Rosie Huntington-Whiteley pokazała najbardziej stylową fryzurę lata 2023

Cascade to jedna z najbardziej poszukiwanych fryzur. Idealnie prezentuje się na włosach średniej długości. Rosie Huntington-Whiteley i Jennifer Aniston są z kaskadą od wielu lat. Nawiasem mówiąc, Rachel miała podobną fryzurę w Friends.

Nie możesz wybrać kształtu kaskady? Pomożemy Ci zdecydować! Specjalnie dla PEOPLETALK, Dmitry Efremov, stylista w centrum urody Bely Sad w Metropol, opowiedział, jak wybrać kaskadę w zależności od kształtu twarzy, jak stylizować fryzurę i jak często ją aktualizować.

Jak dobrać kaskadowy kształt do średnich włosów?

Kaskada ma trzy kształty: koło, kwadrat i trójkąt.

W okrągłym kształcie fryzura wygląda bardzo miękko, ponieważ objętość zaczyna się na twarzy i płynnie wraca.

W kształcie kwadratu objętość jest rozłożona możliwie równomiernie, pasma przy twarzy mają taką samą długość sylwetki jak w strefie potylicznej.

Zdjęcie: Instagram / @hungvanngo

Zdjęcie: Instagram / @hungvanngo

Zdjęcie: Instagram / @hungvanngo

Zdjęcie: Instagram / @hungvanngo

Zdjęcie: Instagram / @hungvanngo

Zdjęcie: Instagram / @hungvanngo

W trójkątnym kształcie kaskady głównym zadaniem jest stworzenie objętości w koronie, przy jednoczesnym wizualnym utrzymaniu gęstości i gęstości włosów w grzywce i strefach skroniowych. Czasami to po prostu konieczne.

Kształt kaskady należy dobrać na podstawie struktury włosa i grubości włosa, aby odpowiednio rozprowadzić objętość.

Zdjęcie: Instagram / @emmaroberts

Zdjęcie: Instagram / @emmaroberts

Zdjęcie: Instagram / @emmaroberts

Zdjęcie: Instagram / @emmaroberts

Jeśli masz kręcone lub bardzo falujące włosy, nie powinieneś robić krótkiej korony. W tym przypadku zdecydowanie odpowiedni jest tylko okrągły kształt, „stopniowana” kaskada. Wtedy kręcone włosy będą wyglądać tak naturalnie, jak to możliwe, objętość zostanie delikatnie rozłożona, ponieważ różnica w długości korony i całkowitej długości nie jest tak duża.

Jeśli włosy są proste lub lekko pofalowane, możesz wykonać dowolną formę kaskady. Najważniejsze jest prawidłowe rozprowadzenie objętości, aby fryzura wyglądała logicznie.

Zdjęcie: Instagram / @kendalljenner

Zdjęcie: Instagram / @kendalljenner

Pokaz mody Wiktorii

Pokaz mody Victoria’s Secret. Zdjęcie: Instagram / @kendalljenner

Jak dobrać kaskadę średniej długości do kształtu twarzy?

Kaskada pasuje do prawie każdego rodzaju twarzy, najważniejsze jest wybranie własnego kształtu fryzury.

Na przykład w przypadku owalnego lub prostokątnego kształtu twarzy idealna jest kaskada o okrągłym kształcie. Pozwoli nadać dodatkową objętość po bokach, tym samym nieznacznie poszerzyć twarz i zrównoważyć jej dysproporcje.

Zdjęcie: Instagram / @margotrobbie

Zdjęcie: Instagram / @margotrobbie

Zdjęcie: @margotrobbie

W przypadku okrągłej twarzy ważne jest utrzymanie długości stref czasowych. Radziłbym zrobić kwadratową kaskadę. Twarz wizualnie się rozciągnie, a równomiernie rozłożona objętość w koronie stworzy piękny ruch na włosach.

READ
Melania Trump w obcisłych spodniach i koszuli w kratę Vichy zachwyciła fanów

Zdjęcie: Instagram / @hungvanngo

Zdjęcie: Instagram / @hungvanngo

Zdjęcie: Instagram / @hungvanngo

Zdjęcie: Instagram / @hungvanngo

Zdjęcie: Instagram / @hungvanngo

Zdjęcie: Instagram / @hungvanngo

W przypadku kwadratowego kształtu twarzy radziłbym wykonać okrągły lub kaskadowy kształt.

Okrągły kształt wizualnie zmiękczy kąciki twarzy, trójkątny kształt rozciągnie twarz. Kolejną wskazówką jest unikanie prostych cięć. Każda asymetria w stylizacji odwróci uwagę od wyraźnych linii kwadratowej twarzy.

W przypadku trójkątnego kształtu twarzy zdecydowanie odpowiedni jest trójkątny kształt kaskady, ponieważ głównym zadaniem jest tutaj pozostawienie długości i gęstości włosów w strefach skroniowych, a tym samym wizualne utrzymanie objętości w okolicy podbródka.

Jak ułożyć kaskadę na średnich włosach?

Wszystko zależy od budowy włosów. Przy odpowiedniej formie kaskady, włosów kręconych i mocno pofalowanych w ogóle nie da się ułożyć, co najważniejsze, po umyciu nie należy ich czesać (można czesać włosy podczas nakładania na nie odżywki). Po prostu uformuj wilgotne loki rękami, nałóż krem ​​do modelowania loków i pozostaw do wyschnięcia w naturalny sposób. Jeśli chcesz bardziej podkreślić loki i nadać im większą objętość, radzę założyć włosy na dyfuzor.

W przypadku włosów prostych lub lekko falujących idealna jest stylizacja suszarką do włosów i szczotkowanie o średniej średnicy. Aby uzyskać dodatkową objętość, polecam użycie sprayu lub pianki do stylizacji o lekkim stopniu utrwalenia.

Zdjęcie: Instagram / @hungvanngo

Zdjęcie: Instagram / @hungvanngo

Zdjęcie: Instagram / @hungvanngo

Zdjęcie: Instagram / @hungvanngo

Zdjęcie: Instagram / @hungvanngo

Zdjęcie: Instagram / @hungvanngo

Jeśli chcesz zwiększyć objętość i ruch włosów, polecam użyć lokówki o średniej średnicy. Skręcaj pasmo włosów w różnych kierunkach. Wykończ z lekkim utrwalającym lakierem do włosów lub suchym sprayem, aby zwiększyć objętość.

Jak często należy aktualizować długość kaskady?

W rzeczywistości ta fryzura nie wymaga częstych korekt. Polecam strzyżenie co 3-4 miesiące. Forma rośnie płynnie i jest równie łatwa w dopasowaniu.

Możesz strzyc włosy częściej, jeśli końcówki włosów tego wymagają lub czujesz, że objętość po stylizacji nie trzyma się tak dobrze.

Jaka średnia kaskada jest teraz w trendzie?

Trend polega na podkreślaniu tej formy fryzury naturalną fakturą, falami świetlnymi, objętością u nasady i tworzeniem „przewiewnych” stylizacji.

Jakie grzywki pasują do kaskady?

Najbardziej idealnym hukiem dla tej fryzury jest wydłużony, stopniowany lub rozdarty huk.

Warto unikać gęstych, wyraźnych, prostych linii w grzywce. Powinien być jak najbardziej mobilny i lekki, aby pasował do ogólnego obrazu za pomocą kaskadowej fryzury.

READ
Jak pary gwiazd z lat 90. zmieniły się na zewnątrz, które wciąż są razem i kochają się

Rosie Huntington-Whiteley to była aniołka Victoria’s Secret, obecnie modelka, matka i bizneswoman. Nigdy nie odpoczywa: prowadzi wykłady i kursy mistrzowskie, pracuje nad własną stroną internetową Rose Inc (na której regularnie opowiada o ulubieńcach urody), kręci filmy z zaproszonymi gośćmi, wydaje wspólne kolekcje z Marks & Spencer, wychowuje syna Jacka Oscara Statham razem ze swoim wybrańcem Jasonem Stathamem nie zapomina o pokazach i strzelaniu do połysku. A jednocześnie wygląda jak świeża angielska róża: promienna skóra, minimalistyczny makijaż, włosy zebrane w jej ulubione, lakoniczne wiązanki w różnych odmianach.

Różana świeżość: 5 najważniejszych sekretów piękna Rosie Huntington-Whiteley (zdjęcie 1.1)

Różana świeżość: 5 najważniejszych sekretów piękna Rosie Huntington-Whiteley (zdjęcie 1.2)

Rosie nie ukrywa swoich sekretów – hojnie dzieli się nimi zarówno na stronach swojej witryny, jak i milionowej armii fanów w sieciach społecznościowych. Kiedyś też nie była sprytna: na przykład uczciwie przyznaje, że każde z jej selfie jest przetwarzane w Facetune (tak, lubi, żeby zdjęcia wyglądały idealnie) i że gładka, gładka skóra jest wynikiem ciągłej walki ze stanami zapalnymi i czernią kropki. Ale mało kto jest rozczarowany, gdy spotyka ją w prawdziwym życiu: jest taka sama, jak na Instagramie (organizacja ekstremistyczna zakazana w Rosji). Pomagają jej w tym sprawdzone i doświadczone sekrety piękna.

Sekret numer 1 – poranne i wieczorne rytuały

Dla Rosie ważne jest, by rano i wieczorem poświęcić czas sobie – to jej nieśmiertelne rytuały piękna. Rano nakłada na skórę wilgotny, ciepły ręcznik na dwadzieścia sekund, aby ją obudzić i otworzyć pory. Następnie myje się środkami czyszczącymi, nakłada krem ​​nawilżający. Wieczorem, przed pójściem spać, zawsze stosuje peelingi, peeling i balsam do ust. Rosie wiąże włosy miękkim jedwabnym krawatem i kładzie się do łóżka.

Sekret nr 2 – Nawodnienie

Rosie cały czas pije wodę. Jej zasady to szklanka wody przed poranną kawą lub matcha latte, szklanka wody przed posiłkiem. Jeśli Rosie idzie do restauracji, zawsze prosi o wodę.

Jej ulubionymi produktami do pielęgnacji skóry są środki nawilżające. Nie ma dużo wilgoci. Jednym z moich ulubionych jest Skinlongevity Vital Power Sleeping Gel Cream firmy Bare Minerals, który zawiera mocną dawkę kwasu hialuronowego, aby uzupełnić nawilżenie skóry.

Sekret numer 3 – naturalne brwi

Rosie przyznaje, że raczej nigdy nie zdecyduje się na cienkie brwi – “struny” – nawet jeśli stanie się to głównym trendem. Modelka prawie nie koryguje brwi: nie wyrywa ich, nie farbuje, tylko stylizuje specjalną szczoteczką i żelem (jej ulubienicą jest Anastasia Beverly Hills). Swoje brwi może powierzyć tylko wizażystce Kate Lee – którą nazywa „królową brwi” – ​​i to tylko w przypadku bardzo niewielkiej korekty.

READ
Agutin został złapany za rękę z młodą kochanką

Sekret numer 4 – woda mineralna do włosów

W wywiadzie Rosie powiedziała, że ​​z całych sił stara się zachować miodową blondynkę jak najdłużej po farbowaniu. W trakcie są specjalne szampony dla blondynek z fioletowym pigmentem i wodą mineralną! Spłukuje włosy na końcu po umyciu, aby zneutralizować działanie wody z kranu.

Sekret numer 5 – harmonia z samym sobą

Rosie odmawia ślepego podążania za trendami. Dlatego w momencie, gdy na portalach społecznościowych pojawiła się fala blogerek kosmetycznych z szalonym makijażem i konturowaniem, Rosie odmówiła przyjęcia tego. Makijaż dla niej jest na drugim miejscu, na pierwszym miejscu – pielęgnacja skóry. Wśród kosmetyków dekoracyjnych wybiera produkty o prostych i zrozumiałych formułach i naturalnym efekcie: szminkę wciera się opuszkami palców, aby uniknąć twardego konturu, na kości policzkowe nakładany jest rozświetlacz. Rosie apeluje również do wszystkich swoich fanów, aby nie wierzyli w złudzenia: „Moje piękno jest owocem codziennej pracy. Nie wierz obrazowi, który widzisz w Internecie. Publikujemy tylko te idealne, ale nikt nie jest doskonały. Na przykład często mam problemy ze skórą, borykam się z wysypkami i niedoskonałościami.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: