Randki po 40: największe błędy, których należy unikać

Każda kobieta ma własne kryteria wyboru odpowiedniej osoby, co oznacza, że ​​czeka na Ciebie Twój mężczyzna. Aby nie popełnić błędów na pierwszych randkach, porozmawiajmy o tym, jak powinny się one wydarzyć.

есто встречи

Błyszczące magazyny pełne są rad, jak zaprosić młodego mężczyznę na pierwszą randkę do najbardziej luksusowej restauracji w Twoim mieście. Niech najpierw zademonstruje wszystkie swoje najlepsze cechy i hojność. To jest błąd. Zastanów się, czy konieczne jest postawienie osoby w niewygodnej pozycji od pierwszych minut znajomości? Na pierwsze randki polecamy wybrać się na spacer w ulubione miejsca. Nie ma znaczenia, o której porze roku ani jaka jest pogoda. Twoja pierwsza randka nie powinna trwać dłużej niż 15-20 minut.

Czas spotkania

Większość psychologów i trenerów twierdzi, że pierwsza randka jest bardzo krótka. Wybierz dogodny dla siebie czas i nie dostosowuj się do mężczyzny. Na pierwszym spotkaniu nie musisz opowiadać całej swojej autobiografii, przedstawiać krewnych czy uprawiać seksu. Postaraj się uzyskać wyobrażenie o osobie i jej intelekcie w procesie komunikacji. Jeśli mężczyzna jest dla Ciebie atrakcyjny zewnętrznie, myśli rozsądnie i nic Cię w nim nie denerwuje, umów się na kolejną randkę. Tylko długie i piękne zaloty oraz twoja mądrość mogą uczynić idealnego małżonka ze zwykłego mężczyzny.

Miejsce, czas spotkania są bardzo ważne na pierwszą randkę. Ale jeszcze ważniejsze jest zrobienie dobrego wrażenia, zainteresowanie mężczyzny i być może dostrzeżenie w nim potencjalnego małżonka. Jak się zachować, by nie odstraszyć kibica i cieszyć się spotkaniem?

Bądź miły

Pierwsza randka jest stresująca. Nie tylko dla kobiet. Mężczyźni przeżywają jeszcze więcej kobiet. Dlatego nie powinieneś demonstrować swojej elokwencji, bystrego umysłu i błyskotliwego poczucia humoru. Zamknij się, uśmiechnij i słuchaj. I wyciągaj wnioski, czy chcesz dalej komunikować się z tą osobą, czy nie.

Bądź sobą

Psychologowie zalecają zachowywanie się naturalnie. Jeśli wolisz nieformalny styl ubioru, marszczenia, kokardki, rozmowy o sztuce lub inne wzniosłe sprawy są dla Ciebie niezwykłe, nie ukrywaj tego przed swoim towarzyszem. Przeciętna osoba nie jest psychiczna i reaguje na to, jak wyglądasz i co mówisz. Jeśli nosisz maskę, zastanów się, jak długo możesz ją nosić i co się stanie, gdy ją zdejmiesz.

READ
Na rekonesans lub do baru: jaką jesteś dziewczyną według swojego znaku zodiaku

Stwórz strefę zaufania

W trakcie komunikacji staraj się nie znajdować bezpośrednio naprzeciwko rozmówcy, ale po jego lewej stronie. Dotyczy to zwłaszcza lokalizacji kawiarni. Wybierając jasne stanowisko naprzeciwko, wkraczasz w strefę konfrontacji. Psychologowie twierdzą, że idealna pozycja na randki znajduje się po lewej stronie rozmówcy.

Wybierz „my-komunikacja”

Komunikując się z nieznaną, ale miłą osobą, chcemy znaleźć wspólną płaszczyznę. Dlatego z radością reagujemy na zbliżające nas informacje. Na przykład, twój rozmówca opowiada o ostatniej przeczytanej książce, o obejrzanym filmie lub o kraju, który odwiedził. Od razu masz ochotę porozmawiać o swojej książce, obejrzanym filmie lub ostatniej podróży. Mówiąc, że też lubisz czytać, że też oglądałeś ten film, albo że też marzysz o wyjeździe do tego samego kraju, „naciągasz na siebie koc”.

Psychologowie zalecają mówienie mniej o sobie, więcej słuchania rozmówcy, a dostrzegając podobne zainteresowania, powiedz coś takiego: „Ile nas łączy. Oboje uwielbiamy czytać. Fajnie, że lubimy te same książki, filmy, kraje”.

„Nie przekarmiaj się”

Po spotkaniu z tobą osoba powinna mieć chęć kontynuowania komunikacji. Jeśli w trakcie komunikacji czujesz, że czas leci niezauważony i jesteś gotowy godzinami rozmawiać o różnych drobiazgach, naucz się zatrzymywać w czasie. Pragnienia komunikacji na pierwszym etapie znajomości nie należy gasić. Twój towarzysz powinien wyjść z uczuciem „lekkiego głodu”, a nie z uczuciem sytości.

Bądź pasywny

Bez względu na to, jak pójdzie twoja randka, zostaw inicjatywę mężczyźnie. Nie powinieneś wysyłać mu setek SMS-ów z podziękowaniami za miły wieczór, z życzeniami „słodkich snów” i „dzień dobry”, uroczych pocztówek i śmiesznych obrazków. Jeśli mężczyzna cię polubi, znajdzie sposób, by zaprosić cię gdzie indziej. Jeśli nie, to czy warto poświęcić na to swój czas i energię?

Na świecie są tysiące mężczyzn, którzy mogą być tobą zainteresowani. Będąc w aktywnym poszukiwaniu staraj się komunikować z maksymalną liczbą mężczyzn. Niech to będą koledzy i przyjaciele, mężczyźni z serwisów randkowych, a nawet przypadkowi podróżnicy. Przyjrzyj się uważnie, bądź otwarty i szczery, życzliwy i uśmiechnięty. Bądź sobą, a Twój mężczyzna na pewno Cię zauważy. W międzyczasie ciesz się cennymi chwilami samotności, nie, ale cennymi chwilami wolności. Jesteś piękna, zasługujesz na szczęście i miłość w każdym wieku i przy każdej wadze. Pamiętaj to!

READ
8 ostrzeżeń anioła stróża, które mogą cię uratować

Po przekroczeniu linii życia w wieku 40 lat kobieta zaczyna inne życie. W domu małe dzieci już się nie powstrzymują – dorosły, praca powstała, niezawodni przyjaciele są w pobliżu. W wieku 40 lat jest czas, aby poświęcić się sobie. Jeśli w pobliżu nie ma ukochanego mężczyzny, powinieneś udać się w poszukiwaniu osobistego szczęścia. Błędem jest sądzić, że w tym wieku minął czas niewinnych dat. Doświadczenie życiowe nie zaszkodzi początku romantycznego związku. Oczywiście randkowanie po czterdziestce będzie się różniło od łatwych spraw w młodości. Istnieje 40 cech tego, jak przebiegają pierwsze spotkania dorosłych.

miejsce na randkę

Jeśli młodzi ludzie spotkają się w klubie tanecznym lub barze, to dorosła kobieta wybierze renomowaną restaurację lub kawiarnię. Chociaż nie jest to najlepsza opcja, ponieważ posiłek może być niezręczny z obu stron. Restaurację można przełożyć do następnego razu, kiedy pojawią się już wspólne tematy do rozmowy, a partnerzy mogą spojrzeć sobie w oczy bez skrępowania. Chodzenie do kina również nie ma znaczenia. Najbardziej odpowiednie są spacery na świeżym powietrzu w miłej atmosferze.

Ograniczony czas

Sama kobieta wybiera dogodną dla niej godzinę randki. Pierwszego spotkania nie należy opóźniać. Psychologowie radzą spędzać znajomość przez 20 minut. W przeciwnym razie może dojść do przesytu z partnerem, który umieści w duszy niejasne wątpliwości i niepewność co do potrzeby drugiej randki. Lepiej jest, gdy na początku otrzymuje się niewielką ilość informacji – łatwiej i szybciej się przyswaja. Kiedy zainteresowanie mężczyzną nie zanika, możesz zgodzić się na nowe spotkanie.

życzliwość

Dorosła kobieta nie umawia się z młodym facetem – to nieetyczne. Mężczyzna w dostojnych latach, podobnie jak jego towarzysz, może doświadczyć stresu. Aby nie pogarszać napiętej sytuacji, należy zachowywać się uprzejmie. Spokój kobiety wzbudzi zaufanie do działań partnera i pomoże mu się uspokoić. Otwarty uśmiech doskonale podkreśli dobrą wolę i umili randkę.

Naturalność

Czas na przebieranki i wzmożone ambicje minął, po 40 latach emocje nie przelewają się ponad krawędź, więc naturalna komunikacja odbywa się na pierwszej randce. Ton rozmowy jest spokojny, lekko flirtujący. Przypomina to wyrażanie opinii dobrych przyjaciół. Rozmówcy są zainteresowani wzajemnym punktem widzenia na pewne punkty, pozycją życiową każdego.

READ
Który znak zodiaku pomoże ci stać się bogatym i sławnym: najbardziej udane twórcze i rodzinne związki zodiaku

Prawdomówność

Najprawdopodobniej kobieta na swojego rozmówcę wybierze solidnego mężczyznę, który nie będzie cierpieć z powodu młodzieńczego maksymalizmu i rzucić „kurzem” w jej oczy. Rozmowa będzie prawdziwa i konkretna. Nie ma sensu kłamać i upiększać swojego życia. Są dorośli, którzy potrafią dostrzec w człowieku oszustwo. Jeśli maska ​​jest noszona, nie będzie trwała długo na oszukanej osobie.

silne podekscytowanie

W dniu po 40 roku życia głównym pragnieniem jest poznanie osoby, próba zrozumienia, czy nadaje się ona do roli przyszłego małżonka. Aby to zrozumieć, musisz uważnie spojrzeć w oczy rozmówcy, spojrzeć na niego, a to powoduje wielkie podekscytowanie i niedogodności dla obu. Aby nie pozostawić nieprzyjemnego posmaku po randce, ważne jest, aby nie poddawać się podekscytowaniu.

Ostrożność

Aby nie pojawić się na pierwszym spotkaniu w nieestetyczny sposób, zarówno mężczyzna, jak i kobieta są nieco ostrożni. Obserwuje się to we wszystkim: w zachowaniu, rozmowie, postawach. Boją się oszustwa i rozczarowania. Historie mimowolnie szukają haczyka. Potwierdzone fakty są łatwiejsze do zaakceptowania, a podejrzenia stopniowo znikają.

Niezależnie od wieku każda randka przynosi radość i zainteresowanie. Dopiero ostatnie lata dokonują własnych korekt w swoim postępowaniu. Po 40 latach powinieneś wziąć pod uwagę te cechy i spokojnie zająć się nimi na randce.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: