Przeminęło w historii: 25 par gwiazd, które rozpadły się w 2023 r.

Od “Jeleny” do 20-letniego związku Antonio Banderasa i Melanie Griffith.

Kim Kardashian i Kanye West

Kultowe pary celebrytów, które się rozpadły (ale nadal pozostają kultowe) zdjęcie nr 1

Po burzliwym romansie w 2012 roku, który zakończył się ogłoszeniem ciąży gwiazdy najpopularniejszego na świecie reality show „Nadążanie za Kardashianami”, Kim i Kanye zaręczyli się i zagrali wspaniały ślub w 2014 roku. Siedem lat później obecni rodzice czwórki i prawdziwa para sił, powołując się na „stres w związku”, zdecydowali się na rozwód.

Miley Cyrus i Liama ​​Hemswortha

Kultowe pary celebrytów, które się rozpadły (ale nadal pozostają kultowe) zdjęcie nr 2

Chociaż para spotykała się od 2009 roku (Miley Cyrus właśnie skończyła 17 lat, a Liam Hemsworth miał 20 lat), ich małżeństwo rozpadło się zaledwie siedem miesięcy po ceremonii w 2016 roku.

Katie Holmes i Tom Cruise

Kultowe pary celebrytów, które się rozpadły (ale nadal pozostają kultowe) zdjęcie nr 3

Przejechali motocyklem po czerwonym dywanie, zaangażowali się w restaurację na Wieży Eiffla i wspólnie zostali rodzicami córki Suri (której imię jest tłumaczone z hebrajskiego jako „księżniczka”). Ale po siedmiu latach związku i pięciu i pół roku małżeństwa drogi Katie Holmes i Toma Cruise’a się rozeszły.

Miranda Kerr i Orlando Bloom

Kultowe pary celebrytów, które się rozpadły (ale nadal pozostają kultowe) zdjęcie nr 4

Romans anioła Victoria’s Secret ze słynnym aktorem był omawiany na początku 2008 roku. Dwa lata później młodzi ludzie pobrali się. Miranda Kerr i Orlando Bloom mają syna Flynna. Na nieszczęście dla fanów (i na szczęście dla Evana Spiegela i Katy Perry) piękna para nie była przeznaczona do bycia razem do końca swoich dni, w 2013 roku rozwiedli się.

Justina Biebera i Seleny Gomez

Kultowe pary celebrytów, które się rozpadły (ale nadal pozostają kultowe) zdjęcie nr 5

Wzruszająca para, jak z bajki Disneya, spotkała się, a potem rozstała na osiem lat – od 2010 do 2018, aż w końcu Justin Bieber wolał emocjonalny swing z Seleną Gomez od małżeństwa z Hailey Baldwin.

Antonio Banderas i Melanie Griffith

Kultowe pary celebrytów, które się rozpadły (ale nadal pozostają kultowe) zdjęcie nr 6

Para gwiazd jest razem od 20 (!) lat, a mimo to nie przetrwała próby czasu. Antonio Banderas i Melanie Griffith rozwiedli się w 2015 roku.

Elizabeth Hurley i Hugh Grant

Kultowe pary celebrytów, które się rozpadły (ale nadal pozostają kultowe) zdjęcie nr 7

Najgorętsza para brytyjskiego kina lat 1990. poznała się na planie w 1987 roku. Elizabeth Hurley i Hugh Grant byli razem przez 13 lat, aw 2000 roku (naprawdę) rozstali się polubownie. Po rozstaniu Grant został nawet ojcem chrzestnym jedynego dziecka Hurleya.

Sarah Jessica Parker i Robert Downey Jr.

Kultowe pary celebrytów, które się rozpadły (ale nadal pozostają kultowe) zdjęcie nr 8

Nieskończenie stylowa para była razem przez siedem lat, od 1984 do 1991 roku. Jednak w trudnym okresie życia Robert Downey Jr. wolał alkohol i narkotyki, aby kochać Sarah Jessicę Parker, a ona nie chciała iść za nim na dno.

READ
Gwiezdne „hobbity”: 26 celebrytów, które w rzeczywistości są bardzo małe

Angelina Jolie i Brad Pitt

Kultowe pary celebrytów, które się rozpadły (ale nadal pozostają kultowe) zdjęcie nr 9

Tak, to banalne. Ale czy można argumentować, że Angelina Jolie i Brad Pitt byli razem w okresie wzajemnego rozkwitu urody i charyzmy? Para zaczęła spotykać się w 2005 roku, pobrała się w 2014 roku i rozpadła się w 2016 roku.

Monica Bellucci i Vincent Cassel

Kultowe pary celebrytów, które się rozpadły (ale nadal pozostają kultowe) zdjęcie nr 10

Namiętny Włoch i charyzmatyczny Francuz to jedna z najsłynniejszych par w historii kina. Mieszkali w gościnnym małżeństwie w dwóch krajach, zostali rodzicami dwóch córek, ale nic nie pomogło pogodzić ich temperamentów. W 2013 roku, po 17 latach związku, Monica Bellucci i Vincent Cassel rozpadli się.

Johnny Depp i Vanessa Paradis

Kultowe pary celebrytów, które się rozpadły (ale nadal pozostają kultowe) zdjęcie nr 11

Na początku 15 roku nie było bardziej zgranej pary niż Johnny Depp i Vanessa Paradis. Oboje są ekscentryczni, odważni i nieskończenie twórczy w dobrym tego słowa znaczeniu, byli razem przez XNUMX lat, aż aktor uległ (jak się później okazało, z bardziej niż smutnymi konsekwencjami) urokowi młodości i urody Amber Heard.

Źródło zdjęcia: Getty

Subskrybuj nasz kanał telegramu! Więcej wiadomości i ekskluzywnych wyborów od redaktorów magazynu U

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: