Przytyła Kate Moss zaskoczyła jej wygląd

Kate Moss

W ostatnich miesiącach Kate Moss skupiała się wyłącznie na wprowadzeniu na rynek swojej marki wellness Cosmoss. 48-letnia supermodelka podkreśla, że ​​jej linia kosmetyków składa się wyłącznie z naturalnych składników i zapewnia kompleksową pielęgnację. Udzieliła nawet wywiadu, w którym opowiedziała, jak sama zmieniła się po użyciu swoich produktów.

Jednak fani gwiazdy są w lekkim osłupieniu. Kate Moss, słynna królowa hedonizmu i niekończącej się zabawy, nagle uczy kobiety studiować skład kosmetyków, monitorować odżywianie, spać co najmniej 8 godzin dziennie i ograniczać stosowanie kosmetyków dekoracyjnych w życiu codziennym . Żartuje, czy co?

Co więcej, prawdziwi fani Kate, dzięki jej talentowi, charyzmie i szczerości, wybaczyli wszystko: od zabawnych przypadków na imprezach i przyjaźni ze skandalistami po propagandę niezdrowej szczupłości. Jak wiecie, nie lubiła udzielać wywiadów, ale jej cytaty trafiały do ​​ludzi. Jak na przykład kultowy: „Nic nie jest tak smaczne jak szczupłość”.

Nawet wszystkie jej przezwiska były związane wyłącznie z miłością do tańca do 4 rano i nadużywaniem alkoholu. Dzięki niej pojawił się nawet termin na mech – przesiedzieć do białego rana i kontynuować następnego dnia. A teraz pod jej nazwiskiem wypuszczane są herbatki detoksykacyjne na toksyny i kremy z aminokwasami? Nie, to na pewno żart!

Kate Moss

„Czy to ta sama Kate Moss, która jest nazywana „czołgiem” ze względu na zdolność wypijania każdego dorosłego mężczyzny? Czy ona naprawdę rozumie coś o dbaniu o siebie? „Kate Moss i zdrowie to dwie sprzeczne koncepcje. Wolę słuchać jej historii z burzliwej młodości, niż korzystać z jej kosmetycznych hacków. Świat nadal będzie pamiętał tylko twoje błędy młodości, Kate ”- piszą obserwujący w komentarzach pod zdjęciem modelki.

Sama Kate zapewnia jednocześnie, że już dawno zmieniła swój styl życia i teraz preferuje wczesne wstawanie, uprawianie sportu (choć nieregularnie) i prawidłowe odżywianie. Co więcej, do takiej decyzji skłoniły ją przykłady wczesnego odejścia z życia jej bliskich przyjaciół.

„Wcześniej nie rozumiałem, jak można jeść tylko sałatki i ciągle chodzić na siłownię, ale teraz sam zacząłem trenować. Wcześniej za każdym razem myślałem: „Już nie wrócę do tej tortury!”. Teraz wszystko jest inne ”- próbuje przekonać model.

READ
Zdradzona przez tureckiego męża Ani Lorak wnosi o rozwód

Pomimo szczerego podziwu gwiazdy dla jej nowego stylu życia, fani boją się, że nadal jest zasadniczo skupiona na utracie wagi. Kate bardziej przejmuje się dodatkowymi kilogramami niż zdrowiem. Mogła nawet przestać pić i uprawiać sport dopiero po przybraniu na wadze.

shutterstock_1737851255.jpg

Okazuje się, że przejście na całkowicie zdrowy tryb życia było dla Kate Moss niemal wymuszonym środkiem. Faktem jest, że kilka razy była wysyłana do kliniki w celu leczenia uzależnień, krytykowana za gwałtowny przyrost masy ciała i propagowanie niezdrowych nawyków. Dlatego tak trudno jest wielu zaakceptować fakt, że model stwarza właśnie środki do zdrowienia i uczy kobiety dbania o siebie.

Możliwe, że gwiazda po prostu chce być w trendzie. W ostatnich latach nastąpił wyraźny trend w kierunku zdrowego odżywiania, miłości własnej, jogi, medytacji i uważności. Jeśli wcześniej ktoś podziwiał rockandrollowe zwyczaje gwiazd, teraz coraz więcej celebrytów odmawia wręcz kawy. To prawda, sama Kate wciąż nie może odmówić nikotyny. Krążyły plotki, że poprosiła nawet swoją asystentkę, aby zawsze miała paczkę na każdym stole w jej mieszkaniu.

Nawiasem mówiąc, jeszcze przed wprowadzeniem swojej marki Kate spotkała się z ostrą krytyką ze względu na fakt, że wyraźnie inspirowała się doświadczeniem Gwyneth Paltrow i jej lifestylowej platformy Goop. Podobno przedstawiciele modelki poradzili jej, aby zajęła się potencjalnie dochodowym biznesem i przekonała wszystkich, że od dawna jest guru w dziedzinie piękna i zdrowia. My, jeśli już, nie mamy nic przeciwko i będziemy śledzić postępy jej „kosmicznego” projektu.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: