Prognoza horoskopu od Aleksandra Litwina na rok 2023

Prognozy na 2017

Jakie wydarzenia czekają nas w 2023 roku: interpretacje przepowiedni widzących i opinia współczesnych psychików.

Jakie wydarzenia czekają naszą planetę i ludzkość w 2023 roku? Oto, co słynni prorocy i jasnowidze mówią o naszej przyszłości.

Proroctwo Świętej Matrony na 2023 Królik

Wiele źródeł cytuje następującą złowrogą przepowiednię Świętej Matrony na rok 2023:

Proroctwo świętej Matrony

Proroctwo świętej Matrony

Należy zauważyć, że w istniejących źródłach drukowanych nie ma informacji, że ta prognoza odnosi się konkretnie do 2023 roku. To, że Matrona wspomniała w związku z tym proroctwem rok 2023, rzekomo potwierdzają ustne zeznania zakonnicy Antoniny Małachowej. Niestety ten ostatni zmarł w 2014 roku, a wiarygodności prognozy „końca świata” w 2023 roku nie można dziś potwierdzić.
Tak, a sama przepowiednia jest dość symboliczna i nie można jednoznacznie odpowiedzieć, co miała na myśli Matrona. Niektóre źródła interpretują proroctwo jako śmierć duchową, inne kojarzą ją z straszną epidemią, według niektórych badaczy mówimy o katastrofach naturalnych na dużą skalę.

Prognozy Vangi na 2023 Rok Królika

Prawidłowa interpretacja proroctw Vangi nie jest łatwym zadaniem. Najbardziej znanym przykładem jest jej przepowiednia o „zalaniu Kurska”: kto by wtedy pomyślał, że mówimy o łodzi podwodnej, a nie o rosyjskim mieście.
Interpretacja przewidywań Vangi na okres od 2010 do 2023 roku nie jest zbyt optymistyczna – to czas klęsk żywiołowych, głębokiego kryzysu gospodarczego, globalnych zmian w geopolityce, konfliktów zbrojnych, wirusów w Europie Zachodniej, w tym na tle religijnym. Podobno wróżbita widziała głodujących, choroby i dużo przelanej krwi.

Sięgnijmy do pierwotnych źródeł – wszak politycy i dziennikarze – miłośnicy gorących wrażeń – często spekulują na temat interpretacji przepowiedni słynnych proroków.

Siostrzenica jasnowidza Krasimira Stoyanova zapisała w swoich słowach takie prognozy dotyczące przyszłości ludzkości.

Cytat z proroctwa z książki Prawda o Wang

Cytat z proroctwa z książki Prawda o Wang

W pierwotnym źródle nie omawia się ani trzeciej wojny światowej, ani głodu, ani strasznych epidemii.
Istnieje wiele alegorii i symboliki w kolejnym zdaniu wróżki o przyszłości, w tym o tym, co nas czeka w 2023 roku. Te słowa zostały nagrane przez dziennikarza, który rozmawiał z widzącym.

Nagranie wywiadu z Anatolijem Lubczenko

Nagranie wywiadu z Anatolijem Lubczenko

Jak widać, interpretacja takich przewidywań jest dość trudna.
Najbardziej sensacyjna przepowiednia Vangi o „czarnym prezydencie Stanów Zjednoczonych” i tym, czego można się spodziewać po tym kraju w 2023 roku, po kolejnych wyborach prezydenckich:

READ
7 głównych mitów na temat tego, co przyciąga mężczyzn do kobiet

Przepowiednia Vangi o prezydencie Stanów Zjednoczonych

Przepowiednia Vangi o prezydencie Stanów Zjednoczonych

Wielu badaczy uważa tę prognozę za nieprawdziwą, ponieważ nie ma pierwotnych źródeł dokumentalnych. Podobno istnieje nagranie tych słów w prywatnych archiwach wideo, ale nic nie wiadomo na pewno ani o samych nagraniach, ani o właścicielach tych archiwów.
Zdecydowanie w 2023 roku ludzkość napotka trudności, ale według przyjaciół i krewnych widzącego Vanga nigdy nie mówił o trzeciej wojnie światowej.

Proroctwo Nostradamusa na rok 2023

Czterowiersze (wersety) francuskiego jasnowidza Nostradamusa są również bardzo symboliczne i alegoryczne, więc nie można jednoznacznie zinterpretować przepowiedni.

Prognozy Nostradamusa

Fizyk, doktor nauk, profesor Łazariew, który studiował proroctwa Nostradamusa, zwraca uwagę na szczególne znaczenie roku 2023 w historii ludzkości. Przed tym okresem upały będą niewielkie, a po 2023 roku na świecie nadejdzie susza.
Fizyk tłumaczy przewidywanie niezwykłych zjawisk naturalnych i klęsk żywiołowych (susze, tsunami, powodzie, trzęsienia ziemi) ciągłymi zmianami geofizycznymi na naszej planecie.
Inni interpretatorzy przepowiedni Nostradamusa nie wykluczają pojawienia się konfliktu zbrojnego między Iranem a Turcją, który rozprzestrzeni się na inne państwa. Odrębne terytoria borykają się z problemem wielkiego głodu.

Prognozy Pawła Globy na 2023 rok

Rosyjski astrolog Pavel Globa podaje następujące prognozy na 2023 rok:

 • Na świecie będzie wiele katastrof na dużą skalę, zarówno naturalnych, jak i spowodowanych przez człowieka.
 • Naukowcy znajdą lekarstwo na śmiertelną chorobę.
 • Unia Europejska i NATO staną na krawędzi upadku.
 • Stany Zjednoczone i Europa czekają na poważny kryzys, dla rosyjskiej gospodarki 2023 też będzie trudny, możliwa jest zmiana systemu finansowego i kursu gospodarczego.
 • W Rosji astrolog przewiduje trudną sytuację z powodu operacji wojskowych na Ukrainie i wysokich kosztów.
 • Chiny znacznie zwiększą swoje wpływy na świecie, zdobywając światowe przywództwo.

Prognozy na rok 2023 autorstwa Aleksandra Litwina

Przepowiednia Aleksandra Litwina

Przepowiednia Aleksandra Litwina

Ekspert w dziedzinie prognozowania wydarzeń, zwycięzca 6. sezonu programu „Bitwa wróżbitów” Aleksander Litwin w ramach kalendarza szczęśliwego życia na 2023 rok nie zaleca odwiedzania kurortów z gorącym klimatem w styczniu 2023.
Być może wkrótce pojawi się wideo z prognozą Aleksandra Litwina na 2023 rok, a także kalendarz szczęśliwego życia, w którym medium poda szczegółowe zalecenia na każdy miesiąc 2023 roku.

READ
20 niesamowitych wynalazków, które mogą zamienić Twój dom w marzenie

Prognozy naukowców na 2023 r.

 1. Potężne trzęsienie ziemi może nawiedzić Japonię, powodując tsunami. Tak mówi dr Masaki Kimura, sejsmolog z Uniwersytetu Ryukyu.
 2. Rosyjscy sejsmolodzy przewidują trzęsienia ziemi na wschodzie Kaukazu w 2023 roku.
 3. Wirusolodzy przewidują pandemię wirusa grypy H2023N2, tak zwanej „grypy azjatyckiej” w 2 roku. Pierwszy wybuch epidemii spodziewany jest w Chinach. Niebezpieczeństwo dla światowej populacji polega na tym, że ludzie nie mają odporności na ten szczep grypy. Przewiduje się również nową epidemię koronawirusa.
 4. W 2023 roku na rynku pojawi się robot-kucharz. Za naciśnięciem jednego przycisku w pełni zautomatyzowany elektroniczny szef kuchni przygotuje dowolne danie z 2000 zapisanych w nim przepisów.
 5. Zgodnie z proroctwem Matrony Moskwy o śmierci ludzkości w 2023 roku brzmią założenia naukowców – zwolenników „teorii katastrof”. Zgodnie z ich założeniem zagrożeniem dla naszego życia jest zbliżająca się do Ziemi asteroida 2012TC4, która w 2023 roku przeleci niebezpiecznie blisko naszej planety. To prawda, że ​​specjaliści od obiektów kosmicznych bliskich Ziemi dają znikomą szansę na zderzenie Ziemi z nadlatującą asteroidą.
 6. W 2023 roku, dzięki przełomowi w biomedycynie, naukowcy przygotowują się do przeprowadzenia eksperymentu mającego na celu wskrzeszenie człowieka. Będzie to możliwe dzięki nowym badaniom w dziedzinie regeneracji mózgu i dotyczy tylko przypadków, w których dana osoba została uznana za zmarłą.

Komiczne prognozy na Nowy Rok 2023: jak korzystać?

Obchody Nowego Roku nie są kompletne bez próby spojrzenia w przyszłość i dowiedzenia się, jakie wydarzenia przygotował dla nas nadchodzący rok. W tym celu zestawiane są różne horoskopy, istnieje wiele przesądów noworocznych i bożonarodzeniowych, rytuałów i wróżb.
Na imprezie sylwestrowej dla zabawnej firmy odpowiednie będą komiczne prognozy na przyszły rok. Taką zabawę możesz zorganizować na różne sposoby:

 • Wydrukuj przepowiednie na małych kartkach papieru, zwiń każdą z nich w tubkę i ukryj w mandarynkach lub czekoladkach, piernikach, balonikach – zaproś każdego gościa do wybrania przepowiedni noworocznej.
 • Bohater w kostiumie może odwiedzić imprezę sylwestrową – Świętego Mikołaja, Cygankę lub zwierzęcy symbol nadchodzącego roku i każdemu gościowi opowiedzieć komiczną przepowiednię.
 • Przeczytaj prognozę komiksową na poniższym obrazku.

Komiksowe prognozy na nowy rok

Komiksowe prognozy na nowy rok

Komiksowe prognozy z pewnością muszą być pozytywne i mogą wpływać na każdy aspekt życia.

READ
Projektowanie wnętrz sypialni dla nastolatków: 20 pomysłów, które na pewno pokochasz

Wideo: Przewidywanie przyszłości pod hipnozą na lata 2022-2030

 • 100 fajnych i zabawnych zadań – pragnień do grania w przepadki, zakręć butelką
 • Poszukiwanie prezentów: scenariusz, pomysły, zagadki
 • Wyprawy dla dzieci: pomysły, scenariusze, zagadki, łamigłówki, gry, konkursy
 • Gry w VK z dziewczyną korespondencyjnie, w wiadomościach, na czacie dla dwojga, dla kilku osób. Gra „emotikony” VK z odpowiedziami dla dziewczyny
 • Konkursy i zabawy dla ojców i dzieci na wakacjach 23 lutego w przedszkolu
 • Ciekawe gry i zabawy rajdowe w obozie zespołu dziecięcego
 • Wesołego Nowego Roku z rodziną: pomysły, fajny scenariusz
 • Przyśpiewki stołowe dla firmy dla dorosłych: najlepszy wybór
 • Oryginalne toasty na Nowy Rok na imprezie firmowej: tekst mowy
 • Żarty i praktyczne żarty dla dziewczyny na urodziny
 • Antyhoroskop – o głównych wadach każdego komiksu ze znakiem zodiaku
 • Fajne instrukcje używania papieru toaletowego: śmieszne
 • Przerobione piosenki komiksowe na urodziny i rocznicę mężczyzny
 • 1 kwietnia – wiersze komiksowe i śmieszne gratulacje, żarty
 • Komiksowy horoskop stołowy na firmę, rocznicę, urodziny
 • Rozrywka przy stole dla małego, zabawnego towarzystwa dorosłych.
 • Co ugotować na świąteczny stół Nowego Roku 2023: menu, przepisy, pomysły i dekoracje świątecznych potraw noworocznych ze zdjęciem
 • Co ugotować na stół noworoczny 2023: pomysły i przepisy na sałatki, przystawki, dania mięsne i desery.
 • Świąteczny stół sylwestrowy na rok 2023: świąteczne menu, przepisy na pyszne przekąski dla smakoszy
 • Fryzury damskie na Nowy Rok 2023 (94 zdjęcia).
 • Projekt paznokci na Nowy Rok 2023: pomysły, 105 zdjęć.
 • Quiz noworoczny dla dorosłych: pytania i odpowiedzi
 • Fajna impreza firmowa na Nowy Rok 2023 dla mieszanego i kobiecego zespołu: scenariusz, konkursy, gry, zabawa.
 • Wesoły komiksowy horoskop na imprezę firmową, urodziny, rocznicę 2023 według znaków zodiaku w wierszu i prozie.
 • Jak zatrzymać żywą choinkę na dłużej w domu?
 • Majsterkowanie i dekoracje z płyt sufitowych na Nowy Rok
 • Bajka scenariuszowa na zabawną imprezę sylwestrową w 2023 roku według ról.
 • Fajna impreza firmowa na Nowy Rok 2023: scenariusz, konkursy, gry, zabawa.
 • Horoskop na rok 2023 według znaków zodiaku dla kobiet i mężczyzn. Horoskop na Sylwestra 2021-2023: prognozy
 • Noworoczne znaki i przesądy dotyczące choinki, zabawek, noworocznego stołu, spełnienia pragnień, pieniędzy i bogactwa, miłości, szczęścia, szczęścia, zdrowia, małżeństwa, narodzin dziecka
READ
Najszczęśliwsze znaki zodiaku w 2023 roku

Wysłane z Poczty dla Windows 10
W Soczi odnaleziono zaszyfrowaną w stuleciach tablicę zaszyfrowaną sekwencji czterowierszy autorstwa M. Nostradamusa.Okazało się, że do opisania jednego zdarzenia można użyć do 20 czterowierszów, co zapewnia trafność przewidywań geopolitycznych, proroctw wskazujących kraje, miasta, lata, a często miesiące. Na przykład: początek i koniec dwóch wojen światowych w XXI wieku, liczba armii i ofiar. Wiele dat międzynarodowych konfliktów zbrojnych i ich skutków.Strajk nuklearny. Rodzaje broni lądowej i morskiej. Trzęsienia ziemi, susze, powodzie. Przedterminowe reelekcje pierwszych osób stanów. Upadek NATO. Zniszczenie broni jądrowej na planecie Ziemia. Narodziny i gwałtowna śmierć przyszłego proroka. Okresy spokojnego życia bez wojen. A w jednym czterowierszu można przewidzieć do 21 dat wydarzeń na świecie. Wszystkie odszyfrowane katres to 12 tysięcy lat historii świata, z czego 9 lat przed epoką lodowcową, powodzią, minioną cywilizacją, 1240 lat obecnej cywilizacji i 7021 lat następnej, po kolejnym Wielkim Potopie. Planeta Ziemia, nie ma wcześniejszych i nie późniejszych, a dokładnie po 800 latach i trwać nie więcej i nie krócej, ale 7021. Następna powódź rozpocznie się od 721 roku. Temperatura będzie na początku wynosić od +3797 do -80 stopni Celsjusza] Z wiedzy starożytnych ksiąg, które spalił pod groźbą śmierci ze strony Inkwizycji, dowodzi astronomicznie (używając terminów astrologicznych) cykliczności wielu wydarzeń , zwłaszcza powszechne powodzie z planety Ziemia przecinające osie Wszechświatów Sposoby przetrwania na doświadczeniach i błędach minionych cywilizacji, jeśli weźmiemy pod uwagę ewolucyjny rozwój ludzkości od jednego Potopu Świata do drugiego jako cywilizacji. Początek budowy podziemnych budowli przeciwpowodziowych, ark na głębokości co najmniej 100 metrów od powierzchni ziemi, uważany jest za PARADYGMA XXI wieku. Przedstawiono odrodzenie nowej religii filozoficznej Prawdy Najwyższego Boga Rozumu – opartej na naukach proroka Zaratustry, jednoczącej wszystkie religie i narody w jedno braterstwo. Jedno braterstwo na ziemi zostało przewidziane przez proroka islamu Mahometa w ostatnich dziesięcioleciach XIV wieku Hidżry. Tylko ta religia wskaże drogę zbawienia od potopu na podstawie najwyższych osiągnięć nauki i duchowego rozwoju człowieka. Nauka i religia były zjednoczone w przeszłości, rozdzielone w teraźniejszości i połączą się ponownie w przyszłości, a Rosyjska Cerkiew Prawosławna odegra w tym główną rolę. Pokazujemy krok po kroku odzyskiwanie, zastosowanie tablicy i kluczy w proroczej księdze: „Trójkąt Życia Wszechświata” – autor Grozov VG, strona zarojdenie.com. Możesz zapoznać się z książką w centralnych bibliotekach dużych rosyjskich miast. Zgodnie z Ustawą Federalną Federacji Rosyjskiej „O obowiązkowej kopii dokumentów” z dnia 500. Rosyjska Izba Książki dystrybuuje egzemplarze do bibliotek. Ta książka stanie się punktem odniesienia w przyszłości. Po rozszyfrowaniu moich proroctw, napisał Michel Nostradamus, każdy rozsądny człowiek zostanie prorokiem. Z poważaniem Władimir Bocharow.

READ
6 najbardziej brutalnych testów urody dla kobiet z całego świata
Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: