Reklamy z gwiazdami, których marki musiały żałować

Reklama z gwiazdami to często gwarancja sukcesu. W końcu to one, gwiazdy, są rozpoznawalnymi, popularnymi, znanymi ludźmi. Są zaufani, są kochani, ich opinii można wysłuchać. W związku z tym, aby wziąć jakąś abstrakcyjną Vasyę Pupkin w reklamie lub na przykład Lady Gagę – widzisz, efekt będzie oczywiście inny. Czasem jednak zdarza się, że promocje przynoszą odwrotny skutek i cała kampania kończy się niepowodzeniem, i to właśnie z powodu gwiazd. Dziś opowiemy o kilku takich przykładach.

To porażka!

Kim Kardashian i cukierki na odchudzanie

Marki reklam gwiazd żałują

Kiedyś Kim Kardashian opublikowała kolejny post reklamowy na swoim koncie na Instagramie. Wszystko byłoby w porządku, ponieważ gwiazda często to robi, ale tym razem reklama naprawdę rozgniewała subskrybentów słynnej społeczności.

Faktem jest, że Kardashian, słynąca ze swoich zaokrąglonych kształtów, reklamowała specjalne lizaki odchudzające, które tłumią chęć jedzenia, innymi słowy, zabijają jej apetyt. Tysiące zwolenników zaatakowało Kim, pytając ją, jak nie wstydzi się tego promować i czy dałaby swoim dzieciom słodycze blokujące apetyt. W rezultacie reklama musiała zostać usunięta. Jak mówią, nie wyszło!

Anna Semenovich i tabletki na wzmocnienie męskiej siły

Marki reklam gwiazd żałują

Kilka lat temu słynna aktorka Anna Semenovich reklamowała tabletki na potencję o nazwie Tongkat. Zacznijmy od tego, że początkowo sama reklama była szalenie absurdalna w znaczeniu: namiętni młodzi przystojni mężczyźni podwinęli się do nieskrępowanego Semenowicza, ale w rezultacie starszy mężczyzna „przykleił” kobietę, ponieważ miał przy sobie lek „Tongkat” .

Wyglądało to bardzo dziwnie, ale nie to jest najważniejsze: z biegiem czasu prawie wszystkie kanały zaczęły zakazywać reklamy, ponieważ była, no cóż, bardzo szczera. Aha, i wisienka na torcie: lek „Tongkat” został uznany za niezdrowy! Otóż ​​to. Szczerze mówiąc, prawie wszystkie takie leki zwiększające męską moc w taki czy inny sposób są szkodliwe dla zdrowia.

Trampki Cristiano Ronaldo i Nike

Marki reklam gwiazd żałują

Prawie 9 lat temu Nike wraz z Ronaldo i kilkoma innymi znanymi piłkarzami stworzyli reklamę sneakersów. Istotą tego było to, że z każdym ruchem – oczywiście w sneakersach od Nike – sportowcy całkowicie zmieniali przebieg gry.

Zabawne jest to, że Ronaldo później pokazał bardzo niskie wyniki na Mistrzostwach Świata, a niektórzy z tych, którzy wystąpili w filmie, nawet go nie uderzyli! To niewygodne!

READ
Unia Niezniszczalnych: 10 najsilniejszych par gwiazd bez pieczątki w paszporcie

Kosmetyki Heleny Bonham Carter i Yardley

Marki reklam gwiazd żałują

Helena Bonham Carter od kilku lat z powodzeniem współpracuje z firmą kosmetyczną Yardley. Wszystko było dobrze, a nawet znakomicie, aż w jednym z wywiadów aktorka powiedziała, że ​​nigdy nie nosi makijażu i generalnie nie wie, dlaczego została twarzą marki kosmetycznej. Po tych słowach firma oczywiście ze złością rozwiązała umowę z Carterem.

Angelina Jolie i marka St. John

Marki reklam gwiazd żałują

Dawno temu, w 2005 roku, St. John, marka produkująca niedrogą odzież i biżuterię, podpisała kontrakt z Angeliną Jolie, płacąc tej ostatniej bajeczne pieniądze. Jednak „nie wypalił się”, a następnie umowa musiała zostać rozwiązana. Dyrektor wykonawczy marki przyznał, że korporacja nie uzyskała pożądanego zwrotu: wszyscy patrzyli tylko na Jolie i nawet nie zwracali uwagi na to, co tam reklamowała. Czasami tak bywa!

Kendall Jenner i Pepsi

Marki reklam gwiazd żałują

W 2017 roku Pepsi wypuściło reklamę z udziałem Kendalla Jennera. Najwyraźniej było to tak konceptualne, że opinia publiczna go nie zrozumiała. Jak mówią, za trudne! Najważniejsze było to, że kiedy Jenner bierze udział w sesji zdjęciowej, obok przechodzą ludzie z plakatami i pacyfistycznymi hasłami. Kendall rezygnuje z pracy i dołącza do tłumu, po drodze otwierając puszkę Pepsi Coli.

Następnie podchodzi do policjanta, podaje mu drinka i wszyscy razem, obejmując sympatyczną kolumnę demonstrantów, wyruszają w lepszą przyszłość. Jednak koncepcja wideo – że młodzi ludzie żyją do dzisiaj – okazała się zbyt niezrozumiała dla szerokiego laika. Niektórzy nawet uznali tę reklamę za wezwanie do wyjścia na ulice! W rezultacie Pepsi porzucił pomysł wydania reklamy i wystosował formalne przeprosiny.

Ksenia Sobczak i woda z wodorem

Marki reklam gwiazd żałują

Jako osoba reklamowa Ksenia Sobchak jest osobą dość niejednoznaczną. Za nią ciągnie się cały ciąg dziwnych i „koszących” reklam. Na przykład, wraz z mężem Maximem Vitorganem, była kandydatka na prezydenta Rosji wystąpiła w filmie reklamującym sposób na zwiększenie męskiej siły. To był temat wielu żartów.

A ostatnio Ksenia reklamowała wodę wodorową na swoim Instagramie, mówiąc, że jest to ważny czynnik dla jej dobrego samopoczucia. Jedyną rzeczą jest to, że woda wodorowa jest zasadniczo takim mitem. Współczesna nauka nie dostrzega żadnych korzyści z tego płynu. Co więcej: nawet jeśli wpompujesz wodór do wody, zniknie, zanim zdążysz go wlać do szklanki. Jak się okazało, wielu subskrybentów Sobczaka wiedziało o tym i dlatego bardzo ironicznie zareagowało na taką reklamę.

READ
Pozostaje tylko zaakceptować: 8 gwiazd, które przeżyły śmierć dziecka
Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: