Rezultat jest widoczny nawet bez ciężarków! Superszybka dieta „Drabina”: 3-6 kilogramów w 5 dni

Dieta Lesenka przez 5 dni

Czasami bardzo przydatne jest pozbycie się nieświeżych śmieci: nie znoszonych lub starych ubrań, zepsutych rzeczy, przeterminowanych kosmetyków, niepotrzebnych dokumentów i zapisów. Ale przydaje się też pozbycie się kilku zbędnych kilogramów, które bardzo często uniemożliwiają poczucie atrakcyjności i szczęścia. I tutaj cudowna dieta „Drabina” na 5 dni jest idealna.

Nazwa “Drabina” lub “drabina dietywiąże się z samą jego ideą: krok po kroku trzeba pokonać pięć kroków, czasem dość trudnych. A ich liczba jest ściśle określona przez anonimowego autora techniki. W razie potrzeby nie można przedłużyć tej diety o 7 lub 12 dni. I własnie dlatego.

„Drabina” należy do kategorii diet niskowęglowodanowych i opiera się na minimalnym spożyciu kalorii na dzień. Ale, jak wiadomo, takie ograniczenie może być ogromnym stresem dla ludzkiego organizmu. Dla organizmu głód jest stanem niezwykłym, dlatego reakcja może być bardzo różnorodna: od zaostrzenia chorób związanych z przewodem pokarmowym i układem sercowo-naczyniowym, po gwałtowny wzrost masy ciała i tkanki tłuszczowej.

Dlatego ta dieta jest zaprojektowana na 5 dni: w tym czasie organizm nie będzie miał czasu na wejście w stan stresu, a Ty skutecznie schudniesz.

Pięć dni diety to etapowe pozbycie się nadwagi.

Krok numer 1 – oczyszczenie

W pierwszym dniu diety oczyszczasz organizm ze szkodliwych substancji. Pomoże to takiej substancji, jak pektyna jabłkowaznaleźć w jabłkach. Razem z 8-10 tabletkami węgiel aktywny – naturalny sorbent, który również trzeba będzie zażywać podczas pierwszego etapu diety, pektyna przyspieszy procesy metaboliczne zachodzące w organizmie. Ponadto mieszanka pektyny i węgla aktywowanego sprzyja niszczeniu komórek tłuszczowych.

Węgiel aktywowany zapobiega procesom fermentacji i gnicia w przewodzie pokarmowym. W naturalny sposób wchłania i uwalnia z organizmu substancje toksyczne (poprzez kał). Tak więc, po przejściu pierwszego etapu „Drabiny”, możesz być pewien, że Twój organizm pozbył się toksyn, toksyn, trucizn i gazów i może zacząć aktywnie tracić na wadze.

Etap 2 – regeneracyjny

Po dobrym oczyszczeniu organizmu w pierwszym dniu należy zadbać o regenerację mikroflora jelitowa. Pomoże Ci w tym kefir, twarożek i czysta woda. Jednak na drugim etapie diety trwa oczyszczanie organizmu: przyczyniają się do tego kefir i woda. Nawiasem mówiąc, jeśli masz możliwość samodzielnego gotowania kefiru, jest to idealne rozwiązanie, ale odpowiedni jest również zakup o niskiej zawartości tłuszczu.

2 etap diety

Już drugiego dnia można zauważyć pierwszą utratę wagi. Pozostała woda, ponieważ Twoje nerki cały czas pracowały w trybie aktywnym dzięki kwasom zawartym w kefirze i jabłkach oraz dużej ilości wody. Również pierwsza linia pionu powstała z powodu usuwania jelit z dużej ilości kału.

Drugi etap diety jest nasycony białko, co pozwala w pewnym stopniu zrekompensować jego niedobór, który wystąpił po etapie oczyszczania. Ponadto wielu ekspertów twierdzi, że to właśnie po całkowitym rozładunku organizm znacznie lepiej się wchłania białko.

Generalnie drugi dzień diety ma na celu przywrócenie organizmowi sił, normalizację trawienia i dalsze pozbycie się tkanki tłuszczowej.

Krok numer 3 – energia

Trzeciego dnia diety na pewno odczujesz złe samopoczucie energetyczne. W ciągu ostatnich dwóch dni organizm stracił prawie całą podaż glikogen – polisacharyd, bez którego niezwykle trudno schudnąć.

Na tym etapie musisz oszukać organizm: tutaj jesz rodzynki, miód i kompot z suszonych owoców, które są dość wysokokaloryczne. Ale jednocześnie produkty te zawierają zdrowy cukier.

READ
Czym jest chirurgia plastyczna i kiedy wymagana jest plastyka brzucha?

Trzeci dzień jest bardzo ważny, pozwala uniknąć efektu plateau (blaknięcie wagi). Glukoza znajdująca się w miodzie i rodzynkach zapewni Ci energię bez zwiększania tkanki tłuszczowej. Kompot z suszonych owoców nasyci organizm żelazem, potasem i magnezem. Warto zauważyć, że to właśnie glukoza zawarta w „właściwych” pokarmach pomoże Ci dalej schudnąć.

Krok numer 4 – budowa

Czwarty dzień diety, w stosunku do poprzednich trzech, będzie wydawał się bardzo satysfakcjonujący i bogaty. Jednak ten krok jest nieco podobny do poprzedniego. Na tym etapie konieczne jest również unikanie zatrzymywania wagi, ale przy pomocy białka. Etap budowy ma na celu uzupełnienie poziomu aminokwasów gotowanym mięsem z kurczaka lub indyka. Wszystkie wartości białego mięsa wpłyną na budowę komórek i tkanek w organizmie, usprawnią proces hematopoezy i pomogą organizmowi prawidłowo funkcjonować w przyszłości.

Krok #5 – Spalanie tłuszczu

Ostatni dzień diety ma na celu spalanie tłuszczu. Na tym etapie już stworzyłeś ujemny bilans energetyczny w organizmie: dzienna kaloryczność diety nie pokrywa zużycia energii. Proces spalania tłuszczu na tym etapie zachodzi ze względu na niską wartość energetyczną spożywanych pokarmów (płatki owsiane, warzywa i owoce) oraz wysokie koszty energetyczne organizmu do trawienia zawartego w nich błonnika. Okazuje się, że z pożywieniem dostarcza się znacznie mniej energii niż zużywa. Oprócz funkcji odżywczych błonnik odpowiada za oczyszczanie jelit.

Dieta „Drabina”, dozwolone pokarmy

Taka dieta krokowa przez 5 dni zawiera bardzo ścisły i ograniczony wykaz dozwolonych pokarmów, a wszelkie zmiany w kolejności dni, arbitralne zastępowanie pokarmów są zabronione.

Dozwolone jest spożywanie dowolnych jabłek, beztłuszczowego twarogu, owoców, mięsa drobiowego, warzyw, rodzynek, miodu, płatków owsianych, kefiru, picie dużej ilości wody.

Każdy produkt tej pięciodniowej diety ma swój cel:

Jabłka to główny produkt I etapu diety.

  • Jabłka w połączeniu z aktywowanym węglem drzewnym w naturalny sposób usuną szkodliwe toksyny z organizmu i przygotują go do skutecznego odchudzania.
  • Kefir i twarożek wesprą Twoją mikroflorę jelitową drugiego dnia diety, a także pomogą uniknąć zaparcie и obrzęk.
  • Rodzynki i miód nasycą Twój organizm, który trzeciego dnia zużył zapas glutenu, glukozą. Energia wzrośnie, słabość minie, praca mózgu zostanie zoptymalizowana, co bezpośrednio zależy od zawartości glukozy we krwi.
  • Mięso białe (z kurczaka lub indyka) jest bardzo wartościowe czwartego dnia – jest to sycący posiłek. Oprócz tego, że dzień mięsny pomoże nie oderwać się i doprowadzić dietę do końca, to wspomoże budowę tkanki mięśniowej i proces hematopoezy.
  • Włókno i witaminy, zawarty w warzywach, owocach i płatkach owsianych utrwali efekt diety i pomoże ostatecznie pozbyć się 3-8 kg wagi.

Drabina dietetyczna

Dieta Lesenki, mimo nieskomplikowanej nazwy, pozwala szybko i skutecznie pozbyć się tkanki tłuszczowej. Już za 5 dni pion będzie miał 8 kg. Osiągnięty wynik charakteryzuje się stabilnością, tzn. waga nie powróci po zakończeniu diety. Dieta jest tak skonstruowana, że ​​każdy kolejny dzień jest niejako „krokiem”, który przybliża człowieka do upragnionego celu.

Drabina – dieta polegająca na ograniczeniu pokarmów węglowodanowych w menu, a także zmniejszeniu dziennych kalorii. To na tym opiera się efekt utraty wagi podczas diety. Należy jednak zauważyć, że strajk głodowy jest zawsze stresujący dla organizmu. Może na to reagować na różne sposoby. Dlatego nie można wykluczyć, że przewlekłe choroby serca, naczyń krwionośnych czy narządów układu pokarmowego ulegną pogorszeniu w trakcie diety, lub zacznie się zwiększać waga z powodu przyrostu tkanki tłuszczowej.

READ
9 ćwiczeń Cindy Crawford, które zmienią twoje ciało w 10 minut dziennie

W związku z powyższym twórcy diety Lesenok celowo nie opóźniali jej trwania. Za pięć dni organizm nie będzie miał czasu na wejście w stan stresu, więc waga zostanie bez trudu stracona.

Zasady diety drabinowej

Zasady diety drabinowej

Dieta składa się z 5 dni. Każdy dzień to krok w procesie odchudzania. Menu dla każdego etapu jest wyjątkowe i ma określony cel. Aby pozbyć się nadwagi, nie możesz zmieniać menu według własnego uznania, ani uzupełniać go produktami, których nie ma na liście dozwolonych. W przeciwnym razie wyniki nie zostaną osiągnięte.

Warunkiem, którego należy przestrzegać podczas diety, jest stosowanie czystej wody w ilości co najmniej jednego litra dziennie. Inne napoje nie są dozwolone (chyba że są wymienione w menu). Dotyczy to również herbaty i kawy. Cukier podczas diety w ogóle nie jest spożywany, a ilość soli jest minimalizowana. Liczba podejść do stołu może wynosić 5-7, najważniejsze jest, aby nie przekraczać dopuszczalnej dziennej zawartości kalorii. Czas trwania diety wynosi pięć dni. Możesz to powtarzać 3-4 razy w roku z przerwą 2,5-3 miesiące.

Dieta 5 stopni po drabinie

Etap 1 – oczyszczanie

krok 1 - oczyszczenie

Pierwszy etap diety nazywany jest „oczyszczaniem”, co w pełni charakteryzuje jej przeznaczenie. W tym dniu z organizmu usuwane są toksyny i nadmiar wody. W ten sposób jest przygotowany na proces odchudzania.

Menu pierwszego etapu diety Lesenki:

Do 12 tabletek z węglem aktywnym.

Jeden kilogram jabłek.

Przynajmniej litr czystej wody pitnej.

Im więcej wody osoba pije w pierwszej fazie, tym lepiej. Jest to niezbędny warunek wysokiej jakości oczyszczenia organizmu. Dlatego wysoce pożądane jest, aby nie ograniczać się do objętości wskazanych w jednym litrze.

Węgiel należy przyjmować przed posiłkami, dzieląc całą liczbę tabletek na równe części. Optymalna dawka to 2 tabletki 6 razy dziennie. Kilogram jabłek należy również podzielić na 6 porcji. Można je jeść nie tylko na surowo, ale także pieczone. W tym przypadku uczucie głodu nie będzie tak dotkliwe.

Doznania, które są oczekiwane na pierwszym etapie diety:

Zwiększone tworzenie się gazów w jelitach.

Biegunka może być spowodowana przyjmowaniem węgla aktywowanego, który w ten sposób oczyszcza jelita ze szkodliwych bakterii. Biegunka ma jednak drugą stronę, ponieważ wraz z kałem wydalane są pożyteczne bakterie odpowiedzialne za stabilność mikroflory jelitowej. To wyjaśnia zarówno wzdęcia, jak i wzdęcia.

Pierwszy dzień przebiega zgodnie z rodzajem rozładunku. W tym czasie będzie można zrzucić 0,5-1,5 kg.

Etap 2 – regeneracja

Etap 2 - regeneracja

Aby zapobiec rozwojowi powikłań związanych z naruszeniem mikroflory jelitowej, konieczne jest jej jak najszybsze przywrócenie. To cel, do którego dąży drugi etap diety. Dlatego wiąże się ze stosowaniem pokarmów bogatych w bifidobakterie i pałeczki kwasu mlekowego.

Menu drugiego etapu diety Lesenki:

Litr kefiru o zawartości tłuszczu nie większej niż 1%.

0,6 kg niskotłuszczowego twarogu.

Litr wody bez gazu (minimalna objętość cieczy).

Drugi dzień jest nieco łatwiejszy dla osoby. Uczucie głodu nie jest tak dotkliwe jak na etapie oczyszczania. Nasycenie następuje z powodu sfermentowanych produktów mlecznych. Twaróg dzieli się na 3 główne posiłki, pomiędzy którymi piją kefir i wodę. Aby zapobiec gromadzeniu się w organizmie produktów rozpadu białek, które w dużych ilościach znajdują się w fermentowanych produktach mlecznych, należy pić dużo wody. Umożliwi to wydalanie przez nerki szkodliwych substancji z moczem. Należy wziąć pod uwagę, że w ciągu jednego dnia mikroflora jelitowa nie zostanie przywrócona.

READ
10 elementów garderoby, które sprawią, że każda figura będzie idealna

Podczas przejścia drugiego stopnia drabiny możliwe będzie zrzucenie 1-1,5 kg nadwagi.

Etap 3 – energia

Etap 3 - energia

Trzeci etap diety ma na celu uzupełnienie zapasów energii utraconych przez organizm w ciągu pierwszego i drugiego dnia. Dlatego menu trzeciego etapu jest bogate w glukozę. Wyczerpią się zapasy glikogenu w wątrobie, co pomoże zatrzymać proces odchudzania. Aby temu zapobiec, organizm nasyca się zdrowymi cukrami. Pozwoli to uniknąć stresu i kontynuować odchudzanie. Pion trzeciego dnia wynosi 1,5 kg.

Menu trzeciego etapu diety:

Dwie łyżki miodu.

Dwa litry kompotu z suszonych owoców.

Rodzynki należy jeść w małych porcjach, gdyż na krótki czas zaspokajają głód. Miód należy rozpuścić w ustach, aby uzyskać maksimum swoich dobroczynnych właściwości. Jeśli chodzi o kompot z suszonych owoców, podczas jego gotowania nie należy dodawać cukru. W skrajnych przypadkach cukier można zastąpić fruktozą.

Etap 4 – budowa

Etap 4 - budowa

Czwarty etap diety ma na celu uzupełnienie rezerw białka w organizmie, które są mu potrzebne do budowy nowych komórek. Najlepszym źródłem budulca jest mięso z kurczaka i indyka, które tego dnia znajduje się w menu. W tym okresie możesz stracić nawet 1,3 kg nadwagi.

Menu czwartego etapu diety:

0,6 kg gotowanego fileta z kurczaka lub indyka.

Litr wody (minimalna ilość).

Białko z mięsa wspomaga prawidłową pracę organizmu i budowanie procesów życiowych. Na jedno podejście do stołu nie należy spożywać 600 g mięsa, należy je podzielić na równe porcje.

Krok 5 – spalanie tłuszczu

Krok 5 - spalanie tłuszczu

Piąty etap diety Lesenki ma na celu spalenie tłuszczu i nasycenie organizmu błonnikiem. Błonnik gruboziarnisty jest źródłem energii, ale jednocześnie ma minimalną zawartość kalorii. Ten dzień ma na celu rozładowanie organizmu z czterech poprzednich etapów diety.

Menu dla piątego kroku:

0,2 kg płatków owsianych.

Jeden kilogram warzyw i owoców.

W tym dniu możesz stracić 1 kilogram nadwagi.

Dozwolone i zabronione produkty diety drabinowej

Pokarmy, które można spożywać:

Warzywa, zioła, owoce

Słodka czerwona papryka

Zawartość tłuszczu kefirowego 1%

Gotowana pierś z kurczaka

Kompot niesłodzony z suszonymi owocami

Pokarmy, których nie należy spożywać na diecie:

Warzywa, owoce, zioła

Orzechy, nasiona, przekąski

Zboża, produkty mączne, chleb

Kawa z cukrem i mlekiem

† P RμS RμRїS, S

Jabłka pieczone w kuchence mikrofalowej

Jabłka myjemy, usuwamy rdzeń, skórkę przebijamy wykałaczką. Do miski mikrofalowej wlewa się 2 łyżki wody i układa jabłka, które można posypać cynamonem na wierzchu. Piec przez 5 minut przy mocy 800 watów.

Sałatka “Pędzel”

Do przygotowania sałatki potrzebne będą następujące produkty:

Łyżka soku z cytryny.

Oliwa z oliwek do dressingu.

Drobno posiekaj kapustę, marchew i buraki. Wszystkie składniki są wymieszane, doprawione sokiem z cytryny i oliwą z oliwek, ozdobione ziołami.

Plusy i minusy diety Lesenki

Plusy i minusy diety Lesenki

Dieta jest łatwo tolerowana przez większość osób odchudzających się. Najważniejsze jest przestrzeganie wszystkich zaleceń i nie odstępowanie od planu.

Menu zbudowane jest w taki sposób, że każdego dnia człowiek otrzymuje różne produkty, które pozwalają uzupełnić w organizmie zapasy błonnika, białek, węglowodanów, makro i mikroelementów.

Przygotowanie posiłków jest proste, sam proces nie zajmuje dużo czasu.

Podczas diety organizm nie odczuje ostrego niedoboru glukozy, co pozwoli uniknąć „zatrzymania” wagi.

Produkty, które będą potrzebne podczas diety, nie są drogie i niedrogie.

Menu zmienia się dramatycznie, co może wywołać zaparcia i inne zaburzenia jelitowe.

Podczas diety nie należy uprawiać ciężkich sportów, ponieważ może to powodować zawroty głowy, omdlenia i osłabienie.

Po zakończeniu diety należy uważnie monitorować dietę, aby waga nie wróciła.

Mity i nieporozumienia dotyczące Lesenki

Mit 1. „Dieta pozwala szybko schudnąć”

Mit 1. „Dieta pozwala szybko schudnąć”

Osoba pierwszego dnia traci około 2 kg wagi. Jednak straty nie powstają z powodu tkanki tłuszczowej, ale z powodu usuwania kału, toksyn i nadmiaru wody z organizmu. Wynika to z spożycia węgla aktywowanego.

W przyszłości nadmiar płynów opuści organizm, co jest zasługą jadłospisu białkowego. Dzięki temu będziesz mógł „schudnąć” o kolejne 2 kg.

Kolejne dni mają na celu pozbycie się nadmiaru tłuszczu. Ale organizm nie jest w stanie stracić więcej niż 150 g tłuszczu dziennie. Dlatego wykorzystuje się masę mięśniową, która jest główną wadą diety. W tym samym czasie osoba widzi niesamowity wynik na wadze. Jednak przez cały czas diety stracił nie więcej niż 80 g tłuszczu. Wszystko inne to kał, woda i mięśnie.

Mit 2. „Waga nie wróci”

Mit 2. „Waga nie wróci”

Nawet jeśli po zakończeniu diety odmówisz jedzenia słodkich, tłustych i smażonych potraw, strzałka na wadze nadal będzie się czołgać.

Powodów jest kilka:

Masy kałowe ponownie gromadzą się w jelitach. Kiedy osoba regularnie spożywa jedzenie, proces ten jest nieodwracalny i naturalny. Niektóre odchody wychodzą, a ich miejsce zajmują nowe. W ten sposób wróci 2 kg stracone podczas diety.

Zapasy wycofanego płynu zostaną uzupełnione. Dlatego plus dwa dodatkowe kilogramy po diecie zapewnia woda.

Mięśnie zostaną odnowione, choć nie za szybko. Niemniej jednak na pewno tak się stanie, więc nie dwa, ale trzy lub więcej kilogramów wrócą.

Cały utracony tłuszcz powróci z marginesem. Organizm, który doświadczył niedoboru glukozy, zacznie gromadzić tłuszcz do wykorzystania w przyszłości. Tak więc, tracąc 8 kg, osoba otrzyma znacznie większy wzrost w przyszłości.

Mit 3. „Dieta jest dobra dla zdrowia, ponieważ oczyszcza organizm”

Czyszczenie. Spożywanie węgla aktywowanego wraz ze szkodliwymi substancjami wydobywa korzystną mikroflorę, zaburzając prawidłowe funkcjonowanie jelit. Jeśli wypijesz więcej niż 1 tabletkę na 10 kg wagi, zwiększa się ryzyko wystąpienia działań niepożądanych. Aby uniknąć odwodnienia, musisz pić co najmniej 2,5 litra wody dziennie, a nie litr, jak wskazano w zasadach diety.

Powrót do zdrowia. Kolejny dzień ma na celu przywrócenie mikroflory jelitowej. W rzeczywistości w ciągu jednego dnia za pomocą kefiru nie można w pełni ustalić funkcjonowania układu pokarmowego. Kefir doprowadzi jedynie do pogorszenia sytuacji, prowokując procesy fermentacyjne w jelicie pozbawionym mikroflory.

Energia sceniczna. Jest to szkodliwy etap diety, ponieważ naprzemienne dni węglowodanowo-białkowe są odpowiednie tylko dla osób zawodowo uprawiających sport. Ta technika pomoże im schudnąć, ponieważ doświadczają ogromnego wysiłku fizycznego. U zwykłych ludzi glukoza odkłada się w tłuszczu.

Etap budowy to kolejny szkodliwy etap diety. Kiedy człowiek spożywa w ciągu dnia tylko pokarmy białkowe, mocno obciąża nerki i nie „buduje” mięśni. Brak pektyny i błonnika prowadzi do zaparć, co najprawdopodobniej nastąpi już następnego dnia.

Piąty dzień, który ma na celu spalanie tłuszczu, również jest bezużyteczny. Po prostu nie da się tego zrobić w jeden dzień.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazania

Przeciwwskazania do diety Lesenki:

Ciąża, karmienie piersią.

Zaburzenia w pracy nerek i wątroby.

Wrzód trawienny żołądka, zapalenie żołądka i inne przewlekłe patologie układu pokarmowego.

Zaburzenia związane z pracą psychiki.

Okres rekonwalescencji po chorobie.

Informacje zwrotne i wyniki

Recenzje tych, którzy schudli

Larisa: „Próbowałam wielu diet, ale Lesenka stała się moją ulubioną. Jest to proste i niedrogie, a schudnięcie będzie możliwe w zaledwie 5 dni. Figurka będzie w idealnym stanie na święta.”

Irina: „Dieta Lesenoka jest mi znana pod nazwą „Pięć Kroków”. Pozwoliła mi pozbyć się 5 kg nadwagi w 2,5 dni. Dieta jest dobra, ale jeśli po jej zakończeniu nie będziesz jej przestrzegać, to waga wróci.

Natasha: „Z pomocą drabiny postanowiłam pozbyć się brzucha. Schudłam 4 kilogramy, choć naruszyłam to podczas diety – piłam słodką kawę.

Masza: „Przetrwałam wszystkie pięć dni na diecie. Schudłam tylko kilogram, ale łatwo było za tym podążać. Najwyraźniej mi to nie odpowiada, ponieważ waga praktycznie nie zniknęła. Musisz radykalnie zmienić swoje podejście do żywienia.”

Opinia lekarzy i dietetyków

Stepan Arkadyevich, dietetyk: „Drabina to rodzaj „odciętej” wersji przemiany białkowo-węglowodanowej. Tak naprawdę nie możesz pozbyć się tkanki tłuszczowej dzięki tej diecie. Waga znika z powodu wydalania kału, więc już 3-4 dni po zakończeniu diety stracone kilogramy wrócą.

Warstwa tłuszczu spowodowana dietą nieznacznie się zmniejszy, co jest możliwe dzięki niskiemu dziennemu spożyciu kalorii w diecie. Jednak linia pionu będzie dość nieznaczna, ponieważ dieta trwa tylko pięć dni. Ponadto dzienne spożycie kalorii poniżej 1500 kcal, ale powyżej 1000 kcal to za mało, aby intensywnie schudnąć. Ta dieta nie obejmuje sportu.

Główną wadą diety jest niezbilansowane menu. Dlatego mogę nazwać Lesenkę niezdrową i nieefektywną dietą, aby uporządkować sylwetkę.

Wniosek

Drabinka pozwala szybko schudnąć, ale waga, która odeszła, również szybko wraca. W ciągu pięciu dni po jego zakończeniu strzałka na wadze zajmie swoją zwykłą pozycję. Dlatego utrzymanie osiągniętego wyniku jest niezwykle trudnym zadaniem. Co więcej, po rezygnacji ze zwykłego jedzenia naprawdę chcesz zjeść coś zakazanego.

Aby ustabilizować wskaźniki wagowe, należy zrezygnować z napojów alkoholowych, słodyczy i produktów mącznych. Zdecydowanie musisz uprawiać sport.

Jednak nikt nie zabrania korzystania z drabiny, gdy trzeba szybko schudnąć, na przykład przed wakacjami lub po obchodach Nowego Roku.

Pod warunkiem, że dana osoba chce pozbyć się imponujących objętości, należy zwrócić uwagę na inne systemy odchudzania, które przyniosą korzyści organizmowi. Najlepszym rozwiązaniem jest przestrzeganie zasad zdrowej diety: unikanie tłustych, smażonych, bogatych w skrobię potraw i słodyczy. Stopniowo stanie się sposobem na życie, który wcale nie jest zły.

Kuźmina Vera Valerievna

Autor artykułu: Kuźmina Vera Valerievna | Endokrynolog, dietetyk

Wykształcenie: Dyplom Rosyjskiego Państwowego Uniwersytetu Medycznego N. I. Pirogov, specjalność „Medycyna” (2004). Rezydencja na Moskiewskim Państwowym Uniwersytecie Medycyny i Stomatologii, dyplom z endokrynologii (2006).
Nasi autorzy

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: