Prosty uścisk dłoni Melanii Trump wywołał kontrowersje

Wydaje się, że prezydentura Donalda stała się dla nich poważnym sprawdzianem.

Są małżeństwem od 12 lat. Mówią, że Melania jest jedyną osobą, która była w stanie naprawdę złapać Trumpa. Jest piękna, mądra, a przy tym nie dręczy męża, bo on ciągle znika w pracy. A Trump docenia swoją żonę, bo zawsze jest idealna i nieskazitelna.

„Sekret tkwi w oddzielnych łazienkach” – przyznała kiedyś Melania.

Ale najwyraźniej w rodzinie Trumpów nie wszystko jest takie idealne. Odkąd Donald został wybrany na prezydenta, ich relacje wydają się pękać.

Melania była nawet nazywana najsmutniejszą pierwszą damą Stanów Zjednoczonych – czasami jej twarz jest tak nieszczęśliwa. Oto tylko kilka wstydliwych momentów z życia Trumpów, które mówią: wszystko jest skomplikowane.

1. Kiedy fryzura jest ważniejsza od męża

Prezydent Trump znany jest z lęku przed schodzeniem po zboczach i schodach. Tutaj, w tym filmie, próbował złapać rękę żony, jakby szukał liny ratunkowej. Ale kiedy wiatr rujnuje ci włosy, to każdy sam dla siebie.

2. Kiedy wycofujesz rękę

Nie tak dawno Donald Trump i Melania przybyli z oficjalną wizytą do Izraela, gdzie na czerwonym dywanie doszło do kolejnej kompromitacji. Film pokazuje, jak prezydent próbuje wziąć żonę za rękę, a ona nagle wyciąga dłoń i klepie go po nadgarstku. Wygląda na to, że teraz w Izraelu jest za gorąco, żeby trzymać się za ręce.

3. Kiedy zapominasz o swojej żonie

Ta sprawa wywołała wiele żartów w Internecie. Było to na spotkaniu Trumpów z rodziną Obamy w dniu inauguracji. Nowy prezydent tak się spieszył, aby wspiąć się po schodach Białego Domu, że zapomniał o swojej żonie. Melania musiała sama wydostać się z ogromnego samochodu z prezentem w rękach i sama udać się do rezydencji.

4. Kiedy publicznie popychasz męża

Podczas jednej z uroczystych uroczystości, kiedy zabrzmiał hymn, nowy prezydent zapomniał położyć rękę na piersi. Potem zawstydzona Melania odepchnęła Trumpa w bok, a Donald sięgnął do jego serca.

5. Kiedy uśmiechasz się tylko w twarz

Kolejna niezręczna chwila z inauguracji, którą uchwyciła kamera. Twarz Melanii mówiła wszystko. Tak szeroko uśmiechnęła się do męża i jak ostro ponuro, gdy tylko się odwrócił.

READ
Biała lilia: Ksenia Sobchak w niesamowitej sukience pokazała smukłą sylwetkę

6. Kiedy bierzesz rękę i natychmiast puszczasz

Kolejny dowód na to, że Melania nie należy do tych, które lubią trzymać się za ręce. Czy to tylko jej mąż?

7. Kiedy udajesz pocałunki

Oczywiście nikt nie zmusza Trumpów do publicznego udawania francuskich pocałunków, ale klapsy to za dużo.

8. Kiedy publiczność jest ważniejsza niż małżonek

Taniec Trumpów na balu inauguracyjnym również był niezręczny. Piosenka jeszcze się nie skończyła, a prezydent, oddalając się od żony, zaczął oklaskiwać publiczność. I znowu Melania została sama na środku sceny.

9. W porównaniu z innymi parami

Kolejny ciekawy moment z inauguracji. Donald Trump i Barack Obama poznają swoje żony. Były prezydent szczerze cieszy się z Michelle, całuje ją w rękę. Melania i Trump wymieniają skąpe uśmiechy. Obaj stoją z rękami po bokach.

10. Kiedy gesty mówią głośniej niż słowa

Na tym zdjęciu Melania gratuluje mężowi zwycięstwa. Ich uściski okazały się całkiem na służbie.

„Palce na jej dłoni są nienaturalnie rozłożone, jakby trzymała się z dala od męża, a nawet chciała go odepchnąć” – skomentowali później zdjęcie. „Nie wita bardzo ciepło pocałunku męża, a poza tym nie odwzajemnia pocałunku”.

Nie może sama chodzić: jak wygląda i żyje najwyższa kobieta na świecie – 10 niesamowitych zdjęć

Publikacja sieciowa WDAY.RU

Zaświadczenie o rejestracji środków masowego przekazu EL nr FS 77-83683, wydane przez Federalną Służbę Nadzoru w Sferze Komunikacji,

technologie informacyjne i komunikacja masowa (Roskomnadzor) 12 sierpnia 2022 16+.

Założyciel: Shkulev Media Holding Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

I O. redaktor naczelny: Julia Władimirowna Serikova

Prawa autorskie (c) Shkulev Media Holding LLC, 2022.

Jakiekolwiek powielanie materiałów serwisu bez zgody redakcji jest zabronione.

Dane kontaktowe do agencji rządowych (w tym Roskomnadzor):

Pierwsza dama Stanów Zjednoczonych, Melania Trump, po raz kolejny przyciągnęła uwagę użytkowników mediów społecznościowych nieszczęśliwym wyrazem twarzy. Na szczycie między prezydentem Rosji Władimirem Putinem i prezydentem USA Donaldem Trumpem w Helsinkach jej uśmiech zniknął, gdy tylko uścisnęła dłoń rosyjskiemu przywódcy.

Po opublikowaniu na Twitterze filmu, w którym twarz Melanii Trump zmienia się diametralnie, ściskając dłoń prezydentowi Rosji, użytkownicy mediów społecznościowych uznali, że twarz żony Donalda Trumpa odzwierciedla słabo skrywany horror – i uznali, że to Władimir Putin to spowodował . Jednak są też inne opinie. Tak więc Oleg Sergienko, prywatnie praktykujący psycholog z Rosji, uważa, że ​​przyczyną napięcia, z jakim utrzymywała się Melania Trump, jest to, że kobieta jest nieszczęśliwa w życiu rodzinnym. Sergienko cytuje FAN:

Oczywiście, jak mówią, nie jestem stróżem prezydenta Stanów Zjednoczonych, ale sądząc po tym, co widzę w telewizji i Internecie, wyraźnie mają problemy rodzinne z Melanią. Z tego powodu może po prostu bać się uwolnić na publicznym wydarzeniu i zawieść swojego impulsywnego męża.

Donald Trump i jego żona odwiedzili Finlandię, a pierwszego dnia Melania zmieniła kilka strojów. (Nawiasem mówiąc, nie wszystkim się udało). Dowiedzieliśmy się, które marki wspierała pierwsza dama i ile pieniędzy przeznaczyła na zdjęcia.

READ
Miniaturowa królowa Hiszpanii nie pozwoliła Melanii Trump przyćmić samej siebie

Psycholog zwrócił też uwagę na nieostrożność, z jaką Donald Trump rzucił żonie piłkę nożną, podarowaną mu przez rosyjskiego prezydenta:

Wydaje mi się, że ta kobieta była po prostu zastraszona. Nie chcę być zbyt kategoryczny, ale moim zdaniem prezydent USA nie szanuje wystarczająco swojej żony, która swoją urodą i umiejętnością ubierania się mogłaby znacznie poprawić jego wizerunek.

To nie pierwszy raz, kiedy ekspresja, gesty i postawa Melanii Trump podczas wydarzeń publicznych stały się tematem dyskusji. Wcześniej obserwatorzy zauważyli, że podczas wizyty państwowej w Stanach Zjednoczonych prezydenta Francji Emmanuela Macrona i jego żony Brigitte Trump, spotykając francuską parę prezydencką, próbował wziąć żonę za rękę, ale ta ostro cofnęła palce.

Użytkownicy mediów społecznościowych i eksperci uznali to za oznakę ochłodzenia między małżonkami i powiązali to ze skandalem, który wybuchł w połowie stycznia 2018 roku. Potem aktorka porno Stormy Daniels powiedziała, że ​​miała romans z Trumpem w czasie, gdy był już żonaty z Melanią. Melania Trump naprawdę zaczęła okazywać dystans po tym, jak Stormy Daniels powiedziała, że ​​teraz były prawnik Donalda Trumpa Michael Cohen zapłacił jej 130 tysięcy dolarów za milczenie o ich związku.

Ich małżeństwo jest pełne sprzeczności: duża różnica wieku, niedoskonała reputacja Trumpa, etykieta „żony trofeum”, jaką prasa umieściła na pierwszej damie Stanów Zjednoczonych. Mimo wszystko Donald i Melania są razem od ponad 18 lat, wychowują wspólnego syna i choć nie okazują publicznie namiętnych uczuć, wydają się wspierać w życiu. Z okazji niedawnych urodzin Prezydenta Stanów Zjednoczonych (niedawno skończył 71 lat) zdradzamy sekrety rodziny Trumpów.

Potem dowiedział się o kolejnym epizodzie z życia osobistego amerykańskiego prezydenta. Będąc żonatym z Melanią, Trump podobno miał również romans z modelką Playboya Karen McDougall. Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych nigdy nie skomentowała wszystkich tych wiadomości, jednak według obserwatorów jej zachowanie sugeruje, że między małżonkami doszło do niezgody.

Po skandalu, który wybuchł w połowie stycznia, Melania Trump po raz pierwszy wystąpiła publicznie 31 stycznia podczas dorocznego orędzia o stanie Unii wygłoszonego przez prezydenta Stanów Zjednoczonych w Kongresie. Wtedy pierwsza dama Stanów Zjednoczonych przybyła na Kongres przed mężem osobnym samochodem w towarzystwie zaproszonych przez siebie gości. Podczas wydarzenia jej wyraz twarzy drastycznie się zmienił: uśmiechnęła się szeroko, ale od czasu do czasu uśmiech znikał z jej twarzy, odzwierciedlając głęboki smutek i zmęczenie.

READ
Kate Middleton: 50 szczerych zdjęć

Po przemówieniu Trumpa w Kongresie 31 stycznia, Joe Navarro, psycholog i ekspert od mowy ciała, powiedział Huffington Post, że Melania Trump czasami zachowuje się zupełnie inaczej niż wszystkie poprzednie pierwsze damy w Stanach Zjednoczonych:

Nie chodzi o to, że jest stoicka, chociaż często tak jest. Prawie poczuła ból. Stała i klaskała niemal mechanicznie, nie okazując ani trochę ożywienia. Może to wskazywać na dyskomfort psychiczny i ból emocjonalny.

Jednak jeszcze przed skandalem Stormy Daniels opinia publiczna zauważyła, że ​​coś jest nie tak z wyrazem twarzy Melanii Trump.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: