłony elementu Wody mogą dostosowywać się do okoliczności, ale nigdy się nie zmieniać. Z wadą swojego partnera te trzy znaki zodiaku poradzą sobie lub zaakceptują ją, ale nie wyeliminują swoich wad. Partnerzy przedstawicieli żywiołów Wody, aby związek w parze był harmonijny, będą potrzebować elastyczności psychologicznej.

READ
10 osób o najbardziej niesamowitych kolorach skóry na świecie

Ryby i Raki są zwykle określane jako samolubne. Mimo pięknych zalotów, pięknej miłości i dobrego wyglądu, wchodząc w jakikolwiek związek, ich intencje pozostają samolubne. Mogą rzucać jasne słowa i obietnice, ale jakiś samolubny cel, niezrozumiały dla innej osoby, nadal będzie za nimi ukryty. Kto to zniesie i nie będzie wkraczał w wolność Raka lub Ryb, będzie z nimi zadowolony.

Skorpion (23 października – 21 listopada)

Skorpiony są inne, dokładnie odwrotnie. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że dogadywanie się z taką osobą jest po prostu niemożliwe. Ale z czasem przychodzi zrozumienie, że wcale nie jest tak źle. Scorpio musi zrozumieć, że są naprawdę kochani. Dogodzi się z nim cierpliwa osoba z nerwami ze stali. Z natury Scorpio jest opiekuńczy, ale nie lubi niczyich wskazówek, wierzy, że lepiej wie, czego potrzebuje jego relacja z bratnią duszą.

Jak zbudować relację ze znakami zodiaku elementu Ognia: Baran, Lew i Strzelec

Żywioł ognia to poważna sprawa. A jej podopieczni wyróżniają się wybuchową naturą, dlatego tylko cierpliwe połówki będą się z nimi dogadać. Najbardziej uderzającym przedstawicielem tego elementu jest Leo, nie będzie tolerował ani podwyższonego tonu, ani niewłaściwego słowa, ani nawet nieostrożnego gestu. Leo jest ważny dla swojej samowystarczalności. Jeśli Leo da się przekonać do czegoś w delikatnej formie, będzie szanował taką osobę. Przedstawiciele tego elementu nie lubią ludzi kierowanych, ale nie pozwolą nikomu osiągnąć ich poziomu. Z tego powodu nie może być kompatybilności między przedstawicielami tego pierwiastka.

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Strzelec ma szybkie tempo życia, a udana miłość z nim może opierać się na braku snu i dobrym zdrowiu. Żywiołem Strzelca są naprawdę nieprzespane noce, ciągłe podróże i przygody. Z którym Strzelec się nudzi, bardzo szybko kończy związek.

Baran (21 marca – 19 kwietnia)

Baran jest podobny do Strzelca, ale także uparty i impulsywny. Nie chciałby podejmować decyzji za oboje, ale robi to, zdając sobie sprawę, że wszystko jest ze względu na miłość. Ten, kto nie będzie przeciwny jego przywództwu, dogada się z Baranem.

Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Często mówi się o Lwach jako o samolubnych i narcystycznych osobowościach, ale jest to błędna opinia. Leo może być opiekuńczy, miły i czuły, o ile nikt nie zawraca mu głowy radami i wskazówkami. Kto potrafi zachowywać się w ten sposób, Leo to doceni.

READ
7 typów osobowości, których należy unikać!

Jak budować relacje ze znakami zodiaku żywiołu Ziemi: Byk, Panna i Koziorożec

Podopieczni żywiołów Ziemi to ludzie bardzo towarzyscy i kochający szczerość w związkach. Trudności są możliwe tylko w tandemie z Koziorożcem. Jest zbyt skryty i musi najpierw przyzwyczaić się do człowieka, dowiedzieć się, na ile można mu zaufać. Aby zadowolić Koziorożca, musisz bardzo się postarać. Nie toleruje kłamców i wietrznych osobowości.

Panna (23 sierpnia – 22 września)

Panna sama w sobie jest powściągliwa. Jej połowa powinna być spokojna i spokojna, aby ponownie nie zdenerwować Dziewicy. Ten znak wyróżnia się złym nawykiem kumulowania urazy, a następnie zrzucania tego wszystkiego razem na partnera. Lepiej częściej rozmawiać z Panną i interesować się jej nastrojem i sprawami.

Byk (20 kwietnia – 20 maja)

Dla Byka ważne jest, aby być wspieranym i rozumianym. Jest romantykiem z prawie wszystkimi głównymi zaletami ciekawej osoby. Aby uzyskać silny związek, Byk powinien częściej demonstrować swoje uczucia i zawsze wspierać w trudnych czasach.

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Koziorożce są osiągane, a czasem na lata. Zadowolenie tego podopiecznego żywiołów Ziemi nie jest łatwym zadaniem. Dlatego nie należy liczyć na żadne komplementy od Koziorożca ani nawet miłe słowa na początku związku. Możesz być w związku z Koziorożcem przez rok, a on nigdy nie nauczy się ufać partnerowi. Aby związek z tym znakiem był naprawdę silny, musisz być wobec niego jak najbardziej otwarty. Jeśli coś ukryjesz, Koziorożec natychmiast to wyczuje.

Sekret silnych relacji z różnymi znakami zodiaku

Oprócz znaków zodiaku twoje imię ma ogromne znaczenie. Wróżenie na temat zgodności miłości po imieniu da ci możliwość sprawdzenia, jak dobrze do siebie pasujesz. Lepiej z góry ocenić wszystkie plusy i minusy, a także wszystkie plusy i minusy związku, aby później nie trzeba było naprawiać problemów, które pojawiają się niespodziewanie.

Ogniste znaki zodiaku

Z Lwem, Strzelcem i Baranem musisz umieć znaleźć wspólny język. Wielu powie, że jest to konieczne w komunikacji i budowaniu miłości ze wszystkimi ludźmi, co jest prawdą, ale w przypadku Znaków Ognia pożądane jest, aby zawsze nadawać na tych samych falach. W przeciwnym razie mogą rozwinąć nieufność do partnera. Ci ludzie są zawsze oryginalni pod względem postawy, więc nie akceptują twojej niezgody z ich zasadami życiowymi i światopoglądem.

READ
Wietny sposób na odbudowę paznokci po przedłużaniu lub lakierowaniu żelowym

kawałek

Ponadto Lwy wymaga więcej komplementów i aprobaty, jak najmniejszej krytyki i wskazówek. Jeśli ich nie podziwiasz, możesz przejść na czarną listę na długi czas.

Strzelec przede wszystkim cenią zdolność osoby do nieodbierania jej wolności. Ci ludzie nie mogą żyć w zamknięciu, ponieważ ich dusza wymaga ciągłej odnowy, nowych emocji, spotkań, znajomości i doznań.

Baran uwielbiajcie tych, którzy się z nimi zgadzają i nie spierają się na próżno. Sekretem silnych relacji z tymi ludźmi jest najwyższa szczerość i pozytywny nastrój. Baran również nie może znieść nudy.

Ziemskie znaki zodiaku

Panna, Byk i Koziorożec mogą budować silne relacje tylko z tymi, którzy nie będą naruszać ich osobistej przestrzeni, nie przebudują dla siebie swoich fundamentów i zasad. Tych ludzi nie da się prowadzić w miłości. O tym powinien pamiętać każdy, kto chce zakochać się w przedstawicielu żywiołu Ziemi.

Virgin kochają oczami, więc z komplementami musisz być tak ostrożny i dyskretny, jak to możliwe. Panny nie wybaczą Ci kłamstw, obłudy i braku wewnętrznego spokoju.

Koziorożec trudno będzie komunikować się i budować relacje z głupią osobą, która nie ma żadnych celów w życiu i nie wie, czego chce. Koziorożce postrzegają relacje w kategoriach partnerstwa i komplementarności.

Taurus – typowi właściciele, którzy jednocześnie nienawidzą zazdrości swojej bratniej duszy, więc jeśli kochasz Byka, będziesz musiał pozbyć się zazdrości. Pomoże ci to w skutecznych spiskach.

Wodne znaki zodiaku

Znaki wodne są Ryby, Rak, Skorpion. Ci ludzie potrzebują miłości jak powietrza. Bez miłości szybko więdną i tracą zainteresowanie wszystkim wokół. Z tego powodu głównym sekretem silnych relacji z takimi ludźmi będzie twoja oryginalność. Nie wybaczą ci zwykłego wyglądu i zwykłego umysłu. Ryby, Skorpiony i Raki potrzebują tylko kogoś, kto może pokazać im i wszystkim wokół, że są wyjątkowi.

Ryby uwielbiają ludzi z atrakcyjnymi wadami i niestandardowym charakterem. Lepiej być z nimi jak najbardziej dyplomatycznym i ostrożnym, ponieważ ci ludzie są w większości bezbronni, chociaż tego nie okazują.

Raki budują bardzo silne i długotrwałe relacje z tymi, którzy chcą stworzyć rodzinę, być zawsze razem. Nowotwory potrzebują zaufania, więc wymagają lojalności i uczciwości.

Skorpiony są właścicielami ludzi. Muszą być kochane i doceniane. Nie będą wymagać od ciebie niczego poza normą. Jedyne, z czym musisz się pogodzić, to ich niezwykła natura.

READ
Tyran lub najlepszy przyjaciel. Jaką matką jesteś według swojego znaku zodiaku?

Znaki Zodiaku Powietrza

Bliźnięta, Wodnik i Waga – to te same osoby, które łatwo się zakochują, ale jednocześnie wymagają dużo uwagi i są zazdrosne. W radzeniu sobie z nimi czasami potrzebna jest cierpliwość i wytrwałość.

kawałek

Wodnik Sekret miłości do szczęścia z nimi tkwi w umiejętności ignorowania ich komentarzy i wybuchów emocji. Dziś mogą cię kochać, a jutro mówią, że czas odpocząć od siebie. Jeśli potraktujesz to poważnie, twój związek nigdy nie będzie silny.

Bliźnięta są dobrzy w wydostawaniu się. Potrzebują cierpliwości, cierpliwości i więcej cierpliwości. Ci ludzie mówią i dopiero wtedy myślą, najpierw działają, a dopiero potem proszą Cię o pomoc. Silny związek z Gemini nie jest łatwym zadaniem, ponieważ każdy może stracić do nich cierpliwość.

Waga niewiele lepsi od Gemini w tym sensie, że w razie potrzeby mogą się poprawić. Z drugiej strony nie znajdziesz nikogo bardziej samolubnego. Waga potrzebuje całej twojej uwagi, wszystkich twoich pieniędzy, a będziesz musiał zapomnieć o swoich przyjaciołach. Potem możesz mówić o naprawdę silnych związkach.

Twoim głównym atutem może być pięta achillesowa. Nie powinieneś myśleć, że silne relacje budują się same, ponieważ absolutnie każda osoba potrzebuje indywidualnego podejścia. Tylko szczere uczucia i chęć bycia lepszym stają się solidnym fundamentem przyszłych relacji.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: