Prawdziwe królowe piękności

Z jakiegoś powodu uważa się, że korona królowej piękności jest najwyższym osiągnięciem atrakcyjnej i ambitnej dziewczyny. Przyjrzeliśmy się, jak potoczyło się życie piękności, które w różnych latach otrzymały tytuły Miss Universe i Miss Rosji, i zadbaliśmy o to, aby dla większości z nich najciekawsze rzeczy zaczęły się tuż po konkursach. To prawda, że ​​zdarzają się tragiczne losy.

Irene Saez, Wenezuela, Miss Universe 1981

Konkurs wygrała w wieku 19 lat, teraz ma 55 lat. Sądząc po zdjęciach z ostatnich lat, Irene trochę przybrała na wadze i to jej odpowiada. Saez przez kilka lat pracował jako model, a następnie zajął się polityką. Piękność była burmistrzem, gubernatorem stanu Nueva Esparta, a nawet kandydowała na prezydenta Wenezueli, ale przegrała.

Anna Baichik, „Miss Rosji-1993”

Wygrała konkurs w wieku 16 lat, teraz ma 40 lat. Anna postanowiła związać swoje życie z dziennikarstwem, ukończyła odpowiedni wydział Uniwersytetu Państwowego w Petersburgu, a teraz uczy podstaw twórczej działalności dziennikarza . W 2005 roku obroniła pracę doktorską na temat „Strategia polityczna transnarodowych korporacji medialnych w procesie globalizacji przestrzeni informacyjnej”.

Michelle McLean, Namibia, Miss Universe 1992

Konkurs wygrała w wieku 19 lat, teraz ma 45 lat. Michelle z biegiem lat jest tylko coraz lepsza i szczuplejsza – takiej talii i nóg 45-letniej modelce można tylko pozazdrościć. Została także pierwszą i jedyną kobietą z Namibii, która wygrała wybory Miss Universe. Nie trzeba dodawać, że z takim wyglądem została prezenterką telewizyjną. I ma też własny biznes.

Elmira Tuyusheva, „Miss Rosji-1995”

Elmira od dzieciństwa marzyła o zostaniu królową piękności. Mimo to dziewczyna bardzo poważnie potraktowała edukację iw 1994 roku wstąpiła na Wydział Cybernetyki Obnińskiego Instytutu Energii Atomowej. To tam agentka mody zauważyła piękną uczennicę i przyprowadziła ją na konkurs Miss Rosji 1995. Zwycięstwo było punktem zwrotnym: Elmira porzuciła studia i całkowicie poświęciła się modelarstwu. W 2007 roku ukończyła Moskiewską Szkołę Teatralną. Występowała w rolach drugoplanowych w filmach. („Połysk”, „Odbiór: jazda bez zasad”, „Czarna błyskawica”).

Alicia Machado, Wenezuela, Miss Universe 1996

Konkurs wygrała w wieku 19 lat, teraz ma 40 lat. Aby wygrać konkurs, Alicia była gotowa na wszystko: połknęła garści tabletek odchudzających i usiadła na ścisłej diecie, nie martwiąc się wcale o własne zdrowie. Po zdobyciu korony Alicia odprężyła się – zrezygnowała z diety, próbowała wrócić do poprzedniej diety i przytyła 12 kilogramów. Potem dziewczyna długo cierpiała, najpierw na bulimię, a potem na anoreksję. Alicia prawie nie pamięta tego okresu swojego życia. Trudności nie poszły jednak na marne – obecnie Machado wykłada na temat anoreksji i proponuje zalecenia dotyczące walki z tą chorobą, mówiąc o własnym przykładzie.

READ
15 zdjęć najsłynniejszych modelek, zanim podbiły światowe wybiegi

Aleksandra Pietrowa, „Miss Rosji-1996”

Aleksandra dosłownie od początku zawodów była uważana za faworytkę. Jednak zwycięstwo w konkursie nie przyniosło jej szczęścia: sukces i popularność zawróciły dziewczynie w głowie, zaczęła często pojawiać się w towarzystwie biznesmenów z kryminalną przeszłością, a w 2000 roku zginęła w rodzinnych Czeboksarach strzałem w głowę, zanim skończyła 20 lat zaledwie dwa dni.

Chelsea Smith, USA, Miss Universe 1995

Konkurs wygrała w wieku 21 lat, teraz ma 44 lata. Chelsea bezproblemowo przeszła z Miss Universe 1995 do modelu plus size. Ale jak sama przyznaje, nie przeszkadza jej to występować w filmach, programach telewizyjnych, być piosenkarką i prezenterką telewizyjną, a także uczestniczyć w konkursach piękności.

Anna Malova, „Miss Rosji-1998”

Anna została królową piękności za drugim podejściem. Pierwszą zajęła w 1993 roku, ale potem zajęła drugie miejsce. W 1998 roku Malova miała szczęście, nie tylko została najpiękniejszą Rosjanką, ale także reprezentowała nasz kraj w konkursie Miss Universe, gdzie znalazła się w pierwszej dziesiątce finalistów. Dalszy los dziewczyny jest nie do pozazdroszczenia: w 2011 roku została aresztowana w Nowym Jorku za fałszowanie recept na leki i osadzona w więzieniu.

Wendy Fitzwilliam, Trynidad i Tobago, Miss Universe 1998

Konkurs wygrała w wieku 25 lat, teraz ma 44 lata. W wieku 44 lat świetnie wygląda na Karnawale w Trynidadzie w Hiszpanii (fot. 2017), tańcząc w odkrywczym stroju z piórami. Ogólnie rzecz biorąc, Wendy jest wiceprezesem państwowej firmy Trynidadu i Tobago ds. Promocji inwestycji i rozwoju technologii przedsiębiorczych.

Oksana Fiodorowa, „Miss Rosji-2001”, „Miss Universe-2002”

Pierwszy konkurs wygrała w wieku 24 lat, teraz ma 39. Oksana odmówiła korony, poświęcając się nauce i obronie pracy doktorskiej na temat „Cywilnoprawna regulacja działalności prywatnego detektywa i ochrony w Federacja Rosyjska”. Fedorova w 2009 roku założyła fundację charytatywną na rzecz pomocy dzieciom, młodzieży i osobom starszym „Pośpiesz się czynić dobro!” Prowadzi kilka programów telewizyjnych i aktywnie angażuje się w działalność społeczną. Oksana ma szczęśliwe małżeństwo i dwoje dzieci: syna Fedora i córkę Elżbietę. Oksana przyjęła nazwisko męża i zgodnie z paszportem – Borodin, jednak świeccy kronikarze z przyzwyczajenia przedstawiają ją panieńskim nazwiskiem.

Lara Dutta, Indie, Miss Universe 2000

Wygrała konkurs w wieku 22 lat, teraz ma 39 lat. Lara jest nie tylko Miss Universe, ale także indyjską modelką, bollywoodzką aktorką i ambasadorem dobrej woli ONZ. Ze względu na to, że dziewczyna była stale na planie, nie pozwolono jej się zrelaksować. Zawsze była szczupła i wysportowana. Ale w 2011 roku wyszła za mąż za indyjskiego tenisistę Mahesha Bhupathi, aw 2012 roku para miała córkę (Saira).

READ
Rosyjskie gwiazdy, które opuściły rodziny dla swojej kochanki

Swietłana Korolewa, Miss Rosji 2002, Miss Europy 2002

W ciągu jednego roku Swietłana była w stanie zdobyć jednocześnie dwie korony – rosyjską i europejską. Dziś Svetlana Koroleva pracuje w branży modelek i jest właścicielem własnej marki płaszczy damskich. Teraz Svetlana mieszka z rodziną w Rydze i wychowuje troje dzieci.

241_large

Wygląda na to, że ostatnio dziewczyny zaczęły się kopiować. Uniwersalne zamiłowanie do rzęs i brwi, te same „modne” fryzury, podobny styl w makijażu… Dowcipy o wybrańcach uczestników Black Star przeszły już do klasyki.

Konkursy piękności wydają się wspierać ten trend, a ty mimowolnie myślisz: kiedyś było lepiej! Porównajmy najpiękniejsze dziewczyny na świecie dzisiaj i dekady temu.

Miss Świata (lata 50., 60.)

Na samym początku konkursu piękności dziewczyny nie były do ​​siebie podobne, każda miała charakterystyczne cechy i wyglądały „bardziej realnie”.

Kikki Hokansson, Szwecja

Opublikowane przez CelebrityCheckck (@celebritycheckck)

Pierwszy konkurs Miss World odbył się w 1951 roku, a listę zwycięzców otworzył Szwed Kikki Håkansson.

Marita Lindal, Finlandia

Opublikowane przez CelebrityCheckck (@celebritycheckck)

Zwycięzca z 1957 roku pracował dla magazynu Vogue po konkursie i dużo podróżował. Zaproponowano jej role filmowe, ale dziewczyna odmówiła kariery aktorskiej.

Katarina Lodders, Holandia

Opublikowane przez CelebrityCheckck (@celebritycheckck)

Zwycięzca z 1962 roku, Katarina Lodders, od dawna jest modelką. Jej dwie córki poszły w ślady matki.

Miss Świata (lata 70., 80.)

W tamtych czasach zwycięzcami konkursu piękności wciąż byli fashionistki, ale każda dziewczyna wyglądała wyjątkowo, a nie kopia jednej osoby. W latach 70. i 80. piękności były oryginalne, prawdziwe, nie bały się być inne.

Jennifer Hosten, Grenada

Opublikowane przez CelebrityCheckck (@celebritycheckck)

W 1970 roku zwycięzcą został pierwszy czarnoskóry uczestnik z Grenady. W 2008 roku napisała książkę Beyond Miss World.

Belinda Green, Australia

Opublikowane przez CelebrityCheckck (@celebritycheckck)

Rok 1972 był znakomitym rokiem dla Australii: uczestniczki z tego kraju zostały Miss World, Miss Universe i Miss Asia-Pacific!

Gisele Laronde, Trynidad i Tobago

Opublikowane przez CelebrityCheckck (@celebritycheckck)

Giselle wykorzystała fundusz nagród konkursu, aby studiować na Uniwersytecie Londyńskim. Czy można sobie wyobrazić, że dzisiejsze panny to zrobią?

Miss Świata (lata 90., 00.)

Zaczęła się moda na te same fryzury i makijaże, ale nadal uczestnicy byli oryginalni iz niespodzianką.

READ
Uszy spaniela, czyli 15-gwiazdkowe kobiety z obwisłymi piersiami

Julia Kuroczkina, Rosja

Opublikowane przez CelebrityCheckck (@celebritycheckck)

W 1992 roku 18-letnia Julia została pierwszą zwyciężczynią z Rosji. Teraz jest dyrektorem biura podróży, a wraz z mężem wychowują córkę.

Priyanka Chopra, Indie

Opublikowane przez CelebrityCheckck (@celebritycheckck)

Czy wiesz, że żona Nicka Jonasa była Miss World 2000? Tak, 18-letnia piękność z łatwością zostawiła w tyle doświadczonych konkurentów i otrzymała upragnioną koronę.

Miss Świata (2010s)

Osiągnięcia w kosmetyce i trendach w makijażu sprawiły, że dziewczyny stały się lalkowo piękne i podobne do siebie. Albo nie?

Megan Young, Filipiny

Opublikowane przez CelebrityCheckck (@celebritycheckck)

Pierwsza filipińska zwyciężczyni została aktorką po wygraniu konkursu w 2013 roku. Teraz kontynuuje karierę medialną, zasiada w jury konkursu talentów i występuje w telewizji.

Stephanie Del Valle z Portoryko

Opublikowane przez CelebrityCheckck (@celebritycheckck)

Zwycięzca z Portoryko po konkursie nadal podbijał modowy Olympus (jak to często bywa), ale nie zapomniała o studiach. Teraz dziewczyna zdobywa wiedzę z zakresu komunikacji i prawa na Pace University w Nowym Jorku. Posługuje się językiem angielskim, hiszpańskim i francuskim.

Nietrudno zauważyć, że w ostatnich latach zwyciężczynie konkursu są jak siostry, łatwo je pomylić. Megan i Stephanie mogłyby równie dobrze zagrać bliźniaczki w filmie. Jak jednak i inne Miss World: Rolin Strauss i Mireya Lalaguna. Być może można je odróżnić od siebie, gdy są bez makijażu?

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: