Prognozy Juna na 2023

Juna Davitashvili jest prawdopodobnie najpopularniejszą psychiką epoki sowieckiej. Kraj nie znał bardziej znanego uzdrowiciela lub astrologa niż tajemnicza kobieta w czarnych ubraniach i z licznymi kosztowną biżuterią, nazywano ją tajemnicą i fenomenem, zapraszano do najbardziej wpływowych i znanych domów, ufano, że leczą gwiazdy popu, polityków i kapłani.
W krótkim czasie jej imię zyskało największą popularność w naszym kraju i daleko poza jego granicami. Znani artyści namalowali wiele portretów Juny, poeci poświęcali jej entuzjastyczne wiersze jej uzdrawiającemu darowi, a autorytatywni naukowcy wprowadzili nawet termin „fenomen Juny”.
Przepowiednie Juny przed śmiercią
Użytkownicy mediów społecznościowych dyskutują o proroctwie śmierci słynnego wróżbity Juny. Była pewna, że ​​Rosja przetrwa wszystkie kryzysy i wejdzie w świetlaną przyszłość.
Przepowiednia umierającej jasnowidza Juny Davitashvili pojawiła się ponownie w Internecie. Użytkownicy energicznie omawiają jego punkty, porównując prognozy z tym, co dzieje się dzisiaj w kraju i wokół niego.
Jasnowidz przewidział Rosję i konflikt z Ukrainą oraz inne kryzysy. Była jednak pewna, że ​​kraj czeka świetlana przyszłość. Rosja jest bardzo kochana przez Boga, który uratuje ją od poważnych kłopotów.
W ostatniej przepowiedni Juna stwierdziła, że ​​nadszedł czas, aby Rosja „zasiała pole”. Rosjanie zaczną hodować rolnictwo, w szczególności hodowlę zwierząt.
Śmierć Juny wyszła na jaw 8 czerwca 2015 roku. Źle się czuła w sklepie na Arbacie. Uzdrowicielka została w trybie pilnym hospitalizowana na oddziale intensywnej terapii na oddziale ostrego incydentu mózgowo-naczyniowego, ale lekarze nie mogli jej pomóc. Przyczyną śmierci światowej sławy medium był udar. Czerwiec miał 66 lat.
Uważa się, że wczesna śmierć Juny została sprowokowana odejściem jej ukochanego syna Vakho – tragedia miała miejsce w 2001 roku w niejasnych okolicznościach. Wróżka, która zawsze prowadziła aktywny tryb życia, po smutku, który ją spotkał, stała się samotniczką, odgradzającą się od świata. Na krótko przed śmiercią przepowiedziała losy Rosji.
Życie osobiste Juny
We wczesnej młodości, podczas pobytu w Tbilisi, Juna poznała swojego przyszłego męża Wiktora Davitashvili. To tam mieszkała przez kilka szczęśliwych lat. Jej syn Vakhtang urodził się w Tbilisi. Po przeprowadzce do stolicy małżeństwo rozpadło się.
W Moskwie Juna zdobyła nie tylko fanów, ale także przyjaciół. W latach 80. ubiegłego wieku mieszkanie Juny było czymś w rodzaju salonu muzycznego: gwiazdy sceny muzycznej stale pojawiały się w gościnnym domu kobiety, śpiewały, bawiły się i dzieliły w domu kreatywność. W jednym z wywiadów uzdrowicielka niejednokrotnie wspominała, że ​​miała „swój własny gang”, składający się z Igora Matwienki, Talkowa, Michaiła Muromowa i Derżawina.

Z Igorem Talkowem Juna kilkakrotnie śpiewała w duecie. Psychika okazała się być czystym sopranem, a współcześni jasnowidzowi przekonywali, że gdyby chciała, mogłaby zrobić karierę na scenie. Juna nazwała Talkowa rycerzem Rosji i uważała ich przyjaźń za bardzo piękną, ale później też mieli nieporozumienia.
O wiele poważniejszy konflikt przydarzył się uzdrowicielce z Allą Pugaczową. Primadonna zachowała też coś w rodzaju salonu – brak klubów i innych miejsc rozrywki wpłynął na to, że muzycy zbierali się i spędzali wieczory w mieszkaniach. Dwie znane, lubiane i wpływowe kobiety nie mogły się nie poznać, ale ich pierwsze osobiste spotkanie przerodziło się w skandal i wrogość.
Sama Alla zaprosiła Junę do odwiedzenia, a ona, mimo złego przeczucia, zgodziła się. Uzdrowiciel przybył późno, a firma, już podchmielona, ​​prowadzona przez Pugaczewę, zaczęła nalegać, aby Juna wypiła „karę”. Jasnowidz, który nie pił mocnego alkoholu, zaczął odmawiać, nalegała Alla. W rezultacie Juna uderzyła piosenkarza popielniczką i uciekła z mieszkania. Później sama Juna powiedziała prasie, że nie pamięta i nie rozumie, jak to wszystko się stało. Według plotek, po tej walce Pugaczowa wykonała swoją pierwszą operację plastyczną – usunęła brzydką bliznę na wardze pozostawionej po uderzeniu.

READ
Jak wybrać odpowiednie akcesoria do typu twarzy: nawet gwiazdy popełniają błędy

Juna nadal pojawiała się na świecie, wokół niej zawsze było wielu mężczyzn, zarówno pacjentów, jak i wielbicieli, ale prasa przez długi czas nie mogła uzyskać informacji o romantycznym związku jasnowidza. Krążyły pogłoski, że Juna złożyła ślub celibatu, aby wesprzeć swój dar.
W 1986 roku Juna wyszła za mąż za kompozytora i producenta muzycznego Igora Matvienko, który w tym czasie nie był jeszcze popularny i odnoszący sukcesy. Na tle innych gości Juny był zagubiony, a złe języki były pewne, że Igor zdecydował się ożenić na podstawie kalkulacji. To prawda, że ​​to małżeństwo trwało tylko 24 godziny: uzdrowicielka pokłóciła się ze swoim przyrodnim bratem i postanowiła się z nim ożenić pomimo niego, ale odeszła od stołu weselnego w sylwestra. Po nieudanym romansie z uzdrowicielem kariera zawodowa Matwienki gwałtownie nabrała tempa.
Według plotek Juna Davitashvili miała wielu wielbicieli i wielbicieli. Ale niewielu z nich udało się zdobyć przychylność orientalnego piękna. Mówią, że Juna bez żalu odmówiła nawet Robertowi de Niro.
Dowiedział się o walce między Pugaczową a Juną
13 kwietnia na kanale NTV ukazał się nowy odcinek programu Sekret za milion, tym razem poświęcony rocznicy Alli Pugaczowej. Gośćmi programu byli krewni i przyjaciele piosenkarza – pierwszy mąż Mykolas Orbakas, były kochanek Siergiej Chelobanov, piosenkarka Masha Rasputina i inni. Przypomnijmy, 15 kwietnia Pugaczowa skończył 70 lat.
Była swatka Prima Donny, Elena Presnyakova, opowiedziała o walce gwiazdy z uzdrowicielką Juną. Kiedyś Juna odwiedziła Allę. Dosłownie od progu piosenkarka nie była zadowolona z gościa.
„ONA NIE MOŻE NIENAWIDZIĆ CZERWONEGO KOLORU, JEST DLA NIEJ JAK ŁAPA DLA BYKA” – WYJAŚNIŁA PRESNIAKOVA.
Na tym nie skończyły się złe czasy. Podczas uczty Juna niespodziewanie dla wszystkich postanowiła wznieść toast. Alla przerwała jej, mówiąc, że w swoim domu sama powinna podnieść kieliszki pierwszego, jako gospodyni.

Po kilku minutach intensywnej komunikacji Alla i Juna udały się do kuchni, gdzie kontynuowały porządkowanie. W pewnym momencie goście usłyszeli straszny ryk i pobiegli zobaczyć, co się stało.
Naoczni świadkowie zauważyli krople krwi na podłodze. Jak się okazało, należała do Pugaczowej, która miała złamaną wargę – wściekła Juna rzuciła w piosenkarkę kryształową popielniczką. Musiałem jechać do szpitala, żeby zszyć ranę.
Prognozy Juny na rok 2021 dla Rosji i całego świata
Evgenia Yuvashevna Davitashvili, lepiej znana jako Juna, opuściła nas kilka lat temu. Jednak jej przepowiednie dotyczące przyszłości przetrwały i zostały przekazane wyznawcom. Teraz możemy dowiedzieć się, co przewidział słynny wróżbita. Jak wyobrażała sobie następny rok dla Rosji i całego świata. Wielu ludzi ufa słowom Juny, a jej wkładu w rozwój nauk alternatywnych w Federacji Rosyjskiej jest nie do przecenienia.

READ
Nie poszedłeś do taty: ciekawostki ze świata genetyki

Proroctwa Juny na 2021 rok Białego Wołu dla Rosji i całego świata.
Treść artykułu:
• 1 Kim jest Juna – historia wróżki
• 1.1 Dlaczego ludzie jej ufają
• 2 przepowiednie, które się spełniły
• 3 prognozy dla Rosji na rok 2021
• 4 prognozy dla całego świata na rok 2021
Kim jest Juna – historia wróżki
• Przyszły medium i uzdrowiciel urodził się w 1949 roku na Kubanie. Od dzieciństwa Evgenia wiedziała o swoim przeznaczeniu i wykazała się niezwykłymi zdolnościami. Mimo to zdecydowała się wstąpić do Rostowskiej Akademii Medycznej i zdobyć tradycyjną wiedzę i umiejętności.
• Po ukończeniu studiów została skierowana do Tbilisi, gdzie poznała swojego męża Wiktora Davitashvili. W szczęśliwym małżeństwie urodził się syn Vakho. Przez cały ten czas Evgenia leczyła ludzi – jednocześnie podejmowała nawet najtrudniejsze przypadki, które absolwentom wydawały się beznadziejne. Pomagała ludziom radzić sobie z chorobami, niezależnie od ich sytuacji materialnej i statusu. Wśród jej pacjentów byli zarówno zupełnie zwykli obywatele, jak i znani politycy, artyści, a także sportowcy.
• W rezultacie Evgenia Davitashvili zmieniła miejsce zamieszkania i zamieszkała w Moskwie, gdzie kontynuowała pracę. W tym czasie była już znana jako Juna, tysiące ludzi wiedziało o jej zdolnościach. Uzdrowiciel otworzył własne laboratorium „Pola fizyczne obiektów biologicznych”.
Dlaczego ludzie jej ufają?
W historii życia Evgenii Davitashvili jest wiele wydarzeń, które świadczą o kwalifikacjach tej wróżki i uzdrowiciela.
Niektóre osiągnięcia:
• uzyskanie patentu na masaż bezdotykowy (1989);
• Założenie Akademii Służb Alternatywnych Poziomu Międzynarodowego (1990);
• stanowisko prorektora na Uniwersytecie w Colombo (medycyna alternatywna);
• Order Przyjaźni Narodów za wkład w przywrócenie stanu psychicznego ofiar działań wojennych;
• otrzymanie godności królowej Asyryjczyków (1997).
Ponadto Juna wielokrotnie publikowała, broniła swojego stanowiska i stosunku do nauk alternatywnych na szczeblu rządowym. Brała nawet udział w wyborach parlamentarnych z ramienia Bloku Juny.
Wspomniany wyżej Zakon Przyjaźni Narodów nie jest jedynym. Została również odznaczona Medalem Odwagi i została kilkakrotnie wyróżniona przez przedstawicieli ONZ. Szerokie uznanie w kraju, jak i za granicą sprawiło, że Juna stała się postacią światowej klasy – według plotek zaufali jej znani aktorzy, tacy jak Marcello Mastroianni i Robert de Niro.
Ciekawe. Według niektórych doniesień uczestniczyła w szkoleniu oficerów wywiadu, a także miała tajne stopnie w strukturze wojskowej kraju. Jednak oprócz przypuszczeń istnieją też całkiem realne dowody, które nie wymagają dowodu – liczne przepowiednie, których wypełnianie można było monitorować już za jej życia.

READ
Ognioodporne i wodoodporne: najsilniejsze znaki zodiaku

Prognozy Juna dla Rosji 2021.
Spełnione prognozy
Talent Evgenii Davitashvili został naukowo zweryfikowany – dzięki eksperymentowi Russella i Elizabeth Targ udowodniono jej szczególne zdolności. O jej talencie świadczą też liczne wiadomości wysyłane przez Junę do głów państw lub wpływowych osobistości. Dokumenty te zawierały ostrzeżenia, które były uzasadnione w przyszłości.
Zdarzenia przewidywane z wyprzedzeniem:
• rozpad ZSRR – uwarunkowania, cele i konsekwencje;
• śmierć Jasera Arafata – czas i tło;
• śmierć Władimira Wysockiego i Igora Talkowa;
• katastrofa w elektrowni atomowej w Czarnobylu.
Juna nigdy nie ukrywała własnych przepowiedni, często wypowiadała je w wierszach, po ich przeczytaniu można się wiele dowiedzieć o przyszłości świata. Jednocześnie jej przewidywania nie zawsze spełniały się w drobiazgach, a niektóre założenia się nie sprawdzały. Twierdziła na przykład, że konflikt między Rosją a Ukrainą wyczerpie się za niecały rok. W rzeczywistości okazuje się, że po 5 latach ta strona jeszcze nie minęła.
Prognozy dla Rosji na 2021
W 2001 roku, po przedwczesnym odejściu syna, Evgenia zaczęła mieć problemy ze zdrowiem i komunikacją ze światem zewnętrznym. Wycofała się, doświadczając tego bolesnego doświadczenia samotnie. Jednak jej dar psychiczny pozostał tak silny, jak w młodości. Do śmierci w 2015 roku kontynuowała pracę i nagrywanie. Juna powiedziała swoim kilku znajomym, że Rosja czeka 5 trudnych lat – stało się to w ostatnim roku jej życia.
Oczywiście w roku 2021 Białego Wołu cykl nieszczęść powinien się skończyć. Juna nie obiecywała jednak szybkiego powrotu do zdrowia, ponieważ wierzyła, że ​​wszystkie zmiany są możliwe tylko przy pomocy całego ludu.
Warunki niezbędne do poprawy życia w Rosji:
• odrzucenie uzależnienia od alkoholu i szkodliwego myślenia;
• wspólna praca, dążenie do rozwoju;
• samopoznanie, spojrzenie do wewnątrz;
• poszukiwanie wartości duchowych, poważny stosunek do rodziny i małżeństwa.
Zgodność z tymi czynnikami wydaje się być raczej problematyczna. Dlatego mimo ogólnego optymizmu nie można powiedzieć, że w 2021 roku Rosja w cudowny sposób wyjdzie z kryzysu. Wszelkie zmiany będą związane wyłącznie z pozytywnym myśleniem ludności, a także jej chęcią do działania.
Prognozy dla całego świata na rok 2021
Zdaniem Juny w 2021 roku świat nie ucierpią z powodu globalnych zmian ani negatywnych zjawisk – wojen, kataklizmów czy innego rodzaju katastrof. Niebezpieczeństwem będą raczej małe konflikty domowe, małe konflikty lub inne mniejsze problemy. Ogólnie mocarstwa światowe i inne państwa będą w stanie przetrwać rok 2021 bez większych wstrząsów i pomyślnie przejść do kolejnego etapu.
Słowa Juny zawsze opierały się nie tylko na wizjach czy sygnałach, które otrzymywała od Wszechświata. Często dzieliła się swoim doświadczeniem i własnym stanowiskiem, co również sprawia, że ​​jej przewidywania są interesujące dla badań.

READ
Top 5 najbogatszych znaków zodiaku

Co czeka Rosję i Ukrainę w przyszłości po specjalnej operacji wojskowej? Kiedy zakończy się konflikt militarny między dwoma krajami? Kto wygra? O najnowszych przepowiedniach astrologów, proroków i prognozach wojskowych porozmawiamy poniżej.

Czy konflikt zbrojny między Rosją a Ukrainą zakończy się przed 1 stycznia 2023, kto wygra – prognozy mediów, korespondentów wojskowych i polityków

  • W Stanach Zjednoczonych ogłoszono prognozę zakończenia specjalnej operacji wojskowej
  • Korespondent wojskowy opowiedział, jak zakończy się operacja specjalna na Ukrainie
  • Co Juna powiedział o konflikcie między Ukrainą a Rosją
  • Przepowiednia Vangi o zakończeniu operacji specjalnej na Ukrainie
  • Jak skończy się NBO – przepowiednia Messinga
  • Straszna przepowiednia Nostradamusa na 2022 r.
  • Kiedy wojna się skończy?

W Stanach Zjednoczonych ogłoszono prognozę zakończenia specjalnej operacji wojskowej

Stany Zjednoczone Ameryki zapewniają, że reżim w Kijowie zadecyduje o tym, jak powinien zakończyć się konflikt na Ukrainie z Rosją. O tym powiedział amerykański ekspert Joshua Guminsky. Jego zdaniem Zachód unika odpowiedzi na pytanie, jak zakończy się konflikt rosyjsko-ukraiński w obliczu zbliżających się wyborów śródokresowych.

Ekspert zaznaczył, że władze amerykańskie nie będą mogły stale unikać tego tematu, będą musiały tłumaczyć ludziom, dlaczego reżim w Kijowie tak długo utrzymywał się. Dodatkowo amerykańska wizja zakończenia konfliktu mogłaby doprowadzić do rozłamu wśród zachodnich polityków. Dlatego administracja Bidena zapewnia Kijów, że to do nich należy decyzja, jak będzie.

„Czas przejść od ogólnych haseł do odpowiedzi na konkretne pytania” – pisze Gumiński. Niektórzy zachodni eksperci uważają, że Ameryka może wkrótce pozbyć się Zełenskiego, ponieważ coraz trudniej będzie go kontrolować.

Korespondent wojskowy opowiedział, jak zakończy się operacja specjalna na Ukrainie

Korespondent wojenny Aleksander Sladkow jest przekonany, że operacja specjalna na Ukrainie zakończy się rosyjskim uderzeniem nuklearnym. Oświadczył to na antenie radia „Moskwa mówi”.

Wcześniej Rosja i Ukraina podpisały porozumienie o nierozprzestrzenianiu broni jądrowej. Traktat stanowi, że Federacja Rosyjska jako państwo nuklearne nie może przeprowadzać ataków nuklearnych na kraj nieatomowy. Ponieważ Ukraina nie ma broni jądrowej, to ją chroni.

Sladkow uważa jednak, że sytuacja może rozwinąć się w taki sposób, że Federacja Rosyjska, wypróbowując wszystkie inne metody, będzie się odwoływać do broni jądrowej przeciwko Ukrainie. Twierdzi, że uderzenie będzie tak silne, że jedna krawędź powstałego krateru znajdzie się na granicy z Polską, a druga – na południowym wschodzie Kijowa. Jest przekonany, że wojskom rosyjskim trudno będzie odnieść sukces na froncie ze względu na wsparcie, jakie Ukraina otrzymuje z Zachodu.

W obecnej sytuacji, jak już mówią rosyjscy eksperci, Moskwa powinna trzeźwo ocenić sytuację i przeanalizować wszystkie możliwe konsekwencje, ponieważ Zachód już otwarcie oświadczył, że jest gotowy odpowiedzieć militarnie na rosyjski atak nuklearny na Ukrainę. W rezultacie aneksja części Ukrainy do Rosji może zakończyć się tragedią dla milionów Rosjan.

READ
Najbardziej inteligentne kobiety wśród znaków zodiaku

Dlaczego ludzie potrzebują władzy? Jewgienij Satanowski

Co Juna powiedział o konflikcie między Ukrainą a Rosją

Juna, znany uzdrowiciel i ulubieniec przywódców sowieckich, dawno temu przewidział konflikt na Ukrainie i jego wynik. Zwróciła uwagę na wynik sytuacji na Ukrainie i czy Rosja może bronić swoich interesów. Jej proroctwo zostało upublicznione przez media.

„Te ziemie należą do Rosji i będą należeć do Rosji, ona po prostu zwróci je do domu” – przekonywała Juna.

Wróżbita szczegółowo mówił o zbliżającym się pogorszeniu stosunków między republikami ZSRR. Według Juny, gdy tylko kraje uzyskają niepodległość, natychmiast zaczną podżegać do nienawiści wobec sąsiadów i prowokować konflikty zbrojne.

Juna przewidywał również, że w 2022 r. Rosja stanie w obliczu ogromnej presji. Jasnowidz uznał to jednak za pozytywne wydarzenie dla kraju. Juna powiedział, że Rosja wyciągnie wnioski z tego doświadczenia i zbuduje silniejsze relacje z sąsiadami i resztą świata.

Przepowiednia Vangi o zakończeniu operacji specjalnej na Ukrainie

W sieci wciąż mówi się o proroctwie wielkiego bułgarskiego jasnowidza Wangi, który kilkadziesiąt lat temu przepowiedział konflikt na Ukrainie. Ślepy wróżbita powiedział, że liczba osiem będzie kluczem do sytuacji, która odbiła się teraz na całym świecie.

Bułgarski jasnowidz Vanga trafnie przewidział datę rozpoczęcia konfliktu na Ukrainie. Jedno z jej proroctw mówiło, że w roku pięciu dwójek bratnie narody zwrócą się przeciwko sobie. To postawi Rosję w sprzeczności gospodarczej ze społecznością światową. Biorąc pod uwagę, że operacja specjalna wyzwolenia Donbasu rozpoczęła się 24 lutego 2022 r. (lub, jak napisano 24.02.2022 lutego XNUMX r., pięć dwójek), należy uznać, że wizjonerka bardzo trafnie przewidziała.

Kolejny krok w odszyfrowaniu wiadomości jasnowidza z archiwów wiąże się z liczbą osiem. „Kiedy nadejdzie ósemka”, tak Vanga odpowiedziała na pytanie o finał trudnego konfliktu między bratnimi państwami. Ta postać, jej zdaniem, oznaczała początek ciszy i spokoju. Vanga dokonała tej przepowiedni na łożu śmierci. Jasnowidz nie mógł wstać i poprosił o pokój przed śmiercią. Na podstawie przepowiedni nie wygląda na to, by „ósma” pojawiła się w najbliższym czasie.

„Dwóch wielkich przywódców poda sobie ręce. Słabi rozpętają wojnę. Ale dużo wody spłynie, zanim nadejdzie Ósma. Podpisze ostateczny pokój na planecie po odejściu chorego – powiedział jasnowidz.

Trudno powiedzieć, kogo Vanga miała na myśli, gdy mówiła o „słabym” władcy, ale obecny prezydent USA Joe Biden jest wymieniany jako możliwy „kandydat” do tej roli. Jeśli to prawda, to następny przywódca amerykański będzie ósmy. Kolejne wybory w USA odbędą się w styczniu 2025 roku, więc na pokojowe rozwiązanie konfliktu trzeba będzie poczekać kolejne trzy lata.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: