Rosyjskie gwiazdy, które na zawsze opuściły kraj

Rosyjskie gwiazdy, które na zawsze opuściły kraj

Po upadku TaTu Lena wyjechała na podbój Stanów i tam została. Piosenkarka przyjeżdża do Rosji na trasę koncertową. Śpiewa po angielsku, niedawno ukazał się album w języku hiszpańskim, a dopiero potem rozpoczęły się prace nad wersją rosyjską.

Rosyjskie gwiazdy, które na zawsze opuściły kraj

W „Echo Moskwy” w 2011 roku: „Jestem w Los Angeles od trzech kwartałów roku. Oznacza to, że latam co trzy miesiące. Trzy miesiące tam – tutaj przez miesiąc, trzy miesiące tam – tutaj. Ogólnie rzecz biorąc, okazuje się, że podróżnik-żaba.

Rosyjskie gwiazdy, które na zawsze opuściły kraj

Jest żoną słoweńskiego rockmana Sasho Kuzmanovicha, w maju 2015 roku para miała syna Aleksandra, a Lena specjalnie poleciała rodzić w Rosji.

Sasha Zvereva (demo)

Sasha Zvereva (demo)

„Słońce w dłoniach i wieniec gwiazd na niebie. “Pamiętać? Wykonawczyni megahitu z końca lat 90. zasłynęła w Rosji w wieku 17 lat, aw wieku 33 lat, „drastycznie zmieniając swoje życie”, przeniosła się do Los Angeles.

Rosyjskie gwiazdy, które na zawsze opuściły kraj

Teraz jest projektantką mody – jest właścicielką markowej marki SZ, produkującej ubrania dla mam.

Rosyjskie gwiazdy, które na zawsze opuściły kraj

Prowadzi również płatny kurs autorski na temat „wyjątkowych hacków na życie matki”. Doświadczenie Sashy jest naprawdę bogate – ona sama ma troje dzieci. Najmłodszy urodził się w Kalifornii.

Natalya Vetlitskaya

Natalya Vetlitskaya

Vetlitskaya w 2008 roku wyjechała na stałe do Hiszpanii. Piosenkarka ma własną willę z dwupiętrową rezydencją.

Rosyjskie gwiazdy, które na zawsze opuściły kraj

Piosenkarka od dawna porzuciła życie towarzyskie, nie chcąc publicznie informować o sobie żadnych wiadomości. Na jednej ze świeckich imprez została zauważona w 2005 roku, a ostatni wywiad z Natalią pochodzi z 2010 roku.

Nie wiadomo jednak, co robi w słonecznej Hiszpanii. Na Facebooku opowiada o polityce, a w niedawnym wpisie napisała: „Mówią, że w Rosji zaczęli reklamować bestialstwo w telewizji. Cóż, trzymasz się tam. Bgg.”

Lika Gwiazda

Lika Gwiazda

Od połowy 90 roku gwiazda popu lat XNUMX. mieszka w Cagliari na Sardynii ze swoim włoskim mężem biznesmenem Angelo Secchi oraz dziećmi Allegrą i Markiem. Fakt, że „kiedyś śpiewała zabawne piosenki i była w szeregach zabawnego show-biznesu”, wspomina Lika bez nostalgii, a nawet z lekką ironią.

Rosyjskie gwiazdy, które na zawsze opuściły kraj

Od wielu lat wynajmuje i sprzedaje ekskluzywne wille we Włoszech, a ostatnio rozszerzyła swoją geografię o francuskie Courchevel i amerykańskie Miami. Poważna sprawa to poważne imię: teraz odpowiada tylko na swoje pełne imię Glykeria Secchi-Pavlova.

Aleksiej Serebryakow

Aleksiej Serebryakow

W 2012 roku Artysta Ludowy Federacji Rosyjskiej wyemigrował wraz z rodziną do Toronto. Na stałe mieszka tam jego żona i dwóch synów.
Media natychmiast pękły, jakby aktor został obywatelem Kanady, a teraz wjeżdża do Rosji na wizie pracowniczej. Ale w 2015 roku Aleksey wyjaśnił: „To nie jest imigracja, kiedy ludzie wyjechali na dobre 30-35 lat temu. To tylko próba życia na innym terytorium. Nadal pracuję w Rosji. Gdziekolwiek mieszkam, pozostaję obywatelem Rosji. To próba zajęcia twojego miejsca w przyszłości.”

READ
10 sławnych żon starszych od męża

Rosyjskie gwiazdy, które na zawsze opuściły kraj

Według Serebryakova w Rosji wszystko zmienia się tylko na gorsze, w kraju wygrały chamstwo, agresja i ideologia uliczna, nieskończenie dalekie od praw cywilizacji.

Aktor nadal aktywnie działa, często w Rosji: „Spędzam dużo czasu w Moskwie i nudzę się, nie mam czasu na poczucie nostalgii. W ogóle nie odczuwam nostalgii za rosyjskim chamstwem, które niestety tutaj przeważa”.

Ilja Łagutenko

Ilja Łagutenko

Lider Mumiy Troll wraz z trzecią żoną modelką Anną Żukową i dwiema córkami przeniósł się dawno temu do Los Angeles – jak sam przyznał, wyłącznie ze względów praktycznych: „Wszyscy najwięksi agenci międzynarodowych tras koncertowych rządzą z tutaj znajdują się siedziby artystów i producentów, w tym azjatyckich. To miasto jest centrum wymiany informacji. O tym, czy odbędzie się to, czy inne wydarzenie kulturalne, decydują osobiste kontakty.”

Rosyjskie gwiazdy, które na zawsze opuściły kraj

A w 2016 roku Łagutenko wyjaśnił: „Teraz mieszkam w trzech miastach – Los Angeles, Władywostoku i Tokio. To w tych miastach, moim zdaniem, rodzą się ciekawe trendy w świecie muzyki, kina, mody, jedzenia. Z jednej strony jest to kolosalna różnica w mentalności, gospodarce i polityce. Ale wierzę w potężną jednoczącą siłę Oceanu Spokojnego, która powinna zapewnić twórcze zrozumienie tak różnych miast i ludzi.

Anastasia Tsvetaeva

Anastasia Tsvetaeva

W 2010 roku rosyjska aktorka wyszła za mąż za Izraelczyka Nadava Olgana, w 2012 roku mieli córkę Esther. Małżonkowie z dziećmi (Anastasia ma też 11-letniego syna z poprzedniego małżeństwa) mieszkają niedaleko Tel Awiwu.

Rosyjskie gwiazdy, które na zawsze opuściły kraj

A w Izraelu Anastasia zaczęła tworzyć designerską biżuterię wykonaną z naturalnych klejnotów, pereł, kryształów i srebra, którą sprzedaje online. W Moskwie często odwiedza kręcenie, mówi o sobie, że mieszka w dwóch miastach i dwóch krajach.

Irina Allegrova

Irina Allegrova

Piosenkarka Irina Allegrova została niedawno właścicielką przestronnego mieszkania we Włoszech, wartego około półtora miliona dolarów. Według plotek jeden z najbogatszych ludzi na Ukrainie zrobił jej taki królewski prezent.

Rosyjskie gwiazdy, które na zawsze opuściły kraj

Nie wiadomo jeszcze, czy Irina przeprowadziła się tam na stałe, ale spędza tam większość czasu. Pomimo tego, że Irina spędza dużo czasu za granicą, nie zapomina o swoich fanach w Rosji. Często uczestniczy w koncertach, a nawet nakręciła wideo.

Natasza Ionowa

Natasza Ionowa

Natasha Ionova-Chistyakova, lepiej znana jako GlukґOza. Blondynka spędza w Hiszpanii około sześciu miesięcy: dzieciom się tam podoba, a sama Natalia nie jest przeciwna życiu pod palmami.

READ
Głębokie wycięcie na dole pleców podkreśliło wady sylwetki Victorii Beckham

Rosyjskie gwiazdy, które na zawsze opuściły kraj

Razem z mężem biznesmenem mieszkają w wynajętej willi, która od dawna stała się ich drugim domem.

Michaił Boyarsky

Michaił Boyarsky

Michaił Boyarsky bardziej lubi w Bułgarii.

Rosyjskie gwiazdy, które na zawsze opuściły kraj

Kilka lat temu żona aktora odwiedziła Bułgarię. Wyglądał pod wrażeniem i od razu zaczął rozważać oferty sprzedaży. A potem wróciła do domu, by po konsultacji podjąć decyzję o zakupie. W rezultacie kupiliśmy nowy dwupiętrowy penthouse. Luksusowy apartament położony jest na wybrzeżu Morza Czarnego, zaledwie dwa kilometry od nadmorskiego kurortu Słoneczny Brzeg i słynnego miasta-muzeum Nesebyr.

Alsou

Alsou ma piękne, duże mieszkanie w Londynie. Mówią, że na początku mieszkała tam z bratem, ale teraz ma męża, więc brat mieszka osobno. W apartamencie znajduje się iście królewska sypialnia, a nawet sauna.

Maria Szarapowa

Maria Szarapowa

Na wyższych piętrach wieżowca w Izraelu, w mieście Netanja, tenisistka Maria Szarapowa kupiła sobie dom.

Rosyjskie gwiazdy, które na zawsze opuściły kraj

Dom został zbudowany na wybrzeżu Morza Śródziemnego. Całkowita powierzchnia mieszkania to 350 metrów kwadratowych, są dwa ogromne balkony i szeroki dach, na którym można nawet zainstalować basen.

Ingeborga Dapkunaite

Ingeborga Dapkunaite

Litewska aktorka Ingeborga Dapkunaite przeniosła się do Londynu w 1993 roku po swoim mężu, angielskim reżyserze Simonie Stokesie. Z tym ostatnim już się rozwiodła, ale nadal mieszka w Londynie, przyjeżdżając do Rosji tylko po to, by strzelać.

Kostia Cszyu

Kostia Cszyu

Znany na całym świecie bokser Kostya Tszyu pochodzi z regionu Swierdłowska, ale od 20 lat mieszka w Australii.

Rosyjskie gwiazdy, które na zawsze opuściły kraj

Ma dom w Sydney, gdzie wraz z żoną wychowuje dwóch synów i córkę. Kiedyś bokser przyznał nawet, że teraz uważa swój dom bardziej za Australię niż Rosję. I to jest zrozumiałe: w Rosji nadal wynajmował mieszkania.

Alena Apina

Alena Apina

Piosenkarka Alena Apina jest fanką Marbelli. Ciepły sezon spędza z rodziną w dużym domu. „Nie cierpimy tutaj na brak komunikacji. Przyjmujemy gości z Rosji, odwiedzamy wielu przyjaciół, nasze życie jest bardzo urozmaicone. To wspaniale, że w południowej Hiszpanii każdy dostaje to, czego szuka… “- mówi artysta. Kiedyś, w ciepłym sezonie, Alena siedem razy podróżowała po Rosji, ale wciąż wracała do Marbelli.

Rosyjskie gwiazdy, które na zawsze opuściły kraj

Według plotek Leonid Agutin i Angelica Varum mają już trzy mieszkania w Miami. Leonid rzekomo kupił ostatnią jako prezent dla żony na jej następne urodziny. Gwiazdy osiadły w luksusowym kompleksie mieszkalnym Tramp Towers na Sunny Island. Najskromniejsze mieszkanie w 45-metrowych wieżach kosztuje co najmniej 500 tys. dolarów. To prawda, że ​​jest tu wszystko, co potrzebne do prawdziwego gwiezdnego życia: basen, prywatny dostęp do plaży, ochrona, centra SPA i fitness, tarasy z widokiem na ocean i inne dobrodziejstwa cywilizacji. Wraz z Varumem i Agutinem jako właściciele domów wymieniani są ojciec Angeliki i 13-letnia córka gwiazdy małżeństwa Elizabeth, która na stałe mieszka w Stanach Zjednoczonych. Dziewczyna mówi lepiej po angielsku niż po rosyjsku i gra w szkolnym zespole rockowym.

READ
Charlize Theron pokazała stylowy wygląd

20 rosyjskich celebrytów, którzy wyjechali z Rosji i woleliby nie wracać

Niedawno Duma Państwowa wystąpiła z propozycją, aby nie wpuszczać ludzi do Rosji artyściktóry nagle opuścił ją po starcie operacje specjalne na terytorium Ukrainy. Wcześniej opublikowano już listę ukraińskich gwiazd, które za swoje wypowiedzi mają zakaz wjazdu do Rosji przez następne 50 lat. Gwiazdy z Federacji Rosyjskiej również pozwoliły sobie na niejednoznaczne wypowiedzi, a wielu ich fanów jest teraz dalekich od sprzeciwu wobec tych pracowników scenicznych odmowa wjazdu. Ruposters publikuje TOP 20 byłych rosyjskich gwiazd, które uznały „wakacje w marcu” za świetny pomysł.

Maxim Galkin** uciekł do Izraela

Teraz jest w Izraelu ze swoją żoną Ałłą Pugaczową. Pomimo strat w firmach małżonków Maxim angażuje się w działalność koncertową i obiecuje wysłać część opłaty Ukraińcom. Nawiasem mówiąc, Alla Borisovna nie wyraziła swojego stanowiska. Twierdzi, że właśnie wyjechała na leczenie.

Czulpan Chamatowa opuścił Rosję

Według Chulpan przebywanie teraz w Rosji jest dla niej niebezpieczne i nie może tam powiedzieć, czego chce. Aktorka przebywa na Łotwie, gdzie ma pozwolenie na pobyt. Chamatowa niedawno zrzekła się tytułu Artysty Ludowego Rosji i powiedziała, że ​​„od 20 lat nie ogląda telewizji i nie rozumie, dokąd zmierza mój kraj”.

Renata Litwinowa i Zemfira uciekły do ​​Paryża

Pod koniec lutego przyjaciele wyjechali do Paryża. Obaj negatywnie wypowiadali się na temat akcji specjalnej, a Zemfira wzięła udział w proukraińskim koncercie. Być może kariery obu gasnących gwiazd pójdą w górę we Francji, ale w Rosji najwyraźniej już się ich nie oczekuje.

Ivan Urgant opuścił Rosję

Showman opuścił Rosję niemal natychmiast po rozpoczęciu operacji specjalnej, ale, o ile wiemy, umowa z nim nie została jeszcze rozwiązana, a sam wyjazd oficjalnie nazywa się „wakacją”. Jednak Urgant wciąż był pod ostrzałem krytyki. Dostałem to zarówno od fanów, jak i szanowanych postaci kultury. Media piszą, że prezenter najpierw wyjechał do Izraela, a potem wrócił do Moskwy, być może po to, by sprzedać swój majątek i ostatecznie wyemigrować.

Cantemir Balago uciekł do USA

Reżyser i jego kochanek niemal natychmiast pospieszyli do Stanów Zjednoczonych i napisali na portalach społecznościowych: „Przepraszamy i jesteśmy zdruzgotani”. Później Kantemir dostał również tatuaż na poparcie Ukrainy, za co był krytykowany. Niedawno opublikował post ze słowami wsparcia dla tych, którzy pomogli im w przeprowadzce.

READ
5 znanych artystów, których los jest o wiele bardziej tragiczny niż jakikolwiek filmowy fabułę

Anton Dolin** opuścił Rosję

Krytyk filmowy natychmiast ogłosił swoje antyrosyjskie stanowisko i odszedł. Od tego czasu prowadził wiele proukraińskich audycji i występował w zagranicznych mediach. Według najnowszych danych przebywa na Łotwie.

Eljay opuścił Rosję

Eljay opuścił Rosję w grudniu 2021 roku, kiedy w jego piosenkach odkryto propagandę narkotykową. Miał koncerty w Jekaterynburgu i Czelabińsku, ale wkrótce je odwołał. Muzyk najpierw odpoczywał na Cyprze, a teraz mieszka w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Instasamka uciekł do Dubaju

Gwiazda ogłosiła swoją decyzję o przeprowadzce do Dubaju 1 kwietnia. „Nie odkupiliśmy biletów, wyjechaliśmy, ponieważ bardzo kochamy naszą pracę i chcemy pracować, kręcić filmy, tworzyć muzykę, a teraz w Moskwie są z tym problemy” – napisała.

Morgenstern* wyjechał do ZEA

Raper przeniósł się do Zjednoczonych Emiratów Arabskich pod koniec zeszłego roku z powodu zarzutów o propagandę narkotykową. Od tego czasu wygłosił kilka ostrych oświadczeń, m.in. o specjalnej operacji Federacji Rosyjskiej na rzecz ratowania Donbasu. Ostatnio w sieciach społecznościowych zaczęła krążyć wiadomość, że raper na pewno nie będzie miał w najbliższych latach żadnych koncertów i kontraktów w Rosji.

Ingeborga Dapkunaite opuściła Rosję

Aktorka przeniosła się do Brukseli niemal natychmiast po rozpoczęciu SVO, w rzeczywistości całkowicie tracąc swoje zarobki. „To, że nie wyjechałam wcześniej, to błąd” – powiedziała w rozmowie z łotewskimi dziennikarzami. Według niej warto było wrócić w 2014 roku.

Siemion Slepakow uciekł do Izraela

Artysta nagrał apel do Władimira Putina, w którym wyraził sprzeciw wobec jego polityki. Teraz Siemion jest w Izraelu, ale ostatnio napisał: „Wkrótce wyjeżdżam za granicę”. Dokąd się uda, Siemion nie powiedział.

Boris Grebenshchikov opuścił Rosję

Muzyk nazwał obecne wydarzenia „wstydem” dla Rosji. Występował na koncertach proukraińskich. Nie wiadomo, gdzie obecnie się znajduje, ale zawiesił działalność swojej grupy Akwarium.

Face i Mariana Ro uciekli do Grecji

Ivan Dremin (uznawany za zagranicznego agenta w Federacji Rosyjskiej) i jego ukochana myśleli o przeprowadzce w 2021 roku, ale sytuacja polityczna zmusiła go do ostatecznego podjęcia decyzji. Teraz jest w Grecji, ogląda tam ukraińską telewizję i przyznaje, że nigdy nie wróci do Rosji.

Andrei Makarevich* uciekł do Izraela

Andrei wypowiedział się negatywnie o operacji specjalnej, a następnie niegrzecznie odpowiedział tym, którzy krytykowali jego wypowiedzi. Teraz jest w Izraelu, gdzie spotkał się z żoną i synem.

READ
15 najbardziej oszałamiających gwiazd gwiazd

Jurij Dud*** uciekł z Rosji

Jurij Dud*** (uznany za zagranicznego agenta w Federacji Rosyjskiej) zawsze pozwalał sobie na głośne wypowiedzi, a ostatnio całkowicie zapełnił rejestr zagranicznych agentów. Niedawno Dud nakręcił wideo na Węgrzech, ale nie wiadomo, gdzie jest teraz.

Oksymoron opuścił Rosję

Raper wyjechał zaraz po wybuchu działań wojennych i dał serię koncertów wspierających Ukrainę w Londynie, Berlinie i Stambule. Od wielu lat deklaruje swoje opozycyjne poglądy.

Leonid Jarmolnik uciekł na Łotwę

16 marca pojawiły się plotki, że aktora widziano spacerującego po brzegach Morza Bałtyckiego. Leonid później je skomentował. Powiedział, że pojechał na Łotwę, do miasta Jurmala, ale „z krótką wizytą” i „odwiedzić wnuki”. Nic jednak nie wiadomo o powrocie artysty.

Timur Biekmambetow uciekł do USA

Timur otwarcie wyraził swoje stanowisko i natychmiast przeniósł się do Ameryki. Teraz zamierza nakręcić film dokumentalny, w którym szczególna uwaga zostanie poświęcona przestrzeni informacyjnej.

Jak pisał Ruposters Life, wcześniej próbowaliśmy sobie wyobrazić, jak będą wyglądały ukraińskie gwiazdy, którym zakazano wjazdu do Rosji za 50 lat.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: