Ranking znaków zodiaku według wieku duszy: od najmłodszych do najstarszych

O stadium rozwoju duszy ludzkiej może decydować znak zodiaku – jak mówią astrolodzy. W końcu cechy, które gwiazdy nadają człowiekowi, dają wyobrażenie o tym, jak mądry jest z doświadczeniem lub naiwny, jak dziecko.

Odradzając się, wracając na Ziemię, dusza ludzka ma już doświadczenie poprzednich wcieleń. Dlatego ludzie z taką duszą mają spokojniejszy charakter, głębsze zrozumienie życia. Młode dusze jaśniej widzą świat, starają się go poznać i często są bardziej otwarte na różne sytuacje.

Wiek duszy znaków żywiołu ognia

Przedstawiciele tego znaku zgromadzili już doświadczenie z poprzednich wcieleń. Ale mają młodą duszę, spragnioną nowych doznań, wiedzy, przygody. Baran jest pełen pomysłów, dąży do poprawy przestrzeni życiowej.

Ten znak zodiaku ma wszelkie zadatki, aby uważać jego duszę za młodą, ale całkiem mądrą. Wielu astrologów skłonnych jest sądzić, że wiek ich duszy zbiega się z wiekiem kalendarzowym. Ludzie urodzeni pod tą konstelacją wiedzą, jak cieszyć się życiem, dobrze się bawić. Ich młody entuzjazm duszy nie pozwala im się zestarzeć. Ale jednocześnie nie mają nic przeciwko robieniu sobie przerwy w pracy, gdy nadarzy się taka okazja.

Strzelec

Strzelcy mają bardzo młode dusze, jak nastolatki. Ich chęć życia zgodnie z własnymi zainteresowaniami, częste unikanie problemów i zmartwień rodzinnych, zamiłowanie do podróży – wszystko to świadczy o wciąż niespokojnej duszy dorastania. Ponadto mocno wierzą w swoje mocne strony i możliwości.

Kryteria wieku dla dusz znaków elementów Ziemi

Dusze Byka mają wiek średni, kiedy romantyzm i pragnienie czynienia dobra jeszcze nie wyschły. Chociaż istnieje już pewne doświadczenie życiowe, w poprzednich wcieleniach rozwinęła się mądrość i intuicja. To dobry wiek, ostrzegający przed błędami, ale dający możliwość rozwoju i dalszego doskonalenia.

Soul Dev jest w trakcie stawania się. Jej wiek można przyrównać według standardów ludzkiego życia do 20-30 lat. Panny mają tendencję do samodzielnego decydowania o wszystkim, ale słuchają także doświadczeń i rad innych ludzi. Ich dążenie do doskonałości i poszukiwanie ideałów we wszystkich sprawach zdradza ich młodą duszę.

Koziorożec

Ten znak zodiaku już w młodym wieku (według paszportu) wie, czego chce od życia i celowo zmierza w tym kierunku. Jego mądrość, doświadczenie poprzednich wcieleń, również mówi o jego starej duszy. Dlatego Koziorożce starają się być wzorem do naśladowania.

READ
Przytulny dom: 20 pomysłów na aranżację balkonu

Wiek duszy w znakach żywiołów Powietrza

Bliźnięta

Wesołość, optymizm, pragnienie wiedzy i światowa mądrość – te cechy Bliźniąt można porównać z wiekiem osoby, która właśnie przeszła na emeryturę. Taka jest ich dusza, gotowa na dalszy rozwój.

Dusza Wagi przechodzi głęboką starość. Świadczą o tym wszystkie decyzje tego znaku, które zawsze okazują się poprawne. Ponadto Libra jest doskonałym doradcą, pomagając wielu swoją wiedzą życiową i doświadczeniem w unikaniu problemów.

Wodnik

Unikalna dusza Wodnika uważana jest za bardzo starą, która przeszła wiele wcieleń. Pochłonęła mądrość epok. Zawiera tajemną wiedzę o wszechświecie. Nie wszyscy rozumieją działania tego znaku, ale ich charyzma i wiedza, ukryta w głębinach podświadomości, przyciągają do nich wiele osób.

Wiek duszy w znakach żywiołów Wody

Wewnętrzna obłuda daje prawo uważać duszę Raka za wystarczająco starą, to znaczy taką, która żyła już kilka razy. Opiekują się swoimi rodzinami, doceniają prawdziwe uczucia, udzielają praktycznych porad. Czasami są cięcia – to również mówi o czcigodnym wieku duszy.

Skorpion

Poszukiwanie własnej ekspresji, swojego miejsca w życiu sugeruje, że dusza Skorpionów jest dość młoda. Pragną działania, żywych emocji i przeżyć. W drodze do celu nie powstrzymują ich błędy czy przeszkody, ale denerwują.

Intuicja Ryb, kreatywność, ich wiedza o czymś niedostępnym dla innych, rozwój duchowy – wszystko wskazuje na to, że ich dusza jest już stara, wiele przeżyła. Dążą do dalszego szlifowania swoich wewnętrznych walorów w celu osiągnięcia najwyższego rozwoju duszy.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: