Schematyczne pomysły na garderobę: 25 pomysłów na wygodne ułożenie rzeczy

Garderoba. Czasami nie zwracamy na nią większej uwagi. Tymczasem niewygodne ułożenie rzeczy sprawia, że ​​długo szukamy takiego czy innego ubrania. Jeśli masz wolną niszę, od półtora metra długości, to masz świetną okazję do jak najdogodniejszego ułożenia rzeczy. Dla dziewczynek jest to najważniejsze, zwłaszcza że jest to kwestia dużej garderoby. Porozmawiajmy więc o tym, jak umieścić wszystkie rzeczy w garderobie i co należy wziąć pod uwagę.

https://www.pinterest.ru/ https://www.pinterest.ru/ https://www.pinterest.ru/ https://www.pinterest.ru/

Rozważ projekt mebli

Aby garderoba była nie tylko praktyczna, ale także piękna, zastosuj główną zasadę: ułóż półki symetrycznie, wszystkie muszą być zgodne z tym samym systemem. W ten sposób wyglądają bardziej ekologicznie.

Schematyczne pomysły na garderobę zdjęcie 12

Zdecyduj się na listę rzeczy

Pierwszą rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, ile rzeczy planujesz zmieścić w jednej szafie. Jeśli to możliwe, lepiej stworzyć jednocześnie dwie garderoby. Pierwsza dotyczy rzeczy i butów, które aktualnie nosisz, druga poza sezonem. Jeśli masz tylko jedną garderobę, pamiętaj, że będzie musiała przeznaczyć miejsce na inne przedmioty. Najczęściej jest to deska do prasowania, sprzęt sportowy i wiele innych.

Schematyczne pomysły na garderobę zdjęcie 24

Użyj wysokości pomieszczenia

Idealnie sprawdzi się, jeśli od razu wykorzystasz całą wysokość pomieszczenia. Z pewnością masz wiele rzeczy wymiarowych. Rzeczy pomogą określić wysokość szafki. Dodaj jeszcze kilka centymetrów, aby łatwo je usunąć i przenieść.

Schematyczne pomysły na garderobę zdjęcie 23

Wykorzystaj całą szerokość pokoju

To także ważny czynnik. Im szersza szerokość, tym więcej rzeczy możesz zmieścić. Obejmuje to również rzeczy, których rzadko używamy. Aby zaoszczędzić miejsce na górnych szufladach, możesz przechowywać np. ozdoby świąteczne i inne przedmioty.

Schematyczne pomysły na garderobę zdjęcie 22

Umieść wysięgniki

Aby bluzki i koszule nie gniotły się, wygodnie jest przechowywać je na wieszaku na drążku. To samo dotyczy futra, płaszczy i kurtek. Dzięki temu nie tracą atrakcyjnego wyglądu. Jeśli pozwala na to wysokość, umieść paski na bluzki jeden nad drugim. Dzięki temu oszczędzasz dużo miejsca.

Schematyczne pomysły na garderobę zdjęcie 21

Użyj regulowanych półek

Bardzo wygodnym elementem są półki z regulacją wysokości. Dzięki temu najwygodniej będzie przechowywać dżinsy, swetry i pulowery.

Schematyczne pomysły na garderobę zdjęcie 20

Pomyśl o pojemnikach na drobiazgi

Kosze i pudełka mogą być świetnymi organizerami, jeśli będziesz kreatywny. Połącz kilka małych pojemników lub weź jeden duży, ale podzielony. Wystarczy znaleźć kilka pudełek tego samego koloru. Z nimi na pewno nie będziesz mieć bałaganu, a co najważniejsze, wszystko jest pod ręką.

READ
Top 11 stylowych i unikalnych wazonów na kwiaty

Nie zapomnij wieszaków na krawaty i spodnie

Te rzeczy nie zawsze są wygodne do przechowywania w stanie złożonym. Przyjrzyj się bliżej specjalnym urządzeniom, które czynią przechowywanie bardziej praktycznym. Dotyczy to pasków, krawatów, szalików, etoli, a często spodni.

Pomyśl o akcesoriach

W przypadku drogiej biżuterii lepiej nie używać zwykłych pudełek. Wysuwana półka pod szkłem z komórkami i miękką podstawą z tkaniny jest idealna.

https://www.pinterest.ru/ https://www.pinterest.ru/ https://www.pinterest.ru/ https://www.pinterest.ru/ https://www.pinterest.ru/ https://www.pinterest.ru/ https://www.pinterest.ru/ https://www.pinterest.ru/ https://www.pinterest.ru/ https://www.pinterest.ru/

Przydatne pomysły na organizację garderoby Zdjęcie 5

Być może jest to najważniejsza rzecz do rozważenia przy tworzeniu idealnej garderoby. Przemyśl wszystkie szczegóły, a ona zachwyci Cię każdego dnia.

Podobały Ci się pomysły? Podziel się swoją opinią w komentarzach!

Jeśli podobał Ci się artykuł, zapisz go dla siebie i udostępnij znajomym

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: