Przeczytaj” dłonie i dowiedz się wiele o człowieku

Linie w twojej dłoni powiedzą ci, jaki los cię czeka. Zapoznaj się z podstawami chińskiej chiromancji, naucz się czytać linie na dłoni i dowiedz się, czym one są: linia życia, linia losu, linia małżeństwa, linia miłości!

Chiromancja opiera się głównie na badaniu kształty, kolory i linie na dłonii długość palca. Niektórzy palmiści biorą również pod uwagę wzory na opuszkach palców.

Wróżenie ręcznie pozwala określić sukces lub porażkę. Twoja ręka, linia w Twojej dłoni i wiedza doświadczonego palmisty pomogą Ci poznać życie i przeznaczenie oraz lepiej zrozumieć siebie.

Chiromancja na rękę – Historia występowania

Ręczne wróżenie pochodzi z czasów starożytnych i było praktykowane w różnych regionach i krajach świata. Według zachowanych przekazów z czasów braminizmu, a także sztuki naskalnej, chiromancja była popularna w starożytnych Indiach.

Chiromancja ma również długą historię w Chinach, sięgającą czasów dynastii Zhou (1045-256 p.n.e.) ponad 3000 lat temu.

Pierwsze mniej lub bardziej systematyczne prace nad chiromancją pojawiły się w Chinach w okresie zachodniej dynastii Han (206 pne – 9 ne). Zgodnie z tym systemem wróżenie ręczne zaliczane było do dziedziny fizjonomii.

Ręczne wróżenie – czego możesz się dowiedzieć

  • Dane urodzenia: środowisko i zasoby rodzinne
  • Warunki pracy i życia: relacje z rodzicami i współpracownikami
  • Forma fizyczna: stan zdrowia
  • Los: cechy ścieżki życia

Która ręka zgaduje

Aby dokładniej określić los osoby, należy wziąć pod uwagę zarówno linie po prawej, jak i po lewej stronie.

Linie po lewej stronie zawierają informacje o potencjale tkwiącym w chwili urodzenia. To tak zwane „ręka losu”. Prawa ręka w chiromancji wskazuje, co człowiek był w stanie osiągnąć sam, jak zbudował swoje życie („ręka woli”). Profesjonalni palmiści polegają na informacjach po prawej stronie, ale zawsze biorą pod uwagę linie na obu rękach. Aby było jaśniej, stosunek prawej do lewej dłoni wynosi około 80% -20%.

Dla lewaków lewa ręka będzie, a czytając los ręcznie, palmista będzie polegał na informacjach lewej dłoni.

Jak odgadnąć ręcznie?

Jasny kolor dłoni z wyraźnymi liniami odzwierciedla szczęście w ostatnich dniach.Teraz spójrzmy na dłoń i przeczytajmy pięć głównych linijek jedna po drugiej.

Aby szybko nauczyć się czytać ręcznie, możesz również uzyskać wynik czytania z dłoni za pomocą kilku kliknięć tutaj.

1. Linia życia – im dłużej tym lepiej

Linia życia – zwana także „linią ziemi”. to jest linia, która biegnie wokół kciuka. Zwykle jest to łuk. Długość linii życia nie ma nic wspólnego z długością życia człowieka. Odzwierciedla zdrowie i witalność fizyczną.

READ
Co czeka piękności w 2023 roku? Najbardziej kobiecy horoskop jest tutaj!

Linia życia to linia biegnąca wokół kciuka. Zwykle jest to łuk. Długość linii życia nie ma nic wspólnego z długością życia człowieka. Odzwierciedla zdrowie i witalność fizyczną.

Jeśli linia życia ma duży łuk i wygląda wyraźnie, oznacza to, że osoba jest energiczna. Im dłuższa linia życia, tym lepiej. Osoby z długą linią życia są zazwyczaj dobre w sporcie.

Jeśli linia życia ma mały łuk i znajduje się obok kciuka, oznacza to, że ta osoba nie jest zdrowa i szybko się męczy.

Jeśli istnieje więcej niż jedna linia życia, oznacza to również, że dana osoba jest bardzo pełna życia.

Jeśli początek linii życia (w pobliżu pajęczyny kciuka) pęka, często chorował w dzieciństwie.

Jeśli koniec linii życia (okolice nadgarstka) wygląda kiepsko, z wiekiem powinien zwracać większą uwagę na zdrowie.

Jeśli na linii znajduje się okrąg (np. wyspa) lub linia jest gdzieś przecięta, może doznać obrażeń fizycznych lub trafić do szpitala. Rozmiar koła odzwierciedla ciężkość choroby/urazu.

Jeśli linia życia jest prosta i przecina dłoń równolegle do linii głowy, jest osobą odważną i zwykle bardzo towarzyską.

2. Linia serca (linia miłości) – im dłużej tym lepiej.

Linia serca, czasami nazywana linią miłości, to linia przebiegająca przez dłoń tuż pod palcami. Linia serca odzwierciedla rzeczy związane z sercem, takie jak uczucia, reakcje, kontrola nad emocjami itp. Im dłuższa i prostsza, tym lepiej.

Linia miłości jest również nazywana „linią nieba”,

Jeśli linia serca jest krótka i prosta, nie jest zainteresowany wyrażaniem miłości lub romansu.

Jeśli linia serca jest długa, prawdopodobnie będzie dobrym kochankiem – słodkim, wyrozumiałym i romantycznym.

Jeśli linia serca zaczyna się od palca wskazującego, przewiduje się szczęśliwą miłość.

Jeśli zaczyna się od środkowego palca, oznacza to, że osoba zwykle myśli więcej o sobie niż o swoim kochanku.

Jeśli linia serca ma duży wzrost i spadek, prawdopodobnie zakocha się w kilku osobach.Każda historia miłosna zwykle nie trwa długo.

Jeśli na linii serca znajduje się jedno lub więcej okręgów, linia serca jest podzielona na kilka części lub kilka krótkich cienkich linii przecina linię serca, zwykle oznacza to, że nie jest zbyt zadowolony ze swojego obecnego życia uczuciowego.

READ
6 oznak kobiety o pięknej duszy

3. Linia losu — Czysta i prosta jest dobra.

Linia losu, zwana także linią pieniędzy, „linią kariery”, to linia biegnąca od nadgarstka do środkowego palca i odzwierciedlająca bogactwo i karierę.

Jeśli linia Przeznaczenia i Linia Życia rozpoczynają się w tym samym punkcie, osoba ta jest zwykle ambitna i ma silną pewność siebie.

Jeśli istnieją dwie linie Przeznaczenia, może on/ona mieć razem dwie prace lub poboczny biznes.

Jeśli linia Losu wygląda jasno i prosto, zwykle oznacza to dobrą i szczęśliwą przyszłość.

Linia losu jest podzielona na dwie lub więcej części. Oznacza to, że osoba ta prawdopodobnie będzie często zmieniać pracę lub w jej życiu/zawodach nastąpią duże zmiany.

Jeśli linia losu jest krótka, oznacza to, że może przestać pracować przed przejściem na emeryturę.

4. Linia umysłu – im wyraźniejsza i dłuższa, tym lepiej.

Linia umysłu odzwierciedla intelekt i mentalność osoby. Zwykle zaczyna się między palcem wskazującym a kciukiem (poniżej linii miłości), a następnie przesuwa się na drugą stronę dłoni, jakby dzieliła dłoń na pół.

Przejrzystość, subtelność i długość linii umysłu odzwierciedla koncentrację umysłową i bystrość umysłu.

Duży łuk linii umysłu mówi nam, że jest bogaty w kreatywność.

Krótka linia myślenia zwykle oznacza, że ​​dana osoba ma większe szanse na osiągnięcie osiągnięć fizycznych niż umysłowych.

Jeśli na linii uma znajduje się kółko, linia uma jest przecięta na dwie (lub więcej) części lub linia uma waha się, ma stosunkowo słabą pamięć, łatwo przeszkadza innym i zwykle nie skupia się na niczym na długo.

Polecane poniżej wideo, nauczyć się hiprmancy i jak odgadnąć ręcznie:

5. Linia małżeńska

Linia małżeństwa to krótka linia powyżej linii miłości, zaczynająca się tuż pod małym palcem. Odzwierciedla romantyczne związki i małżeństwo.

Ktoś tu ma tylko jedną kreskę, ktoś ma kilka kresek.Liczba kresek nic nie znaczy. Po prostu przeczytaj najczystsze.

Jeśli istnieją dwie równie wyraźne linie małżeństwa, musi wystrzegać się trójkąta miłosnego.

Jeśli istnieje kilka linii małżeństwa bez głównej, jego życie rodzinne może być pozbawione radości.

Jeśli kolejka się wydłuża lub jest krótka i płytka, zwykle nie ożeni się lub ożeni się bardzo późno.

READ
Czego absolutnie nie można zrobić dla dziewczyn z suchą skórą

Jeśli linia małżeńska rozciąga się na mały palec lub palec serdeczny, osoba ta ma wysokie wymagania przy wyborze małżonka.

Jeśli linia małżeństwa rozciąga się na palec serdeczny, oznacza to, że rodzina jego małżonka jest bogata i przyjazna.

Jeśli jednak linia małżeńska wykracza poza trzeci palec, nie jest dobrze: małżeństwo może wpłynąć na reputację i bogactwo.

Szukasz idealnej pary? Eastern Zodiac pomoże określić, czy pasujecie do siebie: w romantycznym, przyjaźni, biznesie i w jakimkolwiek innym związku.

Jakie są linie na dłoni?

Krzyż w chiromancji

Krzyż ma miejsce, gdy dwie krótkie linie przecinają linię dłoni, tworząc krzyż. Interpretacja zależy od tego, na której linii jest.

gwiazda w twojej dłoni

Połączenie trzech lub więcej krótkich linii. W zależności od umiejscowienia na dłoni możemy mówić o różnych znaczeniach pojawienia się gwiazdy na dłoni człowieka.

Wyspa na linii dłoni

Ten typ linii może występować na dowolnej z 5 linii. Z reguły jest to niemiły znak, ale dokładniejsze informacje można uzyskać wiedząc, na której linii znajduje się wyspa.

Specjalne linie na dłoni

Dłoń podzielona („podzielona na pół”): kiedy linie życia, mądrości i miłości łączą się w jedno, a ta ciągła linia niejako dzieli dłoń na pół. Jest to szczególny przypadek, który jest niezwykle rzadki, ale palmiści wiedzą, że patrząc na dłoń, może być tylko jedna linia.

W Chinach mówią, że jeśli mężczyzna ma dłoń podzieloną na pół, osiągnie niespotykane dotąd wyżyny w swojej karierze. Podzielona dłoń kobiety w starożytnych Chinach oznaczała nieszczęście w rodzinie.

Chiromancja – jak bardzo jest prawdziwa

Wróżenie z ręki może wiele powiedzieć o życiu i losie człowieka. Niemniej jednak nie należy ślepo wierzyć w przepowiednie, choćby dlatego, że tę samą linię w dłoni można rozszyfrować na różne sposoby. Ponadto istnieje wiele czynników, które wpływają na twoją przyszłość.

Podejmuj decyzje i działaj w Twojej mocy przezwyciężania trudności i wpływać na bieg twojego życia.

Wielu pogan i współczesnych ezoteryków używa czytania linii na dłoni do przewidywania przyszłości i opisywania osobowości danej osoby. Interpretacja znaczeń linii w dłoni jest ważną częścią tego filmu.

Ręce osoby mogą powiedzieć, jak jest zakochany. Nie oszukają i podadzą bardziej wiarygodne informacje niż ich właściciel.

Ustaliliśmy linie, ustaliliśmy, kto jest odpowiedzialny za miłość i rozszyfrowaliśmy możliwe opcje. Połącz dłonie i wybierz wzór, który Ci odpowiada.

READ
Horoskop dla Bliźniąt na rok 2023: kobieta i mężczyzna

Bez magii: jak poznać charakter osoby za pomocą jego rąk

Istnieje wiele nauk, które badają ręce, a ich nazwy są złożone i piękne. Na przykład chirognomia bada kształt dłoni, podczas gdy dermatoglify badają wzory na opuszkach palców.

Naukowcy prowadzą całe badania związane ze wskazówkami dotyczącymi charakteru osoby, które są ukryte w jego dłoniach.

Odsuń rękę trochę dalej i przyjrzyj się jej bliżej. Tak po prostu trudno zrozumieć kształt dłoni, ale jest to możliwe.

Chiromancja wyróżnia sześć form, a każda z nich może ogólnie opisać magazyn charakteru osoby.

Typ kwadratu: dłoń „zdrowej osoby”. Do wszystkich spraw podchodzi trzeźwo, trudno nim manipulować z zewnątrz.

Uwielbia nauki ścisłe lub woli robić rzeczy wymagające jasnych instrukcji.

typ spiczasty: dłonie skierowane w stronę palców występują u królowych dramatów i ogólnie u osób skłonnych do artyzmu.

Obiektywnie piękna palma, nic nie mów. Charakter takich osób jest zmienny, silnie zależy od nastroju w danym momencie.

Rodzaj łopaty: Taka dłoń będzie nieco węższa albo u nasady palców, albo na nadgarstku. Ludzie z dłonią łopatkową są niezależni i niezbyt przychylnie nastawieni.

Trudno z nimi polemizować, choćby ze względu na obfitość argumentów z ich strony. Wśród tych ludzi są często technicy i innowatorzy.

Typ filozoficzny: osoba z taką dłonią zawsze będzie w centrum uwagi. Wyróżnia się niezwykłym umysłem, osobliwym sposobem mówienia i wielką cierpliwością.

Typ psychiczny: Dłoń jest wąska, wydłużona, słowem – elfia. Paznokcie są wydłużone, a palce długie. Osoby z tym typem dłoni mają delikatną organizację umysłową i łatwo mogą popaść w depresję. Delikatni faceci.

Typ podstawowy: Rzadkość w dzisiejszych czasach. Taka dłoń wydaje się szorstka, nawet jej skóra jest twarda. Teraz ten typ dłoni jest trudny do spełnienia, ponieważ najczęściej występuje u ludzi z dala od dużych miast i cywilizacji.

Palce

Przekręcili dłoń, wymyślili formę. Zróbmy palce. Zacznijmy od ich długości. Wyciągnięte palce wskazują, że człowiek doskonale wie, czym jest odpowiedzialność i stara się zrobić wszystko na czas, bez zwłoki.

Jednocześnie wykonuje pracę sprawnie i pięknie. Średnia długość palców występuje u osób cierpliwych i wyluzowanych. Jednocześnie nigdy nie zrobią tego, co im się nie podoba.

Krótkie palce to ci, którzy nie ukrywają swoich emocji i są bardzo, bardzo aktywni. Taka osoba nie siedzi w miejscu i zawsze będzie wyrzucać świeże pomysły, gdy inni siedzą i wychodzą

READ
Najbardziej idealna dziewczyna według znaku zodiaku

Wzory na poduszkach

Teraz jesteśmy zainteresowani rysowaniem na opuszkach palców. Chwyć szkło powiększające, będzie łatwiej! Jeśli jesteś całkowicie zdezorientowany, zanurz opuszki palców w farbie i przymocuj je do kartki papieru. Policz, który z trzech wzorów przeważa: loki, pętle lub fale.

Na odciskach jest więcej loków: twój mózg jest twoim głównym skarbem. Jeśli masz 10 loków (czyli po jednym na każdym palcu), to jest duża szansa, że ​​jesteś prawdziwym geniuszem.

Przynajmniej tak twierdzą naukowcy. Ten wzór jest często spotykany wśród badaczy i naukowców. To prawda, że ​​uXNUMXbuXNUMXbjest mały niuans: takim osobom bardzo trudno jest wykonywać rutynową pracę.

W wydrukach jest więcej pętli: osoby z dominującymi pętlami są bardzo ambitne, ale częściej pracują w zespole niż samotnie.

Pętle wskazują, że dana osoba nie może żyć bez wyrażania siebie i jest skłonna przekładać swoje fantazje na rzeczywistość. Dla wielu pisarzy w drukach dominują pętle!

W odciskach jest więcej fal: jesteś spokojną, spokojną i ogólnie życzliwą osobą. Osoby z tym wzorem trzymają się z dala od kłopotów i mogą nawiązać kontakt z każdym.

Zobacz także: Północnoafrykańska dziewczyna z największymi biodrami spotyka się z facetem, który jest co najmniej o połowę mniejszy od niej

Będziesz pasował do zawodu związanego z ludźmi lub pomagającego im. Masz żelazną psychikę, tutaj możesz tylko zazdrościć!

gwoździe

Jest jedno zastrzeżenie, aby określić charakter paznokci, trzeba spojrzeć na naturalną, „nagą” formę, a nie na manicure. Więc jeśli poszedłeś do paznokci, będziesz musiał poczekać na usunięcie, a następnie przestudiować formularz.

Okrągły kształt: dążysz do harmonii w relacjach z innymi ludźmi. Kwadratowy kształt: Nie lubisz niespodzianek i wolisz planować z wyprzedzeniem. Niepewność cię wkurza.

Kształt łopaty: rutyna nie jest dla ciebie! Więcej niespodzianek, więcej improwizacji Spiczasty kształt: masz skłonność do mistycyzmu i pasję do praktyk ezoterycznych.

Uścisk dłoni i ogólnie siła dłoni sygnalizuje nie tylko stan mięśni, ale także pewne cechy charakteru.

Miękkie dłonie/lekki uścisk dłoni: masz wrażliwe serce. Jesteś bardzo wrażliwy, boleśnie reagujesz na negatywność. Zakochany jesteś delikatny, uważny, ale możesz cierpieć na syndrom różowych okularów.

Twarde ręce/twardy uścisk dłoni: ludzie z taką siłą rąk są bardzo emocjonalni, mają tendencję do walki do końca, aby osiągnąć swoje cele. Czasami potrafią być bezwstydni i zapomnieć o dobrych manierach.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: