Rosyjskie gwiazdy: śmieszne upadki i piosenki pod sklejką

Zamieszanie ze ścieżką dźwiękową na koncertach rosyjskich gwiazd

Nie jest tajemnicą, że wiele rosyjskich gwiazd popu wykonuje swoje przeboje do ścieżki dźwiękowej. W wielu przypadkach trudno byłoby to odgadnąć, gdyby nie awaria techniczna. Zobaczmy, kto i jak wyszedł z sytuacji podczas przemówienia.

Alla Pugacheva

Ałła Pugaczowa może pochwalić się nie tylko ogromnym doświadczeniem w występach na scenie, ale także śpiewaniu do ścieżki dźwiękowej. W trakcie jej kariery wielokrotnie zdarzyło się, że po prostu zapomniano o włączeniu fonogramu lub mikrofon nie działał. Ale piosenkarka zawsze pewnie demonstrowała swój głos i żartowała z problemów technicznych. Nie ma nic dziwnego w tym, że Pugaczowa musiała użyć fonogramu, bo czasami jej koncerty trwały ponad trzy godziny!

Natalie

Piosenkarka Natalie została przyłapana na „sklejce” podczas Święta Miasta w Kotelnikach. Wykonując piosenkę „Żółw”, piosenkarka oparła się na girlandzie z balonów i spadła ze sceny… Ale nie przestała śpiewać! Natalie wstała z gracją i kontynuowała swoją przemowę. Oto przykład prawdziwego artysty.

Victoria Daineko

Victoria Daineko – zwyciężczyni piątej „Star Factory” i właścicielka mocnego głosu – przez długi czas odmawiała śpiewania do ścieżki dźwiękowej. W różnych wywiadach, odpowiadając na pytanie, czy śpiewa na żywo, piosenkarka powiedziała nawet, że „wstydziła się śpiewać razem z plusem”. Ale na jednym z występów Vika po prostu zapomniała, ile razy powtarza się refren. Szczerze śpiewała do własnego nagrania, a kiedy zabrała mikrofon i zaczęła tańczyć, piosenka trwała dalej. Zrobiło się niezręcznie.

Sofia Rotaru

Fakt, że Sofia Rotaru śpiewa do ścieżki dźwiękowej, powiedział Joseph Kobzon. Powiedział, że podziwia zdolność wokalisty do mistrzowskiego śpiewania zarówno na żywo, jak i pod własnym „plusem”. Piosenkarka mówi, że nawet będąc na tej samej scenie z piosenkarką, trudno zrozumieć, jeśli sama śpiewa. Kobzon dodał, że sam czasami śpiewał piosenki do ścieżki dźwiękowej podczas występów telewizyjnych, ponieważ było to uzasadnione specyfiką strzelaniny.

Philip Kirkorov

„King of Variety” wielokrotnie natrafiał na śpiew do ścieżki dźwiękowej. Pomimo tego, że wokalista ma doskonały głos, po prostu nie może tańczyć energicznie, wychodzić do publiczności i jednocześnie śpiewać. Dlatego Kirkorov często robi sobie przerwy podczas koncertów – niektóre utwory wykonuje sam, a niektóre – do ścieżki dźwiękowej.

READ
Sukienka Julii Baranowskiej przypominała kratę

W 1997 roku podczas koncertu „Pieśń Roku” Jurij Szewczuk nagrał występ Filipa Kirkorowa, w którym można usłyszeć, jak zadyszany artysta stara się nadążyć za muzyką. Po tym incydencie Szewczuk i Kirkorow nawet wdali się w bójkę, a sam artysta usprawiedliwiał się, że wszystkie gwiazdy na tym koncercie „śpiewały do ​​sklejki”.

Olga Buzova

Większość kolegów z warsztatu otwarcie potępia Olgę za jej niezdolność do śpiewania. Kompozytor i producent Viktor Drobysh napisał na Instagramie: „Z pewnością jest utalentowaną osobą, ale nadal nikt nie wie, jaki jest jej talent! Jako muzyk jestem pewien, że muzyka nie jest jej najmocniejszą stroną. Ponadto! Podnosząc sklejkę do rangi oficjalnej, robi źle całemu rosyjskiemu show-biznesowi, który już nie jest daleko od pieprzenia. A podczas koncertu „New Star Factory” podopieczna Drobysha, Nastasya Samburskaya, wykonała nawet parodię śpiewu Buzovej.

Na wszystkich występach piosenkarki zauważalna jest różnica między głosem piosenkarki, gdy komunikuje się z publicznością, a między wykonaniem piosenek.

«Виа Гра»

Od momentu założenia grupy nie było wątpliwości, że dziewczyny z Via Gra śpiewały do ​​ścieżki dźwiękowej. Czasami soliści w grupie zmieniali się tak często, że piosenki nie miały czasu na ponowne nagranie z głosami nowych członków. Na Nagrodzie MUZ-TV w 2003 roku można usłyszeć piosenkę „Goog morning, tato!” w wykonaniu Anny Sedokovej, ale na koncercie śpiewają ją wszystkie trzy dziewczyny.

Z biegiem czasu producent grupy Konstantin Meladze próbował sprawić, by Via Gra zaśpiewała „na żywo”, i mu się to udało. Nowy skład grupy samodzielnie wykonuje wszystkie przeboje, a podczas tanecznych numerów dziewczyny śpiewają na przemian lub ze ścieżką dźwiękową.

Maksim

W 2010 roku piosenkarz MakSim otrzymał nagrodę MUZ-TV Prize za piosenkę Road. Kiedy artystka wyszła na scenę, jej fonogramu po prostu nie znaleziono, a po krótkiej przerwie Marina postanowiła sama wykonać piosenkę. Choć z pomocą wokalistce przybyli chórzyści, występu nie można nazwać udanym.

Technika kilkakrotnie zawiodła wokalistę: fonogram zaciął się podczas pierwszej trasy MakSim i zniknął na dużym koncercie solowym. W rezultacie piosenkarka postanowiła porzucić „sklejkę” i zadziwiła fanów czystym wykonaniem na żywo utworu „Lonely” na antenie Autoradio.

READ
Ciężarna Sobczak publicznie zorganizowała potyczkę z Vitorganem

Christina Orbakaite

Kristina Orbakaite również zawiodła sprzęt podczas swojego występu na Nagrodzie MUZ-TV. Ale kiedy fonogram się wyłączył, wokalista nie był zagubiony i nadal śpiewał bez akompaniamentu. I zrobiła to tak czysto, że publiczność zaczęła klaskać. Kiedy muzyka została zwrócona, Christina wyśmiała to i kontynuowała śpiewanie do ścieżki dźwiękowej.

Tatiana Owsienko

Tatyana Ovsienko została piosenkarką dzięki fonogramowi. Była projektantką kostiumów w grupie Mirage, kiedy została zauważona i zaproponowana, aby zastąpić jednego z solistów. W trasie Ovsienko śpiewał głosem Natalii Gulkiny. Po tym, jak Tatyana podjęła karierę solową i nagrała własne piosenki, ale nie występowała na koncertach bez fonogramu.

Interesujący artykuł? Polub lub udostępnij znajomym!

opublikowane na mirputeshestvij.ru według materiałów fresher.ru

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: