Praca nad błędami natury: 10 rosyjskich gwiazd, które wykonały operacje plastyczne przed 30. rokiem życia

Przyszła rosyjska gwiazda popu urodziła się 9 września 1986 roku. Jej rodzinnym miastem jest Tbilisi (Gruzja). W rodzinie Katie nikt nie miał nic wspólnego ze sceną. Mama Natalia ukończyła szkołę średnią i pracowała jako inżynier chemik. Mój ojciec był architektem-budowniczym. Wkrótce rodzice się rozeszli. Straciwszy rodzinę, jego ojciec wpadł w poważne tarapaty. Związał się z przestępczością i trafił za kratki.

Talent dziewczyny dostrzegł i docenił sąsiad, który uczy muzyki w szkole. Poradziła rodzicom Katie, aby zwracali uwagę na zdolności wokalne córki. Ojciec i matka (wtedy jeszcze razem mieszkali) słuchali doświadczonego nauczyciela. Wysłali ukochaną córkę do szkoły muzycznej, aby za kilka lat na scenie pojawiła się piosenkarka Katie Topuria, której biografia zainteresowałaby miliony jej fanów. Rodzice i inni krewni zawsze w nią wierzyli.

biografia piosenkarki Katie Topurii

Praca nad błędami natury: 10 rosyjskich gwiazd, które wykonały operacje plastyczne przed 30. rokiem życia

Wygląd Topurii bardzo się zmienił podczas jej kariery w showbiznesie. Piosenkarka schudła, a teraz każda dziewczyna może zazdrościć jej sylwetki. Katie nie wstydzi się publikować szczerych zdjęć na Instagramie. Według piosenkarki wielu uważa, że ​​​​powiększyła piersi, ale tak nie jest.

Wśród wszystkich operacji plastycznych plastyka nosa zajmuje pierwsze miejsce wśród gwiazd. Znalezienie celebrytki, której nos został zmieniony przez wykwalifikowanego chirurga, jest znacznie łatwiejsze niż znalezienie gwiazdy z jej prawdziwym nosem.

Zebraliśmy zdjęcia „przed” i „po” 15 celebrytek, które zdecydowanie skorzystały z plastyki nosa.

Wiele gwiazd dokonało udanych operacji plastycznych, a plastyka nosa jest wśród nich na pierwszym miejscu.

Najwyraźniej to nos, zbyt długi lub zbyt szeroki, sprawia, że ​​wiele dziewczynek nie czuje się pięknie, a celebrytki nie są w tym sensie wyjątkiem.

Angelina Jolie

Katie topuria przed i po plastyce nosa i innych operacjach, zdjęcie, biografia, prawdziwe nazwisko, gwiazda chirurgii plastycznej

Wygląd Angeliny Jolie był prawie idealny, gdyby nie nos, który wydawał się zbyt masywny dla gwiazdy . W rezultacie Angie przeszła plastykę nosa, operacja zakończyła się sukcesem – mostek nosa stał się znacznie bardziej elegancki i cienki.

Funkcje Fotodom / Rex

Jennifer Aniston również nie była zadowolona ze swojego dużego nosa. Na początku swojej kariery Jen zdecydowała się na plastykę nosa i znacznie zmniejszyła rozmiar nosa.

Blake Lively

Nos Blake Lively naprawdę zepsuł jej wygląd, a na samym początku swojej kariery aktorka rozwiązała ten problem, robiąc sobie mały elegancki nos.

Ksenia Sobchak

Roman Denisov/TASS — Jurij Maszkow/TASS

Wielki nos Kseni Sobczak był kiedyś okazją do ośmieszenia nieszczęśników. Ksenia oczywiście miała z tego powodu kompleks i ostatecznie zdecydowała się na plastykę nosa. Warto zauważyć, że chirurg pracował w dobrej wierze – nowy nos prezentera telewizyjnego jest po prostu w świetnej formie.

Ashley Simpson

Ashlee Simpson w przeszłości miała po prostu ogromny nos, który nie harmonizował z rysami jej twarzy. Na szczęście był doświadczony chirurg, który skorygował nos gwiazdy w taki sposób, że wielu nawet o tym nie podejrzewa.

Katie topuria przed i po plastyce nosa i innych operacjach, zdjęcie, biografia, prawdziwe nazwisko, gwiazda chirurgii plastycznej

Legion-media — ITAR-TASS/ Jurij Bieliński

Dawno, dawno temu Christina Orbakaite miała bardzo długi nos, który piosenkarka ostatecznie postanowiła nieco skrócić. Należy pamiętać, że gwiazda nie sprawiła, że ​​„pimpka” była znana wszystkim – pozostawiła dawny kształt lekko spiczastego nosa, który teraz wygląda pięknie i naturalnie.

READ
12 najbardziej szokujących sekretów urody gwiazd Hollywood

Beyoncé

A Beyoncé nie tylko wybieliła skórę, przypominając o jej afrykańskim pochodzeniu, ale także zmniejszyła nos, który zdaniem królowej B był zbyt szeroki.

Getty Images – Funkcje Fotodom / Rex

W młodości Scarlett Johansson nie była najbardziej atrakcyjnym nosem, przypominającym Pigleta. Ale korekcja nosa zmieniła wszystko na lepsze!

Keti Topuria

Vadim Tarakanov/ITAR-TASS — Elizaveta Klementieva/ITAR-TASS

Keti Topuria również nie była zbyt zadowolona ze swojego dużego nosa. Warto zauważyć, że plastyka nosa zmieniła piosenkarkę – jej twarz stała się bardziej kobieca i wyrafinowana.

Megan Fox

Ogólnie o Megan Fox „nie ma miejsca do życia” – aktorka zmieniła w sobie absolutnie wszystko i to jest jej sekret sukcesu. Nawiasem mówiąc, zmiany dotknęły również nos – Megan poprawiła jego czubek i nieco go wyszczupliła.

Keira Knightley

Keira Knightley również wykonała plastykę nosa, pozbywając się małego guzka w nosie. Była ledwo zauważalna, ale aktorka martwiła się tym i zdecydowała się na operację.

Kim Kardashian

Przypomnijmy, że dążenie Kim do perfekcji zaczęło się właśnie od operacji nosa, która kiedyś przypominała ormiańskie pochodzenie gwiazdy. Teraz Kardashian ma ten sam nos, „jak wszyscy inni” – cóż, na próżno!

Lady Gaga

East News – Funkcje Fotodom / Rex

Korekcja nosa nie ominęła Lady Gagi, której nos również wydawał się gwieździe daleki od ideału. Gaga nie zmienił tego drastycznie, ale i tak go nieco zredukował.

Gisele Bundchen

na górze

Ogólnie rzecz biorąc, na temat Megan Fox „nie ma miejsca do życia”.

Katie topuria przed i po plastyce nosa i innych operacjach, zdjęcie, biografia, prawdziwe nazwisko, gwiazda chirurgii plastycznej

Wśród wszystkich operacji plastycznych, plastyka nosa zajmuje pierwsze miejsce wśród gwiazd. Znalezienie celebrytki, której nos został poddany obróbce przez wykwalifikowanego chirurga, jest znacznie łatwiejsze niż gwiazda z jej prawdziwym nosem. Zebraliśmy zdjęcia „przed” i „po” 15 celebrytek, które zdecydowanie skorzystały z plastyki nosa.

W wieku 20 lat Victoria Lopyreva została właścicielem tytułu Miss Rosji, ale nawet to uznanie jej urody nie powstrzymało dziewczyny przed operacją plastyczną. Najpierw Vika wykonała plastykę nosa, a następnie poprawiła kształt ust – nie ma granic perfekcji!

Katy Topuria

29-letnia Katie Topuria kilka lat temu przyznała się, że miała plastykę nosa, rzekomo z powodów medycznych. Być może oddech Katie naprawdę stał się łatwiejszy, ale najważniejsze jest to, że kształt jej nosa zmienił się dramatycznie, co, nawiasem mówiąc, bardzo dobrze pasuje do piosenkarki.

Natalia Podolska

Kolejną rosyjską gwiazdą, która dość wcześnie (w wieku 26 lat) zdecydowała się na operację plastyczną, jest Natalia Podolska. Aby jej nos miał idealny kształt, Natalia musiała przejść 2 rhinoplastyki, ale teraz jest zadowolona z wyniku.

Alena Sziszkowa

Alena Shishkova, matka córki rapera Timati, to prawdziwa lalka Barbie! Dziewczynka ma dopiero 23 lata, a zdążyła już wszystko w sobie zmienić, od kształtu ust po kształt oczu. Wielu chirurgów i kosmetologów zaleca odkładanie operacji tak długo, jak to możliwe, ale Alena wydaje się, że to zalecenie wcale nie zależy.

READ
20 zdjęć najpiękniejszych kobiet świata, na których wyglądają naprawdę brzydko

Masha Malinovskaya

Prezenterka telewizyjna Masha Malinovskaya zawsze słynęła z niesamowitych ust, które w młodości powiększyła do nieprzyzwoitych rozmiarów. To prawda, że ​​uXNUMXbuXNUMXbnie tak dawno Masza zdała sobie sprawę, że nie wygląda to zbyt pięknie i zmniejszyła usta do ich pierwotnego rozmiaru. Ale powiększyła sobie piersi!

Maria Gorban

29-letnia aktorka Maria Gorban kilka lat temu zdecydowała się na wykupienie pakietu all inclusive w klinice chirurgii plastycznej. Teraz w tej dziewczynie z pełnymi ustami, wydatnymi kośćmi policzkowymi i cienkim nosem trudno rozpoznać dawną Marię. Nawiasem mówiąc, aktorka zawsze była bardzo atrakcyjna, więc trudno nam wytłumaczyć jej chęć tak drastycznej zmiany.

Julia Wołkowa

Julia Volkova ma teraz zaledwie 31 lat, ale już nie wiemy, ile razy była solistka Tatu zmieniała kształt ust.

W jednym ze szczególnie „udanych” okresów były po prostu ogromne – a Julia natychmiast stała się bohaterką wszystkich kolekcji na temat „Gwiazdy z nieudaną operacją plastyczną”.

Na szczęście Volkova była na tyle sprytna, że ​​zatrzymała się na czas: teraz jej usta wyglądają prawie tak samo, jak przed rozpoczęciem eksperymentów.

Irina Dubtsova

W wieku 30 lat Irina Dubtsova zdecydowała się na bardzo poważną operację – liposukcję. A sama Irina nie ukrywa tego faktu – naprawdę chciała pozbyć się dodatkowych centymetrów w brzuchu, których nie można było usunąć za pomocą diet i sportu. W rezultacie piosenkarka, która zawsze marzyła o cienkiej talii, zdecydowała się jednak na bardzo bolesną procedurę.

Victoria Bonya

Victoria Bonya zaczęła zmieniać swój już spektakularny wygląd będąc jeszcze młodą uczestniczką projektu Dom-2. Najpierw Victoria poprawiła kształt nosa, potem lekko powiększyła usta… Warto zauważyć, że Bonet ma teraz 36 lat i nie poprzestaje na tym: gwiazda stale odwiedza kosmetyczkę i robi „zastrzyki kosmetyczne”.

Anna Zavorotnyuk

Hollywoodzka blondynka Cameron Diaz przeszła czterokrotnie plastykę nosa! A wszystko ze względów medycznych. Aktorka wielokrotnie łamała idealny nos podczas surfowania. Jego kształt był tak wykrzywiony, że jedna interwencja chirurgiczna nie wystarczyła.

Potem Cameron Diaz zaczęła wstrzykiwać botoks i pewnego dnia nie mogła rozpoznać siebie w lustrze: „To zmieniło moją twarz w tak dziwny sposób, że nie wyglądałem jak ja”. Więc gwiazda nauczyła się nie wstydzić zmarszczek na twarzy.

W drodze do sukcesu

Biografia Katie Topurii jako piosenkarki rozpoczęła się na długo przed jej pojawieniem się w grupie A-Studio. W tym czasie była jeszcze w swojej rodzinnej Gruzji. Pierwsze lata jej kariery wokalnej wciąż owiane są zasłoną tajemnicy. Po przeprowadzce do Rosji Katie wydaje się rozpocząć nowe życie. Wiadomo tylko, że w swojej ojczyźnie nagrała dwie solowe płyty, które zyskały dużą popularność. To po prostu wspaniały wynik. Ale piosenkarka chciała dalej rozwijać swoją karierę wokalną. W tym celu pojechała do Moskwy.

READ
Vera Sotnikova mówiła o swoim mężu-dozorcy i chirurgii plastycznej

Biografia A-Studio katie topurii

Victoria Beckham

Spójrz na nos Victorii Beckham przed plastyką nosa: skrzywiona przegroda, odwrócony czubek, szeroki grzbiet nosa . Umieściliśmy solidną piątkę dla chirurga plastycznego Madame Beckham za idealny nowy nos gwiazdy. W rzeczywistości jego kształt znacznie się zmienił i wydaje się, że Victoria urodziła się z takim nosem. A co najważniejsze, nowy nos nie zmienił radykalnie jej twarzy, co często zdarza się podczas plastyki nosa.

To jest mój motyw! Chcę otrzymywać porady kosmetyczne i porady pielęgnacyjne.

Wysłaliśmy wiadomość e-mail z potwierdzeniem na Twój adres e-mail.

“Studio”

O ludziach takich jak Katie Topuria mówią: „Byłem we właściwym miejscu we właściwym czasie”. Zanim przyjechała do Moskwy, grupa A-Studio straciła solistę. Pauline Griffiths ogłosiła przejście na emeryturę. Grupa została wyprodukowana przez Nato Dumbadze. To ona zaprosiła swoją rodaczkę do śpiewania w słynnej grupie A-Studio. Katie Topuria, której biografia była znana tylko w Gruzji, chętnie przyjęła taką ofertę.

Kazachscy muzycy ciepło przywitali nowego solistę. I docenili jej zdolności wokalne już na pierwszym przesłuchaniu. Wkrótce nagrano wspólną piosenkę „I’m Flying Away”. Muzycy postanowili również nakręcić do niego teledysk. Zrobiono to po to, aby publiczność mogła zobaczyć nową solistkę i docenić jej talent. Po kilku tygodniach regularnych transmisji telewizyjnych i radiowych piosenka i nakręcony do niej teledysk zyskały bezprecedensową popularność. Kompozycja stała się prawdziwym hitem. Cathy została rozpoznana na ulicy i poprosiła o autograf. Ona, jak z rogu obfitości, została zasypana propozycjami udziału w różnych programach i filmowania w czasopismach.

W 2005 roku grupa wydała nowy album „Fly away”, na którym Kathy wykonała większość partii wokalnych. Fani szybko wyprzedali cały nakład płyt.

W ciągu ostatnich kilku lat skład zespołu nieco się zmienił. Ale Katy Topuria nadal pracuje z muzykami kazachskimi. W tym czasie stali się dla niej nie tylko kolegami, ale bliskimi ludźmi. Każdego roku A-Studio rozdaje swoim fanom porcję nowych piosenek.

Katie Topuria biografia ślub

Angelina Jolie

Nie jest tajemnicą, że jedna z głównych ikon piękna ostatniego stulecia zrobiła kawał dobrej roboty, aby swój wygląd osiągnąć idealne parametry. Jeśli porównasz stare i nowe zdjęcia Angeliny Jolie, zobaczysz, że powiększyła kości policzkowe i zmniejszyła szeroki nos.

Ale ostatnie operacje pogrążyły fanów w prawdziwym szoku. Aktorka całkowicie usunęła piersi, jajowody i jajniki. Postanowiła więc zabezpieczyć się przed ewentualnym pojawieniem się raka, do którego miała dziedziczne predyspozycje. Jolie ma teraz implanty rozmiaru XNUMX i musi przyjmować leki hormonalne, ponieważ przeszła menopauzę po ostatniej operacji. Aby spowolnić starzenie, Jolie okresowo wykonuje lifting twarzy.

  • „Vovka, przepraszam”: Natalia Podolska wzięła udział w „nagim” flash mobie

Katie topuria przed i po plastyce nosa i innych operacjach, zdjęcie, biografia, prawdziwe nazwisko, gwiazda chirurgii plastycznej

Jedna z najpiękniejszych kobiet świata, Angelina Jolie, w przeciwieństwie do wielu jej koleżanek, nie ukrywa, że ​​w pewnym momencie postanowiła skorygować nos i przeszła operację zwężenia przegrody.

Życie osobiste

Wokół obecnego solisty A-Studio krąży wiele plotek i plotek. Niektóre media drukowane mówią o jej niedawnym małżeństwie, podczas gdy inne zaprzeczają tej informacji. Więc czy Katie Topuria jest mężatką? Biografia, ślub, szczegóły jego życia osobistego – wszystko to interesuje fanów piosenkarza. Jesteśmy gotowi podzielić się niezbędnymi informacjami.

READ
Odwiedzającym restaurację Olgi Buzowej nie podobały się ceny i sama Olga Buzova

Przez lata naszej bohaterce przypisywano powieści z showmanem Igorem Vernikiem, piłkarzem Dmitrijem Sychevem i piosenkarzem Siergiejem Amoralowem. Jednak aktorka twierdziła, że ​​ci mężczyźni byli tylko jej przyjaciółmi.

Jesienią 2013 roku piosenkarka wyszła za mąż. Jej wybrańcem został biznesmen Lew Geykhman. Mężczyzna pięknie opiekował się Katie, podarował jej drogie prezenty i zabrał ją na wakacje za granicę. Ich ślub odbył się w luksusowej restauracji na Rubielówce. Wśród gości byli biznesmeni, gwiazdy show-biznesu i bogaci przyjaciele pana młodego.

Kathy jest obecnie w „ciekawej sytuacji”. Tej wiosny odda dziecko ukochanemu mężowi. Płeć dziecka jest nadal tajemnicą.

Zmiana wyglądu

Katie Topuria jest miła dla swojego wyglądu. Dziewczyna otwarcie oświadczyła o plastyce nosa, do której była zmuszona. Głównym powodem tej operacji plastycznej była skrzywiona przegroda nosa dziewczynki, która stała się taka po kontuzji. Katie nie mogła normalnie oddychać, po prostu ingerowała w jej życie.

Porównując stare zdjęcia i prawdziwych fanów, widzą, że biust piosenkarki stał się wspanialszy i oskarżają ją o mammoplastykę. Ale nie ma na to bezpośrednich dowodów, ponieważ Keti zawsze miała wspaniałe piersi. Dziewczyna mówi, że jej piersi wydają się większe dzięki specjalnej pościeli i krojowi ubrań. Ale fani nie wierzą, ponieważ po utracie wagi dziewczyny jej biust pozostał równie wspaniały, co nie jest logiczne.

Katie kilka razy eksperymentowała z wyglądem. Kiedyś nosiła modny bob i była jasną blondynką. Ale taki obraz wcale nie trafił w twarz z kaukaskimi korzeniami. W jednym z wywiadów sama dziewczyna przyznała, że ​​jej eksperyment się nie powiódł.

Zapraszamy do zapoznania się z kosmetologią przeciwzmarszczkową: najlepsze zabiegi

Pierwsze trafienie

Cathy wpadła do grupy jak huragan. Kiedy zaczęła pracować w grupie, miała zaledwie 17 lat. Wiosną 2005 roku nagrano pierwszy album zespołu z nowym solistą. Nosiła tytuł „Odlatuję”, jak jedna z piosenek z tej kolekcji. Prezentacja albumu odbyła się w marcu 2005 roku. Piosenki „Fly away”, „You”, „Night-girlfriend” natychmiast znalazły swoich słuchaczy. W tym samym roku za piosenkę „Fly away”, która zajęła pierwsze miejsca na wszystkich rosyjskich listach przebojów, grupa otrzymała nagrodę „Song of the Year”. W tym samym roku nakręcono wideo, które przez długi czas nie opuściło ekranów kanałów Muz-TV i MTV. Zgodnie z wynikami głosowania publiczności piosenka „Flying Away” otrzymała dwie nagrody Golden Gramophone, aw 2006 r. – nagrodę w nominacji do najlepszego dzwonka.

Wielu chirurgów zaleca odkładanie „zdjęć upiększających” tak długo, jak to możliwe. Ale ta rada nie powstrzymuje dziewcząt przed dążeniem do perfekcji. Dzisiaj porozmawiamy o młodych rosyjskich gwiazdach, które przeszły operację plastyczną przed 30 rokiem życia.

1. Wiktoria Łopirewa

W wieku 20 lat Victoria Lopyreva otrzymała tytuł „Miss Rosji”, ale nawet takie uznanie jej urody nie powstrzymało dziewczyny przed chirurgią plastyczną. Najpierw Victoria wykonała plastykę nosa, a następnie zmieniła kształt ust – piękno nie ma granic!

READ
14 gwiazd, które zaakceptowały swoje wady i stały się znane na całym świecie

2. Katy Topuria

Katie Topuria ma 29 lat, a kilka lat temu przyznała, że ​​przeszła plastykę nosa, ale wyłącznie z powodów medycznych. Możliwe, że oddychanie Katie naprawdę stało się łatwiejsze, ale najważniejsze jest to, że kształt jej nosa zmienił się dramatycznie, co, jak wierzymy, bardzo dobrze pasuje do piosenkarki.

3. Natalia Podolska

Natalia Podolska dość wcześnie zdecydowała się na zmianę. Miała 26 lat. Aby jej nos miał idealny kształt, Natalia musiała przejść 2 rhinoplastyki, ale teraz, według niej, stała się bardziej pewna siebie i jest bardzo zadowolona z wyniku.

4. Alena Szyszkowa

Matka córki rapera Timati Aleny Shishkovej wygląda jak prawdziwa lalka Barbie! Alena ma zaledwie 23 lata, a już zdążyła zmienić w sobie wszystko, od kształtu ust po kształt oczu. Wygląda na to, że Alena w ogóle nie dba o rekomendację chirurgów.

5. Masza Malinowskaja

Prezenterka telewizyjna Masha Malinovskaya zawsze słynęła z niesamowitych ust, które w młodości powiększyła do nieprzyzwoitych rozmiarów. To prawda, że ​​uXNUMXbuXNUMXbnie tak dawno Masza zdała sobie sprawę, że nie wygląda zbyt pięknie i zmniejszyła usta do pierwotnego rozmiaru. Ale zrobiła sobie większe piersi!

6. Maria Gorban

Aktorka Maria Gorban postanowiła kilka lat temu, jak się wydaje, wszystko zmienić. Teraz trudno rozpoznać dawną Maryję w tej dziewczynie z pełnymi ustami, wydatnymi kośćmi policzkowymi i cienkim nosem. Trudno wytłumaczyć jej pragnienie tak drastycznej zmiany, zwłaszcza że Maria zawsze była atrakcyjna.

7. Julia Wołkowa

Julia Volkova ma teraz zaledwie 31 lat, ale już niezliczoną ilość razy zmieniała kształt ust. W pewnym momencie stały się tak wielkie, że Julia dostała się do wszystkich selekcji z serii „Gwiazdy z nieudanym plastikiem”. Na szczęście Volkova zatrzymała się na czas: teraz jej usta wyglądają prawie tak samo jak przed rozpoczęciem eksperymentów.

8. Irina Dubcowa

W wieku 30 lat Irina Dubtsova zdecydowała się na bardzo poważną operację – liposukcję. Irina nie ukrywa tego faktu – naprawdę chciała pozbyć się dodatkowych centymetrów w brzuchu, których nie można było usunąć za pomocą diet i sportu. W rezultacie piosenkarka, która zawsze marzyła o cienkiej talii, zdecydowała się jednak na bardzo bolesną procedurę.

9. Wiktoria Bonia

Victoria Bonya zawsze była spektakularna, ale jednocześnie zaczęła zmieniać swój wygląd będąc jeszcze młodą uczestniczką projektu Dom-2. Najpierw Victoria poprawiła kształt nosa, potem trochę powiększyła usta… Warto zauważyć, że teraz Bonya ma 36 lat i na tym nie poprzestaje: Victoria regularnie odwiedza kosmetyczkę i robi „zastrzyki kosmetyczne”.

10. Anna Zaworotniuk

Córka aktorki Anastasia Zavorotnyuk Anna zasłynęła z tego, że w wieku 19 lat zaczęła aktywnie „pracować” nad swoim wyglądem. Dziewczyna powiększyła usta do niespotykanych rozmiarów – górna warga stała się szczególnie „wybitna”. Ponadto niektórzy subskrybenci Anny na Instagramie są pewni, że przeszła również operację powiększania piersi. Wciąż na prowadzeniu?

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: