Poważny związek… lub jeszcze raz powód do myślenia

Pojęcie „poważnego związku” – mężczyźni i kobiety rozumieją inaczej. Dodatkowo jest pod silnym wpływem wieku mężczyzn i kobiet oraz ich doświadczeń życiowych i miłosnych. I inny status: paradoks, ale nawet dziewczyna próbująca zbudować związek z żonatym mężczyzną zawsze myśli: czy ten związek jest poważny, czy nie? Co więcej, sama ta dziewczyna może być zamężna, ale to nadal nie anuluje takiego sformułowania pytania. I wszyscy będą intensywnie szukać wyraźnych oznak „poważności” lub „frywolności” związku. A dla takich żonatych małżonków kryterium „poważności związku” jest gotowość partnera do opuszczenia rodziny i/lub wystąpienia o rozwód.

Dlatego nie pretendując do ujawnienia znaczenia pojęcia „poważny związek” dla absolutnie wszystkich kategorii kobiet i mężczyzn, po prostu podzielę się swoimi spostrzeżeniami z praktyki psychologa rodzinnego.

Po pierwsze, najczęściej dziewczęta rozumieją intencję mężczyzny, aby założyć rodzinę przez „poważne związki”. To jest główne kryterium kobiet. Stąd dziewczęta rozróżniają „sprawiedliwe związki” i „poważne związki”. Niestety dla dziewczyn, mężczyźni nie mają takich różnic. Dla mężczyzny w niemal każdym wieku kryterium zarówno „poważności”, jak i po prostu „związków” jest takie samo – że dziewczyna prowadzi życie intymne i spędza wolny czas tylko z nim sam i z nikim innym.

Dziewczętom często wydaje się, że kryterium „poważnego związku” jest gotowość mężczyzny do wspólnego życia z dziewczyną i jego rozmowy na temat „ile będziemy mieć dzieci i jak je nazwiemy”. Ale sami mężczyźni z reguły nie traktują tych rozmów poważnie, a jeśli dziewczyny uważają je za wyraźny znak ruchu w kierunku urzędu stanu cywilnego, to mężczyźni tak nie myślą. Dla wielu z nich sam fakt rozpoczęcia wspólnego pożycia jest znakiem, że nie trzeba nigdzie płynąć: para już dopłynęła do przystani rodzinnego szczęścia. I nie rozumieją, dlaczego mieszkająca ze mną dziewczyna wciąż jest nieszczęśliwa: czy ona nie widzi, jak poważnie wszystko jest u nas – już mieszkamy razem, tak jak marzyła?!

Możesz wymienić wszystkie te niuanse zrozumienia ukrytych znaczeń pojęcia „poważnego związku”, ile chcesz. Ale teraz podam te najbardziej podstawowe z mojego punktu widzenia, na które naprawdę warto zwrócić uwagę:

Piętnaście podstawowych kryteriów ważności

męskie zachowanie w związkach miłosnych:

1. Częstotliwość osobistych spotkań ze znajomym (mieszkając w tej samej miejscowości) – więcej niż trzy razy w tygodniu.

2. Częstotliwość rozmów i korespondencji na telefon komórkowy z dziewczyną – w sumie kilkanaście razy dziennie.

3. Kupowanie drogich (w oparciu o możliwości finansowe mężczyzny) prezentów dla dziewczyny. Płacisz tylko za wizyty w restauracjach, klubach, barach, kinach itp. – nie liczy się: tutaj człowiek wydaje pieniądze na siebie i swoją ukochaną.

4. Dostępność męskiego telefonu lub tabletu dla dziewczyny, brak haseł i frywolna korespondencja między mężczyzną a dziewczyną w komunikatorach i sieciach społecznościowych.

5. Odpowiedzialność osobista w sprawach ochrony przed niechcianą ciążą. Im większa odpowiedzialność za los dziewczynki i ewentualnego nienarodzonego dziecka, tym poważniejsza postawa. Jeśli mężczyzna przenosi odpowiedzialność za ciążę, aborcję lub narodziny dziecka na dziewczynkę, jego powaga przy braku wniosku do urzędu stanu cywilnego jest wątpliwa.

6. Wyraźne pragnienie zwiększenia dochodów (aby zdobyć wykształcenie) w celu stworzenia warunków materialnych do rozpoczęcia wspólnego życia, przede wszystkim kosztem samego człowieka.

7. Obowiązek odbycia wszystkich świąt państwowych, ludowych i osobistych z dziewczyną.

8. Obowiązek i regularność spędzania dni wolnych, a także wakacji, czyli z dziewczyną.

9. Znajomość dziewczyny z jej kręgiem społecznym: krewnymi i przyjaciółmi.

READ
Najsilniejsza pasja między parami zodiaku

10. „Przejrzystość” dnia mężczyzny, czyli jego chęć szczegółowego opowiedzenia swojej dziewczynie o harmonogramie dnia, spotkaniach, tematach rozmów, kręgu towarzyskim, braku nieoczekiwanych i tajemniczych zniknięć przez wiele godzin, a nawet dni.

11. Informowanie dziewczynki o ogólnym kierunku jej działań, źródłach dochodów i wydatków, statusie majątkowym i społecznym.

12. Brak zdrady i równoległych relacji z innymi dziewczynami.

13. Zwracanie uwagi mężczyzny na słuszne uwagi i roszczenia dziewczyny, wyraźna chęć zmiany swojego zachowania na lepsze, korygowania go zgodnie z prośbami dziewczyny, porzucenia złych i złych nawyków i nałogów.

14. Ścisłe wypełnianie wszystkich zobowiązań podjętych przez mężczyznę wobec swojej dziewczyny, stanowcze spełnienie obietnicy w obiecanych ramach czasowych.

15. Swobodny dostęp dziewczyny do mieszkania mężczyzny (mieszkania, domu, hostelu itp.). Albo wręczanie jej kluczy, albo pozytywne nastawienie do jej wizyt o każdej porze dnia i nocy (jeśli nie przeszkadza to jego rodzicom, jeśli mieszka z nimi).

Nie narzucam nikomu swojego zdania, ale uważam te punkty za najważniejsze, podstawowe dla oceny powagi stosunku człowieka do ukochanej.

Inne punkty są uważane za drugorzędne. Na przykład bezpośrednia pomoc finansowa dla dziewczynki jest kryterium bardzo warunkowym. Dla mnie jest to po prostu kryterium wypłacalności człowieka. Setki mężczyzn w mojej praktyce utrzymywało kilka dziewcząt naraz (opłacali ich mieszkania, wywozili je za granicę itp.), podczas gdy żadna z nich nie była traktowana poważnie, możliwość małżeństwa nie była rozważana w zasadzie. I tak, byli małżeństwem.

Czułe pseudonimy nie są wskaźnikiem. Mężczyźni mogą nadać ten sam zdrobniały pseudonim dziesiątkom dziewczyn naraz. A wszystkie są „słodkie”, „zestawy” itp.

Chęć wspólnego życia – mężczyźni na ogół nie rozważają poważnie. Niektórzy mężczyźni po prostu nie mają gdzie mieszkać (a dziewczyna ma gdzie mieszkać), niektórzy chcą po prostu regularnego seksu, a niektórzy są po prostu źle zarządzani i zależni od dziewczyny w życiu codziennym.

Ujawnienie wszystkich sekretów i niuansów twojej biografii to bardzo trudny punkt. Wielu mężczyzn tak bardzo boi się utraty dziewczyny, że wahają się powiedzieć jej o swoich przeszłych małżeństwach, przeszłości kryminalnej, dzieciach i tak dalej.

Chęć postawienia się na pierwszym miejscu również nie jest wyznacznikiem powagi związku, często jest to po prostu oznaka dumy i siły woli mężczyzny. I pozostawiony sam w domu, po kłótni z dziewczyną, płacze i jest jej smutno. Itp. itp.

Teraz o męskich kryteriach powagi zachowania dziewczyny. Tutaj wszystko jest o wiele prostsze, ponieważ mężczyźni zawracają sobie tym głowę znacznie mniej niż dziewczęta, a większość samych dziewcząt z własnej inicjatywy stara się jak najwięcej komunikować ze swoim mężczyzną, spędzać z nim czas, mieszkać z nim itp. Więc:

Dziesięć podstawowych kryteriów ważności

zachowanie dziewcząt w związkach miłosnych:

1. Gotowość do posłuszeństwa człowiekowi zawsze i we wszystkim. Najczęściej objawia się to gotowością dziewczyny do spotkania z mężczyzną o każdej porze dnia, zwłaszcza późnym wieczorem i nocą (nawet jeśli mężczyzna się napił). A także to, że po kłótniach dziewczyna najpierw znosiła mężczyznę (przynajmniej przez SMS).

2. Brak komunikacji dziewczyny z innymi mężczyznami, a tym bardziej – zdrada z jej strony.

3. Eliminacja zewnętrznych powodów zazdrości swojego mężczyzny, czyli odrzucenie wyzywającego i seksownego wizerunku podczas wyjść do ludzi, pracy, nauki itp.

4. Inicjatywa seksualna dziewcząt, pragnienie i gotowość do intymności zawsze i wszędzie.

5. Znajomość przyjaciela z jego kręgiem społecznym: krewnymi i dziewczynami.

READ
Niezwykłe nawyki dziewcząt według znaku zodiaku

6. Pewne poświęcenie: gotowość przyjaciółki do odmowy komunikowania się z tymi z jej przyjaciół, którzy nie lubią mężczyzny, oraz gotowość oszukania rodziców, jeśli przeszkadzają w rozwoju relacji z mężczyzną.

7. Gotowość dziewczyny do potulnego znoszenia chwilowego braku wolnych pieniędzy mężczyzny na wypoczynek, podróże i podróże.

8. Wyraźna manifestacja cech dobrej gospodyni domowej przez dziewczynę – chęć nakarmienia przyjaciela pysznym jedzeniem, posprzątania jego domu, monitorowania jego wyglądu i zdrowia.

9. Kupowanie drogich (w oparciu o możliwości finansowe dziewczyny) prezentów dla ukochanego mężczyzny.

10. „Przejrzystość” dnia przyjaciela, czyli jej chęć szczegółowego opowiedzenia przyjacielowi o swoim harmonogramie dnia, spotkaniach, tematach rozmów, kręgu towarzyskim, braku niespodziewanych i tajemniczych zniknięć przez wiele godzin, a nawet dni.

Oczywiście niektórzy mężczyźni wymyślają własne, autorskie oznaki powagi, ale te są najszerzej stosowane w męskim świecie.

Teraz, znając te bardzo jasne kryteria, po pierwsze będziesz mógł ocenić swoje istniejące relacje, a po drugie będziesz wiedział, w jakim kierunku należy je rozwijać, w oparciu o oczekiwania swojej „połówki”. A osobiście będę zadowolony tylko wtedy, gdy uda ci się zamienić przypadkową znajomość w szczęśliwą, silną rodzinę.

Z poważaniem, psycholog rodzinny, doktor nauk, profesor Andrey Zberovsky.

Poważne znaki i kryteria związku

Jeśli Twój związek nagle znalazł się w kryzysie lub wyraźnie zaczyna „ześlizgiwać się” i potrzebujesz osobistej lub internetowej konsultacji i porady psychologa w Twojej konkretnej sytuacji rodzinnej lub osobistej, zadzwoń: +79266335200, +79029905168. Na mojej stronie www.zberovski.ru zawsze znajdziesz coś dla siebie. Gorąco zachęcam do przeczytania moich książek 13 sposobów na przezwyciężenie kryzysu miłosnego, Jak wzmocnić małżeństwo, Rodzinne wstrząsy i kłótnie o seks, Ostre rogi w młodych rodzinach oraz Porady doradcy rodzinnego. Pomoże to zapobiec występowaniu różnych problemów rodzinnych na czas.

Producent treści i niestrudzony generator pomysłów. Sztuka słowa to moje prawdziwe powołanie.

Sędzia – Margarita Lopukhova

Psycholog rodzinny. Od 8 lat ratuję „rodzinne komórki” przed rozpadem. Pomagam parom odzyskać miłość i zrozumienie.

randki bez poważnego związku

Społeczeństwo ludzkie rozwija się w szybkim tempie. A jeśli w odległych prymitywnych czasach mężczyzna – getter, załatwiał sobie stałą partnerkę życiową tylko po to, aby czekała na niego w jaskini i smażyła mięso upolowanego mamuta (właściwie wielu współczesnych mężczyzn przyprowadza kobietę do ich dom właśnie w tym celu).

 • 1 Świat zwany biznesem
 • 2 To nie jest wiążące.
 • 4 Brak inwestycji finansowych
 • 7 Która płeć preferuje otwarty związek?
 • 8 oznak, że związek nie jest poważny
 • 10 Unikanie znajomości z krewnymi lub przyjaciółmi
 • 12 Brak wspólnego życia

Później towarzystwo się rozwinęło, a jego przedstawiciele zaczęli mówić o miłości aż do grobu i wierności. Następnie, w pełni potwierdzając naukową teorię spiralnego rozwoju wszechświata, ponownie weszły w modę dyskretne relacje. Wystarczy przypomnieć sobie liczne królewskie damy dworu i paziów. Ale czy współcześni ludzie potrzebują randek bez poważnego związku? Kto woli rozpocząć związek bez zobowiązań.

Świat zwany biznesem

Szalone tempo współczesnego życia po prostu nie pozostawia czasu na rozpoczęcie normalnych, ludzkich relacji. Romantyczne związki, miłość, biznes rekiny po prostu nie mają na to wszystko wolnego czasu. Dotyczy to zarówno mężczyzn, jak i kobiet.

W końcu na pierwszy rzut oka wydaje się, co to jest. Ile czasu zajmuje tak elementarne uczucie jak miłość. Ale okazuje się, że miłość zajmuje dużo czasu. Romantyczne relacje to randki, wspólne obiady i kolacje, bukiety (a także trzeba je kupić na czas). To już nie uwzględnia prostej komunikacji. Tylko na pierwszy rzut oka może się wydawać, że rozmowy telefoniczne nie zajmują dużo czasu. W rzeczywistości jest odwrotnie.

READ
Znaki zodiaku, które mogą wytrzymać każdy test

I nawet jeśli nie rozmawiasz z wybranym(i) przez długi czas, telefon, który dzwoni w niewłaściwym czasie, może „przestraszyć” ważną myśl. Tak, i szybko zakończyć romantyczną rozmowę telefoniczną, raczej się nie powiedzie.

Oto wyjście – musisz nawiązać znajomości bez poważnego związku. Wtedy nie zobowiązują się do niczego i tę samą rozmowę telefoniczną można zakończyć krótkim „Jestem zajęty (zajęty)”. Jeśli wszystkie niezbędne akcenty relacji zostały umieszczone poprawnie, rozmówca po prostu nie ma prawa się obrazić. W końcu nie miało być poważnego związku.

Do niczego nie zobowiązuje.

Darmowe randki są świetne dla osób, które nie chcą kierować czyimś życiem. A w poważnym związku po prostu nie można się bez niego obejść.

dlaczego randki bez poważnego związku

Dlatego jedni je odrzucają, bo po prostu boją się wziąć na siebie odpowiedzialność, a inni dlatego, że po prostu nie wiedzą jak i nie chcą opiekować się innymi. W obu przypadkach ten scenariusz oferuje oczywiste korzyści:

 • Niezależność
 • Brak wydatków materialnych
 • Zastrzeżenie
 • Bez strachu przed obrączką

Wolność jednostki

Cokolwiek powiesz, wielu Homo sapiens woli niezależność. To jest jak: „Co chcę, to robię. Chcę, pracuję, chcę spać, chcę iść na spacer lub do restauracji, ale chcę – i cały dzień leżę na kanapie przed telewizorem. Jeśli związek z partnerem jest poważny, w stu procentach nie będzie w stanie zachowywać się w ten sposób.

W każdym razie będziesz musiał wysłuchać opinii stałego partnera. Więc nie tylko będziesz musiał uzgodnić swoje działania, ale także będziesz musiał zgłosić.

gdzie się spotkać bez poważnego związku

Cóż, przynajmniej odpowiedzi na pytania „gdzie byłeś, dlaczego się spóźniłeś i kiedy wrócisz” (tak przynajmniej) trzeba będzie przygotować. Wiele osób nie lubi tego w poważnym związku.

Brak inwestycji finansowych

Co dziwne, w niektórych przypadkach to właśnie brak zobowiązań finansowych jest głównym powodem, dla którego wielu mężczyzn woli początkowo nawiązywać znajomości bez poważnego związku.

Wszystko jest w nich prostsze, absolutnie do niczego nie zobowiązują. Czy twoja towarzyszka nie lubi spacerować po parku bez bukietu kwiatów w dłoniach? No i niech tak będzie, bo bez problemu można znaleźć kobietę, która takie spacery przypadnie do gustu.

Brak odpowiedzialności

Ten punkt jest podobny do poprzedniego. Tylko tutaj nie będziemy rozmawiać o wydatkach materialnych, ale o inwestowaniu uczuć – emocji, uczuć i odpowiedzialności. W otwartym związku można tego wszystkiego uniknąć.

którzy spotykają się bez poważnego związku

Tutaj każdy jest dla siebie. A jeśli partner nie zadzwonił, nie powinieneś się martwić i martwić. Może jest zajęty, może zapomniał, a może po prostu nie ma ochoty rozmawiać. W końcu najważniejsze w otwartym związku jest to, że nikt nikomu nic nie jest winien.

Wycieczka do urzędu stanu cywilnego jest odwołana

Choć może się to wydawać dziwne, ten aspekt dotyczy nie tylko młodych, jeszcze nie w pełni rozwiniętych młodych mężczyzn, którzy po prostu uważają, że jest dla nich za wcześnie na pójście do urzędu stanu cywilnego. W takim przypadku chłopaki uważają za bardziej celowe ukończenie studiów, a następnie zrobienie kariery i przeprowadzkę do własnego mieszkania, a dopiero potem założenie rodziny i odpowiednio poważny związek.

W niektórych przypadkach, gdy młody mężczyzna dorastał obok autorytarnej i dominującej matki, może po prostu podążać za jej przykładem i nie budować poważnego związku tylko dlatego, że matka tego nie aprobuje. Tylko w romantycznych melodramatach w takich przypadkach facet, trzaskając drzwiami, idzie wraz z ukochaną, by „żyć w chacie”. W życiu niestety często wszystko dzieje się zupełnie inaczej.

READ
Na rekonesans lub do baru: jaką jesteś dziewczyną według swojego znaku zodiaku

Ale tu chodzi o młodych ludzi. Co do dojrzałych i spełnionych mężczyzn, to nie chcą iść do urzędu stanu cywilnego z zupełnie innych powodów. Część z nich boi się, że kobieta „wyostrzy pazury” wyłącznie na ich stan. Inni, jako zagorzali kobieciarze, nie chcą nawiązać poważnego związku tylko dlatego, że nie są związani rękami i nogami.

Kto potrzebuje randek bez poważnego związku?

Takim mężczyznom znacznie bardziej podoba się sytuacja „gdzie chcę tam jechać”.

Która płeć preferuje otwarty związek

Rozważając niezależne, wolne związki, nie można nie wspomnieć, że preferują je przedstawiciele płci silniejszej. Nie jest to zaskakujące, ponieważ górnik nie musi „nosić mamuta” jako swojego stałego towarzysza. Teraz nie musisz tracić czasu na rozpalanie ognia, z łatwością możesz samodzielnie ugotować półprodukty. Tak, i istnieje wiele alternatywnych opcji – zamawianie pizzy w domu lub pójście do najbliższej kawiarni.

W przypadku przedstawicieli słabszej płci sytuacja jest nieco inna. Będąc z natury strażniczką paleniska, podświadomie poszukuje mężczyzny, który będzie tylko jej towarzyszem.

Oczywiście współczesny świat dokonał własnych korekt i wiele kobiet, całkowicie zapominając o swojej naturze, prowadzi niezależny tryb życia, celowo odmawiając serii garnków – skarpet i odkurzacza. Ale na szczęście takie panie są w mniejszości.

Oznaki, że związek nie jest poważny

Bez względu na powód, dla którego jeden z partnerów nie nawiąże poważnego związku, jeśli decyzja zostanie podjęta, przekonanie go w tym przypadku jest prawie niemożliwe. Tylko prawdziwa, czysta i szczera miłość może pomóc w biznesie.

randki bez poważnego związku

Ale jeśli go tam nie ma, na próżno taki związek ostatecznie przekształci się w małżeństwo. To prawda, że ​​istnieją pewne oznaki, że nie trzeba planować podróży do urzędu stanu cywilnego. Wszystko to dotyczy w równym stopniu mężczyzn i kobiet. Oto oznaki wietrznego związku:

 • Spontaniczne randki
 • Unikanie kontaktu z krewnymi lub przyjaciółmi
 • Brak planów
 • Współżycie
 • brak statusu
 • Obowiązkowe zakończenie randki – seks

Spontaniczne randki

Jeśli związek nie jest poważny, jedną z ich głównych cech wyróżniających jest spontaniczność. Oznacza to, że takie słowa jak „spotkać się, zadzwonić, napisać” nie mają żadnego dokładnego znaczenia. Partner nie określa ani godziny, ani przynajmniej daty proponowanego spotkania lub wezwania.

randki bez poważnego związku

On (ona) może zniknąć na kilka dni, a nawet tygodni, a potem nagle się pojawić i od razu zaprosić go do kina, restauracji lub po prostu w odwiedziny. To bezpośrednio wskazuje, że satelita nie zajmuje pierwszego miejsca w swoim życiu, a to po prostu nie zdarza się w poważnym związku. Okazuje się, że nie ma nic do roboty i postanawia zadzwonić do Maszy, Katii, Iriny, aby rozjaśnić wynikającą z tego samotność.

Unikanie kontaktu z krewnymi lub przyjaciółmi

Ten przedmiot jest całkowicie naturalny. Jeśli związek nie jest poważny, po co obciążać się dodatkowym ciężarem w postaci bliskich. Jeśli planowany jest poważny związek, to na pewno chcą jak najszybciej wprowadzić wybrankę (-tsu) w krąg rodziny, przyjaciół i znajomych. A jeśli w pierwszym przypadku można to jeszcze przypisać surowości ojca lub matki, którzy absolutnie negatywnie odbierają nową znajomość, to w przypadku przyjaciół ta liczba nie działa.

W końcu okazuje się, że zamiast popisywać się swoim wyborem przed znajomymi, partner po prostu ukrywa swój związek. W tym przypadku są dwie opcje. W pierwszym on (ona) nie uważa związku za poważny. Po drugie, jest nieśmiały wobec swojego partnera. Tutaj nadal musisz zrozumieć i dowiedzieć się, która z tych opcji jest gorsza.

READ
5 cech, które zdradzają niepewną siebie kobietę

Ale w każdym razie takie „zabawy w chowanego” jednoznacznie wskazują, że związek w parze nikogo do niczego nie zobowiązuje (nieważne, jak bolesne byłoby to dla jednego z partnerów). Tak, dokładnie. Najbardziej irytujące jest to, że w większości przypadków tylko jedno na parę dąży do niezobowiązującego związku. Przypadki, w których niezależność odpowiada obojgu, są niestety bardzo rzadkie.

randki bez poważnego związku

Tak samo, jeśli partner nie tylko nie dąży do przedstawienia damy swoim bliskim, ale kategorycznie sprzeciwia się osobistemu poznaniu jej rodziny. Wskazuje to również na niechęć do rozpoczęcia poważnego związku. Dlaczego miałby być hipokrytą w tej sprawie po raz kolejny „świeci”. Wie już, że związek jest krótkotrwały, po co w tym przypadku obciążać ich niepotrzebnymi znajomościami. Zamiast picia herbatki z bułeczkami w towarzystwie dziadków jest o wiele przyjemniejsza rozrywka. Na przykład przytulny pokój hotelowy.

Brak planów

Według znanej psycholog Eleny Kuzniecowej mężczyźni początkowo nie lubią rozmawiać o przyszłości, nie mówiąc już o jej planowaniu. Marzenie o domu, samochodzie i białym labradorze jest bardziej typowe dla płci pięknej. Ale mimo to, jeśli związek jest poważny, przynajmniej minimalna myśl o wspólnej przyszłości powinna „wyciekać” z pamięci podręcznej.

Tylko nie myl wspólnych planów na przyszłość, wyrażanych przez szanowanego bogacza, z naiwnymi rozmowami raczkujących młodych mężczyzn, którzy są gotowi marzyć o wszystkim na raz (swoją drogą, ze wszystkimi w rzędzie).

Brak wspólnego życia

Cenione przez wielu zdanie z propozycją spotkania powinno zostać usłyszane w ciągu pierwszych sześciu miesięcy związku. Gdyby tak się nie stało, nasuwa się tylko jeden wniosek – związek jest wietrzny i nie ma tu zapachu powagi.

randki bez poważnego związku

I nie chodzi tu o to, gdzie para będzie mieszkać – z nim, z nią, czy w wynajętym mieszkaniu. Głównym składnikiem frazy kodowej jest razem. W końcu z ukochanym mężczyzną (kobietą) chcesz zasypiać i budzić się w tym samym łóżku, chcesz stale tam być, dbać i być otoczonym troską. Jeśli takie pragnienia się nie pojawią, całkiem logiczne jest założenie, że związek nie jest poważny.

Brak statusu

Równie ważnym aspektem jest brak „oficjalnego” statusu. Jeśli podczas przypadkowego spotkania z koleżanką na ulicy satelita nie zostanie przedstawiony jako „mój chłopak Lesha (moja dziewczyna Lena)”, oznacza to wprost, że związek nie jest poważny i nikt nie będzie go reklamował. Jest jeszcze gorzej, gdy na takim spotkaniu towarzysz nazywa się po prostu przyjacielem lub dziewczyną.

Data zakonczenia

Jeśli bez względu na to, gdzie odbywa się randka, zawsze kończy się ona w łóżku, nasuwa się całkowicie logiczny wniosek. Związki są potrzebne wyłącznie do zaspokojenia pragnień seksualnych.

Oczywiście jest to opcjonalny wskaźnik i całkiem możliwe, że oboje partnerzy dążą do intymności, ale są w tym niepokojące nuty i nadal warto się nad tym zastanowić.

czym jest randkowanie bez poważnego związku

Układając całą tę zagadkę, z pewnością możesz wyciągnąć trafne wnioski na temat tego, jak poważny jest związek pary. A potem wszystko zależy od samych partnerów. Swobodny lot może i komuś odpowiada, ale ktoś powinien zerwać relacje w poszukiwaniu prawdziwej miłości.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: