Prawdziwe oblicze dziewczynek według znaków zodiaku

Przedstawiciele pięknej połowy ludzkości znani są z umiejętności pojawiania się w różnych rolach, ale kim oni są naprawdę pod tymi wszystkimi maskami?

Na pierwszy rzut oka to silna i nieugięta kobieta, prawdziwa żelazna dama. I tylko najbliżsi ludzie wiedzą, że wciąż w niej siedzi niespokojne dziecko.

Ta kobieta bardzo boi się samotności i boi się zakończyć zapomniane przez wszystkich życie. Często jednak ukrywa swoje prawdziwe emocje.

Ta pani lubi imponować innym jako osoba spokojna i zrównoważona, która zawsze ma wszystko pod kontrolą. Przede wszystkim boi się, że nie wszystko pójdzie tak, jak chce.

Ale pod maską spokoju Byka kryje się prawdziwy huragan emocji i uczuć. Jednak przedstawiciele tego znaku bardzo niechętnie demonstrują wrażliwość i zwątpienie nawet najbliższym ludziom.

Bliźnięta

Na pierwszy rzut oka ta kobieta wygląda na beztroską, wesołą i zabawną. Uwielbia rozmawiać. Co tam jest, jest gotowa godzinami rozmawiać.

I tylko nieliczni z jej otoczenia wiedzą, że pod uroczym wizerunkiem wesołego śmiechu kryje się kobieta, która potrafi zrobić wielki skandal. Oczywiście wszyscy z tym samym słodkim uśmiechem na twarzy.

Tym, którzy dopiero co poznali tę kobietę, może wydawać się prawdziwym marzeniem: ciepła, opiekuńcza i zawsze gotowa zapewnić przyjazne wsparcie.

Jednak w rzeczywistości ta kobieta może być wyjątkowo samolubna, poświęcając uwagę tylko dlatego, że potrzebuje czegoś w zamian.

Ta kobieta może wydawać się surową królową, na którą aż strach patrzeć. Ale kiedy poznasz ją lepiej, zdasz sobie sprawę, jak wielkie i kochające jest jej serce.

Ponadto jest bezinteresowną, hojną i troskliwą przyjaciółką.

Panna może być czasami postrzegana jako osoba zimna i rozważna. Ale w rzeczywistości pragnie miłości, czułości i troski.

Po prostu nie zawsze jest w stanie pokazać, że tego właśnie chce.

Ta dama może ci się wydawać naiwna i niewinna, jak dziecko. Sprawia wrażenie prostaczki, za którą jej partner rozwiązuje wszystkie problemy.

W rzeczywistości bardzo dobrze wie, czego chce i jest gotowa manipulować innymi, jeśli tylko pomoże jej to osiągnąć swój cel.

Skorpion

Na zewnątrz ta dziewczyna wygląda arogancko, nie boi się wyrazić swojej opinii, ale nikt nie wie, jaki sekret kryje się w jej sercu.

READ
14 prostych sztuczek, które odświeżą Twoje gadżety Raz, dwa, trzy

Pomimo swojej zewnętrznej niedostępności i złożonej natury kobieta Scorpio wie, jak być wierną, oddaną i kochającą.

Strzelec

Kobieta Strzelca jest kobietą wolną, która uwielbia żyć tak, jak chce. Ale bez względu na to, jak bardzo pokazuje, że nie obchodzi ją, co myślą o niej inni – w rzeczywistości, w imię uznania i sławy, jest gotowa zrobić wiele.

Z tego powodu tak często narzeka, że ​​świat jest wobec niej niesprawiedliwy.

Koziorożec

Zawsze stara się wyglądać na opanowaną i zrelaksowaną, i nigdy nie zapomina o tym, że jest mądrą i doświadczoną osobą.

Jednak pod tą maską kryje się uparte dziecko, któremu niezwykle trudno jest pójść na kompromis. Jeśli się z tobą nie zgadza, nie oczekuj, że zaakceptuje twoje argumenty. „Powiedziałem nie, a to znaczy nie! Koniec dyskusji.

Wodnik

Maska tej kobiety jest grubsza i bardziej nieprzenikniona niż wszystkie inne znaki. Kocha wszystko jasne, kolorowe i ekscentryczne. Za maską ostentacyjnej odwagi kryje się subtelny psycholog. A ta kobieta jest w stanie przedłożyć interesy innych ludzi ponad własne.

Zewnętrznie ta dziewczyna sprawia wrażenie delikatnej i wrażliwej księżniczki, która pragnie jednego – aby w jej życiu pojawił się wspaniały rycerz, który uchroniłby ją przed wszelkimi przeciwnościami losu. Jednak w rzeczywistości wcale nie jest taka bezradna. Przedstawicielka tego znaku bardzo dobrze wie, że jej siła tkwi w kobiecości i ostentacyjnej wrażliwości. Wie, jak obrócić to wszystko na swoją korzyść.

Pamiętaj, że każda kobieta jest wyjątkowa, więc nie wyciągaj pochopnych wniosków. Rzeczywiście, w pięknej połowie ludzkości jest znacznie więcej tajemnic niż odpowiedzi.

Nowe wideo:

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: