Prognoza horoskopu Fatimy Khaduyeva na 2023 r.

Trwa operacja specjalna na terytorium Ukrainy zainicjowana przez Prezydenta Federacji Rosyjskiej 24 lutego 2022 roku. W związku z tym stosunki między sąsiadującymi krajami są bardzo napięte, co nie może budzić niepokoju wśród zwykłych obywateli. Wielu, w poszukiwaniu odpowiedzi, kiedy wszystko się skończy i jak, zwraca się do astrologów, specjalistów tarota i wróżbitów. Przyszłość Rosji i Ukrainy w najnowszych przewidywaniach uczestników „Bitwy o psychikę” Mehdi Ebragimi Vafa, Khayala Alekperova, Fatimy Khaduyeva i Aleksandra Litvina.

Wróżby uczestników „Bitwy o psychikę” Mehdi Ebrahimi Vafa, Khayala Alekperova, Fatimy Khaduyeva i Aleksandra Litvina na temat Federacji Rosyjskiej i Ukrainy

Aleksander Litwin

Medium ostrzegło, że w przyszłości mogą pojawić się pewne przeszkody, a także próby. Mówił też o możliwej restrukturyzacji w rządzie, mówił o kadrach, czyli o pojawieniu się nowych ludzi. Mieszkańcy Federacji Rosyjskiej zapoznają się z nowymi politykami.

Mehdi Ebrahimi-Wafa

Czarodziej zauważył, że Rosja czeka zarówno na stabilność, jak i dobrobyt. Ale nie daje tak optymistycznych prognoz Stanom Zjednoczonym i Europie. Wręcz przeciwnie, według opowieści Mehdi Ebrahimi-Vafa stracą swoje pozycje.

Khayal Alekperov

Medium powiedziało, że w przyszłości Rosja i Ukraina będą w stanie poprawić stosunki. Powiedział też, że będzie w stanie zniszczyć zło. Medium powiedziało też, że możliwe będzie przywrócenie prawdy.

Fatima Khadueva

Wróżka powiedziała, że ​​kraj będzie musiał przejść kilka testów, ale Rosja je przeżyje. Również nasz kraj będzie miał okazję udowodnić swoją odporność. Medium wyjaśniło również, że ludzie mogą opuszczać duże osady i przeprowadzać się do małych. A jako poszukiwane zawody w przyszłości będą na przykład ogrodnicy, rolnicy. Problem może być w Europie.

Vanga i Nostradamus przewidzieli wydarzenia na Ukrainie w 2022 roku i spisek przeciwko Rosji

Znani medium i jasnowidze na długo przed realizacją operacji specjalnej na Ukrainie przewidzieli jej początek. Niewidoma widząca Vanga przed śmiercią przewidziała poważne zmiany polityczne. Ponadto poprosiła o pokój i mówiła o zakończeniu wojny. A nie tak dawno odkryto kolejną przepowiednię archiwalną.

Proroctwo o „potężnym państwie słowiańskim” przypomniał ojciec chrzestny Vangi w jednym z numerów „Niech mówią”. Powiedział, że kiedyś odbyła się rozmowa między nim a Vangą podczas zwykłego przyjęcia herbacianego. Mężczyzna wspomniał, że pochodzi z obwodu kurskiego pod Ukrainą, a wróżka nagle oświadczyła, że ​​„tam” pewnego dnia będzie „straszna wojna”.

„Będzie wojna, straszna wojna. Zniszczą wszystko, co można tam zniszczyć, zabiją się nawzajem, wielu władców się zmieni ”- powiedział jasnowidz.

Na TikTok krążyła również inna przepowiednia o władcy, który przyniesie pokój. Ta platforma pokazuje archiwalne nagrania, w których Vanga leży w szpitalnym łóżku przed śmiercią. Nawet wtedy nie mogła wstać i poprosiła o spokój.

„Podejmij kroki, kiedy wyjdę, aby nie przeklinali i nie szpiegowali się nawzajem” – zapytał Vanga.

Według jednego z bliskich widzącego przewidziała spokój i ciszę. Stanie się to jednak dopiero wtedy, gdy „nadejdzie ósmy”. Badacze proroctw Wangi sugerują, że mówimy o ósmym prezydencie Ukrainy, ale dziś jest tylko szósty władca.

READ
10 pomysłów na kompaktowe przechowywanie akcesoriów prysznicowych

Ponadto Vanga wspomniał o „zielonym władcy”. Według jej ojca chrzestnego „mistrz” będzie mógł znaleźć dla siebie sojuszników, ponieważ jest wesoły, dobry i wielu ludzi go lubi. Może jednak doprowadzić państwo do miejsca, w którym obywatele będą musieli poddać się „prawie w niewolę”.

Kolejną rozczarowującą prognozę podał Nostradamus.

Mówił o tym, że ciemność pokryje planetę, co przyniesie katastrofy klimatyczne i doprowadzi do konfliktów zbrojnych na dużą skalę. Predyktor mówił również o śmiertelnym wirusie, który wymknie się spod kontroli. Uważał, że w 2022 roku wiele osób stanie się ofiarami imigrantów z państw islamskich mieszkających w Europie.

Vanga i Nostradamus rozmawiali o rychłym wznowieniu przyjaznych stosunków między dwoma państwami, a także o ujawnieniu wszystkich spiskowców.

Nostradamus mówił o zbliżeniu Rosji i Ukrainy. Kraje europejskie poprą przywrócenie ciepłych stosunków, ale Stany Zjednoczone nie.

Widzący Vanga obiecał Rosji pomyślny rok. Kraj będzie w stanie oprzeć się wszystkim kłopotom, zwłaszcza pochodzącym z zewnątrz, ponieważ możliwe będzie zdemaskowanie spisków przeciwko Rosji.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: