Prognozy najsilniejszych psychików na 2023 rok

Czy prognozy na przyszły rok się spełnią? Zaraz to sprawdzimy.

Co czeka Rosję w 2023 roku: przepowiednie znanych wróżbitów

Zdjęcie: www.globallookpress.com / Biblioteka Mary Evans Pictrure

Sytuacja na świecie jest dość zagmatwana i nie wiadomo jeszcze, jak ją rozwiązać. Jednak niektórzy nie lubią długo czekać, ale chcą przewidzieć wydarzenia w kilka minut. Robili to, jak zwykle, profesjonalnie tarolodzy i myśliciele różnych wieków. 5-tv.ru dokonał wyboru proroctw znanych na całym świecie predyktorów na temat wydarzeń, które czekają Rosję w 2023 roku. Spróbujmy porównać?

Nostradamus

Francuski farmaceuta i alchemik żył w XVI wieku. Przy układaniu swoich proroctw opierał się na obliczeniach astronomicznych. Nostradamus przewidział, że rok 2023 będzie „wyzwaniem dla władcy”. Predyktor mówił o sojuszu, który obejmowałby Rosję i kilka państw wschodnich. Uważał, że przywódca kraju stanie przed trudnym wyborem, który będzie fatalny dla wszystkich Rosjan. Mimo to Rosja wytrzyma wszystkie próby i będzie się dalej rozwijać.

Ponadto północna część Rosji stanie się dla wielu narodów „ziemią obiecaną”. Nostradamus mówił także o ekspansji terytorium Rosji. Poprawi się życie Rosjan, zmniejszy się bezrobocie. Dla Nostradamusa Rosja jest miejscem odrodzenia ludzkości.

Wanga

www.globallookpress.com / Serguei Fomine

Słynny bułgarski jasnowidz Wanga przepowiedział, że na przełomie lat 2022-2023 w Rosji zostanie wynaleziony lek na raka. Kraj będzie miał problemy, ale będzie w stanie przezwyciężyć wszystkie trudności.

„Rosja wyjdzie, wyprostuj się! Będzie wiele problemów, ale Rosja to Rosja! Rosja jest matką!” powiedział widzący.

Matrona z Moskwy w swoich proroctwach nie była powiązana z konkretnymi datami, ale ci, którzy interpretują jej przepowiednie, uważają, że czasami mówiła o wydarzeniach w Rosji w 2023 roku.

Na przykład widzący przewidział, że liczba wierzących w kraju zmniejszy się. Ponadto ludzie będą wydawać się pod hipnozą, a wielu mieszkańców ziemi przeniesie się do życia pod ziemią.

Tamara Globa

© RIA Novosti / Ekaterina Chesnokova

Tamara Globa jest nowoczesną rosyjską astrologką. Uważa, że ​​Rosja czeka na zmiany w najbliższej przyszłości. Na przykład Globa jest przekonana, że ​​rok 2023 będzie czasem ponownego podziału świata. W tej chwili ci, którzy mieli dużo pieniędzy, będą mieli trudności materialne. Biedni będą mieli nowe możliwości finansowe.

READ
15 wskazówek dotyczących pielęgnacji skóry wokół oczu: przeczytaj artykuł i aplikuj

Wierzy też, że w przyszłym roku wektor światowego przywództwa przesunie się w stronę Chin. Ponadto zmniejszą się sankcje wobec Rosji, ale większość zmarłych firm nie wróci. Kraj nie odczuje z tego powodu większych szkód, ponieważ inne firmy zajmą swoje nisze.

Irina Salomon

Youtube / Salomon Irina

Finalista projektu Battle of Psychics uważa, że ​​styczeń 2023 r. będzie sprzyjającym czasem na pokojowe zakończenie kryzysu na Ukrainie.

Svetlana Dragan

Astrolog Svetlana Dragan uważa, że ​​lata 2022-2023 to dla Rosji okres odrodzenia, który doprowadzi do najsilniejszego wzmocnienia kraju i ogromnych zmian.

W marcu 2023 r. dla Rosji pojawią się nowe możliwości. W tym czasie wpływ Zachodu zacznie się zmniejszać.

Tybetańscy mnisi

www.globalookpress.com / Purbu Zhaxi

Tybetańscy mnisi wierzą, że gorąca atmosfera na świecie wystąpi na początku lutego 2023 roku lub bliżej wiosny. Ich przepowiednie dla Rosji przepowiadają nowy porządek i nową rzeczywistość.

Jak wcześniej pisał 5-tv.ru, na TikTok pojawiło się konto, które przyciągnęło uwagę dziesiątek tysięcy ludzi. Pewien mężczyzna zarejestrował profil pod imieniem Eno Alaric i przedstawił się jako podróżnik w czasie z 2671 roku. Ostrzegł, że zanim przybędzie, ludzkość będzie na skraju zagłady. I zaczął wylewać przepowiednie na 2023 rok.

Zdjęcie „Umarli będą leżeć na ziemi”: złowieszcze proroctwo Matrony, Messinga i Nostradamusa pojawiło się w 2023 roku

Wielu jasnowidzów i jasnowidzów przewidziało obrót bieżących wydarzeń na świecie. Sib.fm publikuje najnowsze prognozy znanych jasnowidzów.

Matrona z Moskwy

Zdjęcie „Umarli będą leżeć na ziemi”: złowieszcze proroctwo Matrony, Messinga i Nostradamusa pojawiło się w 2023 roku

Święta Matrona Moskwy jest jedną z najbardziej czczonych widzących. Większość jej przepowiedni już się sprawdziła, podczas gdy inne wciąż czekają na skrzydłach.

Pomimo tego, że Matrona przez lata nie przewidywała, niektórzy badacze znaleźli w jej słowach wskazówki dotyczące wydarzeń, które będą miały miejsce w 2023 roku.

„Będzie mało wierzących, życie będzie coraz gorsze, ludzie będą w stanie hipnozy. Nadejdzie czas wyboru – krzyż albo chleb. Ofiar będzie wiele. Wieczorem wszyscy będziecie na ziemi, a rano wstaniecie i wszystko zejdzie do podziemia ”- to jedna z prognoz Matrony Moskwy.

Wyrażenie, że wszyscy ludzie będą pod „hipnozą”, można rozumieć jako sieć WWW, która w taki czy inny sposób wpłynie na życie duchowe człowieka. Można to wiązać z faktem, że masowa produkcja rosyjskich stacji bazowych rozpocznie się w 2023 roku.

READ
6 rzeczy, które robią kobiety, które doprowadzają mężczyzn do szaleństwa?

Jeśli chodzi o wybór między krzyżem a chlebem w proroctwie Matrony, interpretatorzy uważają, że chodzi o osiągnięcie dobrobytu wszelkimi, nie zawsze dobroczynnymi sposobami, albo godne niesienie krzyża i osiągnięcie wszystkiego wyłącznie przez prawe uczynki.

Matrona oznaczała również, że ludzkość upadnie moralnie, odwracając się od Boga. A droga do wyzdrowienia będzie przez Pana. A słowa, że ​​wszyscy rano wstaną, najprawdopodobniej wskazują, że wszystko się zmieni, a świat stanie się znacznie czystszy i lepszy.

Wilk Messing

Zdjęcie „Umarli będą leżeć na ziemi”: złowieszcze proroctwo Matrony, Messinga i Nostradamusa pojawiło się w 2023 roku

Wolf Messing przewidział nowy etap dla Rosji w latach 2022-2023, ale określił go jako początek okresu kryzysu. Widzący powiedział, że może istnieć rywalizacja między naszym krajem, krajami sąsiednimi, a także mocarstwami zamorskimi i będzie się ona nasilać. W Rosji nastąpią kolosalne zmiany.

Spokojnie do 2023 roku granice mogą zostać rozszerzone. Według Messinga w Rosji ludzie będą żyć lepiej, bezpieczniej i wygodniej. Stabilny i obiecujący kraj stanie się miejscem, do którego chce się przenieść wielu mieszkańców Ziemi.

Nostradamus

Zdjęcie „Umarli będą leżeć na ziemi”: złowieszcze proroctwo Matrony, Messinga i Nostradamusa pojawiło się w 2023 roku

Naukowcy uważają, że Nostradamus w swoich przepowiedniach mówił o głodzie, który nadejdzie w 2023 roku. Wcześniej wierzyli, że mówimy o 2022 roku, ale wkrótce zmienili zdanie. Spory wynikają z interpretacji dat. Nostradamus powiedział, że ludzie gnani głodem będą przenosić się z miejsca na miejsce, ale w ten sposób sytuacja się nie poprawi.

Mogą wystąpić problemy z wodą pitną, a także z uprawami. Nostradamus przewidział także załamanie gospodarki w 2023 roku. Uważa się, że banknoty staną się „bezużyteczne”, mogą rozniecić ogień. Niektórzy badacze uważają, że Nostradamus mówił o „buncie maszyn”. Możemy mówić o sztucznej inteligencji, która z czasem potrafi uchwycić planetę.

Grigorij Rasputin

Zdjęcie „Umarli będą leżeć na ziemi”: złowieszcze proroctwo Matrony, Messinga i Nostradamusa pojawiło się w 2023 roku

W przewidywaniach Grigorija Rasputina, chociaż nie było jasnych dat, są motywy, które mówią o tym, co wydarzy się w przyszłości. Rasputin przewidział globalne katastrofy, klonowanie ludzi, a także utratę wartości moralnych. Mówił też o tym, że w przyszłości mogą mieć miejsce eksperymenty genetyczne, które będą przeprowadzane bez kontroli. To właśnie w proroctwach była też jakaś konfrontacja między państwami.

Juna

Zdjęcie „Umarli będą leżeć na ziemi”: złowieszcze proroctwo Matrony, Messinga i Nostradamusa pojawiło się w 2023 roku

Juna mówiła o 2022 r.: „Wielu pomyśli o swojej karmie i będą mieli rację, bo 2022 to czas, kiedy trzeba płacić rachunki” – powiedziała.

Według niej jedność będzie ważna dla ludzi. A pozytywne zmiany w społeczeństwie mogą nastąpić, gdy cała ludność Rosji będzie zainteresowana zmianą życia społeczeństwa.

READ
Jak pozbyć się rozstępów olejem kokosowym

Wcześniej Sib.fm napisał, że przepowiednia Vangi o Wielkim Państwie Słowiańskim zszokowała Rosjan. Przypomnijmy, że ślepy jasnowidz przewidział przyjście Czerwonego Smoka, a także przyjście Chrystusa.

Czytaj także: W Rosji właściciele zostaną ukarani grzywną za niesprzątanie po swoich pupilach. Grzywny grożą właścicielom, którzy wyrzucają psy na ulicę.

Chcesz zobaczyć więcej ekscytujących wiadomości?
Dodaj nasz kanał do ulubionych w Google News i Yandex News:

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: