Schudła i postarzała się: Mila Kunis w pogniecionym kombinezonie podkreślała obwisłe piersi

Mila Kunis zdenerwowała fanów pomarszczonymi kombinezonami – „Zwierzęta domowe”

Każdy z nas jest ekspertem w jakiejś dziedzinie i możemy dzielić się swoim doświadczeniem i uczuciami z innymi. Co więcej, jesteśmy po prostu do tego zobowiązani, ponieważ w naturze działa bardzo proste prawo „im więcej dajesz, tym więcej otrzymujesz”.

Urocza hollywoodzka aktorka Mila Kunis wraz z kilkoma kilogramami straciła sporo ze swojego dawnego uroku. Nowe zdjęcia gwiazdy filmowej, które pojawiły się w sieci społecznościowej, wprawiły użytkowników w prawdziwy szok, ponieważ zamiast dawnej urody pełnej zdrowia spojrzała na nich ze zdjęć wychudła kobieta z bardzo obwisłymi piersiami.

Amerykańska aktorka z rosyjskimi korzeniami Mila Kunis jest pochłonięta swoją pracą. Żona Ashtona Kutchera pojawia się na jednej premierze w ramach trasy promocyjnej zorganizowanej z jej udziałem na rzecz nowego filmu „Szpieg, który mnie rzucił”. Ale zamiast podziwiać recenzje, powoduje jedynie rozczarowanie swoich fanów.

Mila Kunis jest znana rosyjskim widzom jako urocza i zabawna aktorka, która wciąż mówi po rosyjsku i bezpośrednio deklaruje przynależność do naszej kultury, pomimo lat życia w Ameryce. Nic dziwnego, że celebrytka jest tak popularna w Rosji. Ostatnio jednak Mila wyraźnie straciła na znaczeniu. Kobieta straciła na wadze i wraz z uroczą krągłością sylwetki straciła swój dawny urok. Społeczność internetowa ze zdumieniem przygląda się jej nowym zdjęciom i otwarcie protestuje przeciwko takim nieestetycznym poglądom.

A pewnego dnia aktorka pojawiła się w Nowym Jorku na premierze nowego filmu „Szpieg, który mnie rzucił” w pomarszczonym kombinezonie. Wizerunek Mili można by uznać za udany, gdyby nie kilka szczegółów – lekka tkanina stroju wyraźnie wymagała prasowania, a jej piersi bardzo brakowało stanika, aby uzyskać bardziej reprezentacyjny wygląd.

„To tak, jakby kostium miał spaść” „Nie wygląda zbyt dobrze, takie stroje jej nie pasują! A co to za wisiorki? — Jak możesz tak przychodzić na czerwony dywan, lustra czy coś takiego? — Już są uszy spaniela? Jest wcześnie. – Chet jakoś nie bardzo. Zastanawiam się, czy rozumie, że jej piersi obwisły? Ona sama nie widzi tego horroru?!” „To jest Mila. Była taka smaczna Ma kryzys czy coś, wygląda źle. Ale jest jeszcze młoda “”Przytul i płacz. Płacz gorzko” “Smutna pierś, gdzie zajrzała stylistka, a ona sama” “Biust, który mnie rzucił” Mila była niesamowicie dobra, w przyjaźni filmowej idealna postać była! I to? Grawitacja to straszna siła ”- napisali internauci rozczarowani swoim idolem.

Zauważ, że wcześniej w sieci aktywnie dyskutowano o zbliżającym się rozwodzie Kunisa i Kutchera, czemu odmówiła z lekką irytacją. Ale patrząc na jej „niezdrowy” wygląd, niektórzy fani sugerowali, że nie wszystko jest tak gładkie w rodzinie gwiazd, jak chcielibyśmy wierzyć.

READ
Piękno sowieckiego ekranu, którego los został zniszczony przez reżyserów

Bądź w kontakcie z Eve – zasubskrybuj na portalach społecznościowych Facebook,
Instagram,
WKontakcie,
Telegram,
Одноклассники!


    Fani są pewni, że Mila Kunis bardzo się postarzała z powodu grzywki

Piękna Mila Kunis, pozostawiając swoje dzieci ukochanemu mężowi Ashtonowi Kutcherowi, pojechała do Las Vegas, aby podbić fanów swoim wizerunkiem na czerwonym dywanie Billboard Music Awards 2018. Ale zamiast podziwu pojawienie się aktorki wywołało rozczarowanie w sieci.

Mila Kunis, która pojawiła się na premierze komedii akcji Szpieg, który mnie rzucił, w której zagrała jedną z głównych ról, była pod wrażeniem jej wyglądu. Niegdyś krągła aktorka wzbudzała zaniepokojenie wśród swoich fanów nadmierną szczupłością i obwisłym biustem, co podkreślał nieudany strój.

Na czerwonym dywanie aktorka pojawiła się w odkrytym kombinezonie Johanny Ortiz, który prawdopodobnie po drodze się pogniecił (albo aktorka w ogóle go nie prasowała), przez co obraz wyglądał niechlujnie. Ponadto Mila nie nosiła bielizny push-up pod strojem, która jak najbardziej otwierała jej ramiona i dekolt, co sprawiało, że jej piersi wyglądały żałośnie. Nawiasem mówiąc, podobny incydent przydarzył się już ostatnio aktorce: na premierze tego samego filmu założyła szkarłatny strój o podobnym kroju, który usiłował zsunąć się z sylwetki cieńszej gwiazdy w dół.

circadian7.jpg

Czasami może się wydawać, że nasz świat po prostu nie jest przeznaczony dla zdrowej osoby: ciągła bezsenność, pośpiech i zepsuty reżim prędzej czy później stają się przyczyną chorób. Jednym z powszechnych zaburzeń współczesnego człowieka jest naruszenie rytmów dobowych.

Ciało każdej osoby wyposażone jest w zegar biologiczny, zwany inaczej rytmem dobowym. Nadają tempo wszystkim procesom życiowym w organizmie i są determinowane przez geny odpowiedzialne za metabolizm, magazynowanie i zużycie energii oraz uwalnianie hormonów. Najbardziej znanym rytmem dobowym w organizmie jest cykl snu i czuwania.

Neurobiolog dr Russell Foster poświęcił kilka badań na związek między zaburzeniami snu a rytmami okołodobowymi, aby dojść do następującego wniosku:

„Te dwa połączone i zrównoważone systemy w dużej mierze determinują naszą zdolność do funkcjonowania, a jeśli się temu sprzeciwimy, narazimy na niebezpieczeństwo nasze zdrowie” – pisze mężczyzna w swojej książce Życie.

circadian1.jpg

Zakłócenie rytmu okołodobowego może wystąpić z różnych powodów, najczęściej z powodu poważnych zmian życiowych, które prowadzą do zmian biologicznych. Należą do nich okres poporodowy, okres dojrzewania, menopauza, nowa praca, ponieważ w tych momentach wzrasta ryzyko zachorowania na depresję, wzrasta poziom lęku.

READ
Młoda wieśniaczka: Anna Michałkowa założyła na premierę sukienkę z misternym haftem

Ponadto rytmy okołodobowe mogą zostać zakłócone przez chorobę, podróż lub przeprowadzkę, której towarzyszy jet lag. Ci, którzy pracują na nocną zmianę, również mogą cierpieć na to zaburzenie, ponieważ według badań 97% takich osób nie jest w stanie dostosować się do takiego harmonogramu.

Jednak zakłócenie rytmu dobowego nie jest efektem końcowym, może po nim nastąpić pogorszenie istniejących problemów ze zdrowiem psychicznym i rozwój zaburzeń afektywnych, takich jak choroba afektywna dwubiegunowa czy schizofrenia. Są mniej widoczne problemy związane z naruszeniem niezbyt zauważalnych cykli w ciele:

  • Naruszenie poziomu cukru we krwi;
  • Naruszenie rytmu gromadzenia się tłuszczu;
  • supresja immunologiczna;
  • Zmiany w układzie pokarmowym;
  • Zwężenie i rozszerzenie naczyń krwionośnych, złogi tłuszczu i zmiany w przepływie krwi;
  • upośledzenie pamięci;
  • Zmiany tętna.

circadian8.jpg

W swoim artykule Foster wymienił również wczesne sygnały ostrzegawcze, które zwykle wskazują na zakłócenia rytmów okołodobowych. W sumie jest 10 pytań, na które osoba musi odpowiedzieć:

1. Czujesz się śpiący, rozkojarzony lub rozdrażniony w ciągu dnia?

2. Nie jesteś w stanie wstać z łóżka bez pomocy budzika lub innej osoby?

3. Czy w dni wolne i święta kładziesz się spać później niż zwykle?

4. Czy długo się budzisz i czujesz się wypoczęty?

5. Czy zaczynasz czuć się czujny i skupiony dopiero wieczorem lub przed snem?

6. Czy uważasz, że do prawidłowego funkcjonowania potrzebujesz drzemek w ciągu dnia?

7. Czy masz trudności z koncentracją lub przejawiasz zachowania impulsywne?

8. Masz ochotę na kofeinę, słodkie napoje i przekąski?

9. Czy częściej chorujesz?

10. Czy zauważyłeś wzrost niepokoju, niepokoju, drażliwości, wahań nastroju?

Jeśli dana osoba odpowie twierdząco na przynajmniej kilka pytań, możemy mówić o naruszeniu rytmów dobowych. Przed skonsultowaniem się z lekarzem możesz spróbować samodzielnie ustalić schemat. Aby to zrobić, lekarze zalecają częstsze wizyty w świetle dziennym i, w miarę możliwości, zminimalizować wpływ gadżetów. Eksperci zachęcają również do stałego wstawania rano, picia mniejszej ilości napojów zawierających kofeinę i regularnych ćwiczeń.

zen.jpg

uszy7.jpg

Każdego dnia wokół nas rozlega się wiele dźwięków, z których większość nauczyliśmy się po prostu ignorować. Naukowcy odkryli jednak, że wśród tak niezauważalnych dźwięków znajdują się najsilniejsze bodźce, które mogą nie tylko zdenerwować, ale w ciągu kilku minut doprowadzić do depresji.

Nikogo nie ucieszy dźwięk młota pneumatycznego pod oknami, pisk wiertła sąsiadów z góry czy niekończący się płacz dziecka na sąsiednim siedzeniu samolotu. Trudno się przyzwyczaić do takiego dyskomfortu – już po pierwszych minutach człowiek zaczyna odczuwać całą gamę emocji, od irytacji po wściekłość, co między innymi spowoduje silny ból głowy.

READ
Polina Gagarina doznała kontuzji na wakacjach

Jeśli z tymi dźwiękami wszystko jest jasne i ludzie jednogłośnie wyrażają swój ostro negatywny stosunek do nich, to wyniki badań specjalistów z Instytutu Rozwoju Człowieka im. Maxa Plancka i Uniwersyteckiego Centrum Medycznego Hamburg-Eppendorf mogą wydawać się bardziej nieoczekiwane.

Naukowcy przeprowadzili losowy eksperyment online, w którym wzięło udział 295 osób. Na początku badania badani odpowiadali na pytania, które pomogły zidentyfikować i naprawić poziom ich lęku, paranoi i depresji. Uczestnicy byli następnie narażeni na jeden z czterech dźwięków przez sześć minut, w tym śpiew ptaków, dźwięki otoczenia, cichy hałas uliczny i głośny hałas uliczny.

Po wysłuchaniu nagrań każdy uczestnik eksperymentu został poproszony o ponowne wypełnienie kwestionariusza, zwracając uwagę na zmiany, jakie zaszły w jego nastroju i samopoczuciu. Porównując dane sprzed rozpoczęcia eksperymentu z danymi uzyskanymi po jego zakończeniu, naukowcy odkryli pewien wzorzec i byli w stanie wyciągnąć odpowiednie wnioski.

uszy4.jpg

Osoby, które zostały poproszone o wsłuchanie się w hałas ruchu drogowego, odnotowały najsilniejsze zmiany nastroju. Dudnienie kół, dźwięk klaksonu, przekleństwa kierowców, hałas pędzących po autostradzie samochodów – ten miejski „ścieżka dźwiękowa” jest znana każdemu mieszkańcowi miasta, czasem trzeba zasnąć i się do niej obudzić. Mimo znajomości tych dźwięków to właśnie one najsilniej oddziałują na psychikę.

Naukowcy odkryli, że poziom lęku i depresji znacznie wzrósł wśród tych, którzy słuchali tej „melodii”. Respondenci odnotowali również pogorszenie nastroju i kondycji ogólnej w kwestionariuszu. Naukowcy próbowali wyjaśnić ten trend, mówiąc, że ostre dźwięki, buczenie i hałas są odbierane przez mózg jako zagrożenie, a zatem uruchamia reakcję obronną w postaci negatywnych emocji w nadziei, że nigdy więcej ich nie usłyszy.

Wyniki wśród tych, którzy słuchali śpiewu ptaków przez sześć minut, były dość przewidywalne. Takie dźwięki, zgodnie z oczekiwaniami, miały najkorzystniejszy wpływ na uczestników eksperymentu: ich stan poprawił się, a niepokój znacznie się zmniejszył.

Wnioski naukowców wydają się dość przygnębiające: w świecie, w którym prawie każdy ma samochody pod oknami, ochrona przed hałasem wydaje się po prostu niemożliwa. Warto jednak uciec się do tego samego, co naukowcy zrobili ze swoimi badanymi: w końcu jeśli odgłosy samochodów mogą prowadzić do depresji, to śpiew ptaków w słuchawkach pomoże nie ulec niepokojowi i przywrócić równowagę.

zen.jpg

Moje kolaże - 2022-10-20T161653.492.jpg

Sieć medyczna o znaczeniu federalnym „Bądź zdrowy” otworzyła nową flagową klinikę multidyscyplinarną. Uroczysta ceremonia odbyła się 20 września 2022 r. w Moskwie przy ulicy Ryazansky Prospekt 2B.

Sieć Bud Zdorov od 17 lat jest jednym z liderów na rynku leków komercyjnych. W 2021 r. do przychodni sieci zgłosiło się ponad 200 tys. osób. Nowa klinika jest czwartą w Moskwie i dziesiątą w Rosji. Od momentu uruchomienia łączna powierzchnia przychodni Bud Zdorov wyniosła 000 30 mkw.

READ
Różowa mini w piórkach podkreśliła prawdziwy wiek J. Lo

Nowa klinika zasadniczo różni się od innych oddziałów sieci. Po raz pierwszy będzie tam oddział operacyjny, całodobowy szpital, oddział dzienny i sala ćwiczeń ruchowych z dużymi możliwościami rehabilitacji.

Dyrektor generalny sieci „Bądź zdrowy” Mironovich Philipp Aleksandrovich:

„To pierwsza klinika naszej sieci na taką skalę. Nowa flagowa klinika organicznie łączy w sobie wszystko, czego współczesny człowiek potrzebuje, aby zadbać o swoje zdrowie i prowadzić aktywny tryb życia. Na jego terenie, na powierzchni 5000 mkw., pracować będzie ponad 250 wykwalifikowanych specjalistów o różnym profilu w ponad 30 rodzajach działalności medycznej, kandydatów nauk medycznych. Klinika planuje obsługiwać ponad 80 000 pacjentów rocznie. Otwarcie nowej pełnocyklowej przychodni będzie początkiem nowego etapu rozwoju i zakrojonej na szeroką skalę transformacji całej sieci.”

Marka Bud Zdorov wprowadziła nową tożsamość korporacyjną, która odzwierciedla innowacyjność, wysoką technologię i spełnia wymagania czasów. Nowy dynamiczny wizerunek podkreśla jakościowe zmiany w poziomie wyposażenia przychodni sieci i opieki nad pacjentem. W najbliższym czasie wszystkie przychodnie sieci zostaną przekształcone zgodnie z jednolitymi standardami.

Marka zwraca szczególną uwagę na system doboru i szkolenia personelu medycznego.

Dyrektor generalny sieci klinik „Bud Zdorov” Mironowicz Filip Aleksandrowicz podkreślił:

„Dzisiejszy biznes to nie organizacja bez twarzy, to ludzie, którzy wchodzą w interakcje z innymi ludźmi, pacjentami. Dlatego pracownicy Bud Zdorov regularnie przechodzą szkolenia i doskonalą swoje umiejętności. Wielu z nich ma ponad 20-letnie doświadczenie, prowadzi działalność naukową i uczestniczy w konferencjach na szczeblu federalnym”.

Rozwój technologii Buda Zdorova na dużą skalę znalazł odzwierciedlenie w uruchomieniu kilku projektów i odnowieniu floty sprzętu medycznego. Dla pacjentów Bud Zdorov wprowadzono wygodną aplikację mobilną, która pozwoli umówić się na wizytę lub badanie według planu leczenia z jeszcze większym komfortem, a także zobaczyć wyniki badań i badań, zapoznać się z informacjami o specjalistach i swój harmonogram pracy, udaj się na spotkanie bez stania w kolejce w recepcji.

Również dla wygody pacjentów marka oferuje usługę „Osobisty Asystent”, która kładzie nacisk na spersonalizowane podejście do każdego pacjenta, jak twierdzi sieć przychodni. Osobisty asystent pomoże umówić się na wizytę u specjalistów bez konieczności przechodzenia przez call center, zbuduje kompetentną logistykę optymalizując czas wizyt w klinice, opowie o ofertach specjalnych, zarezerwuje miejsce parkingowe itp.

READ
Anne Hathaway przeszła od stylowej chudej do niemodnej, zwiotczałej matrony w ciągu 2 lat macierzyństwa.

Moje kolaże - 2022-10-20T161959.512.jpg

W ramach wydarzenia została zaprezentowana nowa usługa „Bądź Zdrowy” – „Monitor Zdrowia”. To kompaktowy zestaw urządzeń do ekspresowej diagnostyki i telekomunikacji ze specjalistami, który pozwala na stworzenie paszportu zdrowia w 10-15 minut. Kompleks znajdzie zastosowanie do przeprowadzania badań stanu zdrowia pracowników biurowych w celu zapobiegania zachorowalności, w tym przez firmy ubezpieczeniowe do oceny przed zawarciem umów VHI, a także w domu do monitorowania wskaźników zdrowia pacjentów z chorobami przewlekłymi i regularnymi. komunikacja z lekarzem prowadzącym. „Health Monitor” pozwala znacznie zaoszczędzić pieniądze i czas poprzez wykorzystanie kanałów telekomunikacyjnych oraz szybkie otrzymywanie wniosków i skierowań od specjalisty.

W celu całkowitego unowocześnienia floty wyposażenia kliniki zakupiono ponad 50 jednostek innowacyjnego sprzętu medycznego na poziomie eksperckim. Sala operacyjna jest wyposażona w S-Arm, mobilny aparat rentgenowski, który zapewnia wysoki poziom kontroli nad operacjami. Planowane jest przeprowadzenie na oddziale operacyjnym szerokiego zakresu planowych operacji z zakresu ginekologii, urologii, flebologii, traumatologii z przewagą małoinwazyjnej chirurgii laparoskopowej. Zakupione stojaki endoskopowe „Karl Storz” – lider w produkcji sprzętu do chirurgii małoinwazyjnej z różnych dziedzin.

Zainstalowano również bardzo precyzyjny sprzęt do diagnostyki radiacyjnej (MRI, CT, RTG), który charakteryzuje się niskim poziomem promieniowania oraz wysokim poziomem bezpieczeństwa i jakości obrazu. Warto również zaznaczyć, że własne laboratorium Buda Zdorova dysponuje flotą innowacyjnego sprzętu wiodących producentów (Abbott, Roche, Beckman Coulter, Bio-Rad Laboratories, Instrumentation Laboratory, Thermo Fisher) oraz jako jedno z nielicznych w Rosji posiada unikatowy siewnik WASP robot do siewu mikrobiologicznego wysoka precyzja.

Sala ćwiczeń do ćwiczeń jest chlubą sieci medycznej Bud Zdorov. Wyposażony będzie w sprzęt z inteligentnym systemem sterowania, dzięki któremu osoby będą mogły poddać się aktywnej rehabilitacji w murach kliniki w przypadku naruszeń funkcji układu mięśniowo-szkieletowego, kręgosłupa, stawów, a także po COVID -19. W skład parku sprzętu rehabilitacyjnego wchodzi m.in. system Tergumed®, który pozwala na trening funkcjonalny całego ciała oraz poszczególnych grup mięśniowych. Oprócz sprzętu do kinezyterapii pleców i laseroterapii wielofalowej (MLS), która nie ma analogów na świecie, pozwala wyzdrowieć po artretyzmie, kontuzjach, nerwobólach, bólach pleców i stawów, ponadto efekt obserwuje się po pierwsza procedura.

Gośćmi uroczystego otwarcia byli: top managerowie największych towarzystw ubezpieczeniowych, partnerzy biznesowi firmy, przedstawiciele prasy. Prezentację możliwości nowej kliniki „Ryazansky Prospekt” przeprowadził dyrektor generalny sieci klinik „Bud Zdorov” Mironovich Philipp Aleksandrovich.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: