Pulchna Anna Kałasznikowa ledwo włożyła sukienkę

Anna Kałasznikowa, która od dzieciństwa zabiegała o wygodę, bardzo się starała, aby osiągnąć swój cel. A fakt, że jej imię często pojawia się w skandaliczny sposób, celebrytka tłumaczy własną nadmierną łatwowiernością.

Dzieciństwo i młodość

Anna Igorevna Kałasznikowa urodziła się 13 czerwca 1984 r. W Stawropolu, ale jej dzieciństwo i młodość spędziła w Piatigorsku. Dziewczyna lubiła muzykę, taniec i rysowanie. Rodzina nie była bogata, więc nie było pieniędzy na rozwijanie talentów dziecka. Anya uczyła się sama, dużo czytała, była doskonałą uczennicą w szkole, ukończyła złoty medal i bez żadnych problemów wstąpiła na Wydział Ekonomiczny Moskiewskiego Instytutu Lotniczego.

Jednak od najmłodszych lat Kałasznikowa wiedziała, że ​​zostanie aktorką, chciała zostać uczennicą w Szkole Shchepkinsky’ego, ale spóźniła się ze złożeniem dokumentów – przesłuchania kandydatów już się skończyły. Dziewczyna nie rozstała się ze swoim marzeniem – dostała pracę w Mosfilm, w biurze Karen Szachnazarowa.

Anna Kałasznikowa również ukończyła Instytut Lotnictwa z doskonałymi ocenami, ale nie spieszyła się do pracy jako inżynier oprogramowania. Zamiast tego wzięła krótki kurs aktorski i wstąpiła na Moskiewski Uniwersytet Kultury. Po ukończeniu rosyjskiej szkoły artystycznej poszła do Akademii Filmowej w Los Angeles.

Filmy

Twórcza biografia aktorki rozpoczęła się w latach studenckich. Były to małe role w projektach Simple Truths i Moscow Windows. Kałasznikowa zagrała w dramacie kryminalnym The Witch Doctor, kryminału Godzina Wołkowa, komedii Najlepsza babcia i melodramacie Angelica.

Annę można zobaczyć na taśmach młodzieżowych „Miasto pokus”, „Nasza Rosja”, „Daj młodość” i inne. Wraz z Siergiejem Pisarenko i Jewgienijem Nikishinem aktorka została zauważona w filmie „Kubki”. Następnie pojawiły się role w filmach Czysta woda u źródła, Mantykora i Amazonki.

Ale Kałasznikowa nie można jeszcze nazwać gwiazdą rosyjskiego kina. W tych filmach ma epizodyczne role. Anna stała się popularna dzięki życiu osobistemu. Ponadto wzbudza zainteresowanie rosyjskich widzów jako uczestniczka wszelkiego rodzaju skandalicznych programów i programów telewizyjnych.

Muzyka

Aktywnie działając w filmach Kałasznikowa nie zapomniała o muzyce. W 2012 roku na Fashion People Awards piosenkarka otrzymała nagrodę w nominacji do New Fashion Duet za piosenkę You Are Everything, nagraną wspólnie z Edem Shulzhevskym.

W sierpniu tego samego roku Anna pojawiła się w filmie „Chodź, rozbiorę cię” Siergieja Zvereva. Słuchacze zauważają również piosenkę zatytułowaną „Nazywał się May”. Twórca klipów Aleksiej Figurow, który nakręcił teledysk dla Anastazji Zadorozhnaya i artystów wytwórni Black Star oraz reklamy dla gigantów przemysłu lotniczego i motoryzacyjnego, brał udział w tworzeniu teledysku do utworu „Two Planets”.

READ
10 łysych piękności: gwiazdy, które odważyły ​​się ogolić „poniżej zera”

Anna Kałasznikowa planowała wydać swoją płytę w 2017 roku, ale postanowiła kierować się zasadą „Lepiej później, ale lepiej”. Na początku 2019 roku ukazał się film „Heat”, prezent od brata Konstantina za nieudany ślub.

W maju tego samego roku Anya zaprezentowała piosenkę You see me, nagraną w duecie z Margo Ovsyannikovą, byłą uczestniczką reality show Dom-2. Piosenka piosenkarki jest pozycjonowana jako „hymn niezależnych i silnych kobiet”. Na nagrodzie RU.TV modelka wystąpiła w duecie z Ekateriną Korol, która wystąpiła również na słynnym telewizorze. Wykonawcy zaśpiewali przebój Eronicotin.

Efektem współpracy Kałasznikowej i Aleksieja Worobiowa był teledysk do piosenki „For Love”. Sam piosenkarz wyreżyserował i napisał scenariusz. W kręcenie filmu brali udział Lena Lenina, Gosha Kutsenko, Tatyana Karmatkova.

Model biznesowy

Anna jest również aktywna w branży modelek. Od 2014 roku Kałasznikowa jest ambasadorką japońskiej marki JAPONICA RUSSIA. Celebrytka stała się również twarzą reklamową marki Horsepower, sieci klubów fitness Zebra, biżuterii L’AMORE oraz bielizny SilkWay.

W 2015 roku modelka zaczęła realizować pomysły w branży modowej wraz ze swoim bratem Konstantinem Kałasznikowem. Celebrytka otworzyła butik rosyjskich projektantów QWINGS w europejskim centrum handlowym. W przyszłości Anna planuje rozwinąć biznes odzieżowy. Ponadto prowadzi autorskie imprezy karaoke w klubach oraz prowadzi agencję RR.

Skandale

Kałasznikowa nie raz była w centrum skandali. Fani Anny pamiętają przede wszystkim skandal z testem DNA, który nie potwierdził ojcostwa Prochora Szaliapina. Wielu wciąż potępia piosenkarza za kłamstwo.

W 2017 roku na Instagramie rosyjska modelka nazwała menedżera SMM Artemem Ratnikowem oszustem, odradzając obserwującym, aby nie korzystali z usług specjalisty. Ponadto celebrytka podkreśliła, że ​​zwróciła się do Ratnikowa nie o „oszukiwanie”, ale o promowanie swojego konta w sieci. Później, w wywiadzie dla przedstawicieli mediów, Kałasznikowa zauważyła jednak, że zapłaciła specjaliście SMM za oszukiwanie zwolenników „w jakikolwiek sposób”.

Również w 2017 roku w rosyjskich mediach pojawiły się pogłoski, że Kałasznikowa świadczyła usługi towarzyskie, gdy została zaproszona do Dubaju. Sama Kałasznikowa zauważyła, że ​​takie wydarzenie było tylko plenerową sesją zdjęciową, a kompromitujące dowody w postaci zrzutów ekranu korespondencji ze wskazanymi cenami usług nazwała fałszywką.

W 2018 roku projektant Dzhemal Makhmudov, który tworzy kostiumy dla przedstawicieli rosyjskiego show-biznesu, zwrócił się do Anny z roszczeniami. Zobaczył post w Internecie, w którym Kałasznikowa, ubrana w złotą sukienkę, reklamowała sklep należący do pewnej Elżbiety. Jednocześnie strój „tylko kilka elementów” różnił się od tego, który aktorka wypożyczyła wcześniej od Makhmudowa.

READ
Pojawienie się Albiny Dzhanabaeva krzyczy o trzeciej ciąży

Jemal był oburzony, że popularna osoba, która wie, jak wygląda oryginał, oferuje kupno podróbek. W odpowiedzi Anna powiedziała, że ​​nie rozumie, dlaczego projektantka zwróciła się do niej, a nie do projektantki mody, która wydała sukienkę.

Życie osobiste

Anna Kałasznikowa jest właścicielką jasnego wyglądu i seksownej sylwetki (wzrost 173 cm, waga 52 kg). Swoją atrakcyjność zawdzięcza nie tylko makijażowi, ale także chirurgom plastycznym i kosmetologom. Aktorka szczerze powiedziała subskrybentom Instagrama, że ​​powiększyła piersi i usta, wykonała liposukcję i plastykę nosa oraz usunęła grudki Bisha. Co więcej, lekarze, omawiając jej zdjęcie, zauważyli, że interwencje zostały przeprowadzone prawidłowo i inne dziewczyny powinny brać przykład z Anny, aby w końcu wyglądać naturalnie.

Oczywiste jest, że kobieta jest popularna wśród płci przeciwnej. Sama piosenkarka nie powiedziała nic o fanach, trzymała swoje życie osobiste pod kluczem. Zaczęli o niej mówić publicznie w grudniu 2014 roku, kiedy prasa dowiedziała się o romansie z Prochorem Chaliapinem. Poinformowano, że modelka była w ciąży z artystką, w marcu 2015 roku urodziła syna Daniela. Ojcami chrzestnymi chłopca byli żona piłkarza Jurija Żyrkowa, Inna i biznesmen Andriej Kowalow.

Kałasznikowa i Chaliapin spotkali się w barze karaoke półtora roku przed urodzeniem dziecka. Artysta był wtedy jeszcze żonaty z prawie dwukrotnie młodszą Larisą Kopenkiną. Anna i Prokhor często zaczęli pojawiać się przed kamerami, chodzić na imprezy towarzyskie i okazywać czułe uczucia. Fani rozmawiają o nadchodzącym ślubie.

Wkrótce w sieci opublikowano zdjęcia, na których Anna ładnie komunikuje się z Michaiłem Terekhinem, byłym kochankiem Kseni Borodiny. Takie informacje tylko rozgrzały opinię publiczną, która z zainteresowaniem śledziła rozwój wydarzeń. W kwietniu 2016 roku w studiu programu Let Them Talk okazało się, że test DNA nie potwierdził ojcostwa Chaliapina.

Piosenkarka i prezenterka telewizyjna Milena Deinega, która nazywa siebie byłą dziewczyną Kałasznikowej, twierdziła, że ​​urodziła pewnego Michaiła, który prowadzi działalność deweloperską w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Rok później do prasy wyciekły informacje, że osoba z towarzystwa ponownie spodziewa się dziecka. Anna ponownie przemilczała tożsamość ojca, powiedziała tylko, że jej kochanek dał mieszkanie o wartości 40 milionów rubli. i prezentuje drogie prezenty.

W piątym miesiącu ciąży Kałasznikowa poroniła. Chaliapin, przypominając sobie, co się z nim stało, powiedział, że nie wierzy ani w ciążę, ani w tę tragiczną historię. Później, w programie Dmitrija Shepeleva „Właściwie”, Prokhor przyznał, że wiedział o poprzednim związku Anny, podejrzewał, że Daniił nie jest jego synem, i nakłonił kobietę do wzięcia udziału w teście na ojcostwo. Badanie wariograficzne potwierdziło, że modelka i piosenkarka po raz drugi rzeczywiście były w ciąży.

READ
Trzymaj szczękę: gwiazdy, które zmieniły kształt podbródka

Milioner Grigory Avetov, rektor Uniwersytetu Synergy, został również zarejestrowany jako potencjalni mężowie piękna. Mężczyzna towarzyszył Annie na przyjęciach, prezentował pierścionek z 15-karatowym brylantem, ale prosił, aby prezent nie traktował jako znaku czegoś więcej, mówią, że tytuł „kochanka Kałasznikowej” jest przedwczesny.

Sama modelka próbowała utrzymać swoje życie osobiste w tajemnicy. Dopiero w styczniu 2021 roku pokazała publiczności nowego narzeczonego – biznesmena Iwana Semenowa. Wybrańcem celebryty jest biznesmen, który, jak się okazało, jest hojny w prezentach. Zaproponował swojemu kochankowi, a ona się zgodziła. Szczegółów ceremonii ślubnej państwo młodzi nie zdradzili, postanawiając do końca zachować szczegóły wydarzenia w tajemnicy.

Anna próbowała ukryć fakt, że wraz z wybranką korzystała z usług macierzyństwa zastępczego. Jednak ta sytuacja nadal musiała być wystawiona na widok publiczny. Faktem jest, że kobieta niosąca dziecko dosłownie uciekła. Powodem tego był test DNA, który wykazał, że piosenkarka nie jest biologiczną matką płodu, analizę przeprowadzono w czasie ciąży. Kałasznikowa ponownie próbowała rozwiązać konflikt w programie „Właściwie”.

W serialu ujawniono, że rodzicami dziecka może być kobieta nosząca z mężem następczynię Anny. Eksperci byli zgodni: ustalenie dokładnych rodziców biologicznych będzie możliwe dopiero po urodzeniu dziecka.

Na początku stycznia Kałasznikowa mówiła o rozstaniu z narzeczonym, życząc sobie i Ivanowi szczęścia. Piosenkarka nazwała również słowa swojego nowego utworu proroczymi:

Anna Kałasznikowa teraz

Rok 2021 był dla piosenkarza produktywnym rokiem. Wiosną zaśpiewała w duecie z muzykiem Alexandrem Skripem, a nieco później ukazał się ich teledysk „Love Story”. Na swojej stronie na Instagramie artystka podzieliła się wrażeniami z filmowania, mówiąc, że po raz pierwszy musiała zagrać osobę niewidomą.

Kolejną kreatywną premierą Anny była piosenka „Gagarin”, którą zbiegła się w czasie z 60. rocznicą lotu Jurija Gagarina w kosmos. Teaser teledysku wywołał w sieci dużo hałasu: publiczność nie doceniła wykonania piosenki o wielkim astronautce w odkrywczym stroju. Kolejną nowością w dyskografii artysty była kompozycja „To boli, mamo”.

Mimo swojej popularności Kałasznikowa narzekała na problemy finansowe. Według celebrytki ma ogromny dług hipoteczny – 16 milionów rubli. Z powodu pandemii i przymusowych wakacji trudno było jej poradzić sobie z taką sumą.

READ
Bizneswoman: Jennifer Lopez pokazała szczery wizerunek biznesowy

Anna Kałasznikowa zdjęcie

Data urodzenia: 13.06.1984
Miejsce urodzenia: Stawropol
Instagram:

Anna Kałasznikowa to popularny model. Anya urodziła się 13 czerwca 1984 r. W mieście Stawropol. Od dzieciństwa Anna marzyła o popularności. Zawsze wykazała się kreatywnością.

Edukacja Anny Kałasznikowej

Anna studiowała w gimnazjum nr 26 w mieście Piatigorsk. W 2002 roku Anya ukończyła szkołę średnią ze złotym medalem i poszła na uniwersytet w Moskwie. W stolicy Anna Kałasznikowa wstąpiła do Moskiewskiego Instytutu Lotniczego (MIA) na kierunku ekonomia.

Anna Kałasznikowa ze szkoły chciała mieć twórczy zawód, od siódmej do dziewiątej klasy Anya zajmowała się tańcem towarzyskim. Anna często brała udział w szkolnych przedstawieniach teatralnych, dziewczyna zawsze chciała iść do szkoły aktorskiej. Ale ponieważ Anna nie pochodziła z zamożnej rodziny, nie miała takiej możliwości.

Życie z Prokhorem Chaliapin

W 2015 roku Anna Kałasznikowa rozpoczyna związek z Prokhorem Chaliapinem, w programie telewizyjnym „Niech mówią”, Anna i Prokhor ogłaszają, że spodziewają się dziecka. Larisa Kopenkina, wówczas żona Prochora, występuje o rozwód, była bardzo rozczarowana mężem.

W 2016 roku Malachow zrobił test DNA w studiu Let They Speak, po którym okazało się, że Prokhor nie jest ojcem dziecka. Po kłótni w programie telewizyjnym Anna i Chaliapin pogodzili się i wspólnie wychowywali dziecko przez około rok. Pod koniec 2016 roku para rozpadła się.

Kałasznikow i Chaliapin

Anna Kalashnikova rozpoczęła nowy związek w 2017 roku, Anna często publikuje prezenty na Instagramie, które daje jej nowy kochanek. Anna powiedziała, że ​​nie zamierza mówić o swoim życiu osobistym, więc można się tylko domyślać o nowej wybranej Annie Kałasznikowej.

Instagram Anna Kałasznikowa

Instagram Anna Kałasznikowa ma ponad 400 tysięcy subskrybentów. Anna zarejestrowała Instagram w 2013 roku. W tym czasie Kałasznikow był już bardzo popularny w Stanach Zjednoczonych i Rosji. Na Instagramie Anna Kałasznikowa publikuje zdjęcia z wakacji, fotografii, wydarzeń towarzyskich. Na zdjęciach Anny Kałasznikowej jej mężczyzny i syna nigdy nie ma. W 2017 roku Anna wzięła udział w projekcie Instagram na kanale telewizyjnym Pyatnitsa. Rywalką Anny była Evgenia Dravina. W projekcie wygrała Kałasznikowa.

kariera

W 2002 roku Anna próbowała wstąpić do Rosyjskiego Instytutu Sztuk Teatralnych, ale niestety Kałasznikowa nie przeszła selekcji. Anya nie poddała się i podczas studiów w MIA została obsadzona w Mosfilm i grała tam role drugoplanowe.

READ
Anna Khilkevich przyszła na ceremonię wręczenia nagród z rondelkiem zamiast kopertówki

W 2007 roku Kałasznikowa ukończyła Moskiewski Instytut Lotniczy z czerwonym dyplomem. Po ukończeniu studiów Anna zdecydowała, że ​​nie będzie pracować w swojej specjalności. Postanowiła robić to, co kocha – być aktorką i modelką.

Kałasznikow w łóżku

Anna Kałasznikowa w 2008 roku wstąpiła na wydział korespondencji na Moskiewskim Państwowym Uniwersytecie Kultury i Sztuki. Podczas szkolenia Anna kontynuowała pracę jako aktorka drugoplanowa. W 2010 roku dziewczyna postanowiła zająć się wokalem i poszła na studia do szkoły muzycznej.Ukończyła zaocznie Moskiewski Państwowy Uniwersytet Kultury i Sztuki.

10 sierpnia 2010 Anna Kałasznikowa przeprowadza się do USA. Tam dziewczyna rozpoczyna karierę jako aktorka głównych ról. W USA Anya zagrała w ponad czterech filmach. Po dwóch latach w Stanach Zjednoczonych Kałasznikow wraca do Rosji. W Moskwie Anna Kałasznikow otrzymuje wiele ofert pracy. Po wzięciu wokalu Anna nie tylko działała w filmach, ale także nagrywała piosenki.

Operacje Anny Kałasznikowej

Anna Kałasznikowa wykonała więcej niż 3 operacje. Pierwsza operacja Anny dotyczyła jej klatki piersiowej. W 2010 roku w USA Anya ma powiększenie piersi. Kałasznikowa powiększa piersi do 2,5 rozmiaru. Po operacji Anna była niezadowolona z efektu.

Anna Kałasznikowa przed i po

W latach 2012-2013 Kałasznikowa przechodzi kilka operacji na nosie. Annie nie spodobał się wynik pierwszej operacji i postanawia ponownie przerobić nos. W 2014 roku Anna przechodzi operację piersi – nie powiększa rozmiaru, a jedynie zmienia konsekwencje pierwszej operacji wykonanej w USA.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: