Przyczyny samotności według znaku zodiaku

Samotność to choroba XXI wieku. Psychologowie twierdzą, że najbardziej cierpi na tym płeć piękna. Trudno znaleźć kobietę, która nie marzy o spotkaniu z bratnią duszą. Ale często okazuje się, że połowa życia została przeżyta i nikt nie wzywa do małżeństwa. Przyczyny samotności często leżą w horoskopie. Dowiedz się, co dokładnie przeszkadza różnym znakom zodiaku w byciu szczęśliwym w miłości!

Przyczyny samotności Baran.

Piękne Barany słyną z bojowego charakteru. To prawdziwe Amazonki, które wszędzie dążą do bycia pierwszymi – w pracy, z przyjaciółmi, w domu. Nie wszystkim mężczyznom podoba się taka postawa, ponieważ większość z nich nie postrzega łóżka jako ringu bokserskiego. Baranowi patronuje żywioł Ognia, który zamiast namiętnego związku daje tylko oparzenia.

Przyczyny samotności Byk.

Byk to świetny znak, ale zbyt kupiecki. Płeć piękna, urodzona w tym znaku, nigdy nie będzie zadowolona z ukochaną w chacie. Daj im udany i wpływowy, z jednego spojrzenia, przez które przechodzi gęsia skórka. Wszystko byłoby dobrze, gdyby Byk nie starał się uczynić człowieka swoją własnością, czego ci ostatni, jak wiecie, nie lubią.

Przyczyny samotności Bliźnięta.

Samotność pięknego Bliźniąt można wytłumaczyć faktem, że przedstawiciele tego znaku nie lubią ograniczeń. Nie można ich zakuć w więzy małżeństwa, ograniczać postawami społecznymi i umowami małżeńskimi. Żywioł powietrza wymaga zmiany, zmiany partnerów i wrażeń, a nie nudnej rodzinnej codzienności. Kompromisem, na który Bliźnięta są gotowe się zgodzić, jest małżeństwo na odległość.

Przyczyny samotności Nowotwory.

Nowotwory tak poważnie podchodzą do związków, że dosłownie odstraszają wszystkich swoich fanów. Może mężczyzna porozmawiałby o czymś poważnym, ale po prostu boi się być „na łańcuchu”. A Raki są bardzo drażliwe, łatwo je zdenerwować i doprowadzić do łez. Potrzebują partnera, za którym będą jak za kamienną ścianą, a natrafia na jedną płytę gipsowo-kartonową.

Przyczyny samotności Lwów.

Lwy mają ogromną wagę do siebie. Z każdego związku są gotowi do odegrania dramatu, domagają się podziwu i podziwu, nie tolerują rywali. Taka postawa naprawdę męczy płeć przeciwną. Lwy wyjdą za mąż tylko wtedy, gdy uda im się uspokoić swoją dumę lub znaleźć osobę, która jest gotowa się poświęcić.

Przyczyny samotności Dev.

Nie ma jednej dziewicy. Tylko w niektórych przypadkach mężczyznę zastępuje kariera i biznes. Przedstawiciele tego znaku zodiaku są pedantyczni, uwielbiają idealny porządek we wszystkim, widzą najmniejsze wady u swojego partnera i nieustannie obwiniają ich za nie. Niewielu jest mężczyzn gotowych do życia w warunkach bezpłodności, pedanterii i perfekcjonizmu, więc Panny muszą z tego powodu siedzieć w dziewczynach.

READ
5 nawyków, które mają tylko bogate żony

Przyczyny samotności Waga.

Wagi mają wyjątkową zdolność ważenia i oceniania wszystkiego. Przedstawiciele tego znaku są całkiem mili, więc zawsze mają w rezerwie kilku wiernych fanów. To właśnie wybór kandydata na „rękę i serce” jest problemem Wagi, która boi się powiedzieć „Tak!” i przegapić inne możliwości.

Przyczyny samotności Skorpiony.

Przedstawiciele znaku wiedzą, jak kochać, tak bardzo, że odstraszają wszystkich swoich fanów. Ich miłość jest głęboka, gotuje się w niej namiętność i nienawiść, zazdrość i chęć posiadania. Skorpiony widzą osobę, a w sprawach zazdrości w ogóle nie mają przedawnienia. Trudno je kochać, ale jeszcze trudniej z nimi walczyć.

Powody samotności Strzelec.

Sami Strzelcy unikają małżeństwa, ponieważ czują się nie na miejscu w związku monogamicznym. Mają też duże oczekiwania, więc „odrzucając” fanów jednego po drugim, mogą skończyć z niczym. Płeć piękna, urodzona w znaku Strzelca, może latami czekać na swojego księcia na białym koniu, ostatecznie czekając tylko na emeryturę.

Powody samotności Koziorożców.

Przedstawiciele znaku albo budują karierę, albo próbują dowodzić w domu. W pierwszym przypadku po prostu nie są zależne od mężczyzn, są pogrążeni w raportach, zarządach i negocjacjach. W drugim przypadku sami mężczyźni uciekają przed Koziorożcami, preferując mniej ambitne panie. Ci, którzy zdecydują się zdobyć serce Koziorożca, będą musieli pogodzić się z emocjonalnym chłodem partnera.

Przyczyny samotności Wodnik.

Wodniki mają buntowniczy charakter, co staje się przyczyną ich samotności. Lubią piękne, lekkie powieści, pozbawione zobowiązań i rutyny. Płeć piękna urodzona pod tym znakiem nie ma praktyczności niezbędnej do życia rodzinnego. Mężczyzna będzie musiał pogodzić się z tym, że to on będzie zarządzał domem.

Przyczyny samotności Ryby.

Samotność dla Ryb to wolność, którą wybierają na poziomie podświadomości. Nie chcą wpuścić nikogo do swoich serc, zakłócić budowanej z takim trudem idylli. Nie ma bardziej tajemniczego znaku zodiaku, który żyje według znanych tylko sobie zasad. Rybom łatwiej i wygodniej jest zastąpić klasyczne małżeństwo jakimś iluzorycznym światem.

Samotność i znaki zodiaku / zdjęcie ma charakter poglądowy

Baran po prostu nie może żyć bez pary, przyjaciół, bez otoczenia, bo inaczej czuje się zupełnie chory. Tak, nigdy nie jest sam: nawet opuszczony i zdradzony, ten człowiek potrafi znaleźć dla siebie pocieszenie i wsparcie. Znak zodiaku Baran i samotność są słabo porównywalne: jego przedstawiciele nigdy się nie poddają i nie tracą nadziei, że kiedyś na pewno znajdą obok siebie pokrewne dusze.

READ
5 chorób przenoszonych genetycznie z matki na córkę

Ta osoba może doświadczać okresów zwątpienia, ale dla niego, bardziej niż dla wielu innych, odpowiednie są słowa: „To, co nas nie zabije, czyni nas silniejszymi”. Tylko śmierć może uniemożliwić mu odbudowanie dla siebie życia, o jakim marzy, szukanie pary, partnerów.

Osoba urodzona w tej konstelacji nigdy nie pozostaje w jednym miejscu, a jego energia tak bardzo oczarowuje otaczających go ludzi, że zawsze krążą po jego orbicie. Dlatego Baran rzadko doświadcza samotności i prawie nigdy nie musi z tego powodu cierpieć.

Co Byk myśli o samotności? Horoskop zapewnia, że ​​jest to jeden z ich największych koszmarów i lęków. I tutaj mówimy raczej nie o rodzinie, krewnych, ale o partnerze życiowym, który będzie im szczególnie bliski. Ponieważ przedstawiciel tego znaku zodiaku jest bardzo wybredny i stawia bardzo wysokie wymagania, nie jest mu łatwo znaleźć prawdziwych przyjaciół i partnerów.

Byk chce odcisnąć swoje piętno na wszystkim, kocha rzeczy, których używa i które są do niego przystosowane, tego samego szuka w ludziach, pragnie długotrwałych relacji, wzajemnego szlifowania.

Chociaż Byk nie lubi samotności, nadal nie są szczególnie zainteresowani nowymi znajomościami. Taka osoba pragnie raczej nawiązać istniejące relacje, pragnie uznania swoich braków i docenienia jego zasług. Pozbawiony silnych przyjaźni i związków miłosnych staje się głęboko nieszczęśliwy.

Bliźnięta

Ludzie wchodzą i wychodzą z życia Gemini w tak szybkim tempie, że czasami nawet tego nie zauważają. W strumieniu przypadkowych znajomości często tracą szansę na szczęście lub gonią za czymś nieosiągalnym, a potem okazuje się, że nie było warto.

Jednocześnie horoskop mówi, że Bliźnięta jako znak zodiaku nie lubią samotności. Ludzie na ogół doceniają ich towarzystwo i zawsze starają się być tam, gdzie coś się dzieje. Bliźnięta nie zamykają się w domu, więc problem samotności społecznej jest zupełnie nieznany większości przedstawicieli tego znaku zodiaku. Ale jeśli mówimy o samotności w życiu osobistym Bliźniąt, to jest to nieco inna historia. Tacy ludzie rzadko są pozostawieni sami, ale niewielu przedstawicieli tego znaku może pochwalić się stabilnymi długotrwałymi związkami.

Nowotwory należą do tych znaków zodiaku, które uwielbiają kultywować samotność ze sobą. Jednak stosunek Raków do samotności jest zupełnie inny: boją się jej. Bardzo ważne jest dla nich utrzymanie więzi rodzinnych, nawet z bardzo odległymi krewnymi. Przyjaciele też są dla nich ważni i nie potrafią zrozumieć ludzi, którzy wolą obyć się bez towarzystwa. Rak chce, aby wszyscy samotni przyjaciele i znajomi albo spotkali się i ponownie zawarli związek małżeński, albo znaleźli przyjaciół. Możemy śmiało powiedzieć, że Raki są ludźmi społecznymi. Chcą zostać przyjętymi do rodziny, chcą być częścią grupy, ale jednocześnie pragną wewnętrznego spokoju i ciszy.

READ
Prognozy najsilniejszych psychików na 2023 rok

Idealną rozrywką dla Raka jest duża grupa przyjaciół lub krewnych w tym samym pokoju, ale jednocześnie wszyscy są zajęci własnymi sprawami.

Lew nie może narzekać na brak otoczenia, jednak jego przyjaciele dzielą się głównie na dwie kategorie: tych, którzy szukają przyjaźni Lwa, i tych, których prześladuje przyjaźń Lwa. Dla samego Leo takie relacje są często pościgiem lub ucieczką.

Osoby urodzone w tym znaku zodiaku, podobnie jak Baran, są zbyt atrakcyjne i atrakcyjne, aby być same. Co więcej, dotyczy to Lwowa, niezależnie od tego, w jakiej sytuacji życiowej i materialnej się znajdują. Osoba spod takiego znaku często nawet nie ma pojęcia, jak to jest nie mieć przyjaciół ani partnera życiowego, bo takie sytuacje w jego życiu zdarzają się rzadko. Rzadko kiedy Leo zostaje sam ze sobą, a z biegiem lat zaczyna coraz bardziej doceniać takie chwile.

Na pytanie, które znaki zodiaku są najbardziej podatne na samotność, jedną z odpowiedzi będzie Panna. Nie można powiedzieć, że przedstawiciele znaku namiętnie i świadomie do tego dążą, ale przynajmniej nie panikują, gdy zostają sami. Przede wszystkim Panna jest zainteresowana posiadaniem partnera i przyjaciół na określonym poziomie. To bardzo wybredni i krytyczni ludzie. Potrafi zniszczyć nawet długotrwały związek miłosny lub przyjacielski, jeśli druga strona nie może sprostać ich wysokim standardom lub jej pozycja życiowa jest znacznie niższa niż pozycja Panny.

Przedstawiciele tego znaku zodiaku mają bardzo rozwinięte poczucie, co jest słuszne, a co nie. Taki kod relacji międzyludzkich jest wpisany w ich geny. Osoby te mogą używać pochlebstw lub przekupstwa, aby zdobyć partnerów lub przyjaciół, których chcą. Typowa Panna cierpi na samotność dopiero wtedy, gdy jej status zaczyna być przedmiotem rozmów innych ludzi. Jej myśli są zawsze bardzo logiczne, więc wie, że lepiej być sama niż otaczać się „niewłaściwymi” ludźmi.

Waga postrzega samotność jako wyjątek i bardzo cierpi, gdy faktycznie jest sama. Nawet jeśli są w kręgu rodziny, znajomych lub krewnych, ale jednocześnie uważają, że nie pasują do siebie, nie odmówią nowych znajomości. Bardzo ważne jest dla nich przebywanie wśród innych ludzi, w dużych grupach.

READ
12 rozczarowujących skutków zdrowotnych nieudanego małżeństwa

Wiedząc, jak ciężko przedstawiciele znaku zodiaku Wagi znoszą samotność, nic dziwnego, że (podobnie jak Panna) potrafią zdobyć sympatię pochlebstwami i przekupstwem. Podobnie jak ich sąsiedzi zodiaku, uwielbiają otaczać się ludźmi sukcesu. Przedstawiciele tej konstelacji chcą, aby wszystko w ich życiu było harmonijne i poprawne, a samotność Wagi nie jest w porządku. Do szczęścia potrzebują tego, co w społeczeństwie uważane jest za normę: rodziny, przyjaciół i pracy.

Skorpion

Scorpio bardzo docenia bliskich, ale nie wie, jak (lub nie chce) celowo zdobyć czyjeś współczucie. W rezultacie jego środowisko składa się z kilku kategorii: ludzi, których imponuje sam Scorpio; ci, którzy wierzą, że przebywanie blisko niego jest dla nich pożyteczne; tych, którzy nie przestają liczyć na romantyczne relacje i chcą podbić jego serce, a także osób związanych z nim zawodowo.

Przy tym wszystkim przedstawiciel „plemienia skorpionów” przez całe życie cierpi na poczucie osamotnienia, ponieważ zawsze wierzy, że zasługuje na więcej i dlatego trudno go zadowolić. Jednocześnie jest to znak zodiaku, który najlepiej znosi samotność, a nawet jest do niej podatny. Jeśli taka osoba dochodzi do wniosku, że nikt nie jest w stanie zapełnić pustki w jej życiu, to woli być dla siebie najlepszym partnerem i przyjacielem.

Strzelec

Strzelec rzadko jest sam, ale to nie znaczy, że nie cierpi na samotność. To jego największy strach i strach. Boi się, że wszyscy jego krewni i przyjaciele gdzieś znikną. I nawet gdy Strzelca otacza tłum wielbicieli, krewnych, od czasu do czasu w jego wyobraźni może pojawić się przerażający duch samotności.

Strzelec zadowala się powierzchownymi znajomościami, ale wciąż szuka czegoś głębszego. Nie chce mieć wielu przyjaciół i krewnych, ale chce mieć sprawdzonych i godnych zaufania. Chce mieć bezpieczną przystań, w której będzie mógł żeglować, licząc na ciepłe przyjęcie i wygodę. Strzelec bardzo szybko przekonuje się, że na świecie jest znacznie więcej powierzchownych powiązań niż prawdziwych uczuć. I ze swoim wrodzonym idealizmem szuka właśnie tego drugiego…

Koziorożec

Taka osoba nie przejmuje się zbytnio znajomościami i powiązaniami, ale z reguły nie jest samotna. W Koziorożcu ludzi pociąga jego prawdomówność i równowaga emocjonalna. Nie ma w nim kłamstwa i służalczości, nie szuka przyjaciół kosztem nieszczerych pochlebstw. Oszukuje tylko tych, którzy go zdradzili iz którymi absolutnie przestał się liczyć. A wszystko to tylko wtedy, gdy ta osoba nie jest w stanie całkowicie wykluczyć ich ze swojego życia. Jeśli jest taka możliwość, Koziorożec woli samotność od kontaktów z przypadkowymi ludźmi.

READ
Idealny przyjaciel według twojego znaku zodiaku

To znak zodiaku, który może nie lubić samotności, ale jest do niej skłonny i potrafi ją tolerować, nie zamieniając jej w życiową tragedię.

Wodnik

Opinia o przedstawicielach tego znaku jako istotach kochających wolność, nie uznających żadnych powiązań i ram jest mocno przesadzona. W rzeczywistości Wodnik boi się samotności i nie toleruje jej tak dobrze, jak wielu mogłoby pomyśleć. Dlatego godzi się na wiele powierzchownych związków, byle tylko nie być sam. Kiedy tak jest, wydaje mu się, że samotność jest jak umieranie za życia. Często, aby zapomnieć, Wodnik rzuca się w wir rozrywki i miłosnych przygód, które jednak nie wypełniają pustki w jego życiu i sercu.

Wodnik nieustannie szuka przyjaźni, ale nie zawsze udaje mu się ją znaleźć. Przedstawiciel takiego znaku zodiaku nie rozumie, że prawdziwa przyjaźń zdarza się bardzo rzadko i trzeba nad nią pracować. W przypadku Wodnika jest to gotowy produkt, który wystarczy wyjąć z pudełka.

Jeśli istnieją znaki zodiaku, które są podatne na samotność, to oczywiście nie są to Ryby. Bardzo boją się samotności, więc szybko uczą się być atrakcyjni dla innych. Czasami w tej grze posuwają się za daleko i są znani jako ludzie pozbawieni „wyższych” uczuć. Ryby zrobią prawie wszystko, aby były przyjemne. Jak kameleon, zmieniają nie tylko kolor włosów, ale także cechy osobowości w zależności od społeczeństwa, w którym się znajdują. Ryby są zmuszone funkcjonować w trudnych dla siebie warunkach, a pod wpływem stresu mogą nawet stać się wulgarne, choć taka cecha jest ich naturze obca.

Po wielu próbach i błędach Ryby są w stanie znaleźć właściwą równowagę i prawdziwych ukochanych, którzy doceniają ich za to, kim są. Ale nawet w wielkim pragnieniu zakończenia samotności Ryby nie mogą (lub nie chcą) wykorzenić nieufności wobec innych ludzi i myśli, że jakikolwiek związek z nimi jest skazany na porażkę. Tak jak inni obdarzają zaufaniem na początku znajomości, Ryby postępują dokładnie odwrotnie.

Subskrybuj Grodno 24 o godz Wiadomości Zen i na naszym kanale Zen

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: