Rosyjskie symbole seksu z lat 90, których już nie rozpoznajemy

Era lat 90. pozostawiła jasny ślad w historii. A dzisiaj porozmawiamy o głównych seks-symbolach tamtych czasów. Byli rozpoznawani na ulicy i podziwiani w różnych regionach Rosji. Jaki był los gwiazd?

Alexander Domogarov

W latach 90. nazwisko tego aktora było na ustach wszystkich. Nazywał się Alain Delon rosyjskiego kina. Krytycy wróżyli błyskotliwą karierę. Wystąpił w ponad 100 filmach. Grał głównie pozytywne postacie, które walczyły o sprawiedliwość. W 2007 roku otrzymał honorowy tytuł Artysty Ludowego Rosji, ale w ostatnich latach nic o nim nie słychać.

Domogarov prowadzi zamknięte życie. Nie tak dawno temu piosenkarka Katya Lel opublikowała zdjęcie z Aleksandrem, za co społeczeństwo ostro ją skrytykowało. To był niefortunny strzał, w którym trudno było rozpoznać Domogarowa. Artysta był tęgi i wyglądał na zaniedbanego.

Natalya Vetlitskaya

Wykonawca hitu „Spójrz w oczy” był u szczytu popularności w latach 90. Porównywano ją do hollywoodzkich diw. Początkowo była tancerką z Ałłą Pugaczową, występowała w różnych zespołach muzycznych. Powszechną sławę przyniosły występy w ramach grupy Mirage. Jej kariera solowa również szła dobrze. Zalotnikom nie było końca. Była żoną Zhenyi Belousov, zakochał się w niej Dmitrij Malikov.

Teraz mieszka w Hiszpanii z czwartym mężem i wychowuje córkę, którą urodziła w wieku 40 lat. Imię ojca dziecka jest nadal ukryte. 17 sierpnia 2022 roku Natalia skończy 58 lat, ale po jej dawnym uroku nie pozostał ani ślad. Nawet jej fani zauważyli, że wygląda starzej niż jej rówieśnicy.

Elena Kondulainen

Aktorka została zapamiętana przez publiczność po premierze dramatu „100 dni przed zamówieniem” w 1990 roku. Zdjęcie wywołało szerokie publiczne oburzenie, ponieważ w nim blondynka pływała w basenie, a potem wyszła z wody zupełnie naga. Wcześniej takie jednoznaczne sceny nie były kręcone w kinie krajowym.

W latach 90. nazywano ją seks-symbolem, nazywano Marleną Dietrich rosyjskiego kina. W 2002 roku została Honorową Artystką Rosji. Elena była zamężna 4 razy, urodziła dwoje dzieci. W 2020 roku po raz pierwszy została babcią. Z biegiem lat pojawiła się dodatkowa waga, a jej obrazy stały się znacznie bardziej powściągliwe.

Julia Rutberg

Artysta ludowy Rosji odmówił naturalnego starzenia się. Odwiedza kosmetyczki i przeszła kilka operacji plastycznych. Według publiczności pozbawiło ją to jasnej osobowości. Mówiono, że ma wyjątkową urodę. Ale naturalny urok, który był punktem kulminacyjnym i ozdabiał wygląd, zniknął.

READ
Fani dyskutują o chirurgii plastycznej piersi w Victoria Boni

W 2021 roku ukazał się serial „Bender”, w którym Julia Rutberg reinkarnowała się jako Madame Sokolovich. A w tym roku miała miejsce premiera kreskówki „Suworow: Wielka podróż”, w której oddała głos hrabinie Władykinie.

Tatiana Wasilijewa

Patrząc na gwiazdę filmu „Najbardziej urocza i atrakcyjna”, natychmiast rzucają się w oczy wypełniacze. Oczywiste jest, że Wasiljewa, próbując przedłużyć młodość, robi zastrzyki kosmetyczne. Zrobiła też okrągły lifting twarzy. Zmiany w wyglądzie wyglądają nienaturalnie, co dodaje kilka dodatkowych lat.

W 1992 roku została Artystką Ludową Rosji. W tym roku skończyła 75 lat. Czuje się świetnie, chodzi na deski teatru i dużo czasu spędza z rodziną.

Anastasia Volochkova

Balerina rozpoczęła karierę w 1994 roku i okazała się bardzo obiecująca. Znalazła się na liście najpiękniejszych kobiet, ale to już przeszłość. Gwiazda stała się królową skandalu. Pomimo tego, że w 2002 roku została Honorowym Artystą Federacji Rosyjskiej, jej kariera nie wyszła. Pozywa Teatr Bolszoj o swoją emeryturę. Nie ma stałego dochodu.

Zmienił się również wygląd symbolu seks. Anastasia cały czas wygląda na spuchniętą i często walczy. Z powodu przyrostu masy sylwetka wydaje się nieproporcjonalna. Duże ramiona wysuwają się do przodu. Krytyk Siergiej Sosedow powiedział, że nie rozumie, dlaczego Volochkova stale zakłada dopasowane ubrania i pozuje na sznurku. Nazwał to złymi manierami.

Dana Borysowa

Chwała tej gwiezdnej blondynce przyszła w 1993 roku, kiedy Dana Borisova zaczęła prowadzić Army Store. W zeszłym roku wyznała, że ​​podczas pracy w tym programie autor i prowadzący program Aleksander Iljin ją molestował. Potem ten związek przerodził się w romans. Borysowa zaszła w ciążę, ale dokonała aborcji, ponieważ ojciec dziecka nie był gotowy na taką odpowiedzialność, a ona nie chciała sama wychowywać dziecka.

Prezenter telewizyjny miał poważne problemy zdrowotne. Przez długi czas walczyła z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków. Z tego powodu straciła wiele udanych kontraktów. W 2020 roku ukazała się książka „Life High”, w której autorka opisała najtrudniejsze lata swojego życia. Wciąż nie w pełni wyzdrowiała iw tym roku poprosiła subskrybentów swojego mikrobloga o przesłanie jej po 100 rubli. Udało nam się zebrać 25 000 rubli.

Gwiazdy własnym przykładem pokazały, że chwała nie jest wieczna. W latach 90. pławili się w chwale i otrzymywali regularne komplementy. Teraz trudno je rozpoznać. Na ich obraz dawna wielkość nie jest już odczuwana.

READ
Gwiazdy, które bardzo przybrały na wadze na sezon letni

Kto najbardziej Cię zaskoczył? Czekamy na Twoją opinię w komentarzach!

Jeśli podobał Ci się artykuł, zapisz go dla siebie i udostępnij znajomym!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: