Ręka mistrza drżała: gwiazdy, które przesadziły z Photoshopem

Ten zasób został stworzony dla dziewcząt i kobiet. Tutaj znajdziesz ciekawe i pouczające artykuły na różne tematy. Każda publikacja zawiera materiały fotograficzne i wideo.

Strona damska „Sweet Me” to portal składający się z tak popularnych działów jak: aktualności, horoskop, wymarzona książka, testy, uroda, zdrowie, miłość i związki, dzieci, jedzenie, moda, robótki ręczne i inne.

Nasz portal dla kobiet wnosi do odwiedzających optymizm i piękno, które są w stanie zadowolić gusta każdej kobiety. Przepisy na potrawy kulinarne sprawią, że mężczyzna nie odpuści i utrzyma dobry, jasny związek.

Magazyn dla kobiet, wydanie internetowe „Sweet Ya” jest codziennie aktualizowany o odpowiednie artykuły na różne tematy. U nas dowiesz się o wielu chorobach i lekarstwach ludowych, które mogą je wyleczyć. Wszelkiego rodzaju przepisy na maseczki, które mogą wspierać młodość przez długi czas.

Ręka mistrza zadrżała: gwiazd, które przesadziły z photoshopem

Niektóre celebrytki patologicznie boją się rozczarować swoich fanów, dlatego zdjęcia są starannie retuszowane przed publikacją w sieciach społecznościowych. Dziś prawdopodobnie ani jedno zdjęcie gwiazdy nie jest umieszczane na Instagramie bez wstępnego przetworzenia. Gwiazdy udoskonalają swoje twarze fasetą, usuwają dodatkowe centymetry w talii i dodają objętości klatce piersiowej. Ale czasami, porwani przez korektę, zamiast nienagannych kształtów dostają „dopasowane nogi” i nienaturalnie szczupłe ramiona.

Gwiazdy, które przesadziły z photoshopem

Olga Buzova

Nawet oddani fani piosenkarza i gwiazdy telewizyjnej nie mogli nie zauważyć „prasy do stali” ich idola, która pojawiła się znikąd. Wielu sugerowało, że Olga namalowała kostki w Photoshopie, ponieważ na zdjęciu zrobionym zaledwie 6 dni przed tym zdjęciem, jak mówią, nie pachną!

Być może Buzova znalazła sposób na napompowanie wyrzeźbionego torsu w ciągu kilku dni, ale czy po prostu nie spieszy się, by podzielić się nim z innymi?

Wiktoria Łopirewa

Gwiazda od dawna znana jest z uzależnienia od retuszu. Patrząc na to zdjęcie, mogłoby się wydawać, że jeśli Victoria obróci się trochę bardziej w prawo, jej talia będzie cieńsza niż jej ramię.

Vrochem, Lopyreva również nie zapomina o kończynach. Zwróć uwagę na jej prawą rękę.

Nastya Kamensky

Szał na edytory zdjęć nie ominął tego artysty. Najwyraźniej Nastya chciała nieco zmniejszyć policzki. To prawda, że ​​​​w rezultacie zaczęły wyglądać kanciasto, a kości policzkowe – nienaturalnie ostre.

READ
15 najpopularniejszych kłamców celebrytów i ich obrzydliwe kłamstwa

Maria Pogrebniak

Długie nogi żony piłkarza nie dają odpoczynku swoim subskrybentom. Użytkownicy portali społecznościowych regularnie szukają na jej zdjęciach śladów retuszu i czasami naprawdę je odnajdują. Na przykład na tym zdjęciu „dołek” na nodze Marii jest widoczny gołym okiem. Podobno Pogrebnyak próbował zawęzić biodro w edytorze, ale coś poszło nie tak.

Ksenia Borodina

Nogi prezentera telewizyjnego na tym zdjęciu wyglądają nienaturalnie szczupło. To jednak nie pierwszy raz, kiedy Ksenia została złapana za pomocą Photoshopa.

Anna Semenowicz

Wydaje się, że od stosowania filtrów piosenkarka nie może się od niczego odzwyczaić. Ale to, jak nieproporcjonalnie wygląda jej talia na niektórych zdjęciach, sprawia, że ​​nawet fani się uśmiechają.

Zgadzam się, różnica jest znacząca.

Ani Lorak

Na świeżym zdjęciu artystka pozuje w frotowym szlafroku z filiżanką kawy, ale nawet malownicze widoki Saint-Tropez nie mogły odwrócić uwagi subskrybentów Lorac od jej ogromnego dużego palca u nogi, w którym wielu podejrzewało nieudany photoshop.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: