Pozbądź się zmarszczek łatwo i szybko: 3 sposoby na wygładzenie zmarszczek

Aktywna praca mięśni twarzy z czasem prowadzi do utraty elastyczności skóry i prowokuje pojawienie się głębokich zmarszczek na czole, ustach i nosie – jak je usunąć, co zrobić, aby nie pojawiły się nieprawidłowości i do kogo zwrócić się o pomoc zostaną omówione w tym artykule.

Radzenie sobie z problemem kosmetycznym w domu jest dość trudne. Nie należy liczyć na szybkie rozwiązanie problemu jedną „metodą cudu”. Takie technologie jeszcze nie istnieją, więc zawczasu zadbaj o swoją twarz, podejmując działania profilaktyczne, aby na długo zachować naturalną młodość i piękno. Aby uzyskać gwarantowany efekt, warto skontaktować się z profesjonalistami i stosować tylko wysokiej jakości preparaty.

Co powoduje zmarszczki na czole

Pierwsze, ledwo zauważalne nieprawidłowości mogą powstać na skórze już w 20-25 roku życia. Tworzą pionowe i poziome zmarszczki w miejscach o zwiększonej kurczliwości mięśni twarzy.

Główne przyczyny ich występowania to:

 • Dziedziczność. Czynniki genetyczne bezpośrednio wpływają na tempo starzenia i aktywność włókien mięśniowych.
 • Niewystarczająca opieka. Utrata elastyczności skóry jest często spowodowana nieregularnym stosowaniem środków nawilżających, kosmetyków chroniących przed ekspozycją na słońce i innymi czynnikami zewnętrznymi. Wszystko to prowadzi do szybkiego początku widocznych zmian związanych z wiekiem.
 • Śpij na brzuchu. Zasypiając w pozycji „twarzą w poduszkę”, wywierasz zwiększony nacisk na tkanki miękkie, co prowadzi do ich długotrwałej deformacji. Jednocześnie normalne ukrwienie jest zaburzone z powodu zwężenia naczyń.
 • Aktywna ekspresja. Jedna z głównych przyczyn zmarszczek na czole, zwłaszcza jeśli masz zwyczaj marszczenia brwi, unoszenia wysoko brwi, okazywania zdziwienia. Z biegiem czasu na przecięciu włókien mięśniowych tworzą się fałdy, które stopniowo się pogłębiają.
 • Złe nawyki. Palenie tytoniu, niedożywienie, regularne spożywanie alkoholu znacznie pogarszają stan naskórka, prowadzą do wczesnego starzenia się i znacznego spadku kolorytu skóry.

Nawet jeśli prowadzisz zdrowy tryb życia, stosujesz wysokiej jakości kompozycje do pielęgnacji swojego wyglądu, nie będziesz w stanie uniknąć zmian związanych z wiekiem. Stopniowo spowolnią procesy metaboliczne w tkankach, zmniejszy się w nich ilość kolagenu i elastyny, co doprowadzi do widocznych defektów kosmetycznych. Ale ten moment można znacznie opóźnić, wykorzystując cały arsenał współczesnej kosmetologii. Pomocne mogą być również środki ludowe, które będą dobrym dodatkiem do dania głównego.

Jak skutecznie pozbyć się zmarszczek na czole

Istnieje wiele technik opracowanych w celu radzenia sobie z tym problemem. Obejmują one:

 • metody sprzętowe. Resurfacing laserowy, ekspozycja na ultradźwięki, fotoodmładzanie.
 • Zastrzyki z botoksu. Pozwalają na pewien czas „wyłączyć” mięśnie w określonym obszarze, co prowadzi do wygładzenia nierówności.
 • Mezoterapia. Efekt uzyskuje się poprzez wszczepienie w skórę właściwą specjalnych nici, które z czasem rozpuszczają się.
 • Masaż. Wpływa pozytywnie na przepływ krwi i limfy, poprawia stan tkanek.
 • Biorewitalizacja. Polega na wprowadzeniu w skórę preparatów na bazie kwasu hialuronowego.
 • Kompleksy gimnastyki na twarz. To dobry sposób na zapobieganie powstawaniu nierówności skóry, a przy pomocy ćwiczeń można zlikwidować zaciski mięśniowe.

Ważne jest, aby zrozumieć, że nie ma jednej prostej odpowiedzi na pytanie „jak szybko usunąć głębokie zmarszczki na czole w domu”. Problem można rozwiązać tylko kompleksowo, wykorzystując całą gamę dostępnych technik. Każdy z nich ma pewne przeciwwskazania, może mieć różne efekty w zależności od indywidualnych cech klienta.

Zastosowanie Botoxu w wygładzaniu zmarszczek

Chociaż lek ten może być stosowany w każdym wieku, zaleca się go kobietom i mężczyznom w wieku 35 lat i starszym. Zasada działania substancji polega na wyłączeniu przekazywania impulsów nerwowych do mięśni. Prowadzi to do rozluźnienia mięśni i zniknięcia powstałych nieprawidłowości.

Głównym składnikiem aktywnym jest toksyna botulinowa A, która syntetyzuje specjalne bakterie. Jest to jedna z najsilniejszych znanych ludzkości trucizn, jednak w minimalnych stężeniach nie szkodzi zdrowiu, dlatego od dawna jest z powodzeniem stosowana w kosmetologii. Kompozycja dobrze sprawdza się jako środek, dzięki któremu można ukryć zmarszczki na czole, ale po zakończeniu ekspozycji pojawią się one ponownie.

Botox wstrzykuje się w obszar między brwiami a grzbietem nosa. Standardowych punktów wtrysku jest 5, ale w większości przypadków wystarczą trzy, aby uzyskać stabilny efekt. Wynik jest przechowywany przez sześć miesięcy.

Leki przeciwstarzeniowe

Esencja Curacen / Esencja Curacen (20 fl x 2 ml)

Skutki uboczne Botoxu

Ponieważ jest to silny lek, kompetentny kosmetolog w specjalnie wyposażonym ośrodku powinien przepisywać i robić zastrzyki. Ale nawet jeśli procedura została przeprowadzona zgodnie ze wszystkimi standardami, wielu klientów spotyka się z przykrymi konsekwencjami. Obejmują one:

 • Ból w miejscu nakłucia. Może rozprzestrzeniać się na różne części głowy.
 • Miejscowe zaczerwienienie skóry. Związany z naruszeniem napięcia naczyniowego w obszarze podania leku.
 • Opadanie powieki górnej. Występuje w wyniku rozłączenia mięśni kontrolujących jego ruchy. Jest to konsekwencja niewłaściwego wyboru miejsca iniekcji lub błędnego obliczenia dawki.
READ
15 rzeczy, które mogą wymyślić tylko prawdziwi geniusze

Zwykle te „skutki uboczne” nie utrzymują się długo i szybko ustępują bez leczenia. Jeśli masz silny ból głowy, możesz zażyć tabletkę przeciwbólową.

W rzadkich przypadkach możliwe jest gwałtowne uszczuplenie warstwy tkanki podskórnej w obszarze między brwiami. W takich sytuacjach zaleca się dodatkowo wprowadzenie wypełniacza na bazie hialuronu.

Kosmetyczne sposoby na pozbycie się zmarszczek na czole

Do najskuteczniejszych metod należą:

 • Mezoterapia.
 • Podnoszenie nici.
 • Biorewitalizacja.
 • Plastik konturowy z kwasem hialuronowym.

Zabieg jest niemożliwy bez wysokiej jakości i skutecznego składu. W ten sposób oryginalny innowacyjny lek Laennec stymuluje regenerację tkanek, działa przeciwzapalnie i immunomodulująco. CURACEN, opracowany przez naukowców z japońskiej korporacji Japan Bio Products CO, ma zastosowanie do kompleksowej odbudowy skóry – spowalniając procesy starzenia, liftingując, zapobiegając rozwojowi i lecząc plamy starcze.

Procedura mezoterapii

Wśród kosmetycznych metod rozwiązywania problemu zmarszczek poprzecznych czoła u kobiet, pomagających na chwilę je usunąć, ta zajmuje jedno z pierwszych miejsc popularności. Najważniejsze jest wprowadzenie do skóry właściwej kwasu hialuronowego zmieszanego ze składnikami odżywczymi (witaminy, antyoksydanty, stymulatory syntezy elastyny ​​i kolagenu).

Takie zastrzyki mogą znacząco poprawić kondycję skóry, przywrócić jej naturalną strukturę i piękno. Kompozycję wstrzykuje się we wcześniej określony obszar twarzy. Wcześniej stosuje się znieczulenie miejscowe, dzięki czemu metoda jest prawie bezbolesna.

Po kilku godzinach w miejscu wstrzyknięcia może pojawić się obrzęk i zaczerwienienie, a po dniu niewielkie siniaki. To normalna reakcja, wszystkie objawy mijają same i bez konsekwencji zdrowotnych. Jeśli chcesz nauczyć się, jak usuwać zmarszczki na czole w domu, ta i inne metody salonowe nie będą działać. Ale są o wiele bardziej skuteczne niż jakiekolwiek niezależne działania.

Procedura biorewitalizacji

Pod wieloma względami jest podobny do mezoterapii, jednak preparaty i technika podania są nieco inne. Głównym składnikiem aktywnym jest hialuron. Jest to złożona cząsteczka zdolna do wiązania dużych ilości wody, tworząc żel. Związek wytwarzany jest przez komórki skóry w stanie naturalnym, odpowiada za utrzymanie turgoru (sprężystości).

Również w kompozycji znajdują się inne biologicznie aktywne składniki. Stymulują syntezę białek strukturalnych, poprawiają przepływ krwi i sprzyjają przyspieszonej regeneracji naskórka. Biorewitalizacja pomaga w zmarszczkach na czole, najważniejsze jest, aby wybrać odpowiedni lek.

Podnoszenie nici

Oznacza to wprowadzenie samowchłanialnych nici do głębokich warstw skóry właściwej. Wspierają i pomagają wygładzić drobne zmarszczki. Ta metoda jest stosowana dość rzadko, ponieważ jej skuteczność jest stosunkowo niska.

Zwykle lifting nici zalecany jest kilka tygodni po wstrzyknięciu botoksu, w celu dodatkowej korekty drobnych niedoskonałości. Istnieje granica wieku, metoda nie jest odpowiednia dla dziewcząt poniżej 35 roku życia i kobiet powyżej 55 roku życia. Powrót do zdrowia po zabiegu trwa długo (2-3 tygodnie). W tej chwili nie można leżeć na boku lub brzuchu, myć twarzy, a nawet tylko dotykać twarzy, w przeciwnym razie znacznie wzrasta ryzyko powikłań, takich jak infekcja. Dlatego jest to dość ryzykowny sposób na rozwiązanie problemu pozbycia się zmarszczek na czole.

Konturuj plastik za pomocą hialuronianu

Oznacza to wprowadzenie wypełniaczy (od angielskiego wypełniacza, wypełniacza). To gęsty żel na bazie kwasu hialuronowego, który długo wchłania się pod skórę. Kompozycja może zawierać różne dodatkowe składniki, których działanie ma na celu poprawę tkanek twarzy. Powrót do zdrowia jest dość szybki, trwa nie dłużej niż tydzień, a efekt utrzymuje się do 6-9 miesięcy.

Wiele osób interesuje pytanie „jak wypełnić głębokie zmarszczki na czole”, ta technika pomoże w wyeliminowaniu defektu kosmetycznego. Ale procedura ma wiele przeciwwskazań:

 • Ciąża i laktacja.
 • Opryszczka lub inne infekcje skóry.
 • Onkologia.
 • Ostre fazy procesów zapalnych.
 • Reakcje alergiczne.
READ
Jak zmusić mężczyznę do myślenia o kobiecie

Dlatego przed użyciem tworzyw konturowych należy skonsultować się ze specjalistą. W przeciwnym razie istnieje wysokie ryzyko uzyskania negatywnego wyniku lub wystąpienia komplikacji.

Sprzętowe sposoby na pozbycie się zmarszczek

To jedna z najskuteczniejszych metod przywracania młodości i urody. Obejmują one:

 • Obróbka laserowa. Zabieg stymuluje pracę fibroblastów, komórki te produkują naturalny kolagen i elastynę oraz przyspieszają regenerację. Wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Po zabiegu mogą pojawić się strupy i obrzęki, które szybko znikną samoistnie (3-5 dni).
 • Technologia ultradźwiękowa (SMAS). Nadaje się jako metoda pozwalająca klientom z cienką, wrażliwą skórą na walkę ze zmarszczkami na czole, dobrze komponuje się z zastrzykami z botoksu i hialuronu. Oddziaływanie fal dźwiękowych korzystnie wpływa na stan nawet najgłębszych warstw skóry właściwej. Nie ma ryzyka obrażeń.
 • Podnoszenie RF. Wady są wygładzane przez zastosowanie promieniowania elektromagnetycznego, dobrze współgra z biorewitalizacją. Przeprowadzany jest w kilku sesjach z 2 tygodniowymi przerwami, co pozwala uzyskać długotrwały efekt.

Przed poddaniem się takim zabiegom należy skonsultować się z lekarzem, aby wykluczyć ewentualne przeciwwskazania. Jeśli tego nie zrobisz, prawdopodobieństwo powikłań znacznie wzrośnie, a leczenie będzie wiązało się z dodatkowymi kosztami.

Korekcja zmarszczek w domu

W tym celu możesz użyć różnych środków, najważniejsze jest skonsultowanie się z kosmetologami i lekarzem. W przeciwnym razie ryzyko uzyskania negatywnego wyniku, na przykład reakcji alergicznej, jest dość wysokie.

Superfine igły do ​​iniekcji nanoigłowych

Esencja Curacen / Esencja Curacen (20 fl x 2 ml)

Masaż i ćwiczenia

Specjalne techniki masażu mogą tylko nieznacznie wygładzić zmarszczki i wzmocnić działanie innych technik. Ale to świetny sposób na zapobieganie problemom. Dzięki łagodnej stymulacji przepływu krwi i procesów metabolicznych skóra na długo zachowa swoją naturalną elastyczność i atrakcyjny kolor. Jeśli na czole pojawią się zmarszczki, co z nimi zrobić, zależy od głębokości i rozległości wady. Ważne jest, aby zrozumieć, że usunięcie zmian, które już się pojawiły, nie zadziała bez metod sprzętowych lub chirurgii plastycznej.

Musisz masować twarz, przestrzegając określonego algorytmu:

 1. Dokładnie oczyść dotknięty obszar z kosmetyków, nałóż krem ​​lub olej.
 2. Rozgrzej dłonie, pocierając je. Następnie rozpocznij lekkie pocieranie twarzy w kierunku od dołu do góry.
 3. Delikatnie poruszaj okrężnym ruchem od środka do korony.
 4. Opukaj miękką tkankę opuszkami palców. Zwróć szczególną uwagę na brodę i czoło.
 5. Powtórz każdy odbiór 3-5 razy. Całkowity czas zabiegu wyniesie około 20 minut.

Specjalna gimnastyka pozwoli Ci nauczyć się z własnego doświadczenia, jak redukować i wygładzać zmarszczki na czole w domu. Całkowite pozbycie się nieprawidłowości w ten sposób nie będzie działać, ale spowolnienie zmian jest całkowicie w Twojej mocy. Przed głównym blokiem ćwiczeń zdecydowanie potrzebujesz rozgrzewki, aby rozgrzać włókna mięśniowe, wystarczy 5-7 minut. Następnie powinieneś zrobić to:

 1. Aktywnie poruszaj brwiami. Połącz je, rozłóż, podnoś i obniżaj tak bardzo, jak to możliwe.
 2. Zamknij oczy i połóż dwa palce na powiekach. Następnie delikatnie pociągnij je w dół, jednocześnie wykonując ciągnięcie w górę mięśniami czołowymi. Pozostań w tej pozycji przez kilka sekund, a następnie powoli zrelaksuj się.
 3. Ręcznie przesuwaj skórę w obszarze problemowym w różnych kierunkach przez 4-5 minut.
 4. Narysuj ósemki lub zera na powierzchni skóry właściwej, lekko naciskając, pocierając dotknięty obszar.

Po zakończeniu treningu zaleca się nałożenie kremu przeciwstarzeniowego. Jeśli będziesz ćwiczony codziennie, zmarszczki z czasem staną się mniej wyraźne, poprawi się napięcie mięśni i cera.

Sposoby ludowe

Metody dostępne w domu nie są szczególnie skuteczne, chociaż są przydatne w pewnych okolicznościach. Podobnie jak gimnastyka specjalna służą jako dobre narzędzie do profilaktyki i pielęgnacji, ale nie ma sensu używać ich jako głównej techniki. Mogą również służyć jako dobry dodatek do zabiegów sprzętowych i salonowych, takich jak mezoterapia czy biorewitalizacja. W niektórych przypadkach są zalecane, aby przyspieszyć powrót do zdrowia po ekspozycji na laser. Ale konieczne jest skonsultowanie się z kosmetologiem, aby wykluczyć możliwe ryzyko. Jak i jak skutecznie usunąć zmarszczki na czole w domu to kwestia zainteresowania wielu kobiet dbających o swój wygląd. Niestety nie ma łatwych rozwiązań tego problemu.

Najczęściej jako metody „ludowe” stosuje się różne maski na twarz. Najbardziej przydatne to:

 1. Zwykłe białko jaja. Musi być nałożony na obszar problemowy, równomiernie rozłożony i pozostawiony do całkowitego wyschnięcia. Następnie można go łatwo usunąć lekko zwilżonym ręcznikiem papierowym. Pozytywne zmiany będą widoczne po 1-2 miesiącach codziennego stosowania.
 2. Ananas i papaja. Drobno posiekaj owoce i wymieszaj w równych proporcjach. Powstałą kompozycję nakłada się na czystą skórę, zmywa po około pół godzinie. Maseczka dobrze oczyszcza pory, usuwa martwe warstwy naskórka. Najważniejsze, aby nie przesadzić, ponieważ owoce te zawierają silne enzymy, które rozkładają białka, a przy dłuższej ekspozycji mogą uszkodzić skórę.
 3. Cytryna i produkty mleczne. Wymieszaj kilka kropel soku z cytryny z 20-30 ml mleka. Równomiernie rozprowadź mieszankę i trzymaj przez około 20 minut.
READ
Gdzie znaleźć miłość według znaku zodiaku

Nie będzie możliwe usunięcie zmarszczek na czole w domu za pomocą masek i innych domowych środków. Nawet przy regularnym stosowaniu dadzą pierwszy efekt już za kilka miesięcy i nie należy spodziewać się dramatycznej poprawy. Takie metody są dobre dla utrzymania zdrowia skóry twarzy i mogą spowolnić rozwój zmian związanych z wiekiem. Jeśli pojawiły się już problemy z wyglądem, pomóc mogą tylko wykwalifikowani kosmetolodzy.

Profilaktyka wczesnych zmarszczek

Aby zapobiec ich powstawaniu, powinieneś przestrzegać następujących zaleceń:

 • Wypij wystarczającą ilość czystej wody. Konieczne jest utrzymanie turgoru i terminowe usuwanie produktów przemiany materii, w przeciwnym razie toksyny gromadzą się w głębokich warstwach skóry i prowokują przyspieszone starzenie.
 • Odpowiednie odżywianie. Dieta powinna być bogata w witaminy, minerały i białka. Należy unikać szkodliwych produktów zawierających dużo cukru, tłuszczów, różnych dodatków do żywności (barwniki, wzmacniacze smaku, konserwanty).
 • Odrzucenie złych nawyków. Alkohol i nikotyna przyczyniają się do przyspieszenia procesu starzenia.
 • Całkowity odpoczynek. Śpij co najmniej 8 godzin dziennie, unikaj stresu i długich okresów „braku snu”. Podczas snu organizm aktywuje systemy regeneracji skóry i narządów wewnętrznych.

Wskazane jest również śledzenie mimiki twarzy, nauka kontrolowania ekspresji emocji: im mniej marszczysz brwi lub mrużysz oczy, tym dłużej skóra zachowa swoją elastyczność. Jeśli interesuje Cię pytanie, jak usunąć głębokie zmarszczki, które pojawiły się już na czole, kosmetologia jest tutaj bezsilna. Pamiętaj, że swoje zdrowie musisz powierzyć tylko sprawdzonym profesjonalistom.

Wszyscy borykają się ze zmianami skórnymi związanymi z wiekiem, a zmarszczki na twarzy są ich najbardziej uderzającą manifestacją. Wszystkie kobiety chcą zachować młodość i świeżość twarzy, ale dlaczego jedne robią to lepiej niż inne?
Bez oszukiwania – tylko naukowe podejście i nowoczesna technologia!

Treść artykułu:

Jak pojawiają się zmarszczki

Pierwsze zmiany na skórze pojawiają się średnio już po 20-25 latach. Transformacja zachodzi stopniowo, dlatego kosmetolodzy nazywają wiek do 35 lat „najbardziej niebezpiecznym”. Wiele dziewcząt szczerze wierzy, że nie potrzebują specjalnej opieki, ponieważ nie ma jeszcze poważnych zmarszczek. Jednak negatywne czynniki, które prowadzą do ich pojawienia się, już działają.

Główne przyczyny powstawania zmarszczek na skórze:

 • „Zaprogramowane” starzenie wieku
 • Aktywna mimika twarzy
 • naświetlanie UV (fotostarzenie)
 • Brak wilgoci w skórze
 • Zwiększone spożycie cukru
 • Zły styl życia, niezdrowa dieta, złe nawyki
 • Stres i choroba

Terminowe działania pomogą powstrzymać tworzenie się fałd, zmniejszą ich liczbę i głębokość w przyszłości.

Mechanizm powstawania zmarszczek

Aby skutecznie skorygować zmarszczki na skórze, musisz zrozumieć cechy ich rozwoju w zależności od wieku.

25-35 lat – zmarszczki wyraziste, mimiczne

Powody rozwoju:
 • Uszkodzenie ochronnego filmu wodno-tłuszczowego na powierzchni skóry i bariery naskórkowej spowodowane twardą wodą, agresywnymi środkami myjącymi, niesprzyjającą ekologią, niewłaściwie dobranymi kosmetykami itp.
 • Praca mięśni twarzy.

Wierzchnia warstwa skóry (naskórek) staje się odwodniona i cieńsza. Utrata wilgoci prowadzi do utraty dawnej elastyczności i jędrności. Zmniejsza się produkcja kwasu hialuronowego i innych niezbędnych dla skóry substancji, zwalnia tempo odnowy komórek.

Wynik: drobne powierzchowne zmarszczki w miejscach aktywnego skurczu mięśni twarzy.

35-45 lat – zmarszczki sprężyste.

Powody rozwoju:
 • Rosnący wpływ niekorzystnych czynników
 • Ekspozycja na promieniowanie UV (elastoza słoneczna)

Naruszenie procesów odnowy komórkowej wpływa na warstwę środkową (skórę właściwą), jej szkielet spiralnych cząsteczek kolagenu i elastyny. Coraz częściej powstają w nim nieprawidłowe połączenia, „sprężyny” są rozciągane, stają się mniej sprężyste i sprężyste. Skóra staje się bardziej sucha i cieńsza, powierzchowne zmarszczki zaczynają „zapadać się” do wewnątrz i są już widoczne przy spokojnym wyrazie twarzy.

READ
Co denerwuje mężczyzn u kobiet według znaku zodiaku

45+ – zmarszczki zanikowe

Powody rozwoju:
 • Do negatywnych czynników dodaje się nierównowagę hormonalną
 • Ostre spowolnienie metabolizmu i procesów regeneracji, znaczne pogorszenie odżywienia komórek skóry

Gęstość kolagenu i elastyny ​​gwałtownie spada. Skóra traci podparcie i staje się wiotka. Na jego powierzchni pojawia się sieć uporczywych głębokich zmarszczek i fałd.

60+ – zmarszczki grawitacyjne

Powody rozwoju:
 • Wpływ sił grawitacyjnych na tle wyraźnych zmian związanych z wiekiem
 • Zmarszczki stają się jeszcze bardziej wyraźne i głębokie.

Metody przeciwzmarszczkowe

Kosmetologia zna wiele sposobów na spowolnienie powstawania zmarszczek na skórze i zapobieganie starzeniu. Najpopularniejsze dziś techniki są przystosowane do samodzielnego użytku. Zdajemy sobie sprawę, jak pozbyć się zmarszczek w domu przy użyciu nowoczesnych technologii sprzętowych.

Laserowe odmładzanie twarzy

Laserowe odmładzanie jest u szczytu popularności. Wysoką skuteczność zabiegów potwierdzają liczne badania kliniczne i zadowoleni klienci na całym świecie.

Zasada działania: niszczenie starych i uszkodzonych komórek oraz silna stymulacja odnowy szkieletu kolagenowo-elastynowego. Jednocześnie warstwa powierzchniowa skóry pozostaje nienaruszona: promienie lasera przechodzą przez nią natychmiast do skóry właściwej.

Remodeling skóry właściwej przyspiesza odnowę komórek naskórka, poprawia jakość skóry jako całości. Inne oznaki starzenia związanego z wiekiem również stają się mniej zauważalne (plamy pigmentowe, niezdrowa matowa cera, rozszerzone pory itp.).

Wskazania: drobne i głębokie zmarszczki na skórze każdego rodzaju. Polecana profilaktycznie po 30 latach, po 40 – zabieg „must-have”.

ффекты:

 • Przywrócenie elastyczności skóry
 • Uszczelnienie siatki kolagenowo-elastynowej
 • Zniknięcie drobnych linii zmarszczek
 • Zmniejszenie głębokości dużych zagnieceń

Korzyści:

 • Efekt jest podobny do profesjonalnego odmładzania laserowego
 • Przystępność cenowa w porównaniu z zabiegami w salonie

Laser wygładzający skórę ILUMINAGE

Pierwsze urządzenie do laserowego odmładzania skóry twarzy w domu

Podnoszenie RF w domu

Lifting RF to kolejna powszechna odpowiedź na pytanie, jak pozbyć się zmarszczek.

Zasada działania: oddziałuje na środkową warstwę skóry promieniami o częstotliwości radiowej. Gdy dostaną się do skóry właściwej, zamieniają się w ciepło i delikatnie podgrzewają do temperatury 42-43°C. Rozciągnięte włókna spiralne są lekko ściśnięte, powstaje efekt ściągania. Silnie uszkodzone i słabe cząsteczki kolagenu i elastyny ​​zostają ostatecznie zniszczone, na ich miejscu powstają nowe młode komórki.

Wskazania: pierwsze zmiany związane z wiekiem, profilaktyka starzenia u kobiet i mężczyzn po 30. roku życia. W wieku dorosłym efekt liftingu RF będzie zauważalny w połączeniu z innymi metodami przeciwstarzeniowymi, dlatego zaleca się wybór urządzenia wielofunkcyjnego do samoopieki.

ффекты:

 • Odnowa rusztowania skóry właściwej
 • Widoczne napięcie skóry
 • Zniknięcie drobnych zmarszczek i znaczna poprawa stanu zmarszczek głębokich

Korzyści:

 • Wyraźny efekt liftingu
 • Połączenie kilku funkcji w jednym urządzeniu

Urządzenie do pielęgnacji skóry ILUMINAGE Youth Activator

Zachowaj piękno i młodość. Już po pierwszym zabiegu Twoja twarz stanie się bardziej

m1601 Masażer do twarzy RF Lifting, Gezatone

Niechirurgiczny lifting twarzy bez wychodzenia z domu! Urządzenie wielofunkcyjne

m1603 RF Podnoszenie Gezatone

Trójwymiarowe odmładzanie skóry i stymulacja produkcji własnego kolagenu

m1605 Masażer do twarzy RF Lifting, Gezatone

Najbardziej naturalny sposób na odmłodzenie – urządzenie do twarzy z mikroprądami

Mezoporacja (mezoterapia bezigłowa)

Aby dostarczyć substancje aktywne w głąb skóry, nie trzeba zapisywać się na iniekcje u kosmetologa. Elektroporacja to jeden ze sposobów na obejście się bez „zastrzyków kosmetycznych”.

Zasada działania: specjalny rodzaj impulsu elektrycznego tworzy tymczasowe kanały w ścianach komórek. Przez te otwory cząsteczki preparatów aktywnych łatwo wnikają w dużych ilościach, gromadzą się w skórze i długo ją odżywiają od wewnątrz.

 • Główne problemy blaknięcia skóry dowolnego typu (utrata napięcia, zwiotczenie, drobne zmarszczki, głębokie zmarszczki itp.)
 • Zapobieganie starzeniu się związanemu z wiekiem i słonecznym, począwszy od 25 roku życia.

ффекты:

 • Odnowa rusztowania skóry właściwej
 • Redukcja głębokości zmarszczek do 32%
 • Nawilżenie skóry
 • Aktywacja odnowy komórkowej naskórka i skóry właściwej
 • Eliminacja skurczu i napięcia mięśni mimicznych

Korzyści:

 • Zauważalna transformacja skóry
 • Bezbolesne i bezpieczne
 • Wysoki wynik w porównaniu z tradycyjną pielęgnacją
 • Wielofunkcyjność urządzeń

Masażer do twarzy M9910 Mezolight

READ
Horoskop na lipiec dla znaków zodiaku

Lekkie, ergonomiczne urządzenie do odmładzania i niechirurgicznego dokręcania

M8810 Mezolight mini masażer do twarzy

Mały kompaktowy masażer do twarzy MezoLight mini Gezatone

Dermabrazja Diamentowa

Powolna odnowa komórek prowadzi do gromadzenia się na powierzchni skóry zrogowaciałych płatków naskórka, które uniemożliwiają jej swobodne oddychanie, uwalnianie toksyn i pobieranie substancji aktywnych z kosmetyków. Dokładne czyszczenie jest koniecznością w każdym wieku.

Zasada działania: dermabrazja diamentowa to delikatny peeling mechaniczny z najmniejszymi granulkami szafiru. Szybki obrót dyszy skutecznie usuwa sklejoną warstwę zrogowaciałych komórek, drobinki kurzu i wydzieliny gruczołów łojowych. Jednocześnie wygładzony zostaje relief skóry, wygładzone są drobne zmarszczki, blizny i ślady po trądziku. Zanieczyszczenia są usuwane przez próżnię, tj. dodatkowo masaż twarzy.

Wskazania: profilaktyka zmarszczek w każdym wieku, głębokie czyszczenie, przygotowanie do innych zabiegów (maski, mezoporacja itp.). Może być stosowany na cienką skórę z pobliskimi naczynkami.

ффекты:

 • Gładka, miękka, idealnie czysta skóra
 • Wzmocnienie tonu
 • Redukcja drobnych zmarszczek siateczki
 • Równy koloryt, promienna skóra
 • Redukcja wyprysków

Korzyści:

 • Zauważalna transformacja skóry
 • Bezbolesne i bezpieczne
 • Wysoki wynik w porównaniu z tradycyjną pielęgnacją
 • Wielofunkcyjność urządzeń

Aparat do oczyszczania i peelingu skóry „Dermabrazja Diamentowa”, mod. MD-3a 933, Gezatone

Aparat do dermabrazji diamentowej twarzy w domu.

Miostymulatory do twarzy

Poważną rolę w powstawaniu zmarszczek odgrywa starzenie się mięśni twarzy. Ciągłe napięcie, hipertoniczność mięśni mimicznych nie pozwala skórze odpowiednio się rozluźnić i wyprostować, przyspiesza tworzenie się fałd. Osłabione mięśnie twarzy również z czasem zanikają i zwiększają wpływ grawitacji na skórę.

Zasada działania: słabe prądy impulsowe powodują „prawidłowe” skurcze mięśni, podobne do naturalnych. W wyniku treningu mięśnie spazmatyczne rozluźniają się, a ospałe stają się bardziej elastyczne.

 • Korekcja zmian związanych z wiekiem w skórze dowolnego typu
 • Zapobieganie starzeniu się w każdym wieku
 • Aktywna niekontrolowana mimika twarzy

ффекты:

 • Normalizacja napięcia mięśni twarzy
 • Prostowanie zmarszczek mimicznych na czole, grzbiecie nosa, wokół oczu i wokół ust
 • Ujędrnienie skóry, wzmocnienie owalu twarzy

Korzyści:

 • Wygodna alternatywa dla masażu kosmetycznego
 • Wielofunkcyjne urządzenia pozwalają na kompleksową pielęgnację i wzmacniają efekt

Masażer do twarzy, szyi i ciała „Ultradźwięki + Miostymulacja” Gezatone m115

Wielopoziomowy lifting i odmładzanie skóry, łącząc efekty ultradźwięków

Miostymulator – rolkowy masażer do twarzy Biolift m100(S) Gezatone

Masażer do twarzy łączący funkcje miostymulacji

Miostymulator do nieoperacyjnego liftingu twarzy i światłoterapii Perfect

Idealne rozwiązanie problemu wiotkiej skóry, zmniejszające napięcie mięśni szkieletowych twarzy

Kosmetyki przeciwstarzeniowe

Codzienna pielęgnacja skóry to podstawa profilaktyki starzenia. Nowoczesne, profesjonalne produkty potrafią znacząco poprawić kondycję nawet głębokich zmarszczek po 50 roku życia.

Zasada działania: Aktywne składniki preparatów kosmetycznych wnikają w skórę, nawilżają, odżywiają, hamują rozwój niekorzystnych procesów i stymulują regenerację komórek.

Wskazania: starzejąca się skóra skłonna do powstawania zmarszczek

ффекты:

 • Zapobieganie i hamowanie zmian związanych z wiekiem
 • Ochrona przed fotostarzeniem
 • Zaspokojenie podstawowych potrzeb skóry
 • Wzmocnienie działania procedur sprzętowych

Korzyści:

 • Nasycona niezbędnymi substancjami skóra aktywniej reaguje na każdy wpływ.
 • W połączeniu z technikami sprzętowymi powoduje trwały efekt odmładzający.

Emulsja micelarna do demakijażu „Matrixyl” 150 ml Beauty Style

Emulsja z olejkiem Matrixyl i olejkiem migdałowym. Delikatnie i skutecznie usuwa makijaż

Enzymatyczny krem-maska ​​oczyszczająca „Matrixyl” 50 ml Beauty Style

Peeling krem ​​z enzymami z papai do delikatnego oczyszczania każdego rodzaju skóry

Tonik odmładzający „Matrixyl” 150 ml Beauty Style

Tonik tonizujący do wszystkich rodzajów skóry z oznakami zmęczenia i starzenia.

Beauty Style Odmładzający krem ​​na dzień Matrixyl 50ml

Krem przeciwstarzeniowy na dzień z Matrixylem do pielęgnacji skóry starzejącej się

Krem do masażu twarzy, szyi i dekoltu z kwasem hialuronowym 50 ml Beauty Style

Krem do masażu wszelkiego rodzaju, wzbogacony kwasem hialuronowym i woskiem pszczelim.

Krem-maska ​​odmładzająca „Matrixyl” 50 ml Beauty Style

Maska do natychmiastowej przemiany skóry zmęczonej i atonicznej.

Beauty Style Odmładzające Serum Matrixyl 30ml

Serum odmładzające pomaga wzmocnić tkanki i wygładzić

Krem na noc o działaniu odmładzającym Matrixyl Beauty Style 50ml

Bogaty preparat aktywny do pielęgnacji skóry starzejącej się

Emulsja przeciwsłoneczna SPF 20 50 ml Beauty Style

Emulsja do ochrony przeciwsłonecznej.

Beauty Style odmładzający krem ​​pod oczy z matrixylem 30ml

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: